Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


]O jucarie sexualaNORMAL, DOAR NU ESTI CAPABIL SA VEZI CA SI NOI AVEM SUFLET!
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
kudika086501
Postat pe 19 Octombrie 2010 11:22
Fiecare are dreptul la o parere si alege in viata ce sa creada si ce nu, fiecare trebuie respectat asa cum doreste sa traiasca si cum vrea sa creada, daca pentru domnul sau domnisorul asta reprezinta femeile, trbuie respectat asa, si mult succes in viata.
kudika022442
Postat pe 19 Octombrie 2010 13:15
probabil femeia reprezinta pentru tine ceva mai putin decat reprezinti tu pentru mine....dupa ce am citit aceasta postare.suntem chit
dark_eye
Postat pe 19 Octombrie 2010 14:29
scriu acest mesaj din solidaritate cu doamnele si domnii care au raspuns acestui...om, sa-i zic...parerile contra ce au fost scrise le impartasesc in totalitate si multumesc lui Dzeu ca exista barbati care stiu sa ne aprecieze...nu sa ne ridice in slavi, pentru ca noi stim cine suntem si cat valoram ca femei...
asa ca, 'domnule',care ti-ai exprimat,atat de urat si respingator,parerea, iti doresc,sincer, sa ai parte de o dragoste impatasita neaparat, care poate iti va schimba parerea despre femei...asta daca intr-adevar asa gandesti si nu e doar o postare sa-ti starneasca rasul...
chiar imi pare rau ca asa gandesti, pierzi multe de la viata...nu te poti bucura de ce e frumos...probabil nici nu stii ca exista asa ceva...
fluffy
Postat pe 19 Octombrie 2010 15:17
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
healthy016516
Postat pe 19 Octombrie 2010 16:23
moasa trebuia sa-ti taie gatul in loc de buric .....a gresit ..ea e de vina nu tu ..............stapanul nostru nu poti fi nicodata ,chiar de te crezi asa ......trebiua sa scri altfel diavolul stapanul meu !!!!!!!!!!!!!1 pacat ca respiri aerul pe acest pamant ......daca ai dat asa o calificare mamei tale....nu conteaza ce scrie aceasta creatura scapata de sub control .... uitati-va cine vorbeste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sau poate chiar esti o creatura scapata de la laborator....au scapat eprubeta si te-ai combinat cu vreo bacterie periculoasa societatii......................iar pentru femei ...tot respectul santem mult mai de calitate si avem un caracter puternic ...va putem suporta ...ierta ....si multe calitati ce multi dintre barbati ar vrea sa o aibe....imi cer scuze fata de cei care mai au ceva bun in ei sa nu se simta jgnit...fiind valabil pentru stapanul junglei ...pardon stapanul vostru ...... poate e homosexual si nu suporta femeile?????????????????????? oare pe el se suporta?????????????sa auzim de bine !
healthy016516
Postat pe 19 Octombrie 2010 16:38
deja s-a acordat prea multa atentie acestui individ
your_dependence
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:54
nici eu pe tine..... de barbati din astia care se cred macho am mai vazut eu......sunteti praf.... mai ales fara femeii
kudika151469
Postat pe 20 Octombrie 2010 01:18
De la: size_back, la data 2010-10-05 11:44:00Un barbat intra intr-o librarie si zice catre vanzatoare:

-As dori cartea cu titlul"Superioritatea barbatului fata de femeie"!

-Utopie si Sf-uri la etajul 1,va rog!


BluOndA
Postat pe 20 Octombrie 2010 12:18
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 12:02:16
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
Nene , dar de ce devalorizezi atat femeile? De femei puternice ai auzit? ma refer mai ales pe plan social. Femei ce nu au nevoie de cei ca tine ,femei autonome ce au creat imperii ,ce conduc tari, uzine , lanturi de productie la nivel mondial. Nu degeaba tari precum canada , germania au femei in fruntea lor . Dincolo de feminitatea lor exista un caracter , o minte probabil mai agila decat a ta (deduc din ineptiile tale). Ori in prostia ta crezi ca barbatul e superior femeii doar pentru ca are o pereche de muschi suplimentari ? (si un penis). Imi cer scuze anticipat pentru ofensele aduse ,dar nu ma pot abtine. Multumesc.


Probabil?!
BluOndA
Postat pe 20 Octombrie 2010 12:19
cainele care latra ,nu musca!! si-ti recomand sa nu musti....chiar daca latrii ,s-ar putea sa te infectezi si nu cred ca exdista antidot..pt tine
kmykmy_grace
Postat pe 20 Octombrie 2010 12:55
Omule, fii atent...u te crezi barbat? doar fiindca ai o coada intre picioare te crezi mai presus decat noi? Ia baga-tzi mintzile in cap si revino-tzi...o fi barbatul capul, dar FEMEIA e gatul...esti un NIMIC fara o FEMEIE alaturi...si aminteste-tzi k persoana care ti-a dat nastere a fost tot FEMEIE!!! Sau esti u cumva primul nascut dintr-o, asa numita, FEMEIE ARTIFICIALA?? N-o sa se inventeze o femeie artificiala nici intr-un milion de ani, si in momentul de fatza FEMEILE sunt in majoritate, deci ciocu mic! Dar probabil ca numai atata potzi u...sa lasi asa ceva pe un forum...si probabil n-ai avut o mama sa te creasca cu bunele maniere, pt ca daca ai fi avut, cu sigurantza te-ar fi invatzat sa respectzi FEMEILE pt ceea ce sunt ele!!
Fustrat esti cu sigurantza...esti singur...esti in depresie...in pragul nebuniei...daca te-a parasit prietena? cu sigurantza NU...probabil nici nu ai avut o prietena vreodata...n-ai avut niciodata o FEMEIE alaturi, care sa-tzi faca zilele mai frumoase si sa te astepte acasa in fiecare seara...probabil esti un VIRGIN sau un curvar de ultimu' hal...Si de inteligentza nu vorbii...daca ai avea ceva in capsorul ala al tau, n-ai fi scris asa ceva pe forum...l-ai fi pastrat pentru tine pt ca ar trebui sa te gandesti ca nu dam DOI BANI pe parerea ta...
Zici ca ai sa ne vezi la ZOO?! asta o fi gluma saptamanii...:)) noi va vedem zilnic...Barbatzii sunt niste specimene evadate de la zoo si aceia care stau inchisi sunt doar putzinii nefericitzi care au fost capturatzi si baga-tzi la locul lor...
Un singur lucru itzi spun, fa-te GAY si iubeste-i pe cei care or sa ti-o bage in c*r (scuza-tzi expresia)...fugi cu coada-ntre picioare ...sau mai bine, pur si simplu EVAPORA-TE!!!...narcisismul tau imi da dureri de cap...
Adeelinee
Postat pe 20 Octombrie 2010 17:01
SPER SA NU-TI DEA D-ZEU COPII SA NU AI URMASI DE GENUL TAU ...AR FI PACAT MAI FIE MACAR UNUL CA TINE ..CARE NU RESPECTA FEMEILE....DE CE NU RECUNOSTI CA SI EVA ERA MAI DESTEPTA DECAT ADAM???????????? I-A DAT MARUL SA MUSTE SI A MUSCAT. ...TOT ASA MUSCATI SI ACUMA DACA O FEMEIE VREA SA VA FRAIEREASCA POATE ORICAND SA O FACA ...SI DE CE SA NU RECUNOASTETI ? SANTEM MULT MAI INTELIGENTE DECAT MAJORITATEA BARBATILOR...SI FARA NOI NU ATI FI ACUM AICI PE FORUM DACA NOI FEMEILE NU AM EXISTA !!!!!!!!!!!!!!!! SCUZE PENTRU CEI CARE RESPECTA SI NU DOAR ATAT LE SI IUBESTE PE FEMEI....SI CINE NU LE IUBESTE POATE MERGE LA ZOO.....POATE IUBESTE MACAR ANIMALELE ?
SA AUZIM DE BINE ADAME !!!!!!!!!!!!!11
healthy016516
Postat pe 20 Octombrie 2010 17:41
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

OFF OFF, domnule Stapan Span... unde este barbatia ta? dai si fugi...of ce las!!! Esti ranit in aripa??? Da un raspund pentru sufletelul tau... in general stiu ca barbati sunt mandri de ei au si orgoliu, se pare ca tu nu sti sa fi barbat, dai cu bata si fugi?? Las... Oare ai idee ce inseamna ala Respect, oare ai tu idee ce inseamna ala caracte domnule Fiinta Bipeda??? Oameni ca tine Vand nu Cumpar! Mentalitatea ta te va ajuta sa putrezesti singur! Iti doresc bafta incontinuare si mult succes in bransa Homosexualilor, la pasivi... ca la activ esti las! Te-as numi Sclav tot cu S incepe! Te pup patimas
ana_bahebbek
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:16
De la: ana_bahebbek, la data 2010-10-20 18:16:43
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

OFF OFF, domnule Stapan Span... unde este barbatia ta? dai si fugi...of ce las!!! Esti ranit in aripa??? Da un raspund pentru sufletelul tau... in general stiu ca barbati sunt mandri de ei au si orgoliu, se pare ca tu nu sti sa fi barbat, dai cu bata si fugi?? Las... Oare ai idee ce inseamna ala Respect, oare ai tu idee ce inseamna ala caracter domnule Fiinta Bipeda??? Oameni ca tine Vand nu Cumpar! Mentalitatea ta te va ajuta sa putrezesti singur! Iti doresc bafta incontinuare si mult succes in bransa Homosexualilor, la pasivi... ca la activ esti las! Te-as numi Sclav tot cu S incepe! Te pup patimas
ana_bahebbek
Postat pe 20 Octombrie 2010 18:17
Pentru cei care ne respecta si ne iubesc, pentru cei care inca n-au invatat sa o faca si pentru noi, femeile de aici, postez aici cuvintele unui barbat de la care am avea multe de invatat:
"Tu, femeie, eºti o bijuterie, o cetate ºi un mister. Eºti o bijuterie pentru cã ai o sensibilitate aparte ºi o alcãtuire deosebit de complexã. Cu toate cã este atât de sensibil, corpul tãu este rezistent ca o cetate. De ce eºti un mister? Pentru cã nimeni nu ºtie cum de ghiceºti atâtea lucruri ºi unde gãseºti atâta putere sã lupþi când eºti disperatã...
Pentru cã forma ta de femeie poate fi desenatã cu mâinile în aer de cãtre acela care te-a mângâiat mãcar o datã.
Te mulþumeºte faptul cã eºti femeie? Simþi feminitatea ta? Unde simþi asta ºi când? Cele mai multe femei îºi percep feminitatea când sunt privite într-un fel anume: cu admiraþie, cu dorinþã, cu invidie chiar. Eu îþi pot spune ce anume mã face sã cred cã eºti femeie: liniile ºi miºcãrile tale sunt fine ºi line, pielea e fragilã ºi miroase întotdeauna a flori, genele clipesc în ritmul emoþiilor, genunchii se strâng în faþa unui strãin, copiii mici te fac sã zâmbeºti... Trãind într-o lume a bãrbaþilor, spui uneori cã acestea sunt mai degrabã slãbiciuni, dar tocmai ele au putere asupra celor ce conduc lumea! "(Dr. Cristian Andrei- "Cine m-a facut femeie")
ad_ad
Postat pe 20 Octombrie 2010 21:38
De la: your_dependence, la data 2010-10-19 20:54:50deja s-a acordat prea multa atentie acestui individ

Asa e...dar lasa ca e bine sa-si varse lumea naduful pe el...ca doar a cerut-o...
The_Exile
Postat pe 21 Octombrie 2010 01:09
DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE ESTI UN MARE FRUSTRAT SAU AI LINGA TINE O FEMEIE CARE SE LASA UMILITA SI INJOSITA DE UN MARE IDIOT CUM ESTI TU!!!!!!!!!!
1. NU-TI TREBUIE FEMEIE PT JOCURI SEXUALE - EXISTA FEMEI GONFLABILE!
2. UN MARE BOU CA TINE NU ARE NEVOIE DE URMASI, AR IESI NISTE RETARDATI CA SI TATAL LOR!
3. ESTI PREA PROST CA SA POTI VEDEA INTELIGENTA UNEI FEMEI SI CE FEMEIE AR PUTEA AVEA SIMTUL UMORULUI LINGA UN CRETIN CA TINE!
4. NU SINTEM SCLAVELE NIMANUI, SINTEM GOSPODINE!
5. ESTI TU PREA MEDIOCRU CA SA POTI VEDEA INLIGENTA FEMEILOR! SI APROPO, CRED CA O FEMEIE DESTEAPTA TE-A RANIT SI TE-A FACUT SA SCRII TOT CE AI BALMAJIT!
6. NU POLUAM AEURUL PENTRU CA NU AVEM NOXE, NOI PARFUMAM AERUL CU FRUMUSETEA SI INTELIGENTA NOASTRA!
7. VIATA IN PREZENTA NOASTRA NU ESTE DELOC PLICTISITOARE, DIMPOTRIVA, STIM SA VA FACEM SI ZILE BUNE SI ZILE RELE (UNA CALDA - UNA RECE)
8. NU CRED CA AI SA TRAIESTI TU PESTE CITEVA SECOLE SA VEZI CE SE VA INTIMPLA CU FEMEILE SAU CU LUMEA IN CARE TRAIM, VEI SFIRSI MORT, SINGUR IN CASA, IN CONTINUARE PLIN DE FRUSTRARI SI BINEINTELES FARA MOSTENITORI!
9. REVIN DIN NOU LA CE TI-AM SPUS PRIMA DATA PENTRU TU CU ASTA AI TERMINAT: EXISTA DEJA FEMEI GONFLABILE, DAR ESTI PREA RETARDAT IN LUMEA IN CARE TRAIESTI SI NU AI AUZIT DE ELE!
10. NU TI-AM RASPUNS PENTRU CA MI-AI PORUNCIT TU, CRETINULE, CI PENTRU CA ASA AM SIMTIT EU NEVOIA SI NU MA INTERESEAZA ABSOLUT DELOC PAREREA TA!!!!!!!! ORICUM, NEURONUL TAU ESTE ATROFIAT SI IMBACSIT DE MULTA PROSTIE!!!!!!!!!!!!!
michon_11_71
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:25
Mai, mai... trebuie sa-i dam de urma omuletului astuia... daca fiecare aduce cate-o pietricica am impresia ca-i putem cladi propriul regat din ele... Reactie de corp strain FTW!!!

Sau am putea face si altceva cu pietricelele alea... Always wanted to stry a bloodbath...
SfDuminica
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:32
kudika183384
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:45
esti frustrat
kudika183384
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:46
sunt femei mai inteligente ca tine
kudika183384
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:47
De la: kudika183384, la data 2010-10-21 17:47:38sunt femei mai inteligente ca tine


What is THAT supposed to mean? =.=
SfDuminica
Postat pe 21 Octombrie 2010 18:06
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!



Topule, te a parasit gagica, cred si eu la felul cum gandesti, esti un avortat daca asta reprezinta femeile pt tine, nu te a batut maica ta cand erai mic sa ti iasa figurile astea din cap, norocul tau ca nu ai dat peste femei ca mine sa ti demonstreze ce si cum sunt femeile adevarate, in acest caz esti un fericit urma de creier ce esti ...
lover_woman
Postat pe 21 Octombrie 2010 20:37
Pai de fapt ma-sa era asa cum descrie el acilea....
darksukkubus69
Postat pe 21 Octombrie 2010 22:09
frate,daca nu ar fi existat femeia cu acum aveai scurta la mana...si gandestete ca si mama ta tot femeie este...iar daca pentru tu femeia este acea care da nastere copilului tau,"cand am sa vad o stea cazatoare am sa imi pun o dorinta "aceea de a nu avea copii niciodata...bafta in continuare la tampeni
niko_okin
Postat pe 22 Octombrie 2010 03:03
doamne ce idiot ...pffff ai o problema grava baiatule
kudika021186
Postat pe 22 Octombrie 2010 09:08
stapane stapane mai cheama si-un cane... ca sa ai discipoli macar...
leo_
Postat pe 22 Octombrie 2010 11:12
normal cã nu va rãspunde...a intrat...s -a inscris.....a împroºcat cu noroi....a ieºit....ºi de 17 zile nu a mai intrat... chiar nu ºtiu cum aº putea sã l denumesc....nu nici mãcar homosexual...aceºtia au respect...faþã de ei, faþã de noi, fata de familie, societate, etc...el...acest domn stãpân ºi nu mai ºtiu cum nu are respect fata de el...de ce ar avea respect fata de femei?????????....astfel de persoane trebuie ajutate mã gândesc eu....cine il cunoaste sã l ducã la doctor dom le...sigur nu are discernamant....
catalina69
Postat pe 22 Octombrie 2010 15:04
si cum vreti voi sa-l faceti sa inteleaga prostia pe care o sustine ?in loc sa-l mingiiati pe crestet...sa-i vorbiti frumos...sa-i explicati ...voi trosc la capatina ci ceatlaul...
deja il vad sub o masa ascuns si schelalaie ca un ciine batrin...
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutooooooor natiune romana!!!!! 4 De la: lupulet 18 Martie 2010 16:25
Mama crestina intr-o tara musulmana: o provocare?!? 10 De la: Cassey_ 25 Mai 2009 20:47
am nevoie de un sfat....urgent!!! 21 De la: adina_black 9 Octombrie 2009 14:49
Adevarul MEU! 30 De la: crifeli 9 Ianuarie 2011 19:50
Cum sã procedez? 24 De la: kudika_979977 17 Februarie 2015 11:24