Setari Cookie-uri

Dresul si lenjeria intima pentru rochia de mireasa

Vad ca discutiile se concentreaza majoritar in jurul rochiilor, subiect firesc de altfel si extrem de important pentru o mireasa. Cu toate acestea nu trebuie neglijate accesoriile precum dresurile sau lenjeria din noaptea nuntii.
Asadar la ce v-ati gandit? Portjartier? Dres alb sau de culoarea pielii? Corset, babydoll sau deux piece clasic?
Laura_Baldini
Postat pe 19 Ianuarie 2011 18:00
lasa fata fara...e mai usor de dezbracat...corset pana dezlegi la el imi piere cheful
tavi85
Postat pe 19 Ianuarie 2011 18:02
De la: tavi85, la data 2011-01-19 18:02:18lasa fata fara...e mai usor de dezbracat...corset pana dezlegi la el imi piere cheful



anastasia_m
Postat pe 19 Ianuarie 2011 18:10
Atunci macar un set de lenjerie http://bit.ly/gzDRDf
Cate mirese fara lenjerie ai vazut pana acum?
Laura_Baldini
Postat pe 2 Februarie 2011 18:21
Sa fim serioase..fara lenjerie e dubios
kudika_17683
Postat pe 22 Noiembrie 2012 16:21
Buna,am si eu o mare nelamurire si va cer sfatul.Rochia mea de mireasa este fara bretele si cu decolteu in ''V" dar marea mea problema este ca nu este pllin decolteul pentru ca am sanii mici La probat rochia si la ajustari dna. din magazin mi-a recomandat un corset din material gen lycra care modeleaza corpul si si ma ganseam sa-mi lipesc direct pe sani pernutele de silicon si apoi corsetul si bineinteles rochia.Dar nu am folosit niciodata acele pernute si imi este teama ca se dezlipesc din cauza caldurii.Va rog daca a folosit cineva ma poate ajuta cu un sfat.
kudika_930286
Postat pe 8 August 2013 11:55
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producãtor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bãrbați , chiloți de damã , teddies , seturi de jartierã și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrãtori cu experiențã , introducerea de facilitãți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastrã anualã este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picãturã de transport maritim de 100% în condiții de siguranțã ușã în ușã fãrã probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmãrire numãr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastrã , atunci putem face mai mult și de lungã de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtã este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

  Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

http://www.lingerieocean.com
kudika_927208
Postat pe 25 Noiembrie 2013 13:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie Pronovias 2009 1 De la: mimi2009 9 August 2009 23:20
Criterii pentru alegerea rochiei de mireasa 13 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:58
Set bijuterii mireasa - din pietre semipretioase 1 De la: monicabirlea_condo 6 Octombrie 2011 10:59
Rochia de mireasa pentru... iarna 16 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:47
Vand rochie de mireasa cu trena superba! 7 De la: evelinne 20 Octombrie 2010 22:56