Setari Cookie-uri

cand 1+1 este egal cu 3!

De la: cristi_nne, la data 2011-01-27 13:13:42
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:10:23
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 10:28:50
da care era motivul? s-o ai aproape ? sa-i fi tata la copil?

cu ajutorul tau, uite, am gasit! da, mi se pare normal ca atata vreme cat tin la ea sa tin si la copilul ei, nu crezi? iar daca am fi stat impreuna...


adica tu vrei un harem??? ca nu mai inteleg absolut nimicalea


eu sunt sigura ca nici el nu prea intelege
_Cryssa_
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:16
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-27 13:12:26Hai ca m-am prins intr-un final: te-ai uitat la prea multe filme gen Vicky Cristina Barcelona sau la documentare despre poligamie si acum visezi cai verzi pe pereti. Tot criza de viata timpurie se numeste, fie ca e pe bune sau doar in capsorul tau.

Si tot rasfat si egoism razbate.... Tu pe femeile astea le-ai intrebat, macar in treacat, ce-si doresc? Poate astepta sa-i pice unul ca cel ce a cerut-o in casatorie de mult. La asta te-ai gandit? Sau te gandesti numai la tine?
kudika_pudika
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:17
cred si eu mi-as dori un tata ...tocmai l-am ratat de Craciun !! a venit pe horn
gabrielle_new
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:17
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-27 13:17:24
De la: kudika_pudika, la data 2011-01-27 13:12:26Hai ca m-am prins intr-un final: te-ai uitat la prea multe filme gen Vicky Cristina Barcelona sau la documentare despre poligamie si acum visezi cai verzi pe pereti. Tot criza de viata timpurie se numeste, fie ca e pe bune sau doar in capsorul tau.

Si tot rasfat si egoism razbate.... Tu pe femeile astea le-ai intrebat, macar in treacat, ce-si doresc? Poate astepta sa-i pice unul ca cel ce a cerut-o in casatorie de mult. La asta te-ai gandit? Sau te gandesti numai la tine?

uite ca am sunat-o acum pe ea si am rugat-o sa ne vedem deseara cateva minute... intre 4 ochi...
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:22
De la: _Cryssa_, la data 2011-01-27 13:16:19
De la: cristi_nne, la data 2011-01-27 13:13:42
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:10:23
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 10:28:50
da care era motivul? s-o ai aproape ? sa-i fi tata la copil?

cu ajutorul tau, uite, am gasit! da, mi se pare normal ca atata vreme cat tin la ea sa tin si la copilul ei, nu crezi? iar daca am fi stat impreuna...


adica tu vrei un harem??? ca nu mai inteleg absolut nimicalea


eu sunt sigura ca nici el nu prea intelege

pai nu inteleg, de asta tocmai i-am propus sa ne intalnim deseara!
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:24
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:24:19
De la: _Cryssa_, la data 2011-01-27 13:16:19
De la: cristi_nne, la data 2011-01-27 13:13:42
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:10:23
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 10:28:50
da care era motivul? s-o ai aproape ? sa-i fi tata la copil?

cu ajutorul tau, uite, am gasit! da, mi se pare normal ca atata vreme cat tin la ea sa tin si la copilul ei, nu crezi? iar daca am fi stat impreuna...


adica tu vrei un harem??? ca nu mai inteleg absolut nimicalea


eu sunt sigura ca nici el nu prea intelege

pai nu inteleg, de asta tocmai i-am propus sa ne intalnim deseara!


Eu v-am spus ca ne "racim gura" degeaba
_Cryssa_
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:27
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 12:53:25nu o insala. citeste cu atentie


dar nici mult nu mai este! daca nu va fi colega poate va fi alta!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:31
De la: _Cryssa_, la data 2011-01-27 13:27:15
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:24:19
De la: _Cryssa_, la data 2011-01-27 13:16:19
De la: cristi_nne, la data 2011-01-27 13:13:42
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:10:23
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 10:28:50
da care era motivul? s-o ai aproape ? sa-i fi tata la copil?

cu ajutorul tau, uite, am gasit! da, mi se pare normal ca atata vreme cat tin la ea sa tin si la copilul ei, nu crezi? iar daca am fi stat impreuna...


adica tu vrei un harem??? ca nu mai inteleg absolut nimicalea


eu sunt sigura ca nici el nu prea intelege

pai nu inteleg, de asta tocmai i-am propus sa ne intalnim deseara!


Eu v-am spus ca ne "racim gura" degeaba



cristi_nne
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:33
ai dreptate crysa.
sezar mi-aduce aminte de niste topice deschise demult. orice s-ar fi scris in ele, desii se cereau sfaturi la greu, o tineau pe a lor pana-n plasele.
geo_resuscitat
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:33
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 13:10:23
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 10:28:50
da care era motivul? s-o ai aproape ? sa-i fi tata la copil?

cu ajutorul tau, uite, am gasit! da, mi se pare normal ca atata vreme cat tin la ea sa tin si la copilul ei, nu crezi? iar daca am fi stat impreuna...


mda! auzi mai nenea sezar si eu mi-s o femeie necajita cu trei copii nu vrei matale sa ma iei si pe mine acas la tine?!!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:34
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-26 21:55:18
De la: hystria1, la data 2011-01-26 21:22:29
trebuie sa stii sa lasi (sa pierzi). ca in cazul asta. as fi inteles daca era prietena ta - in sensul de prietenie. poate babacul profita de ea. dar nu mai sinteti la 17 ani.. o lasi s-o pateasca cum isi face ea viata. renunta sa-ti mai pese de ea (ceea ce nu-i echivalent cu renunta sa mai tii la ea, asta-i alta treaba, alt efort pe care il ai de facut ca sot).

ok, ar trebui sa fiu fericit ca s-a intamplat asa si nu altfel si sa fiu fericit ca ea si-a gasit pe cineva, ca nu mai este singura iar copilul ei va avea un tata si totul se termina cu bine... dar nu pot sa fiu asa, pur si simplu nu pot... inca... si sper sa nu fie prea tarziu cand o a pot... da, o sa incerc sa chibzuiesc mai bine si sa depun mai mult efort! multam' fain!


Poate mai aud pe careva ca indrazneste sa catalogheze fetele ce se "combina" (sau cum vreti voi sa-i ziceti) cu "mosi".
Pai multi dintre aia,au ceva creier fata de altii mai tinerei.Uite-te la tine bai Cezarica,ai 35 de ani si gandesti ca o curca...ca sa nu mai zic ca esti si egoist!Tu ai vrea-o pe femeiea aia pt tine,(poate vrei harem) dar de oferit nici macar un sarut de noaspte buna nu poti sa-i oferi...da tu te mai oftici ca l-a ales pe "mos".
Multi dintre voi asa-zisii barbati,habar n-aveti de voi,d-apoi de cum se trateaza o femeie,sau de ce are nevoie o femeie de la un BARBAT...
Uite-aci exemplu concret: Cezarica/35 de ani/Cluj
AdrianaR
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:34
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 13:31:11
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 12:53:25nu o insala. citeste cu atentie


dar nici mult nu mai este! daca nu va fi colega poate va fi alta!


are dreptu' sa viseze , macar
io pot sa visez la tine??
geo_resuscitat
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:35
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 12:49:56
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:42:14si pana la urma ne spui si noua parerea "colegei" despre vreo posibila relatie intre voi 2?
eu totusi tind sa cred ca este doar in mintea ta!

totusi... ai citit cu atentie prima mea postare? sau raspunsul dat lui geo?

ihi ...si ceea ce pierzi tu din vedere este ca ea poate nici nu te vede mai mult decat un prieten...sau sot al colegei ei!ca doar nu crezi ca s-a cuplat cu bosorogu doar ca sa actionezi/ reactionezi tu!
ironia
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:38
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 13:35:43
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 13:31:11
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 12:53:25nu o insala. citeste cu atentie


dar nici mult nu mai este! daca nu va fi colega poate va fi alta!


are dreptu' sa viseze , macar
io pot sa visez la tine??


cum sa nu!!! mai ales ca-s singurica si neajutorata! da poate ma ia sezarica si pe mine la el acasa!

ce dor mi-a fost de buzele tale!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:39
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 13:33:39ai dreptate crysa.
sezar mi-aduce aminte de niste topice deschise demult. orice s-ar fi scris in ele, desii se cereau sfaturi la greu, o tineau pe a lor pana-n plasele.


Defapt nu-si doreste sa primeasca sfaturi. Doreste sa primeasca "sfatul ala" L-a primit...si restul nu mai conteaza
_Cryssa_
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:42
De la: _Cryssa_, la data 2011-01-27 13:42:16
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 13:33:39ai dreptate crysa.
sezar mi-aduce aminte de niste topice deschise demult. orice s-ar fi scris in ele, desii se cereau sfaturi la greu, o tineau pe a lor pana-n plasele.


Defapt nu-si doreste sa primeasca sfaturi. Doreste sa primeasca "sfatul ala" L-a primit...si restul nu mai conteaza


toti vrem sa ni se spuna ceea ce vrem sa auzim!
pickard
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:45
Neata la toata lumea,vad ca v-ati strans aici la claca!
Nu stiu de ce mie-mi da cu virgula Cezar asta din Cluj...si-mi pare ca ar fi Alex ala din Arad,cel care "aplia tot ce stie" si degeaba!
Va mai pup odata ca azi m-am trezit pupacioasa
AdrianaR
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:52
De la: AdrianaR, la data 2011-01-27 13:52:30Neata la toata lumea,vad ca v-ati strans aici la claca!
Nu stiu de ce mie-mi da cu virgula Cezar asta din Cluj...si-mi pare ca ar fi Alex ala din Arad,cel care "aplia tot ce stie" si degeaba!
Va mai pup odata ca azi m-am trezit pupacioasa


unde-i rost de caterinca, hop si noi! iar nenea asta merita din plin!
dau si eu la schimb!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 13:55
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-26 22:52:39
De la: nicossia, la data 2011-01-26 09:43:49Eu nu-nteleg ce vrei.Presupune ca esti la 50 de ani si spune-mi ce-i in jurul tau.Ce faci tu,copiii,sotia,colega.Si mosu,daca mai traieste!Poate ne lamurim asa.

e interesanta intrebarea ta.... ma gandesc si o sa-ti raspund... tu... ai putea sa-mi spui ce va fi cand vei avea 50 de ani?

La 50 de ani?Stau bine pe picioarele personale si-mi asist propriul copil,ajuns la maturitate.Am un camin linistit si-o ocupatie care-mi place (o am si-acum si nu cred c-o schimb).Nu stiu daca sunt singura,dar adevarul e ca n-am fost niciodata singura,si am pe cineva cu mine care ma iubeste cinstit.Sau poate ca nu.
Eu n-am atatea necunoscute...sper sa nu fie cazul.Dar nu despre mine vorbim,nu?
nicossia
Postat pe 27 Ianuarie 2011 17:58
De la: AdrianaR, la data 2011-01-27 13:52:30Neata la toata lumea,vad ca v-ati strans aici la claca!
Nu stiu de ce mie-mi da cu virgula Cezar asta din Cluj...si-mi pare ca ar fi Alex ala din Arad,cel care "aplia tot ce stie" si degeaba!
Va mai pup odata ca azi m-am trezit pupacioasa


Asta inseamna ca si pe mine ma pupi ? Si deferenta intre povesti e destul de mare , in cazul meu e vorba de fosta nevasta nu de colega , si la inceput eram singurul cu care putea comunica , avea nevoie de cineva cui sa se planga ce viata rea are ...
Alex_Bodea
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:26
Nu cred ca e o idee prea buna sa mearga cezar sa discute cu colega nevestei , e de ajuns ca e derutat , daca merge si ii poesteste ce si cum "simte" ptr ea o va baga in ceata si pe ea . femeia si-a gasit persoana cu care sa isi refaca viata , e mai in varsta ... asta e , poate ei ii convine ca se asteapta la mai mult respect din partea lui si ii da un gram de siguranta in plus ... ca nu o va insela . Si Cezare tre cred foarte egoist , te-ai trezit ca ai vrea putina aventura , ai vrea sa iesi putin din monotonia de acasa ... si sa gusti din relatia cu colega nevestei . de ce nu incerci sa vorbesti cu nevasta ? Sunt sigur ca reactia ta e data de faptul ca t0ai saturat de siguranta de acasa . E ceva monoton si nu mai e ca la inceput cnad pote ti se acorda mai multa atentie si simteai ca cineva are nevoie de tine . Daca ai incera numa pe jumatate sa pui atata pasiune in energizarea casniciei tale fata de cata pasiune investesti fata de gandurile ptr colega nevestei ti-ai da seama ca ai parte de tot ce ai nevoie ptr a fi pe deplin fericit .
Alex_Bodea
Postat pe 27 Ianuarie 2011 18:38
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 13:34:27
mda! auzi mai nenea sezar si eu mi-s o femeie necajita cu trei copii nu vrei matale sa ma iei si pe mine acas la tine?!!

este draguta postarea ta... dar mai stiu ca nu esti necajita si apoi, cred ca s-ar mai gasi ca mine... oare-s unicat?
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:12
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 13:31:11
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 12:53:25nu o insala. citeste cu atentie


dar nici mult nu mai este! daca nu va fi colega poate va fi alta!

poate... nu prea esti sigura...
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:14
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-27 13:33:39ai dreptate crysa.
sezar mi-aduce aminte de niste topice deschise demult. orice s-ar fi scris in ele, desii se cereau sfaturi la greu, o tineau pe a lor pana-n plasele.

chiar imi cer scuze daca credeti ca v-am cerut sfaturi iar voi "va raciti gura degeaba" sau ca eu o tin pe a mea pana-n panzele albe asa cum s-a intamplat in alte topicuri. v-am "invitat la aceasta "discutie" fiindca sunt convins ca experienta vostra ma va ajuta... si va multumesc!
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:18
De la: AdrianaR, la data 2011-01-27 13:34:38
Poate mai aud pe careva ca indrazneste sa catalogheze fetele ce se "combina" (sau cum vreti voi sa-i ziceti) cu "mosi".
Pai multi dintre aia,au ceva creier fata de altii mai tinerei.Uite-te la tine bai Cezarica,ai 35 de ani si gandesti ca o curca...ca sa nu mai zic ca esti si egoist!Tu ai vrea-o pe femeiea aia pt tine,(poate vrei harem) dar de oferit nici macar un sarut de noaspte buna nu poti sa-i oferi...da tu te mai oftici ca l-a ales pe "mos".
Multi dintre voi asa-zisii barbati,habar n-aveti de voi,d-apoi de cum se trateaza o femeie,sau de ce are nevoie o femeie de la un BARBAT...
Uite-aci exemplu concret: Cezarica/35 de ani/Cluj

observ din ceea ce afirmi ca esti foarte sigura pe tine in ceea ce priveste felul meu de a fi; nu te pot contrazice fiindca nu sunt eu in masura sa evaluez ce si cat de mult pot oferi unei femei dar, te pot asigura ca asa, Cezarica cum ma "etalezi" in propria-ti privire, stiu de ceea ce are nevoie o femeie...
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:32
De la: nicossia, la data 2011-01-27 17:58:18
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-26 22:52:39
De la: nicossia, la data 2011-01-26 09:43:49Eu nu-nteleg ce vrei.Presupune ca esti la 50 de ani si spune-mi ce-i in jurul tau.Ce faci tu,copiii,sotia,colega.Si mosu,daca mai traieste!Poate ne lamurim asa.

e interesanta intrebarea ta.... ma gandesc si o sa-ti raspund... tu... ai putea sa-mi spui ce va fi cand vei avea 50 de ani?

La 50 de ani?Stau bine pe picioarele personale si-mi asist propriul copil,ajuns la maturitate.Am un camin linistit si-o ocupatie care-mi place (o am si-acum si nu cred c-o schimb).Nu stiu daca sunt singura,dar adevarul e ca n-am fost niciodata singura,si am pe cineva cu mine care ma iubeste cinstit.Sau poate ca nu.
Eu n-am atatea necunoscute...sper sa nu fie cazul.Dar nu despre mine vorbim,nu?

imi place ca esti foarte sigura pe tine si probabil ca reusesti(ma gandesc ca ai o reteta speciala) sa conservi aceasta stare; fiecare ne imaginam si ne gandim la aspiratii si la cum va fi peste ani si ani; si uite ca, din diverse cauze sau nu, apare un moment dintr-acesta sau de alta natura caruia iti este greu sau aproape imposibil sa-i faci fata. si atunci, pentru ca epoca ne perimite, cerem sfaturile celorlalti pe forumuri si cautam prin problemele altora, poate poate gasesim ceea ce ne intereseaza. si iata ca, cu cat ne adunam mai multi si cu cat gasim mai multe "reflectii" asupra celuilalt, apare de undeva intrebarea legata de viitor. in mod normal, totul trebuie sa fie bine dar in mod anormal, peste o secunda se poate prabusi totul, ca si cum nimic, nicicand nu ar fi existat. in concluzie, iti spun degeaba ce va fi cu mine la 50 de ani nu pentru ca nu as sti ce sa-ti raspund ci pentru ca... pur si simplu mai este foarte mult pana atunci. Iti admir insa optimismul si imi doresc din tot sufletul ca la 50 de ani sa poti rosti, cel putin fraza pe care ai postat-o mai sus!
cezar_blue_eyes
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:44
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-27 18:26:57
De la: AdrianaR, la data 2011-01-27 13:52:30Neata la toata lumea,vad ca v-ati strans aici la claca!
Nu stiu de ce mie-mi da cu virgula Cezar asta din Cluj...si-mi pare ca ar fi Alex ala din Arad,cel care "aplia tot ce stie" si degeaba!
Va mai pup odata ca azi m-am trezit pupacioasa


Asta inseamna ca si pe mine ma pupi ? Si deferenta intre povesti e destul de mare , in cazul meu e vorba de fosta nevasta nu de colega , si la inceput eram singurul cu care putea comunica , avea nevoie de cineva cui sa se planga ce viata rea are ...


Asta inseamna ca-ti dai prea multa importanta...n-am facut referire la povesti...nici prin absurd n-am zis ca va seamana povestile...am zis doar ca semanati voi!Cam acelasi caracter...legat de modul de-a raspunde si-a scrie pe forum!
Data viitoare citeste cu atentie!
AdrianaR
Postat pe 27 Ianuarie 2011 19:52
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 19:32:15
De la: AdrianaR, la data 2011-01-27 13:34:38
Poate mai aud pe careva ca indrazneste sa catalogheze fetele ce se "combina" (sau cum vreti voi sa-i ziceti) cu "mosi".
Pai multi dintre aia,au ceva creier fata de altii mai tinerei.Uite-te la tine bai Cezarica,ai 35 de ani si gandesti ca o curca...ca sa nu mai zic ca esti si egoist!Tu ai vrea-o pe femeiea aia pt tine,(poate vrei harem) dar de oferit nici macar un sarut de noaspte buna nu poti sa-i oferi...da tu te mai oftici ca l-a ales pe "mos".
Multi dintre voi asa-zisii barbati,habar n-aveti de voi,d-apoi de cum se trateaza o femeie,sau de ce are nevoie o femeie de la un BARBAT...
Uite-aci exemplu concret: Cezarica/35 de ani/Cluj

observ din ceea ce afirmi ca esti foarte sigura pe tine in ceea ce priveste felul meu de a fi; nu te pot contrazice fiindca nu sunt eu in masura sa evaluez ce si cat de mult pot oferi unei femei dar, te pot asigura ca asa, Cezarica cum ma "etalezi" in propria-ti privire, stiu de ceea ce are nevoie o femeie...


Iubidubiduuuu,sunt convinsa.........De aia tii mortis sa pui laba pe coleguta neveste-ti!Nu-i asa?
Deja ai o bila neagra dragule,pt ca deja gresesti cand spui ca stii de ce are nevoie o femeie...pt ca te asigur ca o femeie n-are nevoie de ceea ce faci tu sau ce ceea ce poti tu sa oferi acum,decat in cazul in care amandoi vreti sex...si tu,parca ziceiai ca nu asta cauti la ea!
Cine naiba crezi ca vrea pe cineva ca tine?Cu nevasta si copii...si fara creier?
Pai tu inca vrei sa copilaresti...la 35 de ani!
O femeie care stie ce vrea,nu se leaga la cap cu unu ca tine!O femeie care stie ce vrea,o ia de la 0...si nu sta sa creasca copiii altuia sau sa-si complice existenta cu unu cu responsabilitati mai ales daca-i o femeie cu copii,ca si colega neveste-tii (pt ca si-n cazul in care prin absurd ai divorta si copiii ti-ar ramane la ex.nevasta...si-ai continua sa punctezi la colega,nu te-ar baga in seama pt ca esti un om cu obligatii si responsabilitati,ai copii mici care au nevoie de tine cand nici nu te astepti) Alooo...trezireaaa!Intelegi tu asta?
Are ea destule pe cat ca sa-si mai complice viata cu cineva ca tine!Nu esti responsabil nici fata de familia ta,d-apoi fata de ea si copilu ei!
Tu n-ai ganduri curate fata de colega neveste-ti...asta-i clar ca buna ziua!N-ai ganduri si sentimente "amicale" fata de ea...
In locu neveste-ti,te-as trimite la plimbare sa-ti traiesti anii adolescentei pe care i-ai ratat!

AdrianaR
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:08
Adriana duru duru...vino incoa sa te tzuc nebuno
miss_darine
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:10
De la: cezar_blue_eyes, la data 2011-01-27 19:12:44
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 13:34:27
mda! auzi mai nenea sezar si eu mi-s o femeie necajita cu trei copii nu vrei matale sa ma iei si pe mine acas la tine?!!

este draguta postarea ta... dar mai stiu ca nu esti necajita si apoi, cred ca s-ar mai gasi ca mine... oare-s unicat?

Io cre'ca!
AdrianaR
Postat pe 27 Ianuarie 2011 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
povestea noastra 16 De la: adyna2905 7 Februarie 2011 18:53
ce sa fac? 3 De la: kudika030058 27 Mai 2009 17:27
Poate exista o relatie intre mine si un italian? 97 De la: Adyda 19 August 2010 16:25
ce sa fac?:((:((:(( 6 De la: angelo_micnegrusiurat 18 Decembrie 2009 22:32
Nu vreau sa-mi pierd familia! 86 De la: Geaninuts 27 Iulie 2011 10:24