Setari Cookie-uri

a aruncat poza cu mine din portofel

De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:22:29eu sper din tot sufletul sa fie doar o idee a mea. prietenele imi spun ca sunt nebuna ma cert pe o poza! insa nu stiu... nu vreau sa ma despart de el inainte de a fi convinsa ca chiar e ceva la mijloc. ma gandesc si eu ca poate sunt subiectiva si voi puteti sa priviti si din alt unghi. tin sa spun ca gelozia mea nu provine din vreun complex.. arat foarte bine motiv pentru care am luat si miss ul pe facultate doar ca el.. nu ma face sa simt ca are nevoie de mine

putea sa o piarda, ciudat este faptul ca a tot incercat sa te minta ca e nu stiu unde...si acum sa fim seriosi, eu sunt de aceeasi varsta cu el, dar daca un prieten ar rade de mine ca am poza cu iubita in portofel l'as trimite la mama lui sa ii faca o origine.
de obicei omul care are ceva de ascuns se panicheaza sau devine agresiv, urmareste situatia calma.
felixcat
Postat pe 20 Martie 2011 19:53
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?


de 3 zile va certati pt o poza!!!!!!!!!cu ce naiba esti tu mai fericita daca are poza acolo?in loc sa-ti savurezi tineretea tu inventezi probleme
Ame_ly
Postat pe 20 Martie 2011 20:04
De la: Ame_ly, la data 2011-03-20 20:04:11
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?


de 3 zile va certati pt o poza!!!!!!!!!cu ce naiba esti tu mai fericita daca are poza acolo?in loc sa-ti savurezi tineretea tu inventezi probleme


tocmai ca nu aveam treaba daca o avea sau nu dar am treaba cu raspunsurile lui cum de nu mai e. daca ar fi totul ok spunea clar motivul pt care nu mai e nu?
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:32
De la: felixcat, la data 2011-03-20 19:53:06
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:22:29eu sper din tot sufletul sa fie doar o idee a mea. prietenele imi spun ca sunt nebuna ma cert pe o poza! insa nu stiu... nu vreau sa ma despart de el inainte de a fi convinsa ca chiar e ceva la mijloc. ma gandesc si eu ca poate sunt subiectiva si voi puteti sa priviti si din alt unghi. tin sa spun ca gelozia mea nu provine din vreun complex.. arat foarte bine motiv pentru care am luat si miss ul pe facultate doar ca el.. nu ma face sa simt ca are nevoie de mine

putea sa o piarda, ciudat este faptul ca a tot incercat sa te minta ca e nu stiu unde...si acum sa fim seriosi, eu sunt de aceeasi varsta cu el, dar daca un prieten ar rade de mine ca am poza cu iubita in portofel l'as trimite la mama lui sa ii faca o origine.
de obicei omul care are ceva de ascuns se panicheaza sau devine agresiv, urmareste situatia calma.


eu sunt genul care devine oarecum dependenta de partener si face orice numai sa il vada pe el ok si tocmai de asta si ma enervez atat cand am parte de faze... plus ca de 2 luni cred la prima certa il auzi: hai ca te duc acasa si vb maine. mie mi se pare normal sa te contrazici sa ajungeti la ceva. el mereu devine agresiv sa zicem si urla gata te duc acasa
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:34
De la: kudika377293, la data 2011-03-26 22:34:42
De la: felixcat, la data 2011-03-20 19:53:06
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:22:29eu sper din tot sufletul sa fie doar o idee a mea. prietenele imi spun ca sunt nebuna ma cert pe o poza! insa nu stiu... nu vreau sa ma despart de el inainte de a fi convinsa ca chiar e ceva la mijloc. ma gandesc si eu ca poate sunt subiectiva si voi puteti sa priviti si din alt unghi. tin sa spun ca gelozia mea nu provine din vreun complex.. arat foarte bine motiv pentru care am luat si miss ul pe facultate doar ca el.. nu ma face sa simt ca are nevoie de mine

putea sa o piarda, ciudat este faptul ca a tot incercat sa te minta ca e nu stiu unde...si acum sa fim seriosi, eu sunt de aceeasi varsta cu el, dar daca un prieten ar rade de mine ca am poza cu iubita in portofel l'as trimite la mama lui sa ii faca o origine.
de obicei omul care are ceva de ascuns se panicheaza sau devine agresiv, urmareste situatia calma.


eu sunt genul care devine oarecum dependenta de partener si face orice numai sa il vada pe el ok si tocmai de asta si ma enervez atat cand am parte de faze... plus ca de 2 luni cred la prima certa il auzi: hai ca te duc acasa si vb maine. mie mi se pare normal sa te contrazici sa ajungeti la ceva. el mereu devine agresiv sa zicem si urla gata te duc acasa


a da si am vorbit cu prietenul lui asa la o gluma si habar nu avea de poza. prietenul meu a inceput cum nu mai stii ca ai facut baza de mine iar ala a tinut o pe a lui ca nu stie nimic..
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:35
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01 mi-a zis ca daca sunt proasta


exact asta cred sincer. nu ma ntelege gresit, e nevoie si de fete proaste, dar la 26 de ani eu nu mi as pierde timpul cu cineva ca tine.
rockk
Postat pe 26 Martie 2011 22:37
De la: rockk, la data 2011-03-26 22:37:49
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01 mi-a zis ca daca sunt proasta


exact asta cred sincer. nu ma ntelege gresit, e nevoie si de fete proaste, dar la 26 de ani eu nu mi as pierde timpul cu cineva ca tine.


asta e opinia ta insa faptul ca gandesc si-mi pun intrebari nu ma face proasta. nici faptul ca am crezut/ cred in cine nu trebuie nu ma face proasta. toti am facut asta intr-un moment al vietii noastre
Adela_rosucuverde
Postat pe 26 Martie 2011 22:51
deci cautam baiat pentru domnisoara care a deschis acest topic, care sa aibe o singura aptitudine" sa-i poarte poza in portofel, eventual legata de gat, dupa cum spunea cineva..." dumnezeule....muuulta..lume...
maine deschide topic"si-a pus gelul lui de dus in fata gelului meu.."
antipatica
Postat pe 27 Martie 2011 14:59
Sincer nu stiu ce sa zic!!! Tu faci parte din categoria celor care se simt iubite daca iubitul le tine poza in portofel. Eu fac parte din categoria celor care nu permit iubitilor sa-mi tina poza in portofel....pai ce eu sunt vreun trofeu, cu care sa se faleasca in fata altora, sau din cand in cand sa zica..."wow, iubita...mea"....ii e dor de mine sa ma sune-n pana mea...

Eu sa fiu sincera, pe la amicii mei cand vad pozele cu prietene si viceversa...mai trantesc cate-o gluma...cine stie poate si lui i s-a trantit vreuna si s-a enervat...nu tine la glume...sau poate a aparut o alta!

Dar si tu...prea exagerezi cu poza..daca ai indoieli, ti le poti lamuri si astfel, de la el foarte putin probabil sa scoti adevarul....sau scuteste-te de un efort...si lasa-l!
MayaJaan
Postat pe 27 Martie 2011 17:14
De la: Ame_ly, la data 2011-03-20 20:04:11
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?


de 3 zile va certati pt o poza!!!!!!!!!cu ce naiba esti tu mai fericita daca are poza acolo?in loc sa-ti savurezi tineretea tu inventezi probleme


nu e vorba de poza,draga Amely, ci de atitudine
mitura
Postat pe 27 Martie 2011 17:25
De la: antipatica, la data 2011-03-27 14:59:29 deci cautam baiat pentru domnisoara care a deschis acest topic, care sa aibe o singura aptitudine" sa-i poarte poza in portofel, eventual legata de gat, dupa cum spunea cineva..." dumnezeule....muuulta..lume...
maine deschide topic"si-a pus gelul lui de dus in fata gelului meu.."


bine ca nu si-a tatuat imaginea ei l-ar fi costat ceva sa si-o scoata
pickard
Postat pe 27 Martie 2011 17:34
De la: pickard, la data 2011-03-19 23:22:24
De la: bemm, la data 2011-03-19 23:20:57spune-i ca la moda este sa poarte pozata atarnata de gat!

de ce nu tatuata pe puta!


adyna2905
Postat pe 27 Martie 2011 18:10
De la: rockk, la data 2011-03-26 22:37:49
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01 mi-a zis ca daca sunt proasta


exact asta cred sincer. nu ma ntelege gresit, e nevoie si de fete proaste, dar la 26 de ani eu nu mi as pierde timpul cu cineva ca tine.

rockk nici eu la 20 de ani nu-mi pierdeam vremea cu pustani de 26...
adyna2905
Postat pe 27 Martie 2011 18:12
De la: MayaJaan, la data 2011-03-27 17:14:57Sincer nu stiu ce sa zic!!! Tu faci parte din categoria celor care se simt iubite daca iubitul le tine poza in portofel. Eu fac parte din categoria celor care nu permit iubitilor sa-mi tina poza in portofel....pai ce eu sunt vreun trofeu, cu care sa se faleasca in fata altora, sau din cand in cand sa zica..."wow, iubita...mea"....ii e dor de mine sa ma sune-n pana mea...

Eu sa fiu sincera, pe la amicii mei cand vad pozele cu prietene si viceversa...mai trantesc cate-o gluma...cine stie poate si lui i s-a trantit vreuna si s-a enervat...nu tine la glume...sau poate a aparut o alta!

Dar si tu...prea exagerezi cu poza..daca ai indoieli, ti le poti lamuri si astfel, de la el foarte putin probabil sa scoti adevarul....sau scuteste-te de un efort...si lasa-l!



nu ai inteles ..el s-a rugat de mine sa i dau poza sa o tina acolo! mi s-a parut ciudat ca vrea asta dar si mai ciudat ca dupa luni de zile poza a disparut
Adela_rosucuverde
Postat pe 27 Martie 2011 19:37
De la: 850, la data 2011-03-18 23:23:48
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 23:13:41
De la: rashela, la data 2011-03-18 23:10:21
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 19:20:42dap toate's bune cu 250 lei pe luna bursa. ca daca nu ar fi aia... ar fi si mai rau decat tabla lipsa si geamurile sparte de le avem:p sa inteleg ca rashela spui ca nu ar trebui sa ma gandesc atat la cauza pt care nu mai e poza?

Pai, eu zic sa te bucuri de viata, sa-ti vezi de scoala, sa iei din relatia asta ce-i bun ca sigur nu te mariti cu el. Lasa certurile ca de vrea sa se duca, se duce, nu-l tii nici legat. Macar sa ai o relatie frumoasa, nu una tumultoasa. :)


PROBABIL AI DREPTATE .. INSA EU CU ZODIA MEA DE DRAC SCUZE RAC:)) NU FAC DECAT SA ANALIZEZ SA VREAU TOTUL PERFECT SA MA SIMT ACOLO IN CENTRUL VIETII LUI. RACII PLANG MULT SI DES DAR SI STRANG TARE IN BRATE:P


eu n-am vazut raci sa planga. doar un rictus de tristete atunci cand pescari se scapau pe ei de fericire cand ii prindeau in plase.


si o privire dispretuitoare inainte sa fie aruncati in apa in clocot....de aia se rosesc apoi racii, amintindu-si de atatea sentimente negative....
contesina
Postat pe 27 Martie 2011 20:46
e o problema ca o scalda asa cu minciunele....senzatia mea: are pe alta in vizor.
DayC
Postat pe 27 Martie 2011 21:28
De la: DayC, la data 2011-03-27 21:28:48e o problema ca o scalda asa cu minciunele....senzatia mea: are pe alta in vizor.


in ultima vreme ma simt si eu ca una in plus. il intrebai daca e cu mine doar ca sa treaca timpul pana gaseste ceva mai ok si incepu sa rada.. cica hai mai bebe ia si dormi ca deja te apucara. sa stii de la mine ca daca nu ai fi ok mai bine as sta singur. insa ma deranjeaza ca nu ma face sa simt ca ar avea nevoie de mine. iar pe el imi deranjeaza ca imi pun intrebari de genul: sunt potrivita pt el? oare vrea sa ramana cu mine sau sunt o trecere de timp? isi iese dn minti cand aude ca incep cu astea
Adela_rosucuverde
Postat pe 28 Martie 2011 00:38
De la: adyna2905, la data 2011-03-27 18:10:04
De la: pickard, la data 2011-03-19 23:22:24
De la: bemm, la data 2011-03-19 23:20:57spune-i ca la moda este sa poarte pozata atarnata de gat!

de ce nu tatuata pe puta!




putin imi pasa daca o are sau nu in portofel. singura problema este de ce a disparut poza in conditiile in care el a insistat sa o puna acolo iar acum nu stie cum de nu mai e sau pe unde e
Adela_rosucuverde
Postat pe 28 Martie 2011 00:40
De la: pickard, la data 2011-03-27 17:34:50
De la: antipatica, la data 2011-03-27 14:59:29 deci cautam baiat pentru domnisoara care a deschis acest topic, care sa aibe o singura aptitudine" sa-i poarte poza in portofel, eventual legata de gat, dupa cum spunea cineva..." dumnezeule....muuulta..lume...
maine deschide topic"si-a pus gelul lui de dus in fata gelului meu.."


bine ca nu si-a tatuat imaginea ei l-ar fi costat ceva sa si-o scoata


hei nu l-am pus eu nici macar n-am discutat vreodata de asta. el a insistat ca vrea poza etc
Adela_rosucuverde
Postat pe 28 Martie 2011 00:42
Hei, nu te mai chinui sa le explici ce te deranjeaza de fapt. E clar cine e prost pe aici (sorry, dar chiar a inceput sa ma afecteze forumul, care mai de care e mai cu mot pe aici si-si permite sa faca alti useri in fel si chip doar pentru ca au deschis un topic, sau se cred mai cu mot numai pt ca-si inchipuie ca detin adevarul absolut... si aici includ si persoane mature pe care le-am respectat initial si ma refer la toata kudika, nu numai la acest topic - asa mi-a venit sa ma explic)

Anywho, din cate observ tipul nu-ti acorda atentia pe care tu o vrei, nu te face sa te simti destul de dorita si apreciata, atunci adio. Esti tanara si-ti poti gasi pe altcineva care sa o faca. Si invata sa te mai pui si pe tine pe primul loc din cand in cand; daca nu o faci tu, n-o va face nimeni.
kudika_pudika
Postat pe 28 Martie 2011 01:26
acum.. nu stiu cum sa spun, dar multi barbati printre care ma numar si eu nu suntem prea disperati, nu debordam de fragilitate doar cand e frigiderul gol si ne este foame ti'am mai spus, cred ca te minte cu ceva, dar in rest, nu poti sa il obligi sa fie intr'un fel sau altul.
felixcat
Postat pe 29 Martie 2011 09:58
Gagico... pe tine cine te impiedica sa-l "arunci" pe individ?! De tot....
darksukkubus69
Postat pe 29 Martie 2011 16:29
De la: darksukkubus69, la data 2011-03-29 16:29:57Gagico... pe tine cine te impiedica sa-l "arunci" pe individ?! De tot....
Eiii.... poate nu-i tampita ca altele si face diferenta intre'o persoana si'un obiect !!!
cristinxxx
Postat pe 29 Martie 2011 16:35
Pai, poate nu-i tampita si va realiza ca individul nu valoreaza nici macar cat un obiect... Deci n-ar fi rau sa ia exemplu de la altele.
darksukkubus69
Postat pe 29 Martie 2011 19:53
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?


Si ce, vroiai sa-si arunce cartea de credit?
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 19:54
De la: kudika377293, la data 2011-03-18 18:08:01am avut o relatie de 2 ani cu un tip care m-a inselat la greu. cand l-am intrebat de ce mi-a zis ca daca sunt proasta si -a permis adica il credeam.. eh de atunci abia mai cred. un an am stat singura pentru ca ma certam cu toti. din august sunt cu altcineva insa...simt ca ma urmareste neincrederea acum. mi-a cerut poza in octombrie sa o tina langa a lui in portofel.. el a cerut-o! acum 3 zile vad ca nu mai e poza.. intreb..el spune ca a facut curat si ca e prin portofel. ma uit mai atent poza niciunde si aud stii e pe masa pe undeva...pe masa nimic sa mi spuna ca de fapt prietenul lui cel mai bun a ras de el si el a pus-o in masina.. cand i-am cerut macar sa mi-o dea inapoi s-a crizat ca cica de 3 zile ne certam pe o poza si ca sa nu ma mai auda de asa ceva. problema e ca eu cred ca daca avea poza inca pana acum mi-o arata... sper sa nu iese cu vreuna si aia sa fi vazut poza iar el ca sa scape basma curata a aruncat o in fata ei altfel nu inteleg ce l-ar fi facut sa scape de poza. mentionez ca eu am 20 de ani el 26 a..si din portofelul lui nu lipseste nimic decat poza mea in urma "curateniei" . voi ce credeti?



ce nu inteleg eu este ce cauti tu prin portofelul lui. si ala prost....
leo_
Postat pe 30 Martie 2011 09:40
Nu a aparut poza?
Barbie30_
Postat pe 30 Martie 2011 11:46
De la: Barbie30_, la data 2011-03-30 11:46:12Nu a aparut poza?


Ba daa.... A gasit-o la una in gunoi
_Cryssa_
Postat pe 30 Martie 2011 12:11
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-30 12:11:16
De la: Barbie30_, la data 2011-03-30 11:46:12Nu a aparut poza?


Ba daa.... A gasit-o la una in gunoi


Cum sa o arunce la gunoi?Trebuia sa o puna in rama si sa se roage la ea in fiecare noapte...
Barbie30_
Postat pe 30 Martie 2011 12:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum poti uita 20 De la: kudika033142 2 Iulie 2009 15:07
nush c s mai fc...help!!!! 34 De la: alexutza_yoyo 21 Octombrie 2013 10:58
turcii st gelosi sh violenti dak o fata ii paraseste? 21 De la: adyna2905 13 Februarie 2011 11:30
Cum il fac sa aiba incredere in mine? 14 De la: clau_clody 22 Iulie 2009 23:04
buna 78 De la: pickard 30 Ianuarie 2011 08:09