Setari Cookie-uri

Oare pot gãsi și eu o fatã ?

Buna numele meu este Ionuț sunt din Braila și de vreo 4 ani locuiesc în Constanța, sunt singur de 1 an si pana acum nu am reusit sa-mi gasesc jumatatea, eu doresc sa cunosc o fata care sa aibe capul pe umeri, in vederea unei relatii serioase care sa se bazeze pe sinceritate intelegere si comunicare, si ca totul sa vina de la sine. Nu vreau marea cu sarea, sau frumusetea intruchipata. Stiu ce inseamna a suferi, dar din pacate, dregostea pe care o am, nu am avut cui sai-i ofer cu adevarat unei fete care sa o merite din plin, ca pe un cadou. Daca o fata este interesata de mine o poate face prin id-messenger aerox_blue
aerox
Postat pe 17 Decembrie 2011 22:45
altu ba!?
PICCKARD
Postat pe 17 Decembrie 2011 22:48
Te citez " ...un barbat trebuie sa incerce sa gaseasca si sa cucereasca cea mai frumoasa si mai desteapta femeie..."
aerox
Postat pe 17 Decembrie 2011 22:50
Buna numele meu este Ionuț sunt din Braila și de vreo 4 ani locuiesc în Constanța...lucrez in bucuresti dar acum sunt in spania la capsuni si caut o proasta...Frustrato...Putzy...treceti sa-l satisfaceti pe asta...
GODZILA
Postat pe 17 Decembrie 2011 22:51
De la: aerox, la data 2011-12-17 22:45:06Buna numele meu este Ionuț sunt din Braila și de vreo 4 ani locuiesc în Constanța, sunt singur de 1 an si pana acum nu am reusit sa-mi gasesc jumatatea, eu doresc sa cunosc o fata care sa aibe capul pe umeri, in vederea unei relatii serioase care sa se bazeze pe sinceritate intelegere si comunicare, si ca totul sa vina de la sine. Nu vreau marea cu sarea, sau frumusetea intruchipata. Stiu ce inseamna a suferi, dar din pacate, dregostea pe care o am, nu am avut cui sai-i ofer cu adevarat unei fete care sa o merite din plin, ca pe un cadou. Daca o fata este interesata de mine o poate face prin id-messenger aerox_blue


Sunt sigura ca o vei gasi. Si daca tu zici ca esti plin de dragoste si ii demonstrezi fetei pe care o vei gasi lucrul acesta o vei face cea mai fericita femeie. Asa ceva mi-ar placea si mie sa gasesc pacat doar ca momentan nu vreau o relatie cu nimeni, mi-ar fi placut sa te cunosc mai bine...
kudika_nikole
Postat pe 17 Decembrie 2011 23:03
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-17 23:03:29
De la: aerox, la data 2011-12-17 22:45:06Buna numele meu este Ionuț sunt din Braila și de vreo 4 ani locuiesc în Constanța, sunt singur de 1 an si pana acum nu am reusit sa-mi gasesc jumatatea, eu doresc sa cunosc o fata care sa aibe capul pe umeri, in vederea unei relatii serioase care sa se bazeze pe sinceritate intelegere si comunicare, si ca totul sa vina de la sine. Nu vreau marea cu sarea, sau frumusetea intruchipata. Stiu ce inseamna a suferi, dar din pacate, dregostea pe care o am, nu am avut cui sai-i ofer cu adevarat unei fete care sa o merite din plin, ca pe un cadou. Daca o fata este interesata de mine o poate face prin id-messenger aerox_blue


Sunt sigura ca o vei gasi. Si daca tu zici ca esti plin de dragoste si ii demonstrezi fetei pe care o vei gasi lucrul acesta o vei face cea mai fericita femeie. Asa ceva mi-ar placea si mie sa gasesc pacat doar ca momentan nu vreau o relatie cu nimeni, mi-ar fi placut sa te cunosc mai bine...



"Baiat plin de dragoste"hmmmmm,.... din Constanta......ma baiete daca inviti vara o fata acolo,trebuie sa ai si bani ca de dragoste ,esti plin!?
Titanika
Postat pe 17 Decembrie 2011 23:13
De la: polin, la data 2011-12-17 23:13:09
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-17 23:03:29
De la: aerox, la data 2011-12-17 22:45:06Buna numele meu este Ionuț sunt din Braila și de vreo 4 ani locuiesc în Constanța, sunt singur de 1 an si pana acum nu am reusit sa-mi gasesc jumatatea, eu doresc sa cunosc o fata care sa aibe capul pe umeri, in vederea unei relatii serioase care sa se bazeze pe sinceritate intelegere si comunicare, si ca totul sa vina de la sine. Nu vreau marea cu sarea, sau frumusetea intruchipata. Stiu ce inseamna a suferi, dar din pacate, dregostea pe care o am, nu am avut cui sai-i ofer cu adevarat unei fete care sa o merite din plin, ca pe un cadou. Daca o fata este interesata de mine o poate face prin id-messenger aerox_blue


Sunt sigura ca o vei gasi. Si daca tu zici ca esti plin de dragoste si ii demonstrezi fetei pe care o vei gasi lucrul acesta o vei face cea mai fericita femeie. Asa ceva mi-ar placea si mie sa gasesc pacat doar ca momentan nu vreau o relatie cu nimeni, mi-ar fi placut sa te cunosc mai bine...



"Baiat plin de dragoste"hmmmmm,.... din Constanta......ma baiete daca inviti vara o fata acolo,trebuie sa ai si bani ca de dragoste ,esti plin!?


Cine a zis ca trebuie sa o invite acolo ??? Bani sunt necesari - nu te contrazic dar nu totul se rezuma la bani...
kudika_nikole
Postat pe 17 Decembrie 2011 23:17
Ce sa zic? Sa ai noroc sa o gasesti. Sa o meriti si s ate merite! Iar cand s eintampla minunea sa ne dai tot aici de stire !
punctul_pe_J
Postat pe 25 Decembrie 2011 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma sfatuiti 14 De la: iulia069834 28 Ianuarie 2010 12:53
e ingrozitor sa nu sti ce e iubirea 34 De la: kudika029282 3 Ianuarie 2011 21:02
cucerirea in versuri 7 De la: kudika179308 8 Mai 2010 00:54
Balante - Moarte - Discutie - Viasta terminata... 12 De la: mahy33 5 Mai 2010 17:02
kisss 13 De la: carmenavram2001 21 Mai 2009 14:58