Setari Cookie-uri

Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi sincere, chiar am nevoie!

Buna eu sunt Camy! :) Va voi povesti pe scurt povestea mea la care nu prea pot sa gasesc raspunsul singura, a-si avea nevoie de putin ajutor din partea voastra. Va rog fara jigniri vreau doar un sfat sincer! Acum 6 luni si un pic am cunoscut un baiat foarte simpatic cu care odata cu trecerea timpului am inceput sa ma inteleg din ce in ce mai bine. Ne scriam zilnic pe net, ne tremiteam mesaje si ne intalneam destul de des ajungand repede la statutul de prietenii foarte buni. Insa dupa un timp baiatul a venit la mine sa-i fac cunostiinta cu parintii mei deoarece devenindumi prieten foarte bun mi s-a parut ceva normal. Parintii mei l-au cunoscut si au avut o parere foarte buna despre el. Dupa acestea mai venea pe la mine si ne uitam la comedii sau diverse, pana odata cand in timpul comediei m-a luat in brate si m-a sarutat, zambindu-mi intr-un mod in care nu-mi mai zambise pana atunci. Am continuat tot asa timp de o luna si ceva desi nu mi sa parut corect deoarece noi ne purtam de parca eram impreuna insa noi oficial eram tot la statutul de prieteni. Intr-o zi am hotarat sa-i spun ce simt pentru el, i-am spus ca imi place de el mai mult decat un simplu amic si ca incet, incet ma indragostesc de el. El insa nu s-a putut uita in ochii mei si mi-a spus ca nu e genul care sa fie asa direct cu o fata la chestii de genul asta. Insa in continuare s-a purtat foarte frumos cu mine ca si cum m-ar placea si el, dar nu mi-a spus nimic. De revelion a venit cu mine unde am stat 3 zile si a fost totul asa frumos la fel se purta foarte dragastos cu mine insa dupa ce ne-am intors acasa incet, incet s-a schimbat destul de mult zic eu. Vorbim destul de rar pe net, prin mesaje, de iesit nu prea mai iesim. Ce sa inteleg din asta, ca ma place, dar nu stie cum sa-mi spuna sau ca pur si simplu el vrea sa fim doar prieteni si atat? Va rog un sfat sincer. Va multumesc tuturor anticipat!
VeVe_CaMyTzA
Postat pe 6 Ianuarie 2013 14:00
Mai bine l-ai intreba pe el ce vrea ... sa nu iti faci sperante false cu privire la o relatie.si dupacele intamplate nu stiu daca ve-ti mai puteafi prieteni cum a-ti fost inainte....tu mereu vei cauta sa-l cuceresti,sa-l transformi in iubitul tau nu intr-un bun confident
Katte02
Postat pe 6 Ianuarie 2013 14:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce reprezinta femeia pentru mine! 581 De la: fante_de_dorobanti 16 Mai 2012 14:32
Impreuna,dar separati....o curiozitate... 20 De la: halm 2 Iulie 2009 18:55
Va rog sa ma ajutati.... 20 De la: nicole_funnygirl 20 Ianuarie 2010 18:06
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:18
de ce ne dezamagesc oamenii fara sa aiba motiv? 41 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 22:38