Setari Cookie-uri

nu e pregatit pt o relatie serioasa

buna seara. am o dilema si as vrea sa ma ajutati cu o parere. vorbesc cu un baiat de aproape 3 ani., ne-am cunoscut pe net.. si ne-am apropiat destul de mult, vorbeam absolut orice. intre timp m-am combinat cu altcineva dar continuam sa vb cu el.. abia dupa un an jumate ne-am si intalnit. am ajuns sa facem sex dar problema e ca nu e pregatit pt o relatie serioasa. cand mi-a zis m-a durut foarte tare si incerca sa ma impace.. uneori simt ca tine la mine ..ca are sentimente puternice numai ca nu vrea sa arate(nu stiu de ce).nu are pe altcineva si de asta sunt sigura. in schimb vrea sex sex si iar sex....mentionez ca nu e genul romantic. la ultima discutie i-am zis ca sunt doar un obiect pt el si mi-a zis sa nu ii mai spun asta pt ca se simte prost si ca se straduieste mai mult. de fiecare data cand ne certam rupeam legatura pt cateva zile, chiar si luni, apoi ma cauta el.si chiar daca eram cu altcineva tot ma cauta. cu toate astea tin la el si as vrea sa avem o relatie serioasa... avem 22 de ani amandoi.
vreau niste pareri in legatura cu comportamentul lui, in special de la baieti...
alinac91
Postat pe 20 Iulie 2013 22:21
Te simti bine sau nu?
kidd_o
Postat pe 20 Iulie 2013 23:02
sex, sex, sex....
Muse__
Postat pe 20 Iulie 2013 23:09
De la: Muse__, la data 2013-07-20 23:09:56sex, sex, sex....
carolyn-a
Postat pe 20 Iulie 2013 23:38
De la: alinac91, la data 2013-07-20 22:21:19buna seara. am o dilema si as vrea sa ma ajutati cu o parere. vorbesc cu un baiat de aproape 3 ani., ne-am cunoscut pe net.. si ne-am apropiat destul de mult, vorbeam absolut orice. intre timp m-am combinat cu altcineva dar continuam sa vb cu el.. abia dupa un an jumate ne-am si intalnit. am ajuns sa facem sex dar problema e ca nu e pregatit pt o relatie serioasa. cand mi-a zis m-a durut foarte tare si incerca sa ma impace.. uneori simt ca tine la mine ..ca are sentimente puternice numai ca nu vrea sa arate(nu stiu de ce).nu are pe altcineva si de asta sunt sigura. in schimb vrea sex sex si iar sex....mentionez ca nu e genul romantic. la ultima discutie i-am zis ca sunt doar un obiect pt el si mi-a zis sa nu ii mai spun asta pt ca se simte prost si ca se straduieste mai mult. de fiecare data cand ne certam rupeam legatura pt cateva zile, chiar si luni, apoi ma cauta el.si chiar daca eram cu altcineva tot ma cauta. cu toate astea tin la el si as vrea sa avem o relatie serioasa... avem 22 de ani amandoi.
vreau niste pareri in legatura cu comportamentul lui, in special de la baieti...


Nu sunt baiat, sunt o femeie, insa cred ca-ti este clar unde gresesti. Gresesti prin faptul ca ii cedezi de fiecare data cand va vedeti.

Nu poti sa-l acuzi pe el ca te trateaza ca pe-un obiect, cand tu insati i te oferi pe tava, fara sa ai prea multe pretentii.

Daca vrei sa schimbi ceva in atitudinea lui, mai intai schimba tu ceva in atitudinea ta.

Bafta!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 21 Iulie 2013 08:14
De la: Muse__, la data 2013-07-20 23:09:56sex, sex, sex....





and more...sex....
eu_ovidiu
Postat pe 21 Iulie 2013 08:46
Relatii serioase la 22 de ani? Cam greu Cam necopt baiatul. Cat despre tine... Carpe diem... Traieste clipa si asta e. Alta data, cand cauti relatie serioasa, sa nu mai sari de la-nceput in patul barbatului. Trebuie sa te cunoasca si pe dinauntru, nu numai pe dinafara. Altfel risti sa ajungi pe post de gonflabila.
Micaell
Postat pe 24 Iulie 2013 10:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCURS COPII... 3 De la: luminutza 18 Mai 2009 12:54
...Nu putem da vina numai pe ei... 12 De la: Eva32 12 Mai 2011 02:05
de ce ne dezamagesc oamenii fara sa aiba motiv? 41 De la: cami_goanga10 25 Martie 2010 22:38
Cum sa inteleaga ca si el greseste? 47 De la: franziska_eu 3 Februarie 2012 11:56
Va provoc la.... 21 De la: Sibel_16 22 Februarie 2011 19:54