Setari Cookie-uri

Ce poti face sa nu te mai simti atrasa de persoana iubita?

Sincer poate voua femeilor sau barbatilor vi se pare un topic stupid.Dar vreau sa fac ceva sa nu imi mai iubesc persoana iubita vreau sa invat sa fiu putin indiferenta.Sau chiar daca imi voi face un iubit nou si ma indragostesc sau ma impac cu fostul iubit nu vreau sa ii mai arat atata iubire vreau sa fiu putin mai retrasa nu vreau sa mmai intereseze unde pleaca cu cine pleaca sau cu cine vb la tel sau alte lucruri eu consider ca este mai bn asa pt mine vreau el sa se simta atras de mine nu eu nu se merita sa fiu asa inebunita dupa el ca sa faca ce vrea din mine ca asa fac uni baieti profita va rog dati mi un sfat
brunita
Postat pe 22 Ianuarie 2014 21:00
De la: brunita, la data 2014-01-22 21:00:20Sincer poate voua femeilor sau barbatilor vi se pare un topic stupid.Dar vreau sa fac ceva sa nu imi mai iubesc persoana iubita vreau sa invat sa fiu putin indiferenta.Sau chiar daca imi voi face un iubit nou si ma indragostesc sau ma impac cu fostul iubit nu vreau sa ii mai arat atata iubire vreau sa fiu putin mai retrasa nu vreau sa mmai intereseze unde pleaca cu cine pleaca sau cu cine vb la tel sau alte lucruri eu consider ca este mai bn asa pt mine vreau el sa se simta atras de mine nu eu nu se merita sa fiu asa inebunita dupa el ca sa faca ce vrea din mine ca asa fac uni baieti profita va rog dati mi un sfat
Atunci incearca sa te gandesti mereu la momentele cand te-a enervat, gandeste-te la toate defectele lui si iubeste-te mai mult pe tine. Iesi la o plimbare, du-te la coafor, machiaza-te,cumpara-ti ceva sexy de imbracat, fa tot ce iti face tie placere.
Miss_Y
Postat pe 22 Ianuarie 2014 21:20
hmmmmm asa e ai dreptate
brunita
Postat pe 22 Ianuarie 2014 21:36
De la: brunita, la data 2014-01-22 21:36:51hmmmmm asa e ai dreptate
Am ajuns la concluzia ca oricat de mult ai iubi pe cineva, trebuie sa te iubesti mai mult pe tine (si pe copii tai, daca ii ai , bineinteles). Nu zic sa nu iubim persoana de langa noi, dar sa nu traim doar pentru acea persoana, sa nu fie ea centrul universului nostru, fiindca in caz ca lucrurile nu merg cum trebuie, noi suntem cele care ne vom simti pierdute, si fara sens in aceasta viata. Asa ca iubeste-te intai pe tine si dupa aia pe ceilalti. Cateodata e bine sa fii mai egosita.
Miss_Y
Postat pe 22 Ianuarie 2014 21:42
Suna urat egoist dar sincer asa vreau sa fiu este mult mai bn pt mine am iubit si inca iubesc mult dar este mai bn sa fiu si putin egoista pt ca si aluat o in cap si il cred Dumnezeu pe pamant dar nu vreau sa fie asa ca orikum ma ranit trec cu vederea peste ma impac cu el ca tin la el dar asa vreau sa fiu de acum incolo bine inteles o sa si ii arat ca il iubesc dar il mai si las.
brunita
Postat pe 22 Ianuarie 2014 21:50
De la: brunita, la data 2014-01-22 21:00:20Sincer poate voua femeilor sau barbatilor vi se pare un topic stupid.Dar vreau sa fac ceva sa nu imi mai iubesc persoana iubita vreau sa invat sa fiu putin indiferenta.Sau chiar daca imi voi face un iubit nou si ma indragostesc sau ma impac cu fostul iubit nu vreau sa ii mai arat atata iubire vreau sa fiu putin mai retrasa nu vreau sa mmai intereseze unde pleaca cu cine pleaca sau cu cine vb la tel sau alte lucruri eu consider ca este mai bn asa pt mine vreau el sa se simta atras de mine nu eu nu se merita sa fiu asa inebunita dupa el ca sa faca ce vrea din mine ca asa fac uni baieti profita va rog dati mi un sfat


Doamne, cat pot sa urasc topicurile pe care le deschizi la misto...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 23 Ianuarie 2014 09:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mesajele sexy, vulgare??? 47 De la: Kukurigoo 9 Septembrie 2009 22:44
eu rac el cu ascendetul in taur:(..,..va rog am nevoie de ajutor 12 De la: kudika058564 21 August 2009 14:47
pt tipa care a aflat....cica ...CA EL E INSURAT!!!! 3 De la: DiavolytaTa 25 Martie 2009 19:22
Orientare sexuala 459 De la: mkdisk 10 Aprilie 2009 10:35
Cum sterg 33 De la: SweetDadyD 27 Mai 2009 10:27