Setari Cookie-uri

de ce sa scriem despre tragedii???

Sincer, ma astptam ca "romanul" propus sa fie o explozie de bucurie, o intriga reala a vietii fiecareia dintre noi, e adevarat, cu bune si rele, dar de ce asa de rele?. In fine, pentru mine nu reprezinta o provocare si nici o tema in mi-as dori macar sa imi astern gandurile. In primul rand target-ul de varsta e prost ales...poate doar pentru ca nu cred ca pustoaicele de 18-19 ani stau pe net sa scrie romane. Cred ca noi, cele care am face-o avem alte lucruri despre care sa scriem...facultatea...a treia poate :) Astept...poate mai crste fata pana la ultimul capitol.
moulinrouge
Postat pe 29 Mai 2007 22:54
fiecare din noi avem ceva ce ne doare , iar acest roman nu este decat viata tragica a celor ce se indragostesc .... oare nu tii destul cate romane de dragoste sunt cu prost gust unde se incepe cu iubire frumoasa shi se termina cu o iubire ca in filme? Insa acest roman ne va prezenta destinul fiecaruia dintre noi .... shi mai mult decat aceasta va demonstra ca sunt copii si de 18-19 ani care pot scrie mai frumos decat un poet... sunt copii talentati care care nu au o posibilitate de a lansa o carte ... shi iata sansa lor de a obtine un succes in viata :)) BAFTA !!!!!!!!
moldova
Postat pe 31 Mai 2007 10:32
Spui ca prezinta destinul fiecaruia dintre noi. Doamne fereste!!
moulinrouge
Postat pe 3 Iunie 2007 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aaa si cu premiul, cum ramane? 1 De la: Ankanca88 30 August 2007 18:51
Capitulul 4 - neales 1 De la: alina_reload 28 Iunie 2007 11:23
pe cand un concurs de poezii 5 De la: piticutz1970 8 August 2007 15:41
Noi putem schimba totul 2 De la: sorinalc 8 Iunie 2007 14:10
Diana Danciu - Vechea masina de scris 4 De la: Deeana 13 Iunie 2007 20:01