Setari Cookie-uri

Iubirea mea patimasa pentru un iranian

Credeti ca e bine sa iei decizia de a te casatori cu un tip cu care ai petrecut doar 15 zile?Poate ca daca as fi in locul ei si as fi indragostita si eu as face la fel,oricine ar pune dragostea pe primul loc.
vera11
Postat pe 29 Mai 2008 15:12
Si pace, mai lasa-ma cu realitatea care e cruda. O fi cruda pentru tine. Eu stiu cupluri extraordinare, in care femeia e tratata ca o regina si respectata atat cat poate fi respectata o fiinta umana si chiar putin mai mult. Dar ma rog, barbatii din cuplurile in cauza nu sunt arabi...
beyonce_indragostita
Postat pe 29 Mai 2008 15:17
Si pace, mai lasa-ma cu realitatea care e cruda. O fi cruda pentru tine. Eu stiu cupluri extraordinare, in care femeia e tratata ca o regina si respectata atat cat poate fi respectata o fiinta umana si chiar putin mai mult. Dar ma rog, barbatii din cuplurile in cauza nu sunt arabi...
beyonce_indragostita
Postat pe 29 Mai 2008 15:17
ok wolfy poate ca nu te astepti la prea multe de a mine poate ca in viziunea ta ,,sunt slaba,,numai ca eu sunt realista atata tot si poate ca am dormit dar m-am trezit intelegi....nu conteaza parerea ta despre mine ci ceea ce simt eu nu?
nu vorbeam despre barbati nu despre mine...sa e rezumam la subiect si atat si sa lasam asteptarile deoparte..
pace
Postat pe 29 Mai 2008 15:46
Nu exista realitate, exista realitati. Daca asta e bucata de realitate pe care o cunosti tu, nu poate decat sa-mi fie mila de tine. Dar in fine, cu un asemenea sot, ce alta realitate sa cunosti? Si da, te consider o femeie slaba. Probabil ca nici daca te-ar bate si te-ar viola barbatul tau nu te-ai desparti de el.
beyonce_indragostita
Postat pe 29 Mai 2008 16:02
woly nu crezi ca esti prea cruda si vobesti putin mai urat decat ar trebui?oricum faptul ca am ales sa cresc un copil si sa am grija ca viata lu sa fie mai fericita si sa am grija sa zambeasca mereu ma face sa primesc din cauza deciziei mele multe argumente...numai ca cineva care nu trece prin asa ceva nu are cu sa stie,sau sa cunoasca sentimentul..in viatra trebuie sa ne comportam cu omul ca om,sa il acceptam asa cum e fara sa il categorisim,o experienta de viata traita de o alta persoana este inca o lectie noua invatata de noi...
Te respect pentru ca poti fi asa dura cu viata..numai ca uneori trebuie sacunosti duritatea si sa o aplici n momentul i care trebuie...
Ai respectul meu indidferent care ar fi parerea ta despre mine care mai putin conteaza,ceea ce conteaza este ceea ce simtim si ceea ce traim,sa acceptam trepteledure ale vietii cu bune si rele si sa interactionam cu reactiile oamenior referitor la deciziie noastre.
Ca o fi slaba ca no-i fi asta ma priveste ceea ce ma face sa zambesc mereu este surasul cristalin al uni copil nevinovat si cuvanul minunat care iese din gurita ei ,,,mama,,atat si nimic mai mult
pace
Postat pe 29 Mai 2008 16:51
luna87...cand am adaugat mesajul la acest subiect probabil eram nelogata...si de aceea a aparut acea poza...si am specificat ca erau cuvintele mele...nu a femeii ce apare in poza...nu e prima data cand acea poza misterioasa apare sub comentariul altcuiva....au patit-o si fetele pe aici...nu stiu sigur,cred ca vivianna a patit-o......:):):)

Postat pe 29 Mai 2008 21:35
deci pana la urma tu pe cine iubesti?un iranian sau un israelian???si eu cred ca numai tie ti se intampla...eu cred ca tu esti cea din poza

Postat pe 29 Mai 2008 23:26
a si sa sti ca nu inteleg cum ai scris tu,avand in vedere ca nu erai logata,deoarece nu poti sa scrii,tocmai am incercat acum,sa vad daca merge...asa ca iar minti??????????????????

Postat pe 29 Mai 2008 23:29
DECI FETELOR,FITI ATENTE!:DRAGA DE CLEO ZICE CA E CASATORITA CU UN ISRAELIAN,SI CA A FOST PRIMUL BARBAT PT EA,DAR LA SUBIECTUL ASTA E INDRAGOSTITA DE UN IRANIAN!!CUM VINE ASTA??!!

Postat pe 29 Mai 2008 23:41
ziceai ca te-ai casatorit de 3 ani cu sotul tau, cleopatra.. si mai sustii ca te-ai casatorit la 17 ani.. pai zi-mi si mie cum te-ai casatorit la 17 ani, acum 3 ani cand tu de fapt ai 22??? pai acum 3 ani nu aveai 19? doaaaaamne mai alah.. mincinosi discipoli ti-ai ales :)))
oana81
Postat pe 29 Mai 2008 23:42
Pace, nu cred ca am vorbit urat, adica folosind cuvinte urate. Am vorbit dur. Aste e altceva.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 11:00
Cleopatra, esti casatorita cu un israelian care a fost primul tau barbat, sau esti indragostita de un iranian si ai mai avut cateva relatii inainte? Si barbatul pe care il iubesti are 27 de ani sau 34?
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 11:03
eu zic sa nu o mai bagam in seama pur si simplu.. sa o lasam sa comenteze ce-i trece prin cap, dar sa nu ii raspundem la nimic
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 11:11
si cine te crezi tu, fetito? Lumea are de spus - spune, are de comentat - comenteaza, si nu ai dreptul sa spui: uite pe asta o ignoram, pe asta nu. Te crezi cu stea in frunte?
Vrei, nu raspunde, si pastreaza-ti ideiile astea de doi bani acasa.

Postat pe 30 Mai 2008 11:20
daaaa.. ma cred cu stea in frunte!! de fapt ma cred cu 3 stele in frunte! ai tu ceva impotriva?
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 11:23
si-a facut cleopatra cont nou, de pe care sa se mai apere si ea putin :))
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 11:24
De acord, si eu cred ca XXXX e Cleopatra. Nu stiu daca ati observat, din cand in cand mai pare cate o tipa care sa o apere, o tipa care pana atunci nu a mai scris pe Kudika, dar nu stiu cum dintr-o data devina familiarizata cu toate discutiile.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 11:31
Idei mai sunt? Daca am luat si eu apararea cuiva asta inseamna ca ma identificati cu ea?
Dati dovada de o copilarie excesiva.

Postat pe 30 Mai 2008 11:50
mda.. zise xxx x..
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 11:56
Pana sa ne intrebi pe noi de idei, arata tu ca le ai. Pana acum nu am vazut asa ceva de la tine!
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 12:02
Pana sa ne intrebi pe noi de idei, arata tu ca le ai. Pana acum nu am vazut asa ceva de la tine!
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 12:02
wolfy scuze asaam inteles din comentul tau inca odata scuze....
pace
Postat pe 30 Mai 2008 12:05
ma, fetito, ce ar fi sa-ti cauti tu de treaba?
daca ti-as spune eu ca tu esti cutare, sau cutare si ca ti-ai creat profilul pentru nustiu ce? Cum ai reactiona?
Ce ar fi sa-ti iei papucii, sa pleci si sa lasi lumea in pace? Pentru asta esti aici nu?
Si nu te anina tu de ala ca a pus multe poze, ca aia s-a maritat nustiu cu cine si la ce virsta si nu stiu de ce nationalitate,ca multe altele. Daca nu ma ai tu deloc la inima, pastreaza totusi pentru tine toate sentimentele.
Apropo, nu-ti fa tu nici o grija, si nu mai compune atita, ca nu-ti ia nimeni papuceii :)

Postat pe 30 Mai 2008 12:07
wolfy nu inteleg de ce sub id-ul meu apare de cateva zile modifica acu cateva zile incercam sa ma lohez si ma logau sub un al id apoi iar am incercat si iar eran cu alta poza si alt id
pace
Postat pe 30 Mai 2008 12:09
Pace, nu trebuie sa iti ceri scuze pentru nimic. Si mie mi s-a intamplat ca sa apara alta poza la comentariile mele. E aceeasi poza care apare si la alte fete cateodata. XXXX, nu stiu cui i-ai raspuns tu in ultimul mesaj, dar trebuie sa-ti spun ca dai dovada de extrem de putina inteligenta. Oricine face publice niste poze trebuie sa-si imagineze ca vor fi comentate, iar comentariile nu sunt intotdeauna frumoase. Cu atat mai putin vor fi frumoase cand cineva minte in mod evident. Noi vorbeam de cine cu cine s-a maritat, de ce natiobnalitate e x si asa mai departe pentru ca ni s-au dat niste date care puse cap la cap aratau ca e vorba de minciuna. si de ce simti tu nevoia imperioasa de a o apara pe Cleopatra?
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 12:14
mey xxxx... numai atat poti??? ma dezamagesti.. hai te rog, mai chinuie-te putin!!! poate poate reusesti ceva mai bun.. ar fi cazul
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 12:15
Si mie nu-mi ia nimeni dreptul de a face ce comentarii doresc atat timp cat le argumentez. Oricum XXXX alias Cleopatra, dupa limbajul pe care il folosesti, esti o tipa prost-crescuta si vulgara.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Mai 2008 12:16
si hai sa-ti mai zic ceva xxx.. avand in vedere ca ai cateva minute de ,,vechime,, pe acest site.. nu prea prezinti incredere ok? Eu macar cu atat ma pot ,,lauda,,.. ca-mi petrec o mare parte din timpul liber pe-aici.. de vreo 11 luni. Si de atunci tot ,,compun,,
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 12:20
wolfy ma scuzi da nu am inteles de ce va cerati aci!ce poza sau ce profil sau cine ce minte ca sunt mai inceata de cap si mai ales sunt la servici si nu pot citi toate comentariile...binanteles daca vrei sa imi explici...multumesc
pace
Postat pe 30 Mai 2008 12:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire, impulsivitate 26 De la: kudika436215 16 Ianuarie 2013 11:15
banii lui.. un defect? 64 De la: oportunity 10 Decembrie 2012 18:31
De ce barbatii se cred superiori, cand ei de fapt... 9 De la: yumalai 20 Mai 2009 15:36
Noua lucruri pe care femeile le fac mai bine decat barbatii 329 De la: _oktober_ 19 Ianuarie 2011 16:25
Vindeti-mi un pont..cum treci peste ignoranta si indiferenta venita din partea barbatilor? 48 De la: kudika083394 29 Noiembrie 2009 19:27