Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

Dragii mei prieteni "virtuali"!!!.....ca sa mai stimulam putin acest forum ,va anunt ca la noapte ,in jurul orei 1,00, voi inaugura clubul de noapte "CASANDRA"...ma fac si eu patroana,ce mama naibii!!...doritorii sau cei care o sa mai fie prin preajma la acea ora,sunt invitati la petrecerea on- line....bautura va fii din partea casei....si distractia o veti face voi....ca,de,la o asa CAFENEA solicitata,trebuia si un club de noapte....rog sa aveti TINUTA OBLIGATORIE,ATAT FIZIC,CAT SI VERBAL....ASA CA INTRUSII NU SUNT DORITI...decat daca vor sa se distreze....acces nelimitat,in limita nr. de locuri!!...si,o mica lamurire:de ce CASANDRA ??...pentru ce este numele meu de familie...va astept cu drag...


Postat pe 24 Mai 2008 15:23
DOAMNE...............;nu pt sa scriu de ris ........;nu sinteti zdraveni.stef veni si steluta scorpiuta sa vada literatu si zise sa nu mai zici ca e patruped ca jignesti rasa ciineasca.in rest nu aveti reclamatii ca ride de se strica cu noi aci.

Postat pe 24 Mai 2008 15:27
O POOPIK!!!ONLINE DEOCAMDATA:)))))are dreptate:)))pa!!trebuie sa plec..

Postat pe 24 Mai 2008 15:34
eta70,eu voi fi prezenta,ca doar sunt cucuvea!
mari58
Postat pe 24 Mai 2008 15:38
mari venisi tu in gura literatilor?????? dar stai ca literatii ziua gindesc si noaptea dorm.

Postat pe 24 Mai 2008 15:41
imediat gasesc si pt topicul asta vreun citat cu si despre prostie....cand am chef sa ma amuz ...imi aduc aminte ca am salvat la favorite un link cu citate despre prostie asa ca ma apuc sa lecitesc si imi amintesc cine sunt poate ii vor folosi si "tipului " ca nici pe nume nu merita sa ii spun.
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 16:13
Mai fetelor ...eu una ma las de harem ...gata...pai nici a 5 roata la caruta...doar o amarata de mana drapta...ce-i asta?? :))) Pai de aia stiu atata gramatica...sa ma foloseasca Stef...sa stau la coada dupa voi cadanele???? :))) Ei uite ..cum imi fug mie ochii dupe unu si altu pe acilea...L-as invita pe alex..la un tet a tet..(ps..habar n-am franceza..de aia am scris in portugheza:))) ca vad ca Vallyy...nici nu fuse...da se duse...:)))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 16:25
miaaa ce faci dezertezi??? nuuuu nici prin cap nu imi trece sa te las ...tu macar esti mana dreapta ,mie nici papuci nu vrea sa imi ia...ce tot zic tu acolo eeee comedia lu' peste.stai acile cu noi la harem ca altfel ...te lasa si pe tine desculta
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 16:35
soro unde fusesi draga?????aici veni un literat sa ia locul lui stef......dar fu oleaca constipat si etta a venit cu tratamentul......adica cu morcovelul.scrisesi mai bine ca frantzujii......

Postat pe 24 Mai 2008 16:39
mai ema ...tu stii cata responsabilitate e pe mana dreapta??? mai bine desculta...decat sa triesc in scalvie...pai io stiu cate m-o pune Stef sa fac??? Si bataturile le scoti greu ...ohoo ..cate creme..si cate si mai cate...Ca nu-mi dadu sultanu nici o directiva..si ma lasa cu mana-n soare..sa nu stiu de ce sa ma "apuc" mai intai ...:)))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 17:04
apucate de clanta....scuze dar mi-a zburat porumbelul ininte sa gandesc prea tare ..nu de alta dar imi omor neuronii ...stf asta a dat bir cu fugitii azi si pe mine m-a lasat desculta si pe tine ....asa cum spui tu cu mana in soare si cum spun eu ,apucata de clanta
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 17:28
mai bine de o ciorba ,mi-a mia!!=))morcov odata ,morcov de doua ori si tot asa s-o tii ,cacusi vine sultanu.=))))unde draq esti mei rica,can loc sanveti prosti tuprostesti REPETENTULE!!!!!HE,HE.ia-te de mine ,ca draci mananci,cu morcovei sa nu tisealpecat asta?????????=)))

Postat pe 24 Mai 2008 19:49
meeeeiiiii!!! nerusinatilor!! :))
numai prostii vorbiti!vai darga! :))pan la urma o sa devina musulmancele invidioase pe voi! papuceeiii mei iar gresii!
maaaa, ce e cu clubu'??
auzii ca din noaptea asta avem club privat! :))) he he he, stefule ia cadanele si la destrabal cu noi! :)))

Postat pe 24 Mai 2008 20:16
te bagi in hora cu sultanul=)))))))

Postat pe 24 Mai 2008 20:27
hop si io ca scaiu....vreau si io la bairam...desculta viu ca papuci nuprimii inca.ma consolez io cumva ca pana nu mai e mult...pana departe...cam de aici si pana acolo....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 20:30
ANUNT FFFFF IMPORTANT!!!!!!!!!MAINE DIMINEATAAAAAA...,AM FERICITA PLACEREEE...,DE A LE PRIMI IN CASA MEA..,PE OCTAIA ,RORADIMINETII si RELU:)))))))Cadanelor, ce ziceti de asta????:))))) SA VEZI POOPATURI,fara numar,abia astept..:))))

Postat pe 24 Mai 2008 20:32
Dadui si io drumu la clanta..:)))ca ma doare mana drapta nu de alta.... Club privat??? Mai v-am mai zis ca la perversiuni nu ma bag.. :))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 20:33
mia in orice e un inceput........daca mai stam pici trosnim de inteligenta.oricum concluzionai ca:"verdictul dat de un singur intelept cintareste mai mult decit toate parerile prostilor"

Postat pe 24 Mai 2008 20:41
stef ....ma faci sa imi rod unghiile de ciuda ,data viitoare cand sunt in apropiere nu mai scapi pe jos vin de la gara pan' la voi.hai mai mia abia acu????clanta lu' peste sper ca nu te doare destele prea tare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 20:41
france,tu nu citesti postul meu de sus????maine sunt tare fericit!!!!!!!!!!nasaaaa,tu vezi cine vine la mine..

Postat pe 24 Mai 2008 20:44
stai frate ca nu pusei ochelarii.........deci sint geloasa ce puii mei nu e corect..........voi gratarele la snagov.....vin si eu .acu ma sui in zburatoare si decolez.

Postat pe 24 Mai 2008 21:05
Mai oameni buni..ce faceti aici fara mine??
Iar a-ti pus-o de...MATRIMONIALE????Cine cu cine se insoara????Se marita???Sunt total pe langa...subiect si predicat.=)))))
OCTAIA
Postat pe 24 Mai 2008 21:15
deci eu sint -adica tot eu ca ma exterminara astia.citeste si lesina de ris ca eu nu mai pot deja.tu maine te duci in petit?????????fara noi.......

Postat pe 24 Mai 2008 21:24
Fetelor ...eu va zic noapte buna ...Stef nu te-am uitat...sa fi cuminte la noapte ca maine ai zi grea...Distractie placuta.. ..Eu raman cu "medicamentu" in seara asta..cred ca am devenit dependenta..."drogu" mama ..ce sa-i fac...:))
mia_mia
Postat pe 24 Mai 2008 21:40
mia noapta buna!si vezi cu medicamentul sa nu faci abuz.sa traiesti mii de ani ca azi am ris cu lacrimi din cauza ta!de stef ne ocupam noi cumva......trimit de pe coasta ceva maslini.

Postat pe 24 Mai 2008 21:55
am fugit ca incepe finala FRANTEI si sint microbista.noapte buna!

Postat pe 24 Mai 2008 22:02
aaaa octaia asi incerca sa te lamuresc eu dar...ma doare inca burta de ras de la ultimele ispravi.cu putina rabdare ai sa vezi ca nu ai pierdut sirul,stef isi apara haremul,mai apare de prin zare cate un sultan mai mic sa dea atac in poiata cu gaini a lui stef dar nu ii merge cu prea maritul nostru stef si pana la urma tot neinsurat ramasa.....pe maine dragelor ...numai de bine si vise cu cowboys......
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 22:18
bai frate..,ma fac de ras cu asemenea harem...:))obosesc repede femeile astea.cred ca va schimb cu celelalte:)))sau cu celalti.:))

Postat pe 24 Mai 2008 23:26
iar a aparut asta,france_ france,dar am vb pe privat si e un om bun,e adevarat.imi plac oamenii cu bun simt!!

Postat pe 24 Mai 2008 23:53
vinator de gagici........scoatem noi untul din tine!!!!fetelor plinge ca obosim repede.sa vezi cind om venii toate odata ce plingi cu lacrimi de crocodil.

Postat pe 25 Mai 2008 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inchirieri electronice 1 De la: Alec5a 28 Noiembrie 2010 21:06
BRAVO! 1 De la: kudika070387 13 Iulie 2010 16:50
Care este gandul tau ? 14 De la: INTELIGENTUL_1 9 Aprilie 2016 16:32
Intrebari si raspunsuri fara perdea 836 De la: dalilascumpy 4 August 2009 08:31
eu berbec ,el rac....merge? 12 De la: lauracris 16 Aprilie 2009 17:44