Setari Cookie-uri

cat de mult conteaza fizicul??? unde se termina dragostea unde incepe mila??

.....................m irita kestia asta cu ''fizicu''........m irita enorm importanta lui majora..........m irita k poate fi o suferinta.........
nirvana_cukramel
Postat pe 11 Ianuarie 2009 19:54
fizicul este primul lucru de care esti atras la anceput...totusi exista si barbati frumosi si spirituali iar mila apare atunci cand se termina dragostea siti pare rau sal expediezi fara prea multe motive............
erikahd2008
Postat pe 22 Februarie 2009 23:42
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-11 19:54:49.....................m irita kestia asta cu ''fizicu''........m irita enorm importanta lui majora..........m irita k poate fi o suferinta.........
......................prea multe iritatii
erikahd2008
Postat pe 22 Februarie 2009 23:44
Fizic : DA , conteaza !!!
Mila: NU E BUNA ! ( in nici un fel de relatie amoroasa )
Prietenul fetei in cauza ...este un mare BOU ! Merita dus in jungla si tras in tzeapa... , eh , hai ca exagerez ...tre lasat e akolo singurel vreo juma' de an ...sa faca putin ''brain storming ''... ..ce oameni !!!
__LL__
Postat pe 8 Martie 2009 03:25
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-11 19:54:49.....................m irita kestia asta cu ''fizicu''........m irita enorm importanta lui majora..........m irita k poate fi o suferinta.........


poti sa detaliezi putin te rog ??
multumesc
__LL__
Postat pe 8 Martie 2009 03:44
fizicul conteaza mai mult la inceputul relatiei dar nu este chiar totul dar eu categoric si nu as mai sta in acea relatie daca un barbat ar zice ca sta numai din mila atunci cand intervine mila nu mai exista nici dragoste nici atractie deci e cazul sa termini acea relatie daca nu vrei sa te umilesti
ilyescorina
Postat pe 8 Martie 2009 10:09
Iubirea si mila fac parte din filme diferite.
Kathara
Postat pe 8 Martie 2009 10:18
in general barbatii pun mare pret pe fizic in relatia cu o femeie.cred ca e primul lucru la care se uita prima data. cat despre mila,daca a intervenit,atunci poti sa fii sigur ca dragoste nu mai exista.daca stai doar din mila e foarte rau.se poate ajunge la ura cu timpul.mai bine renunti.
dana_mv
Postat pe 8 Martie 2009 10:21
Sa nu ne ascundem dupa deget, si pentru femei e important fizicul. Cel putin eu stiu cam din primele secunde daca o sa se intample ceva cu respectivul sau nu.
Kathara
Postat pe 8 Martie 2009 10:24
De la: Kathara, la data 2009-03-08 10:24:06Sa nu ne ascundem dupa deget, si pentru femei e important fizicul. Cel putin eu stiu cam din primele secunde daca o sa se intample ceva cu respectivul sau nu.
asa este,ai dreptate.dar uneori,simti acelasi lucru si pentru unul frumos.daca e Adonis,dar cand deschide gura,nu stii cum sa fugi mai repede,degeaba e frumos.in primul rand,eu cred ca trebuie sa existe "acel ceva",care sa te atraga.
dana_mv
Postat pe 8 Martie 2009 10:29
nu fizicul conteaza,ci ceea ce poti oferi!frumusetea trece odata cu anii!poopiki tuturor!
kuntiberiu
Postat pe 8 Martie 2009 13:08
Off oameni buni nu v-ati prins ca intre doua persoane nu exista iubire exista doar atractie si ca cei atrage este sinceritatea. De ce credeti ca apar atatea despartiri din cauza ca voi credeti in iubire din cauza ca sunteti prea complexati din cauza ca sunteti prea frustrati si judecati oamenii care au gandiri diferite le ziceti tu ai o gandire gresita. Am murit de ras de atata prostie si culmea ca oamenii prosti sunt barbatii.Ei nu stiu cum sa se poarte cu o femeie. si femeile care stau in curu unui barbat nu stiu sa se faca remarcate sa le zica barbatilor pplr ca sunt 3 miliarde de barbati pe lumea asta.nu mai ziceti te iubesc ca asta e o minciuna. treziti-va o data la realitate. si fiti sinceri unii cu altii. iar femeile nu accepta diversitatea treziti-va la realitate pt ca exista. nu poti lua totul de la o persoana.
Kamila23
Postat pe 8 Martie 2009 19:22
chiar nu stiu cum poti acuza pe altii de prostie !
googoodoll
Postat pe 8 Martie 2009 19:28
De la: Kamila23, la data 2009-03-08 19:22:59Off oameni buni nu v-ati prins ca intre doua persoane nu exista iubire exista doar atractie si ca cei atrage este sinceritatea. De ce credeti ca apar atatea despartiri din cauza ca voi credeti in iubire din cauza ca sunteti prea complexati din cauza ca sunteti prea frustrati si judecati oamenii care au gandiri diferite le ziceti tu ai o gandire gresita. Am murit de ras de atata prostie si culmea ca oamenii prosti sunt barbatii.Ei nu stiu cum sa se poarte cu o femeie. si femeile care stau in curu unui barbat nu stiu sa se faca remarcate sa le zica barbatilor pplr ca sunt 3 miliarde de barbati pe lumea asta.nu mai ziceti te iubesc ca asta e o minciuna. treziti-va o data la realitate. si fiti sinceri unii cu altii. iar femeile nu accepta diversitatea treziti-va la realitate pt ca exista. nu poti lua totul de la o persoana.


"Optimistul nu vede spinii din cauza trandafirului, iar pesimistul nu vede trandafirul din cauza spinilor.
mariannecosette
Postat pe 8 Martie 2009 19:38
Mergi pe strada si ai sa vezi cand prosti sunt. Cum isi injura nevestele sau altii care se imbata sau oameni care se casatoresc si dupa aia se despart. Motiv nu se mai iubesc dar oare nu-si da nimeni seama ca nu exista iubire?Ce este aia?
Kamila23
Postat pe 9 Martie 2009 12:22
draga mea, din proprie experienta, iti pot spune, ca pt barbati conteaza foarte mult fizicul! eu sunt o persoana grasa, tulburari hormonale din copilarie, asa am fost dintotdeauna, m-am lovit de multe ori de mentalitatea asta a barbatilor. nu vreau sa jignesc pe nimeni, sunt si barbati care nu se uita la asta, dar in general toti vor 60-90-60, sau pe aproape. recomanda-i prietenei tale sa se impace cu sine si sa nu tina cont de ce ii spune amicul! ceea ce face el nu este o dovada de dragoste, atunci cand iubesti, cel pe care il iubeste este cel mai frumos, cel mai destept! daca ea vrea sa slabeasca si o poate face, sa o faca doar pt ea si nicidecum pt cei din jur! cui nu-i place sa nu se uite!
lilisor_39
Postat pe 9 Martie 2009 12:37
buna
Cassey
Postat pe 18 Mai 2009 12:22
dragostea mila fizicul.................au o legatura intre e le dar le ai pus in ordine incorecta.atractia fizica este primul pas ulterior vine si iubirea daca este cazul.iar mila offf mai afurisita decat iubirea .....mila v ine in momentul in care pers de lg tine te iubeste iar sentimentele si dorintele tale nu se mai intersecteaza cu ale pers respective,atunci apare mila dar este o mare greseala pentru ca si tu esti nefericita si implicit nefericesti si acea persoana de langa tine fara sa realizezi.cel mai bine ...nu sunt sentimente LA REVEDERE
amarutza
Postat pe 3 Iunie 2009 16:54
De la: Kamila23, la data 2009-03-08 19:22:59Off oameni buni nu v-ati prins ca intre doua persoane nu exista iubire exista doar atractie si ca cei atrage este sinceritatea. De ce credeti ca apar atatea despartiri din cauza ca voi credeti in iubire din cauza ca sunteti prea complexati din cauza ca sunteti prea frustrati si judecati oamenii care au gandiri diferite le ziceti tu ai o gandire gresita. Am murit de ras de atata prostie si culmea ca oamenii prosti sunt barbatii.Ei nu stiu cum sa se poarte cu o femeie. si femeile care stau in curu unui barbat nu stiu sa se faca remarcate sa le zica barbatilor pplr ca sunt 3 miliarde de barbati pe lumea asta.nu mai ziceti te iubesc ca asta e o minciuna. treziti-va o data la realitate. si fiti sinceri unii cu altii. iar femeile nu accepta diversitatea treziti-va la realitate pt ca exista. nu poti lua totul de la o persoana.


auzi fai asta, frustrata si complexata esti tu!!!
crissa_909
Postat pe 4 Iunie 2009 15:12
De la: Kamila23, la data 2009-03-09 12:22:58Mergi pe strada si ai sa vezi cand prosti sunt. Cum isi injura nevestele sau altii care se imbata sau oameni care se casatoresc si dupa aia se despart. Motiv nu se mai iubesc dar oare nu-si da nimeni seama ca nu exista iubire?Ce este aia?


si inca ceva! invatata semnele de ortografie!!!! huo!
crissa_909
Postat pe 4 Iunie 2009 15:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand studio profesional manichiura 2 De la: Pudika416607 7 Septembrie 2011 14:46
CASTIGA 3 SIROPURI FYT FORM CU CARE A SLABIT MAMA NATURA 2 De la: kudika226898 5 Aprilie 2011 11:52
Operatia de marire de sani e ok sau nu? 4 De la: TrendSetter 28 Noiembrie 2016 15:25
hair stylisti 10 De la: kudika365624 9 Februarie 2011 23:46
anunt importanat! 4 De la: albe_beea 5 Februarie 2009 16:13