Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

De la: Kathara, la data 2008-10-31 12:42:09
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:35:30
hahahahaha.....vezi ca primesti informatii eronate..cine-ti spune..rade de tine..sa postezi aici numai baliverne...hahahaha....


Dada, in mod sigur. Cum erau si balivernele cu gheata pe care "domnul" le-a admis ca fiind adevarate!


mai aduna informatii..dar sa fie corecte si reale....chiar esti botanista....

mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:43
De la: Kathara, la data 2008-10-31 12:32:39
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci....


Draga, stiu multe si fara sa vreau chiar.. ia spune tu erai aia beata si lesinata pe vasul de toaleta cu chilotii in vine sau alta? Si dupa cum ti-am spus - nici macar nu ma intereseaza subiectul! Macar mie nu mi-a lins buricul unul de varsa lui tutankamon Olele, pute rau pe aici!


Concluzia este ca defapt nu stii abslout nimic , extragi niste informatii luate de pe cafenea sau harem si atat.
Stie deja toata lumea cine era beata si de ce s-a adus acest subiect in discutie iar in privinta buricului

Spui ca nu ai nimic cu noi dar nu faci decat sa vorbesti de noi ....de ce te contrazici acum ?
iris_4_ever
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:44
De la: Iris4ever, la data 2008-10-31 12:40:46
In acest caz daca ai ceva personal cu stef nu vad de ce bagi gasculitele in discutie.
Noi il cunoastem in alte conditii spre deosebire de alte persoane de pe forum si faptul ca noi suntem de acord sa-i spunem sultan este strict problema noastra.

Eu daca am ceva cu cineva nu ma leg de toata familia respectivului si nici de prietenii lui.
Nu-i pot impune sultanului cum sa se exprime fata de alti utilizatori si nici el mie !


Persoanele din harem au aparut in discutie ca un mod de a ma diferentia de ele. Am inteles ca relatiile voastre sunt diferite si apropiate si ii atrageam atentia ca eu una nu am de gand sa tolerez un tip de comportament ca al lui, respectiv sexualo-scabros.
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:44
De la: Iris4ever, la data 2008-10-31 12:44:02
Concluzia este ca defapt nu stii abslout nimic , extragi niste informatii luate de pe cafenea sau harem si atat.
Stie deja toata lumea cine era beata si de ce s-a adus acest subiect in discutie iar in privinta buricului

Spui ca nu ai nimic cu noi dar nu faci decat sa vorbesti de noi ....de ce te contrazici acum ?


Draga, eu n-am citit cafeneaua decat o singura data si atunci pentru ca scrisese oana pe ea, asa ca fii linistita, nu astea sunt sursele mele de informare. Nici ca m-ar interesa foarte tare subiectul, mind you. Un mosulica scabros si gasca lui de amoreze nu e exact o tema care sa ma preocupe. Cum spuneam, meriti ce o sa ti se intample!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:45
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:43:51
mai aduna informatii..dar sa fie corecte si reale....chiar esti botanista....



Crede-ma mosulica si pe cine mai fraiereste el nu ma intereseaza absolut deloc Sa fim serioase! daca nu si-ar fi permis sa imi vorbeasca mie, MIE de potenta lui si sexul lui ofilit direct in cot ma durea de ce face el pe internet si cu cine. In fine, daca tie ti se pare normal sa ai relatii cu o astfel de persoana, foarte frumos, inteleg din asta ca exista o dreptate imanenta.
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:48
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.

De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci.... [/quote

Esti de doi bani ca de obicei.
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:51
De la: wolfy, la data 2008-10-31 12:51:20
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.


?????


inca mai am din "samantele" de ieri dar ma distrez in continuare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:53
De la: Kathara, la data 2008-10-31 12:48:57
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:43:51
mai aduna informatii..dar sa fie corecte si reale....chiar esti botanista....



Crede-ma mosulica si pe cine mai fraiereste el nu ma intereseaza absolut deloc Sa fim serioase! daca nu si-ar fi permis sa imi vorbeasca mie, MIE de potenta lui si sexul lui ofilit direct in cot ma durea de ce face el pe internet si cu cine. In fine, daca tie ti se pare normal sa ai relatii cu o astfel de persoana, foarte frumos, inteleg din asta ca exista o dreptate imanenta.



mai kathara..tot ceea ce spui tu aici sunt discutii foarte vechi de pe alte topic-uri....ca va doare si suferiti voi ca ma fraiereste x si y....este treaba voastra ....ca doar sunteti niste frustrate...dar sa vii aici si sa ne spui ceva real..ca pana acum totul este fals...vezi ca acel " DOMN" nu te informeaza corect...cat despre relatia mea cu stef este o relatie de prietenie..draga..kathara....si nu de sexoase unde-ti sta tie mintea mereu...dar spuneam eu ca voi nu aveti prieteni si asta va oftica mai mult.....

asa ca fugi bea o cafea un ceai si relax....atata timp cat spui numai aberatii nu ne intereseaza..vino cu ceva concret..si poate mai discutam...
mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:54
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:25Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!


cred ca citasei postul asta.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:55
Nu inteleg de ce a trebuit sa se ajunga pana aici. La inceput am crezut ca subiectul mia va fi trecator, dar a luat amploare totul, acum sunt implicate mai multe persoane in aceasta balacareala, nici nu stiu cum sa o numesc.
Nu sunt in nicio tabara, dar tot circul asta nu rezolva nimic, nu juta pe nimeni.

Postat pe 31 Octombrie 2008 12:56
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:26Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!



offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...



asa mi se pare mai corect.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:56
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 12:56:37Nu inteleg de ce a trebuit sa se ajunga pana aici. La inceput am crezut ca subiectul mia va fi trecator, dar a luat amploare totul, acum sunt implicate mai multe persoane in aceasta balacareala, nici nu stiu cum sa o numesc.
Nu sunt in nicio tabara, dar tot circul asta nu rezolva nimic, nu juta pe nimeni.


nu de alta dar...azi n-am ce face....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:57
De la: Kathara, la data 2008-10-31 12:32:39
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci....


Draga, stiu multe si fara sa vreau chiar.. ia spune tu erai aia beata si lesinata pe vasul de toaleta cu chilotii in vine sau alta? Si dupa cum ti-am spus - nici macar nu ma intereseaza subiectul! Macar mie nu mi-a lins buricul unul de varsa lui tutankamon Olele, pute rau pe aici!



da.., mafia era...
beata si cu chilotii in vine

kathara ..,nu te-as fi jignit niciodata daca nu ai fi meritat..
fiecare post al tau ,demasca suferintele si starile tale psihice..
i

uite cu ocazia asta te informez ,ca nu sunt nici mosulica ,pt ca nu am implinit nici 44 de ani..,ii voi face zilele astea

ca inca mai am dinti in gura ,chiar daca imi lipsesc trei..
dar ,nu cred ca aspectul nostru fizic, ar trebui sa fie asa de important in viata asta..
si caracterul..

ti-am raspuns mai sus si la acuza ta, referitoar la scoala mea..!!
si iti mai raspund ,referitor la fructele de mare..!!

le ador...
si-s bucatar bun si cu diploma..
iar profesia mea ,este "managementul alimentatiei publice"
sa-ti mai spun ca "thailandeza" este tot bucatar..

ador stridiile,asa crude le consum..
si au efecul asteptat..


nu te voi jigni,atata timp cat tu nu o vei mai face.. :sml-winking0065

iar despre noi Haremul ..,nu ai ce sa stii nimic in plus decat ceea ce s-a postat pe forum..

Postat pe 31 Octombrie 2008 12:57
De la: wolfy, la data 2008-10-31 12:51:20
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.


wolfy nici tu nu poti sa dormi ca sunt eu o Doamna??? ...heiii...mai usurel...caci amenintari cu bataia...numai in capusorul tau ....adica cutiuta ta goala.....
mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:58
De la: Kathara, la data 2008-10-31 12:45:52
De la: Iris4ever, la data 2008-10-31 12:44:02
Concluzia este ca defapt nu stii abslout nimic , extragi niste informatii luate de pe cafenea sau harem si atat.
Stie deja toata lumea cine era beata si de ce s-a adus acest subiect in discutie iar in privinta buricului

Spui ca nu ai nimic cu noi dar nu faci decat sa vorbesti de noi ....de ce te contrazici acum ?


Draga, eu n-am citit cafeneaua decat o singura data si atunci pentru ca scrisese oana pe ea, asa ca fii linistita, nu astea sunt sursele mele de informare. Nici ca m-ar interesa foarte tare subiectul, mind you. Un mosulica scabros si gasca lui de amoreze nu e exact o tema care sa ma preocupe. Cum spuneam, meriti ce o sa ti se intample!


Draga mea , ti-am spus deja ca te contrazici asa ca nu ar trebui sa mai repet acest lucru dar sper ca poate totusi intelegi termenul de contrazicere.

Initial spui ca nu ai nici o problema cu mine sau fetele din harem iar acum nu faci decat sa vorbesti despre noi,daca asta nu se numeste contrazicere atunci cum se numeste ?

Surselor tale de informare (daca exista ) cere-le informatii care nu au fost deja postate de catre NOI pe forum pentru ca momentan nu faci decat sa repeti ceea ce am postat noi.

Daca noua nu ni se pare scabros ca stef sa o pupe pe una pe buric iti dai seama ca nu ataci pe nimeni cu aceste povesti de adormit copilasii.

Afla ce inseamna mai intai amoreze si apoi foloseste cuvantul in contextul in care l-ai folosit ok ?

Si cam ce o sa mi se intample ? sa nu-mi zici ca esti ruda cu mama omida si tocmai ai citit in nick-ul meu ce o sa mi se intample ca nu prea imi vine sa cred sincer
iris_4_ever
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:59
De la: wolfy, la data 2008-10-31 12:51:20
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.

De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci.... [/quote

Esti de doi bani ca de obicei.



inca o data ... modificare....poate de data asta iese ca de fapt chestia cu panarama e pe pagina 5 si daca nu ma insel...ti-am dat eu citatul corect.
grija mare la citit si la citat....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:01
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 12:56:50
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:26Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!



offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...



asa mi se pare mai corect.....


dandanel pai nu spuneam eu ca ele reposteaza doar ce le convine...
mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:02
De la: crista_galli, la data 2008-10-31 09:28:09
De la: wolfy, la data 2008-10-30 21:16:45
De la: crista_galli, la data 2008-10-30 09:45:47
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:34:54
De la: crista_galli, la data 2008-10-29 23:31:23ai avea mult mai multa stima din partea mea si ai da dovada de mult mai multa intelepciune daca ai ignora-o pe Oana...... dar deh, asa te mai distrezi si tu, nu?


Nu ma intereseaza stima ta, imi pare rau ca sunt asa abrupta. Ti-am observat parerile cu alte ocazi si pur si am ajuns la concluzia ca nu esti o persoana de a carei opinie sa tin cont.


normal, daca n-am fost de acord cu tine

mama ce de psihologi pe forumul asta, ma duc sa ma reprofilez


Nu fiindca nu ai fost de acord cu mine. Fiindca m-ai comparat mai demult cu oana, iar eu pe forumul asta nu am expus niciodata un comportament abject precum a facut-o in repetate randuri "zana". Si pentru ca atunci cand " doamna" spunea ca o s-o gaseasca pe mia si o "s-o rupa in bataie" tu o incurajai.



bay, femeie, tu la inteligenta ta ( ), n-ai aflat inca ce-i ironia?????
Si raman la parerea ca nu esti cu nimc mai buna decat ea, atata timp cat si tu ai injurat (nu conteaza ca n-ai injurat prima).

Plus ca atata timp0 cat zici ca "o sa creada ceilalti utilizatori ca nu ma apar", inseamna ca te intereseaza parerea lor, asa ca nu te mai contrazice singura.

Hai ca deja ma plictisesti, alte CD-uri nu mai ai in creier? Sau cum se zice pe la noi, schimba placa


O albina detine mai multa materie cenusie decat tine.

1.ARATA-MI MIE UNDE AM INJURAT EU! DATA TRECUTA CAND TE-AM RUGAT SA FACI ASTA NU MI-AI RASPUNS.

2. IRONIA NU ISI ARE LOCUL CAND VORBIM DE LEZAREA FIZICA A UNOR PERSOANE. DACA TU CREZI CA SE POATE GLUMI IN LEGATURA CU ASTA, INSEAMNA CA ESTI ULTIMUL OM. A MAI FOST UNA PE AICI CARE VORBEA DE KALASNIKOAVE LA TAMPLA SI ZICEA CA E IRONIE.

ASADAR SI PRIN URMARE ASTEPT CITATELE IN CARE INJURAM. DACA NU POTI SA LE DAI, HOLD YOUR TONGUE! A, SI INCA CEVA, EU NU NUMAI CA NU AM INJURAT, DAR NICI NU AM AMENINTAT PE CINEVA CU BATAIA. OANA LE-A FACUT PE AMBELE. DECI CUM SUNTEM NOI LA FEL? IAR TU CARE TE AMUZAI CAND VORBEA DE BATAIA MIEI IMI SPUI MIE CA EU SI CREATURA AIA SUNTEM LA FEL? VOI SUNTETI LA FEL!

In fine, prostia cu greu se vindeca...
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:04
Ce nu am inteles niciodata este de ce de fiecare data cand se cearta cineva trebuie sa aminteasca de familie , de copii si de prieteni ?
Inca nu s-a ajuns la morti dar nu sunteti prea departe nici de asta
iris_4_ever
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:04
wolfy..
in ultimille tale 7-8 postari,vad ca tot ataci persoana mea !!
de ce si pentru ce..??????

Postat pe 31 Octombrie 2008 13:06
De la: wolfy, la data 2008-10-31 13:04:32
De la: crista_galli, la data 2008-10-31 09:28:09
De la: wolfy, la data 2008-10-30 21:16:45
De la: crista_galli, la data 2008-10-30 09:45:47
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:34:54
De la: crista_galli, la data 2008-10-29 23:31:23ai avea mult mai multa stima din partea mea si ai da dovada de mult mai multa intelepciune daca ai ignora-o pe Oana...... dar deh, asa te mai distrezi si tu, nu?


Nu ma intereseaza stima ta, imi pare rau ca sunt asa abrupta. Ti-am observat parerile cu alte ocazi si pur si am ajuns la concluzia ca nu esti o persoana de a carei opinie sa tin cont.


normal, daca n-am fost de acord cu tine

mama ce de psihologi pe forumul asta, ma duc sa ma reprofilez


Nu fiindca nu ai fost de acord cu mine. Fiindca m-ai comparat mai demult cu oana, iar eu pe forumul asta nu am expus niciodata un comportament abject precum a facut-o in repetate randuri "zana". Si pentru ca atunci cand " doamna" spunea ca o s-o gaseasca pe mia si o "s-o rupa in bataie" tu o incurajai.



bay, femeie, tu la inteligenta ta ( ), n-ai aflat inca ce-i ironia?????
Si raman la parerea ca nu esti cu nimc mai buna decat ea, atata timp cat si tu ai injurat (nu conteaza ca n-ai injurat prima).

Plus ca atata timp0 cat zici ca "o sa creada ceilalti utilizatori ca nu ma apar", inseamna ca te intereseaza parerea lor, asa ca nu te mai contrazice singura.

Hai ca deja ma plictisesti, alte CD-uri nu mai ai in creier? Sau cum se zice pe la noi, schimba placa


O albina detine mai multa materie cenusie decat tine.

1.ARATA-MI MIE UNDE AM INJURAT EU! DATA TRECUTA CAND TE-AM RUGAT SA FACI ASTA NU MI-AI RASPUNS.

2. IRONIA NU ISI ARE LOCUL CAND VORBIM DE LEZAREA FIZICA A UNOR PERSOANE. DACA TU CREZI CA SE POATE GLUMI IN LEGATURA CU ASTA, INSEAMNA CA ESTI ULTIMUL OM. A MAI FOST UNA PE AICI CARE VORBEA DE KALASNIKOAVE LA TAMPLA SI ZICEA CA E IRONIE.

ASADAR SI PRIN URMARE ASTEPT CITATELE IN CARE INJURAM. DACA NU POTI SA LE DAI, HOLD YOUR TONGUE! A, SI INCA CEVA, EU NU NUMAI CA NU AM INJURAT, DAR NICI NU AM AMENINTAT PE CINEVA CU BATAIA. OANA LE-A FACUT PE AMBELE. DECI CUM SUNTEM NOI LA FEL? IAR TU CARE TE AMUZAI CAND VORBEA DE BATAIA MIEI IMI SPUI MIE CA EU SI CREATURA AIA SUNTEM LA FEL? VOI SUNTETI LA FEL!

In fine, prostia cu greu se vindeca...



corectie: albina nu "dispune" de materie cenusie.


dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:06
De la: Iris4ever, la data 2008-10-31 13:04:32Ce nu am inteles niciodata este de ce de fiecare data cand se cearta cineva trebuie sa aminteasca de familie , de copii si de prieteni ?
Inca nu s-a ajuns la morti dar nu sunteti prea departe nici de asta


ii citez eu daca vrei doar e topic pt injuraturi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 13:01:42
De la: wolfy, la data 2008-10-31 12:51:20
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.

De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci.... [/quote

Esti de doi bani ca de obicei.



inca o data ... modificare....poate de data asta iese ca de fapt chestia cu panarama e pe pagina 5 si daca nu ma insel...ti-am dat eu citatul corect.
grija mare la citit si la citat....



Your intelligence bursts out. Am modificat postul fiindca mi se pare normal sa pun intr-uunul singur citate care spun acelasi lucru.Pe al doilea citat l-am vazut mai tarziu, si din cazua asta l-am modificat.

In fine, tu vorbeste cu oamneii d eteapa ta - mafia, oana, stef... lasa comentariile astea imbecile...
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:07
De la: Iris4ever, la data 2008-10-31 12:59:30
Draga mea , ti-am spus deja ca te contrazici asa ca nu ar trebui sa mai repet acest lucru dar sper ca poate totusi intelegi termenul de contrazicere.

Initial spui ca nu ai nici o problema cu mine sau fetele din harem iar acum nu faci decat sa vorbesti despre noi,daca asta nu se numeste contrazicere atunci cum se numeste ?

Surselor tale de informare (daca exista ) cere-le informatii care nu au fost deja postate de catre NOI pe forum pentru ca momentan nu faci decat sa repeti ceea ce am postat noi.

Daca noua nu ni se pare scabros ca stef sa o pupe pe una pe buric iti dai seama ca nu ataci pe nimeni cu aceste povesti de adormit copilasii.

Afla ce inseamna mai intai amoreze si apoi foloseste cuvantul in contextul in care l-ai folosit ok ?

Si cam ce o sa mi se intample ? sa nu-mi zici ca esti ruda cu mama omida si tocmai ai citit in nick-ul meu ce o sa mi se intample ca nu prea imi vine sa cred sincer


Bun, daca voua nu vi se pare scabros, mie uneia exprimarile de genul asta la adresa mea venite de la un mosulica mi se par. Si scabros este un cuvant prost ales pentru sentimentul cre ma apuca atunci cand citesc asta:

De la: stef80, la data 2008-10-30 00:19:25
de s u p t iti place..????????


De la: stef80, la data 2008-10-30 00:46:32de varta mea ,nu te lua...
e undeva la 40..!!

de s_exul meu ,nici atat !!
poate rupe oricand ,un h imen ca al tau..,gros ca urechea..


[/quote]

Asta ca sa nu mai discutam depre postul pe care l-a sters si in care facea alte referiri, si mai scarboase la organele mele sexuale.

In consecinta, ideea era ca daca voi acceptati asta, eu nu! Deci ar fi cazul sa nu mai imi vorbeasca mie cum o face pe la el pe acasa sau aiurea!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 13:06:36[corectie: albina nu "dispune" de materie cenusie.


Pai tocmai. De unde rezulta ca e mai putin desteapta decat o gaza care nu are materie cenusie... TREABA ASTA SE NUMESTE SARCASM.Asadar si prin urmare... Cam imbecil postul tau....
beyonce_indragostita
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:10
De la: wolfy, la data 2008-10-31 13:07:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-31 13:01:42
De la: wolfy, la data 2008-10-31 12:51:20
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 23:46:29offf..offf...invidia ..bate-o vina....si cam cate stii..impartit la cat....??? macar sa stii tu o boaba...cat despre vorbe aruncate-n vant nici in dos nu ma doare..asa ca.....panarama....sssstttt...sa nu aud nimic..ciocul mic...


Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".Oana, stef, mafia, inteleg de ce sunteti prieteni. Sunteti toti o ceata de "educati". Trebuia sa apara si amenintarile cu bataia soon.

De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-31 12:29:43iris..ideea era ca nu stie nimic..acum aduna informatii ce poate si ea..adica ce sa mai ca mai toata lumea stie..asa ca ceva noutati....nooo...ciuciu..de unde..din gradina cu laptuci...eu ma...c..c....kathara..sa-l imbuci.... [/quote

Esti de doi bani ca de obicei.



inca o data ... modificare....poate de data asta iese ca de fapt chestia cu panarama e pe pagina 5 si daca nu ma insel...ti-am dat eu citatul corect.
grija mare la citit si la citat....



Your intelligence bursts out. Am modificat postul fiindca mi se pare normal sa pun intr-uunul singur citate care spun acelasi lucru.Pe al doilea citat l-am vazut mai tarziu, si din cazua asta l-am modificat.

In fine, tu vorbeste cu oamneii d eteapa ta - mafia, oana, stef... lasa comentariile astea imbecile...



eu cred ca tu esti selectiva in citire...uite ca sa fiu si eu ca tine....

Esti o adevarata doamna - la fel ca tipele de pe topicurile religioase, nu ai ce sa spui deci incepi sa-ti faci oponentele "panarame".


dar de fapt postul cu panarama era cel al prietenei tale....

ai inteles acum?????

sau iti repet pe pagina nr 5 este postul respectiv... deci care pe care face panarama????

mai incearca inca o data ..uite iti dau voie sa modifici din nou poate de data asta iese la modul corect....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:11
Bun. Stef 80 a disparut in urma sesizarilor mele, iar daca va reaparea pe forum se va intampla acelasi lucru. SI A MAI RAMAS UNA!
Kathara
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:12
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:31:29
De la: stef80, la data 2008-10-30 23:23:19la cat esti de literata, NESIMTIREA ta,nu ma mira DELOC
cu siguranta ti se trage de la LTP u la


Asa e, e o legatura intrinseca intre nesimtire si calitatea de literata!

Iar ai obsesii sexuale? Cred ca ai niste probleme grave in zone ecuatorului, care pe mine una nu ma intereseaza deloc. Te rog sa nu mai iti versi balele pe mine, doar o ai pe oana si restul gasculitelor! Intelege mosulica impotent ca nu ma interesezi! Lasa-ma in pace, freaca-te de picioarelor altora! Nu ti-e rusine la varsta ta sa salivezi pe langa femei tinere? Chiar asa n-ai pic de bun simt? Vrei sa incep sa spun pe aici tot ce s-a intemplat pe la chermezele tale, lucruri pe care le stiu de la tine, pentru ca tu nu ai fost capabil sa iti tii gura? Si, da le implica pe multe dintre gasculitele tale si intr-un mod deloc magulitor! Intelege ca nu ma intereseaza clica ta, nici scarboasele tale discutii sexuale! De fapt nimic legat de tine, ai inteles? Imi provoci scarba!
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:12
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:36:38
De la: stef80, la data 2008-10-30 23:33:23pe aici,cu batranetile mele..,printre pustoaice obraznice, cu gauri neumplute inca
tu ce faci ,te simti bine ??
iti mai curg mucii pe piept ???


Bai saracul de tine, cred ca nici viagra nu te mai ajuta. E o gaura neumpluta inca, te asteapta la cimitirul Patrunjelul, aleea Cretinilor! Ma intreb daca nevasta-ta stie ca te dai mare cocos pe forumul asta. Esti atat de scarbos!
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:12
De la: Kathara, la data 2008-10-30 23:41:25Panarama, panarama, dar cate stiu eu despre tine gratie gurii mari a bosorogului ... Ma rog, mi se frange-n sute de incapacitatea ta si a altora de a va alege prietenii, parerea mea e ca daca atat te duce mintea meriti sa fii facuta zdreanta pe la spate de cine credeai ca ti-e prieten!

Eu am fost destul de clara in legatura cu ce vreau - respectiv sa nu mai imi pomeneasca tutankamon de organe sexuale! ca are destule gasculite cu care sa faca asta doar!
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comportament.... 7 De la: dragalaspui 10 Septembrie 2008 15:31
parere 25 De la: kudika_975252 23 Octombrie 2014 21:32
Alien People 25 De la: Alien_People 4 Septembrie 2013 14:53
Intrebari si raspunsuri fara perdea 836 De la: dalilascumpy 4 August 2009 08:31
semnati petitia 10 De la: rock__to_love 19 Septembrie 2008 15:17