Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre alegerile din data de 30 noiembr?

pe cine ati votat?dc ati votat?

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:02
N-am votat, n-am avut pe cine.
Kathara
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:08
pai de ce ?..la cate partide au fost?....si cati actori au debutat?

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:10
Toti la fel.
Kathara
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:10
am votat heaven

de ce am votat ? ca sa-mi fac datoria de cetatean
donttouch
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:14
Ca sa ajunga seful meu ministrul sanatatii...
Lucia1971
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:16
datoria asta......ma lasa rece.....dar datoria lor cand va fi?
cand vor face si ei ceva pentru noi?.....inafara de a-si umple buzunarul?
am votat si eu.....dar ma gandesc .....la ce bun.....ii punem acolo...si dupa 4 ani....ii schimbam ....si tot asa.......conducerea se schimba.....dar schimbare pt noi nu exista.....

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:16
De la: Lucia1971, la data 2008-12-02 12:16:08Ca sa ajunga seful meu ministrul sanatatii...



si ce va face?.......

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:17
am votat impotriva PSD-ului...caci oricum nu aveam ce vota...asa dintre doua rele l-am ales pe cel mai mic

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:18
da ...sa stii...psd-ul......ne-a guvernat destul.....si nimik nu a facut....decat rau......
dar oare celelalte partide vor fac?
eu ..sa zic asa...as avea incredere in pdl.....dar sa vedem

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:20
Habar n-am ca nu mi-a zis, dar m-as distra copios sa-l vad la televizor cum ii f..e pe toti cu zambetul pe buze Adevarul e ca eu chiar imi doresc acest lucru.
Lucia1971
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:20
da dar sa faca lucruri corecte.....pt noi.....

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:22
PSD

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:23
PSD UL A GUVERNAT FOARTE MULTI ANI....SI CE AU FACUT NIMIK...SUNT UN FEL DE COMUNISTI MASCATI...CEL MAI RAU A MERS IN PERIOADA LOR TARII NOASTRE...ILIESCU SA NU UITAM CA A FACUT SCOLA SOVIETICA...MARE COMUNIST....HUOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
micki23
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:25
comunisti..sunt toti.....cei in varsta......probl se pune daca ne vor binele.....daca vor sa faca ..ceva pt noi......daca vor sa ajute tinerii......pensionarii.......daca ne asigura ceea ce avem nevoie .......PSD-UL nu o va face in veci...........

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:28
macar aia de la psd furau mai finut, suntmai diplomati...mie imi este scarba de basescu dupa multele episoade mai mult decat false, atunci cand a castigat sefia pnl-ului parca, nu mai stiu sigur, si i-a zis lui stolojan de fata cu tpata lumea ,,m_u_i_e'' si era in direct la tv, pe urma a plans ca un ipocrit ca se retragea stolojan din partid. Eu nu l-am vazut pe geoana cum il pupa undeva pe nastase, aia au avut un conflict si l-au aratat, nu s-au dat ipocriti.

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:31
psd fura pe fata......cunosc primari din acest partid care nimik nu au facut......pt orasele,comunele unde conduc....
in schimb unde sunt primari de la pdl.....s-a vazut schimbarea......toti baga i buzunar......sunt convinsa de asta dar se vede ceva ......in orasul respectiv.....
fondurile sunt intrebuintate........nu doar pt ei ci si pt noi...locuitorii acelor oras,comune....

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:34
fetelor politica se face si la kudika am scris ceva mai devreme si se pare ca nu le-a placut, nu mi-au postat mesajul
donttouch
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:37
in orasul meu natal cei din psd au facut schimbari importante...a venit ala din pnl si a stricat tot, nu a facut nimic, doar inainte de alegeri a asfaltat anumite strazi. Nu este relevant daca ne apucam fiecare sa spunem primanul nu stiu care a facut nu stiu ce. Pt ca in fiecare oras poate sa fie altfel, sunt si bunis i rai, depinde si de persoana respectiva. Unii sunt oameni cinstiti. Un exemplu este unchiul meu care a fost inspector pe educatie fizica, el statea celmai mult la inspectorat, se ocupa nu numai de domeniul lui, a avut numeroase premii pe tara, campioni nationali la tot felul de probe si cand a venit pnl-ul la putere l-au dat afara pt ca nua vrut sa intre la ei in partid. Unchiul meu nu facea parte din vreun partid, nu are nicio treaba cu politica. Problema este ca acum se roaga de el sa se reintoarca, insa el nu mai vrea sa fie supus la aceeasi umilinta.
Personal, nu ii suport pe basescu si pe tariceanu. De-a lungul mandatelor, au facut greseli f mari, insa au stiut cum sa le mascheze si cum sa manipuleze populatia.

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:44
sa ne spuna cu cine tin astia de la kudika........

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:44
sunt de acord.....cu tine georgia ......in unele privinte....depinde de om...nu de partid......dar psd ce dracu a facut?....
ne-au furat......la greu......
si de ce am vrea sa ii avem din nou la putere?

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:46
se pare ca tin cu taica iliescu despre el scrisesem si de importanta lui in psd motiv pt care nici nu vreau sa mai aud de acest partid
donttouch
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:50
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 12:46:31sunt de acord.....cu tine georgia ......in unele privinte....depinde de om...nu de partid......dar psd ce dracu a facut?....
ne-au furat......la greu......
si de ce am vrea sa ii avem din nou la putere?



de furat, fura toti :))) ne fura in fiecare zi. ei au nevoie de conditii de lux pt a-si desfasura activitatea inparlament, la guvern, unele privilegii ale lor fiind exagerate. Aceste mofturi sunt platite din banii tarii..asa ca furati suntemtot timpul :)))oricum evolutia romaniei din toate pct de vedere va fi lenta indiferent de partidul care este la conducere...vom vedea ce se intampla si acum

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:52
ce va fi?

vor zbiera iar pe toate posturile ca se adanceste situatia de criza ca nu vor mai fi bani decat pt ei - capi acestei tari
donttouch
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:53
vom vedea...daca nu ar trebui sa le facem in ciuda si sa alegm png......
ar muri astia de la alte partide

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:54
da si atunci chiar vom deveni o turma de oi in adevaratul sens al cuvantului(nu ca acum nu am fi)condusa de un cioban cu numele jijiiiiiiii
donttouch
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:55
pai asa le-ar trebui.....ca nu fac nimic....doar se indoapa ei....
why not?....4 ani rezistam....dar in ciuda le-as face-o

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:58
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 12:54:18vom vedea...daca nu ar trebui sa le facem in ciuda si sa alegm png......
ar muri astia de la alte partide




becali a zis ca este cea mai mare zdreanta, hahalera, ca pleaca din bucuresti daca are mai multe procente nush ce partid...si acel partid a fost peste pngul lui

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:59
De la: Georgia99, la data 2008-12-02 12:59:37
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 12:54:18vom vedea...daca nu ar trebui sa le facem in ciuda si sa alegm png......
ar muri astia de la alte partide




becali a zis ca este cea mai mare zdreanta, hahalera, ca pleaca din bucuresti daca are mai multe procente nush ce partid...si acel partid a fost peste pngul lui

Vedea-l-as cu mainile pe piept si ochii inchisi...
Lucia1971
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:01
De la: Lucia1971, la data 2008-12-02 13:01:31
De la: Georgia99, la data 2008-12-02 12:59:37
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 12:54:18vom vedea...daca nu ar trebui sa le facem in ciuda si sa alegm png......
ar muri astia de la alte partide




becali a zis ca este cea mai mare zdreanta, hahalera, ca pleaca din bucuresti daca are mai multe procente nush ce partid...si acel partid a fost peste pngul lui

Vedea-l-as cu mainile pe piept si ochii inchisi...



AMIN!!!!!

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Kudika,vrem butonul cu "modifica"!!! 5 De la: Barbie30 1 Noiembrie 2012 00:34
Ce parere aveti de haosul din spitale...........incompetenta cadrelor medicale.......spaga.......si lipsa de profesionalism!!!! 105 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 15:09
HRISTOS S-A INALTAT 2 De la: Lyvyus 13 Mai 2010 19:03
ce parere aveti despre alegerile din data de 30 noiembr? 65 De la: hreniuk 2 Noiembrie 2009 12:45
chiar am nevoie de ajutorul tau 8 De la: oana84onutza 17 Februarie 2010 17:44