Setari Cookie-uri

ce e de facut ?...

ce e de facut in cazu in care simti ca toata viata ta trece pe langa tine si tot ramai tot pe loc ?? de vro cateva luni incoace parca nimic nu mi merge bine,cum incerc sa fac un lucru bine , ma straduiesc cat pot sa ajung sus, si cand mai am putin cad, pur si simplu nu inteleg ce e cu mine cu tot ce ma inconjoara. cand un obstacol intervine in familia ta si te da la oparte asa incetu cu incetu , crezand ca totu' ii apartine,si totusi chiar dak lupti ..Pierzi. Nu stiu cat ma intelegeti voi, dar eu nu prea ma inteleg deloc si imi pun intrebari zilnic , cautand un raspuns. Si totusi ce e de facut ?
alina_luminita
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:30
De la: alina_luminita, la data 2009-01-07 21:30:57ce e de facut in cazu in care simti ca toata viata ta trece pe langa tine si tot ramai tot pe loc ?? de vro cateva luni incoace parca nimic nu mi merge bine,cum incerc sa fac un lucru bine , ma straduiesc cat pot sa ajung sus, si cand mai am putin cad, pur si simplu nu inteleg ce e cu mine cu tot ce ma inconjoara. cand un obstacol intervine in familia ta si te da la oparte asa incetu cu incetu , crezand ca totu' ii apartine,si totusi chiar dak lupti ..Pierzi. Nu stiu cat ma intelegeti voi, dar eu nu prea ma inteleg deloc si imi pun intrebari zilnic , cautand un raspuns. Si totusi ce e de facut ?


Sa nu mai lasi viata sa treaca pe langa tine! Sa lupti mai mult pentru ideile tale.

De exmplu, pentru maine un mic exercitiu:
-maine propuneti sa faci lucruri pe care le-ai face doar daca ai sti ca doua zi nu o sa mai fi(asta chiar tine)
emilia84
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:36
dar de ce vrei neaparat sa intelegi... la 19 ani...totul este o aventura...
imemyself
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:37
De la: emilia84, la data 2009-01-07 21:36:26
De la: alina_luminita, la data 2009-01-07 21:30:57ce e de facut in cazu in care simti ca toata viata ta trece pe langa tine si tot ramai tot pe loc ?? de vro cateva luni incoace parca nimic nu mi merge bine,cum incerc sa fac un lucru bine , ma straduiesc cat pot sa ajung sus, si cand mai am putin cad, pur si simplu nu inteleg ce e cu mine cu tot ce ma inconjoara. cand un obstacol intervine in familia ta si te da la oparte asa incetu cu incetu , crezand ca totu' ii apartine,si totusi chiar dak lupti ..Pierzi. Nu stiu cat ma intelegeti voi, dar eu nu prea ma inteleg deloc si imi pun intrebari zilnic , cautand un raspuns. Si totusi ce e de facut ?


Sa nu mai lasi viata sa treaca pe langa tine! Sa lupti mai mult pentru ideile tale.

De exmplu, pentru maine un mic exercitiu:
-maine propuneti sa faci lucruri pe care le-ai face doar daca ai sti ca doua zi nu o sa mai fi(asta chiar tine)
de ex ce?

Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:39
:)
alina_luminita
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:59
Toate deciziile pe care le ai luat in viata, te-au adus in stadiul asta de a te intreba "Ce e de facut?" Tine de tine, sa iti schimbi viitorul! Succes!
Cassey_Tarot
Postat pe 7 Februarie 2009 00:16
LUPTA PENTRU CEEA CE ITI DORESTI... NUMAI LASA TIMPUL SA TREACA PE LANGA TINE
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 13:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac? 0 De la: 26 Decembrie 2009 22:46
Parastas 5 De la: kudika_35337 8 Iulie 2013 15:47
vreau sa fiu presedinte 30 De la: nico_dana2006 27 Septembrie 2009 11:02
Aproape de 100 % natural ? 9 De la: rashela 9 Aprilie 2011 20:34
Un sfat care merita ascultat! 8 De la: touch_me 8 Iunie 2010 15:00