Setari Cookie-uri

O noua moda ! Fara durere


Propun sexul, iubirea, dragostea si toate astea sa se faca fara implicare emotionala. Mecanic frate. Astfel, finalurile vor fi fara dezamagiri si alte tampenii de genul

Facem echipa ? Care se baga ? Eventual facem si un proiect de lege in sensu'

Astept parerile voastre.

Postat pe 9 Martie 2009 01:17
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:17:41
Propun sexul, iubirea, dragostea si toate astea sa se faca fara implicare emotionala. Mecanic frate. Astfel, finalurile vor fi fara dezamagiri si alte tampenii de genul

Facem echipa ? Care se baga ? Eventual facem si un proiect de lege in sensu'

Astept parerile voastre.



refuz sa-ti comentez pe acest topic !!
Sanatate !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:20
De parca ti-am cerut parerea !


Postat pe 9 Martie 2009 01:33
am fi ca niste roboti.nu sunt de acord cu asta.
ETE_EU
Postat pe 9 Martie 2009 01:39
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:33:22De parca ti-am cerut parerea !



vai de capu tau ...nu vezi cat esti de penal ??? Credeam ca te simti si tu ..da tu nimik ,..o tii pe-a ta Batman Batman ...
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:41
Penal ?

Te iriti suspect de repede. [Lipsa orgasmului creaza nervozitate. E dovedit stintific ] Te pot ajuta sa scapi de nervozitate. Cere si ti se va da !

PS - Vreau sa avem discutii interactive

Postat pe 9 Martie 2009 01:47
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:47:52Penal ?

Te iriti suspect de repede. [Lipsa orgasmului creaza nervozitate. E dovedit stintific ] Te pot ajuta sa scapi de nervozitate. Cere si ti se va da !

PS - Vreau sa avem discutii interactive


De parca ti-am cerut eu ceva !

P.S: Eu nu vreau nici o discutie cu tine !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:50

AVEM era un termen in care tu nu aveai loc!
Pe tine cel mai probabil am sa te eliberez, violandu-te


Postat pe 9 Martie 2009 01:54
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:54:37
AVEM era un termen in care tu nu aveai loc!
Pe tine cel mai probabil am sa te eliberez, violandu-te




ce sa faci si tu ..atata poti , atata faci ...te rog sa nu mi te mai adresezi ! Fii demn si fii barbat si nu te mai scalda in laturile astea !
Multumesc pentru intelegere !
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 01:57

Cu placere ! Am sa te leg de patul meu. [De unde sti cat pot ? Rezistenta e unu punct forte in cazul meu. Acuma depinde cu cate lucrez odata]


Postat pe 9 Martie 2009 02:03
Pai da, cand lucrezi su cu dreapta si cu stanga mai greu.

Nu-ti suna familiar aia cu lauda de sine?
Kathara
Postat pe 9 Martie 2009 09:41
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 02:03:16
Cu placere ! Am sa te leg de patul meu. [De unde sti cat pot ? Rezistenta e unu punct forte in cazul meu. Acuma depinde cu cate lucrez odata]


Doamneeee
du-te si controleaza-te de limbrici pe creier
kitty_krieger
Postat pe 9 Martie 2009 10:31
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 02:03:16
Cu placere ! Am sa te leg de patul meu. [De unde sti cat pot ? Rezistenta e unu punct forte in cazul meu. Acuma depinde cu cate lucrez odata]


faci masaj si acasa?>
portitza_Maria
Postat pe 9 Martie 2009 10:34
Te-ai saturat de Manuela si Palmela si ce ai zis ? ,, Hmmm, hai sa incerc pe net ca poate gasesc o terminata ca si mine, care duce lipsa rauuu de tot ''

Serios vorbind, daca erai atat de bun la pat cum sustii, nu mai cautai pe net

Postat pe 9 Martie 2009 10:50
De la: Ray_s, la data 2009-03-09 01:33:22De parca ti-am cerut parerea !



Hai ca esti caraghios! Daca nu i-ai cerut parerea, ce ai deschis topic? Du-te propune-le amicilor tai si lasa-ne-n pace.

Ups! CARE amici? Pariu ca atunci cand deschizi tu gura toata lumea da ochii peste cap si brusc isi dau seama ca tre' sa se grabeasca undeva
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 10:59
De la: Georgia99, la data 2009-03-09 10:50:08Te-ai saturat de Manuela si Palmela si ce ai zis ? ,, Hmmm, hai sa incerc pe net ca poate gasesc o terminata ca si mine, care duce lipsa rauuu de tot ''

Serios vorbind, daca erai atat de bun la pat cum sustii, nu mai cautai pe net


Asa sustine, ca e bun la pat?
Altu' frate? Pe cuvant daca mi-as fi inchipuit ca pot fi atatia disperati pe lumea asta, daca nu i-as fi citit cu ochii mei...
Asta e din categoria alora care plange ca sta cu ea sculata incontinuu sau ca are si nevasta si amanta si amanta la amanta? si "moare femeile dupe el" Si... camila? Ce zicea?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:02
dor........

lasa omu sa isi faca audienta singur............off....ce e si cu vedetismul.......
sunt curioasa daca sta cu ea legata
portitza_Maria
Postat pe 9 Martie 2009 11:04
Degeaba o violezi ca tot fara orgasm ramane si n-ai facut nimic.
In alta ordine de idei... Cum naiba sa iubesti fara sa te implici emotional? Hai ca sex mai inteleg ca poti sa faci "la rece", da' restu'... Mai, din cate-mi amintesc eu, era un topic al frustratilor. Feciorash, ia da tu o fuga pe-acolo si spune-ti pasul ca aici daca mai scrii ceva te iau fetele astea in suturi de-ti sar fulgii...
Lucia1971
Postat pe 9 Martie 2009 11:04
De la: Lucia1971, la data 2009-03-09 11:04:58Degeaba o violezi ca tot fara orgasm ramane si n-ai facut nimic.
In alta ordine de idei... Cum naiba sa iubesti fara sa te implici emotional? Hai ca sex mai inteleg ca poti sa faci "la rece", da' restu'... Mai, din cate-mi amintesc eu, era un topic al frustratilor. Feciorash, ia da tu o fuga pe-acolo si spune-ti pasul ca aici daca mai scrii ceva te iau fetele astea in suturi de-ti sar fulgii...


sex la "rece"
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 11:09
De la: Lucia1971, la data 2009-03-09 11:04:58Degeaba o violezi ca tot fara orgasm ramane si n-ai facut nimic.
In alta ordine de idei... Cum naiba sa iubesti fara sa te implici emotional? Hai ca sex mai inteleg ca poti sa faci "la rece", da' restu'... Mai, din cate-mi amintesc eu, era un topic al frustratilor. Feciorash, ia da tu o fuga pe-acolo si spune-ti pasul ca aici daca mai scrii ceva te iau fetele astea in suturi de-ti sar fulgii...


lucia ......i la o traseista ,barb ala simte cv?
decat ca o baga ....(daca simte)si ce iese din scu la sa
portitza_Maria
Postat pe 9 Martie 2009 11:11
Mai, sex se poate face si de amoru' artei. Baiatu' are dreptate. Da' cred ca a avut niste cosmaruri nasoale azi noapte ca prea s-a trezit cu idei idioate in creier...
Lucia1971
Postat pe 9 Martie 2009 11:14
De la: Lucia1971, la data 2009-03-09 11:04:58Degeaba o violezi ca tot fara orgasm ramane si n-ai facut nimic.
In alta ordine de idei... Cum naiba sa iubesti fara sa te implici emotional? Hai ca sex mai inteleg ca poti sa faci "la rece", da' restu'... Mai, din cate-mi amintesc eu, era un topic al frustratilor. Feciorash, ia da tu o fuga pe-acolo si spune-ti pasul ca aici daca mai scrii ceva te iau fetele astea in suturi de-ti sar fulgii...


Lasa-l Lucia, sa ne jucam un pic cu el... Puteeem?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:15
numa' daca ma primiti si pe mine, da?
Lucia1971
Postat pe 9 Martie 2009 11:16
Hihihi! Io cred ca singurele dati cand e aproape de "sex" e atunci cand mana lui calda si alunecoasa se misca ritmic pe... ciucurel, vorba lu' Geo
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:17
Hihihi! Io cred ca singurele dati cand e aproape de "sex" e atunci cand mana lui calda si alunecoasa se misca ritmic pe... ciucurel, vorba lu' Geo
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:17
De la: Lucia1971, la data 2009-03-09 11:14:48Mai, sex se poate face si de amoru' artei. Baiatu' are dreptate. Da' cred ca a avut niste cosmaruri nasoale azi noapte ca prea s-a trezit cu idei idioate in creier...


lucia baiatzasul asta viseaza urat cam de multa vreme asta nu este singurul topic deschis de el cu asa idei cretze sau pot spune dorintze neamplinite sa le vezi pe cellelalte
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 11:17
Ubitele, lasa-ti-l ca nu ajungeti la un consens cu ciumpalacu'... ...ii dati apa la moara si la noapte cand o sa intre el pe forumior si o sa vada cate femei l-au vizitat si l-au adulat si ce ''miez '' e el o sa i e umfle ..''mandria''..asa ca va rog eu ..faceti ca mine si nu-i mai oferiti pe tava....''material de l**a'' ..sa-si faca rost singur...
Va pup , sa se inteleaga ca am vb cu voi nu cu el ...pierdere de timp si energie !
Pup si va urez o zi frumoasa !!!
__LL__
Postat pe 9 Martie 2009 11:19
Iuiiii, are si palme umede?
Lucia1971
Postat pe 9 Martie 2009 11:19
Uiii, Lucky! si o mai pune de o sfanta ... l a b a
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 11:21

tu gandesti cand vorbesti ? , cum adica iubire, dragoste fara implicati emotionale ? ma omule daca cauti dragostea etc cautati o femeie adevarta daca vrei mecanic , exista femeia robot , cica ar fi femeia perfecta ,dar nu are simtul umorului
ma omule in orice te implici emotional , chiar si intr-o relatie de prietenie cu beneficii , in orice te implici un pic sau mai mult emotional , caci altfel am fi doar simpli robotei...
cred ca te-au ars femeile rau de tot de gandesti asa , imi e cam mila de tine .....
SweetDadyD
Postat pe 9 Martie 2009 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bau 104 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 10:53
am si eu nevoie de un sfat 16 De la: just_me_ella 13 Aprilie 2010 14:08
fost afemeiat=prieten fidel in prezent 3 De la: kudika073327 6 Noiembrie 2009 12:02
CATI BANI TREUIE SA AIBE UN BARBAT PENTRU A FI SEXY !?? 23 De la: Constantin_Alexandru_2 13 Septembrie 2013 14:07
Femeie echilibrata vs Superfemeie….ce spun urmasele Evei,ce parere au ele??? 23 De la: claudio2 19 Mai 2009 10:58