Setari Cookie-uri

AM SI EU O MARE PROBLEMA MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT,VA ROG MULT

nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!
ilyescorina
Postat pe 23 Martie 2009 17:29
eu nu mi-am batut joc am vb ffff simcer
dearty_dance
Postat pe 23 Martie 2009 17:31
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!


ai dreptate sa ne fie rushine..
ce nesimtitzi mai suntem
doar ce vina avem noi ca tu nu gandesti deloc
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 17:33
despre ce e vb diavolito?
dearty_dance
Postat pe 23 Martie 2009 17:35
il tine o ora jumate? pai si de ce e rau? vreau si eu o ora jumate! mereu
dar am auzit ca e periculos sa faci asa de mult.... se lasa cu placeri prelungite si eventuale dureri de coate, genunchi
Flooo
Postat pe 23 Martie 2009 17:57
nu e bine deloc chiar sa faci cu el sex o ora jumate pe mine ma epuizeaza pur si simplu simt ca nu mai fac fata la poftele lui prelungite pana ajunge el la orgasm ma exaspereaza......................!
ilyescorina
Postat pe 23 Martie 2009 18:13
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 18:13:54nu e bine deloc chiar sa faci cu el sex o ora jumate pe mine ma epuizeaza pur si simplu simt ca nu mai fac fata la poftele lui prelungite pana ajunge el la orgasm ma exaspereaza......................!


pai dragutza daca nu faci fata ..simplu faci spate... iti iei si o carte si o citesti...sau vb la telefon
acum serios ca sa nu mai zici ca suntem rautaciosi..vrei sa fii cu el sau nu?!...daca da..incearca sa ii faci masaj erotic si niste lubrifiant...ce naibiului tu vrei doar 20 de min?pai eu abia de atunci ma incing
coffeeta
Postat pe 23 Martie 2009 20:11
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 18:13:54nu e bine deloc chiar sa faci cu el sex o ora jumate pe mine ma epuizeaza pur si simplu simt ca nu mai fac fata la poftele lui prelungite pana ajunge el la orgasm ma exaspereaza......................!


pai pentru ca nu se oboseste sa faca preludiu, ca sa te antreneze si pe tine !
sexul ar trebui sa-ti placa, nu sa astepti cu nerabdare sa se termine, ce faci? te uiti la ceas?
epileaza-te, parfumeaza-te, pune-ti lenjerie sexi ( tanga de preferat), si pune-l sa te incite, imaginatia ta ar trebui sa contribuie.
succes!
googoodoll
Postat pe 23 Martie 2009 23:01
eiii Doamneee cu cat mai mult cu atat mai bine..
sunt cea mai happy cand il tine.. si cateodata il tine si o ora - 1 ora juma (al doilea numar )
ce conteaza daca mai pot sau nu... diii calutuuu diiiii

"Nu da tare ca ma doare, nici incet ca n`am rabdare!!!"
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 23:08
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 18:13:54nu e bine deloc chiar sa faci cu el sex o ora jumate pe mine ma epuizeaza pur si simplu simt ca nu mai fac fata la poftele lui prelungite pana ajunge el la orgasm ma exaspereaza......................!





inseamna ca nu-l iubesti!!!!!!!!!!!!!
nu poti face sex sau dragoste, cum vrei sa-i spui,cu o persoana sau sa va satisfaceti unul pe altul daca nu va iubiti
parerea mea

Postat pe 23 Martie 2009 23:11
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-23 23:08:32eiii Doamneee cu cat mai mult cu atat mai bine..
sunt cea mai happy cand il tine.. si cateodata il tine si o ora - 1 ora juma (al doilea numar )
ce conteaza daca mai pot sau nu... diii calutuuu diiiii

"Nu da tare ca ma doare, nici incet ca n`am rabdare!!!"


subscriu....super tare ....buna seara diavolito si celorlalti
ScorpiutsA
Postat pe 23 Martie 2009 23:11
De la: ScorpiutsA, la data 2009-03-23 23:11:36
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-23 23:08:32eiii Doamneee cu cat mai mult cu atat mai bine..
sunt cea mai happy cand il tine.. si cateodata il tine si o ora - 1 ora juma (al doilea numar )
ce conteaza daca mai pot sau nu... diii calutuuu diiiii

"Nu da tare ca ma doare, nici incet ca n`am rabdare!!!"


subscriu....super tare ....buna seara diavolito si celorlalti


Welcome !!!
Buna Seara si tie!!!
Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 23:13
ilyescorina, eu ti-as sugera sa-i faci sex anal, cu ce poti tu, plecand de la mic la mare. Poate el are o orientare sexuala diferita, ca doar e anormal sa te epuizeze o ora si jumatate ! El in timpul asta lung ejaculeaza pemanent? sau doar rarutz si putinutz la final? Daca e a doua varianta, eu inclin sa cred ca are o orientare devianta, ca marii artisti. Daca -l iubesti, incearca ce ti-am zis la inceput si daca se bucura imens, ti-ai dat seama si stii cum sa procedezi. Sa-mi spui rezultatul.

Postat pe 24 Martie 2009 04:44
__LL__
Postat pe 24 Martie 2009 08:35
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!


Dano, esti culmea!
Pune mana si mai citeste o data ce ti s-a scris, ca nu e bataie de joc, e de-adevaratelea.
Mai pune (si cealalta) mana, epileaza-te, imbraca-te frumos (adica pune-ti chiloti sexy, nu d-aia tetra ) sa iti placa si tie sa te uiti la tine in oglinda, mangaie-l, atinge-l, alinta-l, linge-l, pune mana si citeste Indreptarul de oral pe care ti l-am pus la dispozitie cu atata generozitate si dupa, mai stam de vorba!
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 09:25
De la: Dor_a, la data 2009-03-24 09:25:36
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!


Dano, esti culmea!
Pune mana si mai citeste o data ce ti s-a scris, ca nu e bataie de joc, e de-adevaratelea.
Pune mana, epileaza-te, imbraca-te frumos (adica pune-ti chiloti sexy, nu d-aia tetra ) sa iti placa si tie sa te uiti la tine in oglinda, mangaie-l, atinge-l, alinta-l, linge-l, pune mana si citeste Indreptarul de oral pe care ti l-am pus la dispozitie cu atata generozitate si dupa, mai stam de vorba!


neata
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 09:26
De la: just_heaven, la data 2009-03-24 09:26:36
De la: Dor_a, la data 2009-03-24 09:25:36
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!


Dano, esti culmea!
Pune mana si mai citeste o data ce ti s-a scris, ca nu e bataie de joc, e de-adevaratelea.
Pune mana, epileaza-te, imbraca-te frumos (adica pune-ti chiloti sexy, nu d-aia tetra ) sa iti placa si tie sa te uiti la tine in oglinda, mangaie-l, atinge-l, alinta-l, linge-l, pune mana si citeste Indreptarul de oral pe care ti l-am pus la dispozitie cu atata generozitate si dupa, mai stam de vorba!


neata


'Neatza, faptura din Paradis
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 09:27
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!

scumpa mea danutza............ca tare dor mi-a fost de tine...................dar nu cred ca esti tu.......am avut placerea sa o cunosc...........


uite 3 sfaturi......1-aranjeaza-te si da-ti mararu jos
2-invata sexul oral cu banana..............te ajuta,dar fi delicata nu nesatula................
3-bag-i un degtel in anus.............poate asta in excita ,si daca degetelul e subtire ,foloseste un furtun
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 09:28
De la: just_heaven, la data 2009-03-24 09:28:41
De la: ilyescorina, la data 2009-03-23 17:29:05nu mai vorbiti in bataie de joc eu v-am intrebat o problema cat se poate de serioasa si sincera iar voi nu va mai saturati de glume proaste,vreau niste sfaturi sincere si serioase nu sa faceti pe tema asta bascalie............!

scumpa mea danutza............ca tare dor mi-a fost de tine...................dar nu cred ca esti tu.......am avut placerea sa o cunosc...........


uite 3 sfaturi......1-aranjeaza-te si da-ti mararu jos
2-invata sexul oral cu banana..............te ajuta,dar fi delicata nu nesatula................
3-bag-i un degtel in anus.............poate asta in excita ,si daca degetelul e subtire ,foloseste un furtun


sarutama
Postat pe 24 Martie 2009 09:34
eu as zice ca daca un om se corecteaza, vede ca invectivele nu sunt o cale eficienta, ar trebui si voi sa recunoasteti un strigat de disperare si sa lasati nitel bascalia dura.
parerea mea, desigur.
googoodoll
Postat pe 24 Martie 2009 09:42
De la: googoodoll, la data 2009-03-24 09:42:08eu as zice ca daca un om se corecteaza, vede ca invectivele nu sunt o cale eficienta, ar trebui si voi sa recunoasteti un strigat de disperare si sa lasati nitel bascalia dura.
parerea mea, desigur.


Puiule, ce ai?? CARE bascalie?
De exemplu, TU ce sfat - fara bascalie - i-ai da in cazul asta?
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 09:43
i s-a dat sfaturi bune......................nu le ia in calcul,deci facem bascalie...........poate asa se trezeste
cum dra cu sa stai langa unu care ii vb urat,se comporta urat cu ea..........?
inseamna ca ori e sado-masochista ori e vai de capul ei de accepta situatia asta
la altele se satisface animalul ,iar cu ea nu..................
deja sunt satula de astfel de subiecte ,ba ca o bate,ba ca vrea sex oral dar ea nu
ba vrea una slaba dar ea e grasa
ba m-a parasit ca bla bla bla..................si il vrea inapoi
caterinca .................ma amuz ca sa nu ma enervez
just_heaven
Postat pe 24 Martie 2009 09:47
ai dreptate si tu, e complicat, tipa e clar neinformata, asta ca sa fiu delicata.
nu stiu, dar parca m-apucase un sentiment asaaaa
ce sa fac, sunt mai empatica io :D
googoodoll
Postat pe 24 Martie 2009 09:47
De la: googoodoll, la data 2009-03-24 09:47:14ai dreptate si tu, e complicat, tipa e clar neinformata, asta ca sa fiu delicata.
nu stiu, dar parca m-apucase un sentiment asaaaa
ce sa fac, sunt mai empatica io :D


si io ! daca o iubeste o iubeste cu tot cu marar si fara sex oral si fara acrobatii in pat si nu mai merge la alea versate cu gura spurcata care nu au pic de rusine in ele si ea oricum a spus ca daca o inseala o sai dea papucii deci nu mai inteleg ce cauta cu el daca o inseala cu toate spurcatele si nespalatele
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 09:52
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 09:52:33
De la: googoodoll, la data 2009-03-24 09:47:14ai dreptate si tu, e complicat, tipa e clar neinformata, asta ca sa fiu delicata.
nu stiu, dar parca m-apucase un sentiment asaaaa
ce sa fac, sunt mai empatica io :D


si io ! daca o iubeste o iubeste cu tot cu marar si fara sex oral si fara acrobatii in pat si nu mai merge la alea versate cu gura spurcata care nu au pic de rusine in ele si ea oricum a spus ca daca o inseala o sai dea papucii deci nu mai inteleg ce cauta cu el daca o inseala cu toate spurcatele si nespalatele


Mai fetelor, fata asta e o nefericita zapacita de "morala" maica-sii care i-a facut capu' mare ca nu se face asa si pe dincolo, ca sexul e ceva rusinos, de care trebuie sa iti fie scarba si rusine... De aia nu se eplieaza, ca sa ascunda "rusinea" ... Pun pariu ca nu are nici orgasm... altfel nu i-ar pasa ca sexul dureaza o ora... Dealtfel cu atatea tampenii "morale", nici nu e de mirare... Treaba e ca nu mai e o copilitza, sa o mai poti ajuta sa se schimbe... Are peste 40 de ani! Asta e intrata adanc, si doar un psiholog FOARTE bun, in vreo cativa ani, ar putea-o aduce pe "linia de plutire" ... Treaba e ca e clar ca nu e una dintre cele care-si poate permite sa plateasca ajutor calificat pe o perioada atat de lunga (nici pe o perioada scurta, dealtfel)

Si cum sa ii dea papucii singurului barbat care totusi sta cu ea - de bine-de rau? Ca nu e nici floare de primavara, nici nu-l are pe vino-ncoa (e de ajuns sa o citesti ca sa iti dai seama ca habar nu are ce e ala un flirt... ) Si atunci? CUM sa il lase? Cand - aceeasi morala, bine impamantenita de maica-sa - o face sa se simta deja handicapata doar din cauza ca nu e maritata la varsta asta? Asa ca - daca tot vreti sa fiti empatice - calculati-i mai bine situatia si starea si nu-i mai tot ziceti sa-l lase! Asta e orice, doar empatie nu! Empatie e atunci cand te pui in pantofii celuilalt si tii seama de TOT ceea ce traieste el.
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 10:29
io nu am incercat sa ma bag in pantofii ei am incercat doar sa scriu la fel cum scrie ea(dupa cum observi) poate intelege mai bine daca te exprimi in felul ei si zicem ca dupa atatea comentarii sa mai citeasca si ea ceva ce vrea sa citeasca sa nu spun auda ca nu are cum oricum am ineteles ca ea il iubeste foarte mult si defapt este prea buna pentru el si este o femeie respectabila asta nu inseamna ca nu poate sa aibe si ea probleme cu barbatul iubit peste care oricum va trece pentru ca toti barbatii vor la urna urmei femei serioase si de casa asa cum este ea si faptul ca nu se culca cu ea e defapt un semn de respect dupa cum am mai citit eu pe aici si consider ca posed o forma unica si evident neinteleasa de empatie


Dora...doar nu ai crezut ca am vorbit serios? Prea multa cafea ! Ti-am spus ca se va numi un taifun dupa mine...unul mic...da' cu potential
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 10:39
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 10:39:09io nu am incercat sa ma bag in pantofii ei am incercat doar sa scriu la fel cum scrie ea(dupa cum observi) poate intelege mai bine daca te exprimi in felul ei si zicem ca dupa atatea comentarii sa mai citeasca si ea ceva ce vrea sa citeasca sa nu spun auda ca nu are cum oricum am ineteles ca ea il iubeste foarte mult si defapt este prea buna pentru el si este o femeie respectabila asta nu inseamna ca nu poate sa aibe si ea probleme cu barbatul iubit peste care oricum va trece pentru ca toti barbatii vor la urna urmei femei serioase si de casa asa cum este ea si faptul ca nu se culca cu ea e defapt un semn de respect dupa cum am mai citit eu pe aici si consider ca posed o forma unica si evident neinteleasa de empatie


Dora...doar nu ai crezut ca am vorbit serios? Prea multa cafea ! Ti-am spus ca se va numi un taifun dupa mine...unul mic...da' cu potential




(chiar ma intrebam daca te lovise "tranvaiu'" intre o postare si alta )
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 10:40
De la: Dor_a, la data 2009-03-24 10:40:52
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 10:39:09io nu am incercat sa ma bag in pantofii ei am incercat doar sa scriu la fel cum scrie ea(dupa cum observi) poate intelege mai bine daca te exprimi in felul ei si zicem ca dupa atatea comentarii sa mai citeasca si ea ceva ce vrea sa citeasca sa nu spun auda ca nu are cum oricum am ineteles ca ea il iubeste foarte mult si defapt este prea buna pentru el si este o femeie respectabila asta nu inseamna ca nu poate sa aibe si ea probleme cu barbatul iubit peste care oricum va trece pentru ca toti barbatii vor la urna urmei femei serioase si de casa asa cum este ea si faptul ca nu se culca cu ea e defapt un semn de respect dupa cum am mai citit eu pe aici si consider ca posed o forma unica si evident neinteleasa de empatie


Dora...doar nu ai crezut ca am vorbit serios? Prea multa cafea ! Ti-am spus ca se va numi un taifun dupa mine...unul mic...da' cu potential




(chiar ma intrebam daca te lovise "tranvaiu'" intre o postare si alta )
...era sa cad din pod...era...se pune?
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 10:44
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 10:44:13
De la: Dor_a, la data 2009-03-24 10:40:52
De la: _oktober_, la data 2009-03-24 10:39:09io nu am incercat sa ma bag in pantofii ei am incercat doar sa scriu la fel cum scrie ea(dupa cum observi) poate intelege mai bine daca te exprimi in felul ei si zicem ca dupa atatea comentarii sa mai citeasca si ea ceva ce vrea sa citeasca sa nu spun auda ca nu are cum oricum am ineteles ca ea il iubeste foarte mult si defapt este prea buna pentru el si este o femeie respectabila asta nu inseamna ca nu poate sa aibe si ea probleme cu barbatul iubit peste care oricum va trece pentru ca toti barbatii vor la urna urmei femei serioase si de casa asa cum este ea si faptul ca nu se culca cu ea e defapt un semn de respect dupa cum am mai citit eu pe aici si consider ca posed o forma unica si evident neinteleasa de empatie


Dora...doar nu ai crezut ca am vorbit serios? Prea multa cafea ! Ti-am spus ca se va numi un taifun dupa mine...unul mic...da' cu potential




(chiar ma intrebam daca te lovise "tranvaiu'" intre o postare si alta )
...era sa cad din pod...era...se pune?


NU se pune! Tot te cert!

(bai, da' ce farsa misto .. vino sa te tzuc, de rautate mica )
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 10:45
exces de ...pauza pe forum...ca nu mai am nici timp nici vreme...dar merg iute sa-mi iau...ne mai vedem ! asta e o amenintare !
_oktober_
Postat pe 24 Martie 2009 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu ce vã îngriiți tenul? 4 De la: Nadejda_Croitoru_1 20 Iunie 2016 22:32
Baieti virgini..cati ar recunaoste ca sunt .. sau cati cunoasteti ca sunt? V-ar placea sa dezviriginati un baiat? 81 De la: geo_xx 2 Ianuarie 2010 23:38
Sunt complexata! Un sfat va rog... 154 De la: love_is_precious 5 Aprilie 2010 21:20
Sex party Sibiu 1 De la: kudika_12624 4 Martie 2013 02:41
totul se prabuseste... 13 De la: cckitty 17 Aprilie 2009 21:41