lam parasit el s-a combinat cu alta dar..

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

andreyutza_ Avatarul lui andreyutza_

4 mesaje
Oras: campina

buna. vreau si eu nu sfat : Acum o luna mam combinat cu un baiat dar nu am stat impreuna doar o zi pt k un prieten mia spus k a luat in brate pe alta .Eu nu am mai vrut sa fiu cu el si am pus capat acestei relatii. Acum am tot observat k nu ma lasa in pace se ia de mine ieri ba chiar mai avea putin si imi dadea o palma....de ce oare se poarta asa??? ce sa fac???
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Vecinico...ai grija cu "nervosul" tau...evita-i prezenta si ignora-l total...e un badaran.
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

scuipa-l intre ochi sau direct in frunte
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-04-08 14:26:54scuipa-l intre ochi sau direct in frunte

subscriu!
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
andreyutza_ Avatarul lui andreyutza_

4 mesaje
Oras: campina

cam greu de evitat ca toata ziua il vad pe langa mine...
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: andreyutza_, la data 2009-04-08 14:30:25cam greu de evitat ca toata ziua il vad pe langa mine...

ia-tzi ochelari de cal. acum pe bune si ce daca daca se uita. uita-te si tu. si daca indrazneste sa se dea la tine.........chirai cu totzi plamanii. ce dreaq derbedeul ala itzi face asa ceva?? fii fata cu tupeu. odata tre sa-l ai ca dupa aceea vine de la sine. tupeul
kudika008020 Avatarul lui kudika008020

18 mesaje
Oras: baia mare

sincer.nu l-as mai baga in seama.si asa e la-s bate pana ce ias rupe toate cioantele din el.cum sa-ti faca asa ceva?e un ipocrit,nu permite la nimeni sati bata joc de tine chiar daca l-ai iubi enorm.pt ca am patito si stiu cum e credema.
Lavishor11 Avatarul lui Lavishor11

3 mesaje

Nu ai de ce sa te ingrijorezi atat mai ales ca nu a fost ceva de lunga durata!daca se uita la tine,uita-te si tu la el si cand se apropie si mai mult intoarce-i spatele............spune-i ca nu mai ai ce sa vorbesti cu tradatori si cu oameni de o asemenea speta........ca esti mult deasupra lu si nu are rost sa te cobori la nivelul lui ok?
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

De la: andreyutza_, la data 2009-04-08 14:03:58buna. vreau si eu nu sfat : Acum o luna mam combinat cu un baiat dar nu am stat impreuna doar o zi pt k un prieten mia spus k a luat in brate pe alta .Eu nu am mai vrut sa fiu cu el si am pus capat acestei relatii. Acum am tot observat k nu ma lasa in pace se ia de mine ieri ba chiar mai avea putin si imi dadea o palma....de ce oare se poarta asa??? ce sa fac???

e un ''c.a.c.a.c.i.o.s '' si jumatate ,venit de la coada vacii, frustrat sexual si lipsit de educatie, vezi ca astia umbla in turma si sunt foarte periculosi si agresivi verbal, daca se atinge de tine si fizic, vorbeste cu parintzii tai si ei vor pune problema altfel !
Linie punct linie punct ....
BLONDINUL Avatarul lui BLONDINUL

28 mesaje

se poate sa fie gelos dar daca spui ca mai avea putin si iti dadea o palma mai bine evita intalnirile cu el nu merita
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
concordia Avatarul lui concordia

99 mesaje
Oras: bucuresti

e un imatur ca toti barbatiiii..............spre deosebire de unii nu si-a tras perdeaua... .....ehhhhhhhhh..e si el mic si i-a placut fatuca aia .POATE-SI CUMPARA JALUZEA VERTICALA .......atentiune mare cu individul ca e un imatur posesiv si trebuie pus la zid.....ignora prezenta lui...sa vezi prin el si sa te lase rece