Setari Cookie-uri

I-ati da parola voastra de mail/Messenger iubitului/iubitei voastre?

Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....
EmperorNerva
Postat pe 24 Aprilie 2009 17:35
Nu, nu,nu, sub nici o forma....nu ca as avea ceva de ascuns dar nu mi se pare normal...daca ar trebui sa stie si a terta persona nu ar exista parola.
jemima_uk
Postat pe 24 Aprilie 2009 17:45
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 17:35:21Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....
Sub nici o forma,nu ca aa avea ceva de ascuns insa este ca si cum i-as spune.......sa nu aibe incredere in mine.Si poate k lui o sa ii se para un lucru suspect atunci cand chiar nu este.E valabil si vice-versa
bebe_Cristina
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:15

e ridicol
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:16
Cred ca da, dar nu vad de ce mi-ar cere-o.
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:16
Nu
ETE_EU
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:19
De ce ar cere parola? Simplu ca sa vada ce mesaje primesti ca sa vada ce prieteni ai pe Mess si pe alte site-uri de socializare gen hi5, netlog s.a. Nu mai spun de faptul ca asta inseamna totala lipsa de incredere si in plus de asta sa punem si raul in fata...daca te desparti de repectivul/respectiva ce faci? trebuie sa-ti schimbi automat si parola...
EmperorNerva
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:31
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 17:35:21Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....



ati imprumuta vecinul cu ulei daca a ramas fara ??
fluturas_
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:34
De la: fluturas_, la data 2009-04-24 18:34:34
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 17:35:21Vreau sa stiu daca vi se pare normal asa ceva. Mie unul mi se pare total aiurea. Asta este violare a corespondentei ca sa nu zic si tembelism curat....




ati imprumuta vecinul cu ulei daca a ramas fara ??



Si cu scobitori.
G_Bogdan
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:36
Ce spui tu e ceva banal...Dar aici e vorba de spatiul tau propriu, corespondenta ta... Sunt n cazuri de cupluri care procedeaza astfel.
EmperorNerva
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:39
Nu.Fiecare are dreptul la intimitate.
dana_mv
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:42
Ma rog, eu am avut o prietena la un moment dat si ne stiam parolele reciproc. Asta a dus la probleme, deci nu-nu.

Pe de alta parte, intimitatea mea nu sta in mail sau mai stiu eu ce. I-as da prietenului meu parola daca ar fi nevoie - adica daca as avea nevoie de informatie si el ar fi singurul online si ar fi urgent, da nu stiu daca m-as deranja sa o schimb daca ne-am desparti. Atata timp cand nu ar sterge ceva din mesajele primite, n-as avea nicio problema daca mi-ar citi corespondenta de aiurea - cat ar intelege din ea.
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:44
Eu nu i-as da-o. Daca o vrea neaparat, sa incerce sa fie la fel de inteligent ca mine, care i-am ghicit-o si acum verific tot ce misca prin mail-ul lui
Laura_cute
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:49
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 18:39:50Ce spui tu e ceva banal...Dar aici e vorba de spatiul tau propriu, corespondenta ta... Sunt n cazuri de cupluri care procedeaza astfel.


ceea ce e treaba lor.

eu nu caut in mailuri,nu ma uit in telefon si am pretentia sa primesc acelasi lucru.

fluturas_
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:52
NEVER

nu de alta dar mi-am luat-o rau in trecut din cauza asta
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:15
NU ii dau parola mea,si deasemenea nu ma intereseaza parola lui!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:18
Daca o cere nu i-as da nici o parola pentru ca ar fi ca si cum ar vrea sa ma controleze si clar nu mi-ar suna bine asa o cerere

In schimb ....mi s-a intamplat de multe ori sa ii cer LUI sa intre pe contul meu sa imi dea nush ce informatie si i-am dat-o de buna voie ca de , trebuia sa o dau
La fel si lui si i-a intamplat sa aibe nevoie de informatii si sa trebuiasca sa i le dau eu asa ca ne stim parolele de vreo 3 ani de zile unul altuia.

Niciodata insa nu mi-a trecut prin cap sa intru in contul lui fara sa-mi zica si sunt convinsa ca si reciproca e valabila

Cred ca eu am fost prima care i-am dat parola mea si sunt sigura ca nu i-am cerut dupa aia sa facem schimb de parole
iris_4_ever
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:37
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-24 19:15:12NEVER

nu de alta dar mi-am luat-o rau in trecut din cauza asta


In ce sens ti-ai luat-o?
EmperorNerva
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:52
sa-ı dau parola mea?cred ca ı-as da-o daca mı-ar cere-o dar daca vrea sa vada ce prıetenı am ın lısta sa vına langa mıne cand am mess-ul deschıs.
roscatika23
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:10
nu stiu dar... el nu stie parola mea... insa eu o stiu pe a lui
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:15
Io ii dau si camesha de pe mine ...
__LL__
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:22
De la: EmperorNerva, la data 2009-04-24 19:52:57
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-24 19:15:12NEVER

nu de alta dar mi-am luat-o rau in trecut din cauza asta


In ce sens ti-ai luat-o?

sa spunem doar ca mi-a citit mailurile fara voia si stirea mea, cand a crezut ca e ceva in neregula in relatie. Am schimbat parola in secunda doi
kitty_krieger
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:42
nu am nimic de ascuns si deci nu ma deranjeaza daca imi stie parola. o stiu si eu pe-a lui, dar NICIODATA nu ne verificam mail-urile unul altuia

la urma urmei e vb de increderea pe care o avem unul in celalalt
alinushcka
Postat pe 25 Aprilie 2009 00:10
Oricum daca e sa ''te faca'' te face si gata...si cu tine de mana ...pe sub masa..cu vecinul...etc etc .
Increderea este indispensabila in orice tip de relatie ...ca e ea de prietenie, de amor in dormitor , de afaceri etc ...increderea este puntea de legatura ..ea dispare sau nu exista ...totul se prabuseste ...


A fi apt pentru o pasiune te face incomplet si limitat ...asa ca dati-va drumul ...fetelor si baietelor...fiti liberi...zburati..lasati mail-uri-le ...viata e frumoasa...mai bine sa aflati asta la timp ...decat mai tarziu ...cand va fi prea tarziu ....va doresc sa nu va fie niciodata prea tarziu
__LL__
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:24
io dau pana ajung acasa o schimb
yumy
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:42
O cere sa faca ce cu ea? Acumm fiecare are posibilitatea sa-si creeze propia casuta .
Dar daca tot o cere ,i-o dau sa nu creada ca am comori si nu le impart si cu el
ionia
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:47
De la: nattalya, la data 2009-04-24 18:49:03Eu nu i-as da-o. Daca o vrea neaparat, sa incerce sa fie la fel de inteligent ca mine, care i-am ghicit-o si acum verific tot ce misca prin mail-ul lui
mare greseala.
dana_mv
Postat pe 25 Aprilie 2009 17:55

daca nici pe mess nu ıı dau voie sa vorbeasca cu fete sau sa aibe prietenii lui atunci ce sa-i fac?sa-i pun lanturi si sa-l tin legat de mine?ºi eu am prieteni cu care vorbesc pe mess.asta nu ınseamna ca-l ınsel.asa si el.are dreptul sa vorbeasca cu fete,atat tımp cat nu ıntrece masura.si cum al meu este fffff sıncer mı-ar spune daca nu ar vrea sa maı fıe cu mıne.sı ma ıntreb atuncı de ce sa ımı fac atatea probleme si sa ma stresez degeaba?eu stıu parola luı dar nıcıodata nu am ıntrat pe contul luı.nu ma ıntereseaza ce vorbeste el pe mess.
roscatika23
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:39
buna tuturor........sunt noua pe aici.......am citit cateva topicuri pe care ati postat......observand cu stupoare ca si voi va confruntat cu aceeasi problema ....Dana,yliescorina,dalia,dana-3 sau cum sio mai spune......pe lumea e mica isi spune Letitia......in fine,e mascota tuturor.....
iar referitor la ideea topicului,nu vad care ar fi problema,nu am secrete asa ca nu as avea nimic impotriva
EndlessBleu
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:45
nu i-as da parola....nu ca as avea ceva de ascuns dar este ridicol......daca eu nu vreau sa ii stiu parola de ce sa o stie el pe a mea
alinutza_nico
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gelozie 9 De la: oops_flory 3 Septembrie 2009 23:01
buna tuturor 2 De la: geo_x 10 Iulie 2009 01:05
A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? 33 De la: 2 Septembrie 2014 15:21
help! 15 De la: crysavu 3 Iulie 2009 13:13
intre doi te atinge ploaia sau nu? 65 De la: yulyana_c 3 Noiembrie 2013 10:12