unde gasim incaltaminte de calitate la preturi rezonabile?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika061640 Avatarul lui kudika061640

54 mesaje

Buna! stiti unde gasim incaltaminte de calitate la preturi rezonabile? eu port 36 si nu gasesc mereu masura mea la modele care imi plac , alteel sunt prea scumpe. In afara de malluri si magazinul unirea ce alte locatii mai stiti? imi caut niste pantofi , preferabil din piele, mai comozi pentru a fi purtati intr-o tinuta de zi. Multumesc si sper sa-mi raspundeti , fetelor!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
buna. si eu am aceeasi problema cu incaltamintea. mi-am mai gasit la Diechmann www.deichmann-incaltaminte.ro/ . au preturi accesible si sunt de calitate. Magazinul il gasesti in Militari Shopping City, langa praktiker
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika061640, la data 2009-09-16 18:11:14Buna! stiti unde gasim incaltaminte de calitate la preturi rezonabile? eu port 36 si nu gasesc mereu masura mea la modele care imi plac , alteel sunt prea scumpe. In afara de malluri si magazinul unirea ce alte locatii mai stiti? imi caut niste pantofi , preferabil din piele, mai comozi pentru a fi purtati intr-o tinuta de zi. Multumesc si sper sa-mi raspundeti , fetelor!

la comanda sau faci ca mine bai toate magazinele pt copii si adulti si foarte important ai cardul de credit vesnic la tine...cand casesti ceva pe masura si iti place... cumperi fie ca iti iei vara cizme si iarna sandale...

app eu port 34-35....
you can kiss my kitty ass
kudika061640 Avatarul lui kudika061640

54 mesaje

intre timp mi-am gasit multumesc pt sfaturi.asa imi zice si mama:cand gasesc ceva sa cumpar indiferent de vremea de afara pt ca gasesc greu , mai ales k am un picior dificil(cam lat in fata).
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: kudika061640, la data 2009-09-20 17:02:31intre timp mi-am gasit multumesc pt sfaturi.asa imi zice si mama:cand gasesc ceva sa cumpar indiferent de vremea de afara pt ca gasesc greu , mai ales k am un picior dificil(cam lat in fata).

nu esti singura nu dispera multe fete au probleme in gasirea incaltamintei
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
dyane_ Avatarul lui dyane_

53 mesaje
Oras: bucuresti

Afla cum poti slabi 5 kg,
intr-o luna, fara efort fizic sau dieta
www.super
slimnew.webs.com
oana_91 Avatarul lui oana_91

5 mesaje

intradevar is bune pastilele ...eu acum sunt la a 11 zi si de la 64 de kg am 58..;))) spor la slabit fetelor..
Fosta membra Kudika.ro
De la: oana_91, la data 2009-10-13 13:48:20intradevar is bune pastilele ...eu acum sunt la a 11 zi si de la 64 de kg am 58..;))) spor la slabit fetelor..

cred ca ti-a slabit si neuronu!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
monel10me Avatarul lui monel10me

11 mesaje
Oras: campulung moldovenesc

Buna, poti sa te orientezi catre magazinele producatorilor, unde iei incaltamintea fara adaos, la noi in zona astfel de magazine au fabricile Marelbo, Denis.
Fosta membra Kudika.ro
magazinul Titan sau urmareste targurile producatorilor romani de incaltaminte-imbracaminte de la sfarsit de saptamana
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
michikoro Avatarul lui michikoro

6 mesaje

Buna,
imi face placere sa iti (voua, tuturor) recomand un loc (magazin) de unde eu mi-am luat niste cizme splendide in octombrie si nov.: acum.... sper sa nu zica nimeni ca fac reclama !!! nu am nici un interes, doar mi se pare ca am facut cu adevarat o afacere cumparind de acolo: se afla in zona Pietii Cringasi (ne referim la Bucuresti, ok?) in cladirea in care se afla magazinul eMag, la parter.
Ca sa iti faci o idee: cizme (PIELE!), lungime: "pina sub genunchi" - lucrate impecabil si modele fff frumoase - 275 ron - 310 ron!!!!! Sunt modele cre s-ar vinde cu 600-700 ron in centru, la magazine de fitze!
Nu vi se pare fff bine?
Am avut ocazia sa o cunosc pe patroana si i-am laudat gusturile! - ea face aprovizionarea si 95 % din marfa as vrut sa o cumpar!!! - mi-am luat 6 perechi (diferite) - si inca regret multe altele pe care nu am apucat sa le iau!!! Desigur, gasiti si posete, pantofi...

A, ma gindesc sa mentionez: ca stil se potrivesc pentru gusturile elegante/rafinate/ office.... deci s-ar putea ca unele pustoaice sa nu agreeze stilul...

Daca se va supara cineva ca am scris numele locatiei - si va sterge postarea / numele locatiei - scrieti-mi l a : miky_ko@yahoo.com ...

Nu am alte puncte de reper si nici adresa (strada/ numar)....

Bafta la cumparaturi!
Fosta membra Kudika.ro
Numai eu am o problema la cizme? La glezna imi sun prea mari si la pulpa prea mici. Au restul femeilor picoarele cilindrice sau cum?
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Eu va recomand targul de incaltaminte de langa Europa, celor care sunteti din Bucuresti, unde gasiti incaltaminte de fabrici ca Guban, Pionierul. Eledur , etc, fabrici romanesti, o gama foarte variata de incaltaminte de piele la preturi de fabrica.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
buna!eu am 12 ani si port 39-40. deci exista si probleme mai mari ca ale tale

eu de obifei gasesc la leonardo si magazime consacrate cu preturi foarte mari.
adu
MILYCA Avatarul lui MILYCA

2 mesaje

intra pe miniprix.
MELANIA
kudika122361 Avatarul lui kudika122361

2 mesaje

oana_91,m-ar intersa si pe mine ce fel de pastile ai luat si de unde...
B3ndiss Avatarul lui B3ndiss

71 mesaje
Oras: constanta

ehh eu port la adidasi 36 si la cizme mai inalte 35... gasesc f greu incaltzaminte pt ca am picioru si f f f ingust ... deci ce poate fi mai aiurea :) noroc ca anu asta au inceput sa fabrice si nr 35 cu talpa ortopedica/toc asa am putut sa imi cumpar si eu sandalutze si cizmulitze
dancombi Avatarul lui dancombi

409 mesaje
Oras: arad

In Italia !!!
dancombi Avatarul lui dancombi

409 mesaje
Oras: arad

De la: dyane_, la data 2009-10-13 13:45:40Afla cum poti slabi 5 kg,
www.super
slimnew.webs.com

Va spun eu, nu faceti efort, nu tineti dieta si nu luati pastile ! E simplu : mancati mai putin spre deloc si mai ales nu recuperati seara ce n-ati mancat peste zi... :) In doua luni slabiti 15-20 de kg... garantat!!!
Fosta membra Kudika.ro
COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 25 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 25 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 25 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 15 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 15 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 25 ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 100RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika136905, la data 2010-03-05 18:57:19 COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 25 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 25 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 25 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 15 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 15 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 25 ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 100RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594

iti dau un beep?
...sanavăbici...
dydy88 Avatarul lui dydy88

273 mesaje

hmmm, fiecare cu ce-l doare...eu port 40 si imi mai gasesc, dar nu orice model as vrea eu...insa si cand gasesc, nu ma uit la bani...deh ,femeile astea
~am invatat sa am rabdare, ca totul iti iese, atunci cand nimeni nu te crede in stare...~
kudika_976192 Avatarul lui kudika_976192

10 mesaje

Si in tara poti gasi. Eu imi cumpar de vreo 2 ani de la stonecreek.eu/femei/pantofi-femei.html
kudika_991491 Avatarul lui kudika_991491

3 mesaje

Poti vedea aici oferta Select Shoes
https://www.facebook.com/selectshoesstore
sau
pantofi-comanda.ro

Orice model poate fi customizat dupa preferinte. Avem si showroom pe Splaiul Unirii, 96, Bucuresti

Olimpia73 Avatarul lui Olimpia73

92 mesaje

De la: dancombi, la data 2010-03-05 16:37:37
De la: dyane_, la data 2009-10-13 13:45:40Afla cum poti slabi 5 kg,
www.super
slimnew.webs.com

Va spun eu, nu faceti efort, nu tineti dieta si nu luati pastile ! E simplu : mancati mai putin spre deloc si mai ales nu recuperati seara ce n-ati mancat peste zi... :) In doua luni slabiti 15-20 de kg... garantat!!!

Si apa multa respective 2l pe zi :)
kudika_998694 Avatarul lui kudika_998694

3 mesaje

Buna,
Pantofi la comanda iti poti face si pe site-ul nostru www.etienne.ro
Folosim doar materiale de import si avem pe site si un mostrar de culori disponibil
daisymada Avatarul lui daisymada

1 mesaj

In general pantofii mi-i iau de pe https://magazin-incaltaminte.com. Calitatea e super ok si pana acum n-am fost nevoita sa fac vreun retur.
Tiffany11 Avatarul lui Tiffany11

3 mesaje

Buna! Eu va recomand magazinul Modlet, pentru ca are marimi de la 35 pana la 41. Eu mi-am tot cautat incaltaminte numarul 36 si nu gaseam nicaieri. Daca gaseam erau urate sau prea scumpe, dar aici sunt si dragute si acceptabile ca pret si rezistente.
Mady_Necula_1 Avatarul lui Mady_Necula_1

2 mesaje

Recomand www.funfashion.ro/
kudika_1033129 Avatarul lui kudika_1033129

1 mesaj

Un site cu produse cu preturi foarte mici este https://re-marcabil.ro/
Gasesti de exemplu sandale Tamaris care pe alte site-uri sunt 3-400 Lei la aproximativ 100 de Lei. Sunt foarte ok, si returul este gratuit. Testat. Deci profitati. Sunt foarte ok si la relatia cu clienti.