Setari Cookie-uri

Motive serioase de gelozie pe sora lui

Eu cred ca ei doi pur si simplu se inteleg foarte bine! Comportamentul lui e cam de porc...dar daca nu-ti convine, poti pleca oricand!
unu_sexy
Postat pe 3 Noiembrie 2009 17:02
De la: kudika077361, la data 2009-11-03 16:59:50
De la: bebelusha89, la data 2009-11-02 11:40:41a fost o faza in care el a gresit si tot eu mi`am luat 6 palme de la el...dar l`am iertat si pt asta acuma ne`am despartit de vreo saptamana...imi este greu nu pot dormi noptile am ajuns sa iau calmante ....plang foarte mult nu mai mananc ca nu`mi este foame si sincer sunt aproape distrusa dar incerc sa merg inainte si sa`mi continui viata sperand ca o sa fie candva mai bine si o sa pot fi fericita cu adevarat alaturi de o persoana care merita sa primeasca tot ce i`am oferit lui :( ma rog doar sa nu raman cu speranta

stii ce se intampla cu persoanele abuzate psihic si fizic? incep sa creada ca merita ceea ce li se intampla, sa creada ca chiar sunt proaste/nebune, ca au mare noroc ca respectuvul abuzator are grija de ele pentru ca altfel nu ar fi in stare sa se descurce singure sau ca nimeni altcineva nu s-ar uita la ele. dupa care se depersonalizeaza, devin ceea ce se vrea de la ele: "carpe" docile. iar el nu se va opri aici, va merge si mai departe gasind placeri sadice in umilinte din ce in ce mai mari.
nici nu are importanta daca se culca sau nu cu sora'sa. nu stiu daca se. categoric sunt promiscui. dar sa stai sa ti se spuna retardata, handicapata, nebuna si sa mai primesti in palme-n cap...
fugi cat mai poti, ca deja ai simptomele



nu mai sunt cu el de o saptamana si ceva si ma simt super bine sunt fericita imi merge bine sunt cu prietenii si ador viata asta nu as mai renunta la ea pt nimik in lume si nu voi mai permite la nici o persoana sa faca ce facea el :)
bebelusha89
Postat pe 3 Noiembrie 2009 17:56
doamne sfinte....ce nebuni..poate is lipsiti de bun simt...sau...nush esti sigura ca-s frati? poate aia e infiata sau invers...
mady_puppy
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:16
frati sunt sigur ....pe langa faptul k toata lumea stie mai si seamana :)
bebelusha89
Postat pe 4 Noiembrie 2009 14:33

Felicitari. Ma bucur enorm ca ai scapat de individul asta. Are balta peste. Felicitari din nou.
kudika031402
Postat pe 4 Noiembrie 2009 23:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce cale sa mai apuc? 12 De la: DiavolitzaxD 16 Decembrie 2013 12:44
nu prea are incredere in mine 7 De la: AlexMag 11 August 2009 22:08
cum poti uita 20 De la: kudika033142 2 Iulie 2009 15:07
O situatie imposibila... 36 De la: 23 August 2015 22:31
am dreptate sau e obsesie? 28 De la: Barbie30_ 17 Ianuarie 2011 21:01