Setari Cookie-uri

un sfat va rog

am divortata acum un an,in tot acest timp am cunoscut un barbat care a acceptat si cei 2 copii ai mei,ii iubeste k si cum ar fi ai lui,el sta in alta localitate si ne vede m o data la 3 luni,dar problema e ca familia mea nul accepta,ii gaseste motive tot timpul numai k sa ne desparta,cand vine la mine si vrem sa iesim tot timpul se opune,nu vrea sa ma vada vecini k miam gasit ult barbat,el zice k nu mai suporta si vrea sa ne mutam impreuna,mas duce cu cea ma imare bucurie dar ma gandesc ca sta in apartament cu 2 camere ompreuna cu fratele lu,ar insemna sa stau intro camera cu el si cu baietii,familia imi spune k nu e bine ce fac si sa ma gandesc nu putem sta intro camera 4 persoane,si o sa fim departe de ei,nu stiu ce sa fac sa stau cu familia si eu sa mor de dorul lui,sau sa las familia si sa plec,rog seriozitate
sufletista
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:16
Pai la capitolul "mutat" au dreptate. Cum doamne iarta-ma sa stati toti 4 intr-o camera? Solutia ar fi sa cautati un apartament de macar 2 camere pe care sa-l inchiriati, daca va permiteti . In primul rand trebuie sa te gandesti la copii, sa le fie lor bine si dupa aceea la dorintele tale. Copii, inseamna responsibilitate
PS. Ei se inteleg bine cu iubitul tau?
miss_darine
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:23
da se inteleg f bine,ei il recunosc drept tata,si neam gandit sa vindem apartamentul carei il are cu fratele lui si cu bani care ne raman sa ne luam un apartament sau o casa la tara,iti multumesc
sufletista
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:11
De la: sufletista, la data 2010-01-17 15:11:48da se inteleg f bine,ei il recunosc drept tata,si neam gandit sa vindem apartamentul carei il are cu fratele lui si cu bani care ne raman sa ne luam un apartament sau o casa la tara,iti multumesc

Asta este o idee buna...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:14
nu te cam grabesti?la un an de la divort iti iei alt barbat? nu te grabi, gandeste-te bine la ceea faci.
Shhh
Postat pe 27 Ianuarie 2010 16:19
topicul asta mananca litere si cuvinte. eu am scris aici si a disparut. si pot sa jur ca au mai scris si altii. SA=L Ia GAIA
Boca
Postat pe 27 Ianuarie 2010 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme de comunicare intr-o relatie.... 10 De la: lollitta 12 Ianuarie 2011 09:23
Adoptie 1 De la: Lavinia_Doralee_1 13 Octombrie 2013 00:25
increderea......... 31 De la: speranta1 30 Decembrie 2009 11:58
am nevoie de un sfat....urgent!!! 21 De la: adina_black 9 Octombrie 2009 14:49
Sa aleg cu mintea sau cu sufletul? Pasiune sau respect? 234 De la: kudika_981320 28 Martie 2015 08:56