Setari Cookie-uri

ce-si doresc femeile?

De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:42:26
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:39:27Bogdan,
trebuie sa realizezi ca esti egoista si da din pacate putine o fac.


eu sunt egoista?
sau cand e cea de langa mine?
da...putine recunosc asta...si cand?


Intotdeauna cea de langa e egoista!
Cand recunosc?Unele tarziu iar altele niciodata.
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 11:48
De la: mitura, la data 2010-07-11 11:46:49...@bogdan76
barbii nu se referea la tine,ci la fete,in general.
Si ma rog,de ce e rau sa fii egoista?
pupicei ,barbiii ca eu ies ma pregatesc de o sesiune de plaaaaaaaaaaaajjjaaaaaa ,astept soarele

barbii???oau..de la atata fazan barbie..
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:50
De la: mitura, la data 2010-07-11 11:46:49...@bogdan76
barbii nu se referea la tine,ci la fete,in general.
Si ma rog,de ce e rau sa fii egoista?
pupicei ,barbiii ca eu ies ma pregatesc de o sesiune de plaaaaaaaaaaaajjjaaaaaa ,astept soarele



Vezi sa nu te perpelesti prea rau!
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 11:52
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:48:38
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:42:26
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:39:27Bogdan,
trebuie sa realizezi ca esti egoista si da din pacate putine o fac.


eu sunt egoista?
sau cand e cea de langa mine?
da...putine recunosc asta...si cand?


Intotdeauna cea de langa e egoista!
Cand recunosc?Unele tarziu iar altele niciodata.

nu cred ca toate sunt 100% egiste..
cand?iti zic eu cand: cand au senzatia aia ca sunt ciuma padurii, le scade increderea in sine si vor complimente sau batute pe umar-sau de fapt un umar pe care sa planga
ce nu pricep eu la voi, e cum poti zice "te iubesc" in timpul sexului..pana atunci nu l-a iubit sau cum?
sau doar in momentul ala il iubesc?
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:52
Bogdan,nici nu am zis ca sunt toate egoiste,departe de mine gandul asta.Fiecare spune te iubesc atunci cand simte si daca unele simt doar cand fac sex...
Eu una prefer sa spun rar si sincer decat mult si prost!
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 11:57
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:57:05Bogdan,nici nu am zis ca sunt toate egoiste,departe de mine gandul asta.Fiecare spune te iubesc atunci cand simte si daca unele simt doar cand fac sex...
Eu una prefer sa spun rar si sincer decat mult si prost!

bravo barbie
ala era pentru sinceritate
sunt unele care nu-ti dai seama cand sunt sincere sau nu..

am intalnit odata o tipa care, desi imi zicea rar, parca ceva imi spunea ca nu e chimie...
la mine e treaba cu chimia, nu fizica
si am intrebat-o "bine , lasa asta, dar tu exact ce simti?"...
am lasat-o sa spuna ce avea de spus-eu te plac, dar nu suficient...- si i-am trantit-o "si cum ziceai tu te iubesc, daca nu simteai? "... "ca sa nu te simti singur si neapreciat..."...m-am simtit mintit, nu neapreciat, dar e partea a 2a....
oricum, cand o vad, mi-aduc aminte de minciunile ei, nu de persoana draguta care a incercat sa fie, de dragul unei relatii-chiar si 4 luni...-
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 12:04
"ca sa nu te simti singur si neapreciat..."...

....asa ca mai bine te mint eu ca te iubesc decat sa te simti tu neapreciat
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 12:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:07:54 "ca sa nu te simti singur si neapreciat..."...

....asa ca mai bine te mint eu ca te iubesc decat sa te simti tu neapreciat

mda, asta a fost...

vezi ce-si doresc femeile?
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 12:11
Acum depinde si la ce varsta ne referim,ca daca vorbim de 18-25 de ani e cu totul altceva,isi doresc tipi cool langa ele,masini,bani,toale de firma,cluburi etc
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 12:15
tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 12:25
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:25:45tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...


a fost o lunga peroada de facut nervi si altele
da, i-am aplicat cateva palme, desi odata credeam ca va ramane cu sechele...
apreciez cum esti, dar uite ca la noi, in marea capitala exista specimene care vorbesc cum le vine lor, desi se asteapta sa fie iubiti si sarutati pe aceeasi gura cu care esti facuta cum vrea el..
complimentele mi le-a zis de 6 luni, in care sincer, am dovedit masochism maxim...
care s-a incheiat apoteotic..din punctul meu de vedere, dar care, nu se va incheia din punctul lui de vedere, pentru ca pe mail, inca trimite complimentele...cred ca alte cuvinte nu stie...chiar ma intreb, de ce s-a iventat dictionarul pentru unii

am citit povestea ta...super nasol trebuie sa te fi simtit
sper ca ai trecut peste asta
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 13:07
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-11 13:07:44
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:25:45tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...


a fost o lunga peroada de facut nervi si altele
da, i-am aplicat cateva palme, desi odata credeam ca va ramane cu sechele...
apreciez cum esti, dar uite ca la noi, in marea capitala exista specimene care vorbesc cum le vine lor, desi se asteapta sa fie iubiti si sarutati pe aceeasi gura cu care esti facuta cum vrea el..
complimentele mi le-a zis de 6 luni, in care sincer, am dovedit masochism maxim...
care s-a incheiat apoteotic..din punctul meu de vedere, dar care, nu se va incheia din punctul lui de vedere, pentru ca pe mail, inca trimite complimentele...cred ca alte cuvinte nu stie...chiar ma intreb, de ce s-a iventat dictionarul pentru unii

am citit povestea ta...super nasol trebuie sa te fi simtit
sper ca ai trecut peste asta

nu merita sa te agiti pt un neghiob d-asta
eu zic sa mergi dreapta si sa iti vezi de treaba si drumul tau
e clar ca nu te-a respectat nici 5%...si nu ai de ce sa te amarasti pt unul ca el
complimentele le zice de frustrat ce e, nu ca ii e bine precum pare el ca se da...si a-ti jigni omul cu care te saruti, e destul de neplacut..
sper ca ai invatat ceva din relatia asta, mergi mai departe si o sa vezi ca sunt altii care merita
sa-ti treaca
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 17:08
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 17:08:28
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-11 13:07:44
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:25:45tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...


a fost o lunga peroada de facut nervi si altele
da, i-am aplicat cateva palme, desi odata credeam ca va ramane cu sechele...
apreciez cum esti, dar uite ca la noi, in marea capitala exista specimene care vorbesc cum le vine lor, desi se asteapta sa fie iubiti si sarutati pe aceeasi gura cu care esti facuta cum vrea el..
complimentele mi le-a zis de 6 luni, in care sincer, am dovedit masochism maxim...
care s-a incheiat apoteotic..din punctul meu de vedere, dar care, nu se va incheia din punctul lui de vedere, pentru ca pe mail, inca trimite complimentele...cred ca alte cuvinte nu stie...chiar ma intreb, de ce s-a iventat dictionarul pentru unii

am citit povestea ta...super nasol trebuie sa te fi simtit
sper ca ai trecut peste asta

nu merita sa te agiti pt un neghiob d-asta
eu zic sa mergi dreapta si sa iti vezi de treaba si drumul tau
e clar ca nu te-a respectat nici 5%...si nu ai de ce sa te amarasti pt unul ca el
complimentele le zice de frustrat ce e, nu ca ii e bine precum pare el ca se da...si a-ti jigni omul cu care te saruti, e destul de neplacut..
sper ca ai invatat ceva din relatia asta, mergi mai departe si o sa vezi ca sunt altii care merita
sa-ti treaca

ai dreptate.. ma duc la invatat
si imi doresc world peace
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 17:13
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:25:45tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...

Cum adica "destul de fidel" ?!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Iulie 2010 17:16
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-07-11 17:16:49
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 12:25:45tipi cool??si cam cum se intelege termenul asta in mintea uneia?
la mine cool inseamna ac e intelegator, respectuos, destul de fidel care sa stie ce vrea de la viata, uneori matur uneori imatur, dar care sa nu jigneasca..

apropo, dragon_fly...cum a fost relatia ta?
ai stiut ce vrei ?
i-ai aplicat 2-3 palme pt "complimente" ?
sau ai stat si ai inghitit "vorbe cu duh"?
eu nu vorbesc urat cu o fata, nu o bat, pentru ca stiu ca as fi mai slab decat ea...si asa...i-as arata ca nici macar barbat nu sunt...

Cum adica "destul de fidel" ?!

destul de fidel, e putin fidel sau mai mult
noh..e sincer omu'
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 15:39
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:15:50Acum depinde si la ce varsta ne referim,ca daca vorbim de 18-25 de ani e cu totul altceva,isi doresc tipi cool langa ele,masini,bani,toale de firma,cluburi etc


si cele de dupa nu isi doresc asta? sa fim seriosi, asta iti doresti si la 90 de ani.
leo_
Postat pe 14 Iulie 2010 09:22
De la: leo_, la data 2010-07-14 09:22:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:15:50Acum depinde si la ce varsta ne referim,ca daca vorbim de 18-25 de ani e cu totul altceva,isi doresc tipi cool langa ele,masini,bani,toale de firma,cluburi etc


si cele de dupa nu isi doresc asta? sa fim seriosi, asta iti doresti si la 90 de ani.


Leo,e o diferenta foarte mare intre a vrea aceste lucruri de la un barbat si a muncii cu sudoarea fruntii ca sa le ai.
Barbie30
Postat pe 14 Iulie 2010 09:47
De la: leo_, la data 2010-07-14 09:22:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:15:50Acum depinde si la ce varsta ne referim,ca daca vorbim de 18-25 de ani e cu totul altceva,isi doresc tipi cool langa ele,masini,bani,toale de firma,cluburi etc


si cele de dupa nu isi doresc asta? sa fim seriosi, asta iti doresti si la 90 de ani.


eu cred ca asta-si doresc mereu..cred ca depinde de maturitate...de aspiratiile fiecareia...
posibilitatea fiecareia
dragon_fly88
Postat pe 14 Iulie 2010 10:51

Ce isi doresc femeile ? depinde de varsta , de situatia relationala , materiala , cu toate ca nu putem crea sabloane , incercam , deobicei isi doresc ceeea ce nu au , ceea ce au intra in banal , in rutina si considera ceva normal .Cred ca : stabilitate , sentimentala ,emotionala , financiara , respect , protectie , ajutor in caz de nevoie , loialitate , fidelitate , atentie , egalitate , ajutor in treburile casnice , un prieten inainte de a fii sot destule , cu mici exceptii lucruri normale.
banalulanonim
Postat pe 14 Iulie 2010 16:21
De la: banalulanonim, la data 2010-07-14 16:21:48
Ce isi doresc femeile ? depinde de varsta , de situatia relationala , materiala , cu toate ca nu putem crea sabloane , incercam , deobicei isi doresc ceeea ce nu au , ceea ce au intra in banal , in rutina si considera ceva normal .Cred ca : stabilitate , sentimentala ,emotionala , financiara , respect , protectie , ajutor in caz de nevoie , loialitate , fidelitate , atentie , egalitate , ajutor in treburile casnice , un prieten inainte de a fii sot destule , cu mici exceptii lucruri normale.

oau...atat de complex...
da, inainte de a fi un sot, vor un prieten, dar il vor mereu langa ele...
si prietenul asta sa nu tradeze.. cu berea si meciul...sau cu alte chestii
da..frumos gandit
dragon_fly88
Postat pe 14 Iulie 2010 16:50
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:15:50Acum depinde si la ce varsta ne referim,ca daca vorbim de 18-25 de ani e cu totul altceva,isi doresc tipi cool langa ele,masini,bani,toale de firma,cluburi etc

mnoh..poate sunt de alta varsta
chiar nu vreau cluburi si paranghelie ca nu arata ce esti..ci cat esti de superficial...
toalele de firma iarasi...
ciudat..te anunt cand ajung la stadiul asta
dragon_fly88
Postat pe 14 Iulie 2010 16:53
acum imi doresc o bereeeeeee rece damn...nu pot sa beau
fir-ar..mi-am amintit si de ce exam maine
poate maine dupa
dragon_fly88
Postat pe 15 Iulie 2010 13:13
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


un om in general nu neaparat femeie isi doreste intotdeauna ceea ce nu a avut .. o fata a fost numita in copilarie ratusca cea urata isi doreste frumuseste, un baiat a avut nu stiu ce boala isi doreste sanatate, o alta persoana a avut o stare materiala proasta isi doreste bani si tot asa intotdeauna ne dorim ceea ce nu am avut parte ..
yogeolove
Postat pe 15 Iulie 2010 18:50
De la: yogeolove, la data 2010-07-15 18:50:51
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


un om in general nu neaparat femeie isi doreste intotdeauna ceea ce nu a avut .. o fata a fost numita in copilarie ratusca cea urata isi doreste frumuseste, un baiat a avut nu stiu ce boala isi doreste sanatate, o alta persoana a avut o stare materiala proasta isi doreste bani si tot asa intotdeauna ne dorim ceea ce nu am avut parte ..

tocmai d-aia am deschis topicul...
stiam ce ai zis..
poate ma luminezi ce vrei tu..
dragon_fly88
Postat pe 15 Iulie 2010 18:56
o casa veche pe un mal de insula pustie, din care sa ies dimineata in razele soarelui, si sa simt briza marii.. n-as mai simtii nici foame, nici sete...
sa ne intoarcem pe pamant. de toate si nimic. cred ca depinde de stare.
grasshopper
Postat pe 15 Iulie 2010 19:03
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-15 18:56:21
De la: yogeolove, la data 2010-07-15 18:50:51
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


un om in general nu neaparat femeie isi doreste intotdeauna ceea ce nu a avut .. o fata a fost numita in copilarie ratusca cea urata isi doreste frumuseste, un baiat a avut nu stiu ce boala isi doreste sanatate, o alta persoana a avut o stare materiala proasta isi doreste bani si tot asa intotdeauna ne dorim ceea ce nu am avut parte ..

tocmai d-aia am deschis topicul...
stiam ce ai zis..
poate ma luminezi ce vrei tu..


fata eu mi-s batrana si pricep iar tu esti tanara si ioc! vrea sa spuna ca intotdeauna ne dorim ceea ce nu putem avea! se pare ca nu m-am senilizat de tot inca mai gandesc asa ca imi doresc un din ala de vibreaza!
baba_cloanta
Postat pe 15 Iulie 2010 19:13
daca iti doresti o bere rece , iti fac cinste eu cu un pet de 2 litrii si o pizzza mare cat capacul de la canalizare , e bine ? e bine ? daca iei examenul ?
banalulanonim
Postat pe 16 Iulie 2010 11:51
sa fie lunga ,groasa si capatanoasa si atunci ai raspunsul,inainte de a debita intrebari timpite uitate in jurul tau sa vezi tu cum esti intreabate meriti ce pretinzi
kudika058021
Postat pe 16 Iulie 2010 14:21
grasshopper
Postat pe 16 Iulie 2010 14:23
De la: kudika058021, la data 2010-07-16 14:21:00sa fie lunga ,groasa si capatanoasa si atunci ai raspunsul,inainte de a debita intrebari timpite uitate in jurul tau sa vezi tu cum esti intreabate meriti ce pretinzi

auzi?
nu te-am de mana sa raspunzi
si nu astept raspunsuri d-astea
si nu ma pasioneaza ce ai debitat
ce om
dragon_fly88
Postat pe 16 Iulie 2010 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa pun capat relatiei mele 93 De la: mitica_1 27 Iulie 2010 15:14
bancuri si altele 16 De la: kudika176534 18 Februarie 2011 21:03
A da viata ? ori a renunta cu bua stiinta la ea? o parere in vremurile noastre. 16 De la: rodeena_vitan 13 Iunie 2012 14:27
relatiile la distanta 39 De la: aurina71 17 August 2010 10:33
Relatii 10 De la: kudicafex81 5 Iunie 2016 09:43