Setari Cookie-uri

cum sa slabesti 15-20 de kg in 2 luni?????

interesant nu?eu am zis ca nu se poate asa ceva insa dupa ce am incercat un tratament profesionist la un salon de remodelare corporala mi-am dat seama ca este posibil.am folosit un aparat nou pe piata si efectele s-au vazut inca de la prima sedinta.important este ca efectul tratamentului este de durata.practic asta conteaza.va pup
elena_melina_27
Postat pe 17 Septembrie 2008 09:45
NE SPUI CE APARAT E? SA INCERCAM SI NOI!
betina_healthy
Postat pe 8 Octombrie 2008 08:44
nu stiu poate sunt eu aiurea dar stiu ca nu e deloc sanatos sa slabesti asa mult intr-un timp asa de scurtsi asta o spun si medicii,ma refer la cei buni care isi respecta meseria si pacientii,iar slabitul nu trebuie facut de capul nostru sunt foarte multe afectiuni care provin de la slabitul aiurea...iar 15-20 kg in 2 luni este fffff mult ,parerea mea.
izab33lla
Postat pe 8 Octombrie 2008 12:00
si acum elena melina ne tine cu sufletul la gura pentru ca apoi sa incerce sa ne vanda un aparat care te slabeste instant si sanatos...hai sa fim seriosi...
mariuca32
Postat pe 8 Octombrie 2008 16:38
eu cred ca este vorba de LIPO M6 ,un aparat de lipomasaj care lucreaza in profunzime.Si eu fac la el la un salon si sunt foarte multumita dar NU AI CUM SA SLABESTI 15-20 DE KG NICI IN 3 LUNI......
eu am rezultate dar in cm.....mi-am dat seama si dupa haine
Florentina90
Postat pe 14 Octombrie 2008 12:11
Buna dimineata!


Daca este asa de bun,nu-mi dai si mie toate indicatiile(reteta,nume aparat,in ce salon ai inceput aceasta dieta).Multumesc foarte mult!
Carmen
carment_64
Postat pe 15 Octombrie 2008 09:33
Buna dimineata

Eu ma duc la un salon care este langa Spitalul de Urgenta Floreasca,pe langa Stadionul Dinamo.Am sa+ti dau nr de tel de la salon 021-231.75.93 sau 0721.386.142. dar poti sa cauti si pe internet salonul Silouette by Alexia .Au o promotie care nu este pe internet trecuta
Florentina90
Postat pe 15 Octombrie 2008 10:16
buna fetelor.Intr-adevar tratamentele corporale te ajuta sa slabesti dar doar daca tii cat de cat o dieta.Eu va recomand un salon care imbina tratamnetele cu dieta si chiar va recomanda una potrivita si usor de tinut.Salonul se numeste onyxspa si gasiti mai multe detalii pe www.onyxspa.ro. Mult succes. va pup
onyxspa
Postat pe 21 Octombrie 2008 10:02
De la: elena_melina_27, la data 2008-09-17 09:45:20interesant nu?eu am zis ca nu se poate asa ceva insa dupa ce am incercat un tratament profesionist la un salon de remodelare corporala mi-am dat seama ca este posibil.am folosit un aparat nou pe piata si efectele s-au vazut inca de la prima sedinta.important este ca efectul tratamentului este de durata.practic asta conteaza.va pup



Ce faci tii secretul??? Spune ne si noua despre ce e vorba si unde
dyanapetrescu
Postat pe 9 Noiembrie 2008 12:56
dati-mi si mie un regim de slabire mai rapid
ingerasul_noptii
Postat pe 20 Noiembrie 2008 10:05
raspunsul la intrebarea "cum sa slabesti 15-20 kg in 2 luni" era :cu bisturiul. in rest...reclame gratuite
stella_m
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:06
Draga elena melina spune-mi si mie unde ai facut acest tratament minunat la Targoviste? Indicat ar fi de fapt sa ne spui, te rog, cum se numeste aparatul. Si eu am nevoie de remodelare corporala - am facut operatie gastic sleeve si trebui. Te rog sa-mi spui, trebuie sa fie si in bucuresti acest aparat. Sau daca stie cineva un salon unde se poate face remodelare corporala in mod profesionist si nu prea scump. Va pup si succes la slabit.
gabydo55
Postat pe 28 Noiembrie 2008 09:56
Nu chiar,cred ca depinde de caz si de mod.

Iti spun sincer ca am dat 25 de kilograme in 3 luni,ajunsesem la obezitate de grad 2 si parca vointa sau disperarea m-au impins sa duc la capat chestia asta.In fine,mare secret nu e,nu stiu daca ai auzit de Herbalife,dar cauta pe google.Lucrez acum la remodelare mai mult,daca mai dau jos 10 kilograme ajung anemic :))
vlaxus
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:06
Buna!!!
Tratamentul care a dat rezultate la mine a fost cel naturist,care nu are reactii adverse si fara sa te infometezi.
Aceste produse nu se gasesc in farmacii si se comanda postal urmand sa achiti coletul la primire.
Daca ti la frumusetea corpului tau si doresti rezultatele pe care le astepti de mult timp scrie-mi si te ajut neconditionat.
Nu mai astepta,e timpul sa devii supla!!!!!!
Succesul este garantat!!!!!!
ivanescu
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:15
De la: ivanescu, la data 2008-12-08 10:15:44Buna!!!
Tratamentul care a dat rezultate la mine a fost cel naturist,care nu are reactii adverse si fara sa te infometezi.
Aceste produse nu se gasesc in farmacii si se comanda postal urmand sa achiti coletul la primire.
Daca ti la frumusetea corpului tau si doresti rezultatele pe care le astepti de mult timp scrie-mi si te ajut neconditionat.
Nu mai astepta,e timpul sa devii supla!!!!!!
Succesul este garantat!!!!!!
elena_g2008
Postat pe 9 Decembrie 2008 06:27
buna,
daca poti ajuta-ma si pe mine cu aceste produse naturiste,
multumesc
elena_g2008
Postat pe 9 Decembrie 2008 06:32
http://www.angelrose.ro/ ... tentanta oferta :) s-ar putea sa functioneze, nu stiu, inca n-am incercat.
jo_ioana
Postat pe 26 Decembrie 2008 13:46
Surplusul de greutate te predispune la:

• Aspect fizic neplãcut;
• Activitate sexualã scãzutã;
• Boli de inimã;
• Hipertensiune arterialã;
• Colesterol exagerat de mare;
• Diabet zaharat;
• Afecþiuni ale vezicii biliare;
• Tulburãri de somn;
• Depresii;
• Anumite tipuri de cancer etc.
SLABESTE DEGUSTAND DESERT PLANT-DISTINCTIA SILUETEI TALE.slabeste degustand DESERT PLANT!!!

Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 6 Ianuarie 2009 06:25
Fetelor, sincer mai bine slabesti sanatos in 3-4 luni, nu pierzi masa musculara si intretii si pielea , decat sa slabesti 10-15 kg in 2 luni si sa arati ca un burete. Eu am un regim cu care slabesti cate 4 kg pe luna, dar frumos.
ora 9.00 - un pahar de iaurt dietetic cu cereale
ora 14.00 - carne de vita/peste/pui ( cat vrei)
ora 18.00 - 2 mere
Si neaparat 2 l de apa plata pe zi.



Regimul functioneaza , deoarece nu amesteci alimentele in afara de micul dejun, nu te simti obosita ca la alte regimuri, si se transforma intr-un mod de viata sanatos.
Recomand pe cat posibil sa nu se combine alimentele la masa. Iti pui in cap un singur aliment pe care vrei sa-l mananci si doar atat!!Trei mese pe zi, chiar 5, multa apa, dupa ora 18.00 nu mai mananci si o sa vedeti cum se topesc kg, daca se poate si putin sport...urcati scari..tonifiaza f bine musculatura.

Spor la slabit!
Nirvana
Postat pe 12 Ianuarie 2009 09:54
mai fetelor dar pentru slabit ati incercat demedii naturiste-aloe vera? www.caraghiaur.ro
lucian_rich
Postat pe 15 Ianuarie 2009 15:28
VA SFATUIESC SA NU MAI APELATI LA TOT FELUL DE APARATE SI SALOANE PENTRU A SLABI.IN ZIUA DE ASTAZI SE POATE SLABI SI CU O ALIMENTATIE SANATOASA SI ECHILIBRATA.SA NU CREDETI CA TOT CE ZBOARA SE MANANCA.ESTE IMPOSIBIL SA PIERZI 9 KG.IN 2 SAPTAMANI.SUNT CONSULTANT INTERNATOPNAL IN NUTRITIE.
CEI CE SUNT INTERESATI SA SLSBEASCA, SA SE INGRASA SI SA-SI MENTINA GREUTATEA PE TERMEN LUNG,SI INTR-UN MOD CAT MAI SANATOS,POT LUA LEGATURA CU MINE PENTRU A FACE O EVALUARE CORPORALA GRATUITA.ACEASTA EVALUARE CONSTA IN A STABILII CARE SUNT INDICELE DE MASA CORPORALA,FACTORUL PROTEIC,SI CATE CALORII ARDE CORPUL IN STARE DE REPAUS.CU ACEST PROGAM SE PIERD INTRE 3 SI 5 KG PE LUNA.DEPINDE DE METABOLIZMUL FIECARUI ORGANISM.
AVANTAJELE ACESTUI PROGRAM:
SE PIERD GARANTAT 3-5 KG.PE LUNA.
URMARIRE DE CATRE CONSULTANTUL DVS. PERSONAL PE TOATA PERIOADA DESFASURARII PROGRAMULUI.
RETURNAREA GARANTATA A BANILOR IN CAZUL IN CARE NU SUNTETI MULTUMIT DE REZULTATE. BIENESTAR22@HOTMAIL.ES. TELEFON 0034 697247406
danyella84
Postat pe 25 Ianuarie 2009 11:45
mai, nene, m-am saturat sa vad peste tot tot felul de reclame gen cum sa slabesti prin nu stiu ce program in 30 de minute daca se poate dar nu spune nimeni ca prin ace;lasi program te poti ingrasa dublu sau chiar triplu. incetati cu tot felul de reclame sau de prostii!iar pastile;le de slabit sunt foarte periculoase mai ales daca sunt luate dupa ureche. TOT CE TREBUIE SA FACETI ESTE SA VA SCHIMBATI STILUL DE VIATA SI REGIMUL ALIMENTAR!nu mai credeti in tot felul de programe minune!
andreeastancila
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:29
nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 4 Februarie 2009 16:12
Buna, fetelor!
Citesc aproape zilnic tot ce scrieti voi. Fiti serioase, nu ai cum sa slabesti 3,5 sau chiar 10 kg intr-o luna fara sa "lasi semne", cum se zice...
burete. Cel mai sanatos regim, pe care-l am de la mama mea si care-l tinea de cate ori punea un kg in plus este urmatorul: dimineata, cand te scoli, mananca un iaurt, dupa care bea un pahar mare cu apa; la 14.00 mananca pui, cat mai mult si cu o feliuta de paine; la 16.00 poti manca 2 mere sau 2 grepfuit si bei apa la greu. Tii regimul asta o saptamana si ai slabit 4 kg. Bineinteles, indicat este sa-l asociezi cu cat mai multa miscare. Saptamana urmatoare poti alterna puiul cu cioba de fasole, dar fara paine. Succes la slabit!
Dar eu mai am o problema: ce parere aveti despre ridurile care apar in jurul ochilor sau sub ochi? Caci eu am inceput sa fac riduri si tare urat arata dimineata cand ma trezesc, nu vreau sa ma uit la mine in oglinda ....Cunoasteti voi vreun dermatolog bun, caci nu stiu la cine sa apelez... si nu as prea vrea sa folosesc creme la recomandarea vecinei din coltul strazii
Cu repect,
D
dana_state
Postat pe 17 Februarie 2009 04:37
SALUT FETELOR.NU TREBUIE SA MERGI LA DERMATOLOG PT RIDURI.EU ITI RECOMAND CE FOLOSESC EU.INTRA PE https://distrib.foreverliving.com/cms/downloads/Man_Prod_2008-Ingrijirea_Pielii.pdf SI VEZI CA SUNT MULTE CREME.CITESTE SI VEZI CE TI SE POTRIVESTE.BAFTA MULTA.
adina220
Postat pe 19 Februarie 2009 13:12
Buna, fetelor;
Multam, Adina, am sa intru pe adresa pe care mi-ai scris.
Ati reusit sa slabiti?!?!?!
Eu....aseara mi-a ceut sotul meu cartofi prajiti cu pui si castraveti....ce ziceti: m-am putut abtine??
dana_state
Postat pe 19 Februarie 2009 23:14
nu e sanatos sa slabesti atat de mult intr un timp atat de scurt! si eu imi doresc sa slabesc dar nu as apela la asemenea metode!
dana_n_healthy
Postat pe 20 Februarie 2009 18:14
buna; nu este sanatos sa slabesti asa repede. Dar va recomand o carte fff buna ;ESTI CEEA CE MANANCI;de gillian mc keith. si un aparat ff bun pt celulita cellules cu care slabiti repede si ramane pielea frumoasa Apropo am peste 40 ani,[3 copii mari] si incerc sa ma mentin cat pot sa fiu in forma
carmensiva
Postat pe 5 Martie 2009 22:20
o verisoara dea mea a tinut regim disociat cam 1 an de zile+ masaj celulitic de 3 ori pe sapt. a slabit de la 150 kg ..pana la 90! arata chiar super la 1,80m si 90 kg.dar...cand a inceput sa manance normal..paine, slata de beuf, sarmale si carnati...a pus toate kilogramele in 6 luni la loc!
deci..slabiti iar apoi trebuie sa va mentineti!
si eu as vrea sa slabesc vreo 10 kg ca sa fiu perfecta.dar..e greu pt ca-s tare pofticioasa si ami mananc si pe fond nervos. iar acnd faci de mancare bunatati pt sot si copii..nu prea iti vine sa mananci de regim.
cine reuseste..bravo lui!
cine incearca...bafta multa!
si mai cred eu ca trebuie micsorate portiile de mancare, eviate dulciurile, painea , pastele si prajelile!
Robert
Postat pe 30 Martie 2009 22:12
aparatul de care se vorbeste este eximia. a fost prezentat si in emisiunea Irinei Reisler. din cate stiu este destul de scump tratamentul, dar cine are bani poate sa o faca. am vazut cum ramane pielea dupa tratamentul acesta, ferma si fina
oricum mi se par multe kilograme de pierdut in 2 luni
healthy001253
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna fetelor! 9 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 16:54
Sondaj :Terapii-naturiste.com intreaba 1 De la: Terapii_Naturale_1 17 Iulie 2012 13:21
Tinerea sub control a psoriazisului vulgar 30 De la: Starlove 12 August 2015 22:27
displazie severe c 3 6 De la: camiflorea 29 Ianuarie 2010 08:55
Cadoul perfect de 8 Martie 1 De la: ralucaveggie 23 Februarie 2012 12:23