Setari Cookie-uri

Buna ziua as dori niste informatzii despre un remediu minune al parului!

esti un netot .nici macar nu stii sa respecti o doamna . apropos , gazul este intr-adevar foarte bun ptr par , caricatura de mascul insolent.
ylory
Postat pe 20 Iulie 2009 08:53
Buna!
Citeam acest site ca sa aflu informatii noi,care ar putea sa ma ajute cand am o problema.
Vad ca s-a transformat si repliciile sunt dure si contradictorii.
Nu inteleg ce cauta aici persoane care nu pot sa dea un sfat in mod civilizat,daca dispun de el.De obicei persoanele care ridiculizeaza alte persoane,sunt persoane cu un caracter slab,care se ascund in spatele cuvintelor.Oamenii destepti ii iau pe ceilalti asa cum sunt,nu le dau lectii de gramatica nesolicitate.Daca nu gasiti pe gustul vostru modul de exprimare al unora,va rog faceti altceva!
O zi minunata!
magdaandreica@yahoo.cpm
Postat pe 20 Iulie 2009 09:27
Poti cumpara din farmacie Solutie Gerovital pe baza de petrol.
hairpin
Postat pe 20 Iulie 2009 11:26
Fetelor, stiu ca ma iubiti sincer... va rog insa sa ma abordati fara gaz(e)... macar la modul asta "invaluit" de a ma gratula...
Simtul umorului nu se gaseste nici macar la hypermarket-uri... gaz vad ca da... spor!

P.S. (acu' iegzplichez, ca sa-ntzeleg si io, ca-s mai to(n)t - asta inseamna post scriptum... asa, ceva de dupa cele scrise ) Am raspuns in stilul meu... corect. Imi cer scuze pentru asta. Daca stiti un remediu la durerile de cap provocate de agramatisme, va rog sa mi-l dati, mi-s in nevoie mareeeeeeeee! Daca mi-l dati, promit ca ma-nchid cu gramatica limbii romane in BPT (Biblioteca pentru to(n)ti o fi???) si nu mai scot nasul de-acolo veci!!!
Va multumesc ca mi-ati deschis capul si mi-ati luminat creierashul meu de nuca... daca o faceati fara topor cred ca era mai... uscat si mai curat!
SUCCESURI!!!... ca nu ma pot abtine... Ca eu ma duc, pe-un vant nauc...
enviroinstal
Postat pe 20 Iulie 2009 17:21
Buna, daca nu esti de aceeasi parere nu ,,desfiinta" solutia, prezinta argumente contra. Nu crezi ca esti mai barbat asa?
Nu ironiza ceea ce bunicile noastre au experimentat si a dat roade.
Vino cu o idee mai buna si in acelasi timp convingatoare.
Sunt in magazinele naturiste masti pe baza de petrol dar nu au acelasi efect.
Am experimentat eu.
iulia_fuior@yahoo.com
Postat pe 20 Iulie 2009 18:39
Eu folosesc PETROLE HAHN cu provitamina B5 si uleiuri esentiale de citrice produs de firma Eugene Perma din Paris. Costa cam 10 - 15 lei.
grina
Postat pe 20 Iulie 2009 19:46
Foarte spiritual si cu un simt al umorului de-a dreptul debordant! Ma bucur ca nu sunt singura pe metereze in apararea limbii romane! Va multumesc si va doresc o saptamana excelenta!
bbjulya
Postat pe 21 Iulie 2009 02:56
Pt domnul environstal...
Sampon gen Zefir mai gasesti la basarabeni, pun pariu... aia-s cu dooj' si ceva de ani in urma minimum, asa ca ei sigur au ceea ce cauti tu! Inclusiv gaz de lampa, ca numai la ei si la romanii din Ucraina mai gasesti zone neelectrificate ca la noi... ungurii le-au rezolvat de cand erai tu fata mare!
Hai SUCCESURI la cautat...[/


As vrea sa imi raspunzi sincer ce stii tu despre Basarabia sau basarabeni si depre romanii din Ucraina?
Am incercat sa iti trimit un mesaj privat, dar nu am reusit...
Nu este doar o toana si nici o simpla curiozitate...
Cu respect astept raspuns!
Bad_Womanlights
Postat pe 21 Iulie 2009 11:43
De la: Bad_Womanlights, la data 2009-07-21 11:43:21Pt domnul environstal...
Sampon gen Zefir mai gasesti la basarabeni, pun pariu... aia-s cu dooj' si ceva de ani in urma minimum, asa ca ei sigur au ceea ce cauti tu! Inclusiv gaz de lampa, ca numai la ei si la romanii din Ucraina mai gasesti zone neelectrificate ca la noi... ungurii le-au rezolvat de cand erai tu fata mare!
Hai SUCCESURI la cautat...[/


As vrea sa imi raspunzi sincer ce stii tu despre Basarabia sau basarabeni si depre romanii din Ucraina?
Am incercat sa iti trimit un mesaj privat, dar nu am reusit...
Nu este doar o toana si nici o simpla curiozitate...
Cu respect astept raspuns!


enviroinstal@yahoo.com
Daca trimiti mesaj, intra sigur...
enviroinstal
Postat pe 21 Iulie 2009 15:17
mai enviroinstal,esti c-am obraznic.ai fost vreodata in basarabia sa zici ca-s cu 20 de ani in urma?ei nu-s asa obraznici ca tine.si sa stii ca in basarabia exista electricitate in fiecare satuc.si gaz natural gasesti,caci a mai ramas ceva natural si bun aici ,nu s-a chimicat ca rominia voastra.
healthy000228
Postat pe 25 Iulie 2009 23:00
De la: healthy000228, la data 2009-07-25 23:00:48mai enviroinstal,esti c-am obraznic.ai fost vreodata in basarabia sa zici ca-s cu 20 de ani in urma?ei nu-s asa obraznici ca tine.si sa stii ca in basarabia exista electricitate in fiecare satuc.si gaz natural gasesti,caci a mai ramas ceva natural si bun aici ,nu s-a chimicat ca rominia voastra.


Ma BUCUREZ ca mi-s C-AM obraznic, parol! In Basarabia IE totul electrificat, inclusiv gazul, stiu... pacat ca la noi astia, romanii (basarabenii ce-or fi???) totul IE CHIMICAT...
Imi pare rau tare ca n-am studiat limba rusa, sa-ti raspund pre limba talica... COREC! PAREREA MEA!

Si iar ma duc, pe-un vant nauc...
enviroinstal
Postat pe 27 Iulie 2009 08:47
www.naturaplant.ro

Mult succes !
kmikmonik
Postat pe 31 Iulie 2009 19:45
De la: enviroinstal, la data 2009-07-18 16:29:25
De la: healthy002238, la data 2009-07-18 16:00:02multa .... rusine!!!
chiar daca te crezi superior nu iti da nimic dreptul sa faci "misto" de altii. te-ai uitat de curand in jurul tau? la cat esti de arogant ... mare mirare sa fie cineva pe langa tine.
a ...multe succesuri si tie!!!!!!!!!!!!


M-am rusinat deja, Miss Andro! Ma uit si-n jur... cata dreptate ai... nu esti pe-aici... incep sa zambesc a bucurie... E ca-n bancul ala: ce spun io si ce-ntelege ea...
Mdeh... in afara de soata si doi copii cam de varsta ta nu regasesc nimic prin jurul meu...Auch! Cu "una peste ceafa" ma atentioneaza unul dintre cei cinci prieteni ai mei de peste 35 de ani (vechime) ca mai am pe cineva prin jur... e-adevarat, AIA SCRIAZA COREC, PAREREA MEA!
Poate alta data o sa-ti EGZPLICHEZ de ce si cum se simte cineva - noroc ca intra rar - cand CETESHTE cum se KILLERESHTE sireaca Limba Romana...
In rest, toate bune si... la iarna racoare!
P.S. (le explic celor in cauza alta data ce-nseamna, tu VAZ ca scrii corect... ai macar putina pietate pentru sireaca Limba Romana...): Un zambet, dear, un zambet! Atat.


enviroinstal esti super tare!!!!...
alecsuttzza
Postat pe 18 August 2009 19:57
DACA MAI VRETI SA AVETI PAR IN CAP TERMINATI CU GAZUL ALA NU MAI SUNTEN IM EVUL MEDIU CUMPARATIVA REVALID PASTILE SI FOLOSITILE CEL PUTIN 3 LUNI
healthy001128
Postat pe 20 August 2009 19:39
Poti folosi capsule ,, hiper-par,, din farmaciile naturiste.. e f bun acest tratament facut 2 luni. Mult succes!
cry_cristinuta
Postat pe 1 Octombrie 2009 07:59
si eu imi comand mereu un anumit sampon pentru caderea parului. daca te intereseaza, adresa mea de mail este ileana_xs@yahoo.com
ileana_xs
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:19
anaa_healthy
Postat pe 8 Octombrie 2009 15:43
No ca sa vezi minune mare!!!! S-a trezit intelectualul cu spiritul lui critic.
healthy007743
Postat pe 23 Octombrie 2009 05:12
Hai ca m am distrat de atatea tone de Gaz .Ungeti parul cu Gaz si aprindeti un bat de chibrit .Tratament definitiv.
healthy010635
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:59
hellloooo..... suntem in 2010.... lasati gazul.sunt atatea produse pe piata pt sanatatea parului.gaz?si ce miros....
ally2902
Postat pe 18 Februarie 2010 07:32
pai ce este gazul asta? benzina? motorina? kerosen? ca nu-i gaz metan, nu?
faza cu chibritul e tare

oricum sa stiti ca multe produse profesionale si foarte scumpe impotriva caderii parului contin petrol. eu am folosit phyto acum cativa ani si continea petrol si mirosea.



eleain
Postat pe 18 Februarie 2010 08:03
buna, te pot ajuta eu de unde sa-ti iei gaz lampant, si e foarte bun...
Enache_Georgiana
Postat pe 16 Noiembrie 2012 12:19
buna,georgiana,ajuta-ma ,te rog, si pe mine.spune-mi de unde sa iau gaz!
Multumesc!
kudika_23390
Postat pe 13 Decembrie 2012 18:29
De la: ylory, la data 2009-07-20 08:53:17esti un netot .nici macar nu stii sa respecti o doamna . apropos , gazul este intr-adevar foarte bun ptr par , caricatura de mascul insolent.
da,e bun pentru par,daca vrei sa-i dai foc
kudika_22593
Postat pe 13 Decembrie 2012 19:29
De la: kudika_23390, la data 2012-12-13 18:29:23buna,georgiana,ajuta-ma ,te rog, si pe mine.spune-mi de unde sa iau gaz!
Multumesc!
ragaie mai tare...
kudika_22593
Postat pe 14 Decembrie 2012 09:37
eu sint in germania si se gaseste la magazin scrie gaz de lampa si e foarte bun si nu are mirosu ala neplacut e vreo 3 euro


Anghi_Elisabeta_1
Postat pe 25 Ianuarie 2014 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Need some help :D 6 De la: kudika387928 30 Iulie 2011 22:55
Ricin pentru...?!!! 13 De la: kudika389507 17 Iulie 2011 17:13
vopseaua blonda 13 De la: danilamarina84 5 Octombrie 2013 21:54
Diane 35 Pentru cosuri 2 De la: Melina89 4 Aprilie 2013 12:49
fond de ten 22 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 22:46