Setari Cookie-uri

Mobilier pentru biroul de acasa

Doresc sa-mi deschid o agentie imobiliara la mine acasa. Ar putea sa-mi ofere cineva sfaturi legate de mobilier? Adica unde pot gasi mobilier ieftin, cu un design simplu si nu foarte sofisticat, avand in vedere ca nu e cine stie ce companie. :)
anamaria_matei
Postat pe 3 Septembrie 2008 14:33
Draga ma,
tu stii ce doresti sa contina ca si piesede mobilier biroul tau? Daca nu, atunci ia un creion si hartie, fa o schita, configueaza biroul, masoara camera destinata office-ului, si cu schita de amplasare cu dimensiunile mobilierului fa o vizita lacateva firme, si mai mari si mai mici, si vezi e oferte au.Nu e totul ca mobila sa fie ieftina. Succes si tine-ne la curent.

oana
koanamay
Postat pe 13 Octombrie 2008 09:21
salutare!
Nu ai idei ? Noi iti oferim o gama larga de produse din lemn masiv lucrate manual ( sculptate , pictate sau simple ) destinate oricarui tip de spatiu !Sunt piese de arta unicat si garantia calitatii !Transport oriunde in tara sau strainatate!
Garantia ! Ceva nu e in regula cu mobila ta ? Noi mergem la tine si o retusam !
Ai propriile idei de design ? Foarte bine !Atunci suntem echipa perfecta !
Sunteti bine veniti sa vizitati magazinul nostru MELOOKY sau galeria foto din profilul meu ! www.condo.ro/comunitate/AngelaHaq
e-mail: melooky_design@yahoo.com
V-am pupat!
AngelaHaq
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:41
Incearca la mobexpert
briyanaa_girl
Postat pe 23 Ianuarie 2009 02:05
In mod cert intr-un magazin specializat care sa-ti poata oferi o gama larga de modele astfel incat sa poti alege ceva pe gustul tau...cred ca va trebui sa cauti ceva pentru a-ti face o idee si asupra preturilor...
andra_alexandra
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:43
cu cei de la mobexpert ai vorbit?nu au pagina?
ai cautat pe google?
MarinAlina82
Postat pe 13 Februarie 2009 09:34
La firmele care fac pe comanda n-ai incercat?Asa iti alegi ce model vrei si vezi cine ti-l poate face .
silky_lilky
Postat pe 13 Februarie 2009 10:09
buna eu te pot ajuta sotul meu lucreaza in domeniul mobilei el te poate ajuta si iti poate arata si cataloage cu modele si culori de pal si te poate indruma cum sa iti faci mobila si nu este exigent la pret fata de cele de pe piata.
sora_flory
Postat pe 6 August 2009 21:42
cel mai indicat este sa iti faci la comanda iti ia masuri ii explic cam cum vrei iar el iti mai poate sugera o idee.Totul depinde si de ceea ce vrei si de spatiul camerei.
sora_flory
Postat pe 6 August 2009 21:43
buna,
nu face obiectul discutiilor, dar ai mentionat ceva de retus mobila...
poate ma poti ajuta cu niste informatii legate de reconditionare mobila veche; as vrea sa "retusez" o oglinda veche de peste 100 de ani
merci anticipat
condo001339
Postat pe 28 August 2009 12:23
Iti putem oferii solutii pentru mobila ta de birou. Oricare ar fi alegerea ta, ai grija sa fie functional si cu spatiu suficient pentru fiecare maruntis.

La noi pe site ai cateva solutii
http://www.mobilleta.ro
mobilleta
Postat pe 31 August 2009 22:40
SC.DANY MOB DESIGN SRL este o firma dinamica,specializata in proiectarea si fabricarea de mobilier in functie de solicitarile clientilor si de spatiul disponibil.
Mobilierul se executa la comanda intr-o gama variata de forme si culori,este realizat din PAL melaminat ,cant ABS,cu utilaje performante si personal calificat.
Confectionam mobilier pentru:
*Bucatarii;
*Camere de zi;
*Dormitoare;
*Camere de tineret;
*Holuri;
*Baie;
*Birouri;
*Sedii de firma si magazine;
*Insitutii(crese,scoli,gradinite);
*Hoteluri.
Serviciile oferite include consultanta,transport si montaj gratuit.
Telefon:: 0765.260.374
Mail: soradanny@yahoo.com
Id messenger: soradanny
sora_flory
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sfaturi - propriul birou acasa 4 De la: carla_alman 9 August 2013 13:53
Decoratiuni inedite 1 De la: condo003078 3 Martie 2010 13:44
Feriti-va de falsii angajatori! 9 De la: serpico_ 21 Ianuarie 2015 08:51
oportunitate unica, timp limitat. profita acum! 5 De la: nicossia 18 Februarie 2011 16:40
inregistreaza te 1 De la: yeta1 28 Februarie 2011 22:16