Setari Cookie-uri

unde comandati decoratiunile pentru nunta?

buna fetelor mar interesa si pe mine o firma de decoratiuni in bucuresti .....ceva pt un buget nu foarte mare ...:P
carmen1983
Postat pe 21 Ianuarie 2010 11:20
Buna cunosc eu o firma care are preturi mici dar mai inainte de toate trebuie sa mi dai mai multe detali despre nunta.In afara de faptul ca are preturi mici iti poate face tot ce vrei tu un bugetul pe care il ai pentru nunta .Pentru mai multe detali contactaza-ma pe mariasuta12@yahoo.com.
vetuta_grace
Postat pe 21 Ianuarie 2010 17:50
eu nu am apelat la o florarie, pentru ca prietenele mele au avut experiente neplacute...am apelat la o agentie de organizat nunti, Inedit Event Group, care mi-a dus toate aranjamente florale la restaurant, buchetele de mireasa, nasa, domnisoare de onoare acasa in ziua nuntii. Pentru mine a fost foarte comod, iar aranjamente florale superbe! atelier@e-nuntadevis.ro este mail`ul lor daca te intereseaza o oferta, iar site-ul http://www.e-nuntadevis.ro
andrea28
Postat pe 12 Februarie 2010 11:36
g
andrea28
Postat pe 12 Februarie 2010 11:37
 HUSE,FUNDE SCAUNE SATEN, CULORI: ROSU, GRENA, FISTIC, SOMON, LILA, MOV, VERDE(SATEN/ORGANZA), AURIU(SATEN/TAFTA), NEGRU

 FETE DE MASA SI FUSTITE, ACELEASI CULORI DISPONIBILE

 ARANJAMENTE FLORALE MESE INVITATI

 ARANJAMENT FLORAL MASA PREZIDIU

 ARCADA INTRARE

 2 INIMI MASA PREZIDIU

 PAHARE PERSONALIZATE

 CASUTA/CUFAR DAR
 BONUS: COCARDE NATURALE MIRI SI NASI
 PRET:1100 LEI





PACHET CLASIC

 HUSE SCAUNE

 FETE DE MASA SI FUSTITE

 DÉCOR MASA PREZIDIU CU FALDURI ORGANZA

 ARANJAMENT FLORAL MASA PREZIDIU

 ARANJAMENTE FLORALE MESE INVITATI, SUPORT FIER FORJAT CU
LUMANARI

 BUCHET MIREASA

 BUCHET NASA

 LUMANARI CUNUNIE

 ARCADA INTRARE FLORI NATURALE

BALON JUMBO SAU VULCAN SCENA
 BONUS:COVOR ROSU,6 STALPI INTRARE CU ARANJAMENT FLORALE,CASUTA DE DAR
 PRET:2100




PACHET MARIAGE

 HUSE SCAUNE

 FETE DE MASA,FUSTITE

 DÉCOR MASA PREZIDIU

 ARANJAMENT FLORAL PREZIDIU

 ARANJAMENTE FLORALE MESE INVITATI

 BUCHET MIREASA

 BUCHET NASA

 LUMANARI CUNUNIE

 PERDEA LUMINI FATA/SPATE

 COCARDE NATURALE MIRE,NASI,SOCRII,CAVALERI

 ARCADA FIER FORJATCU ORNAMENT FLORI NATURALE

 VULCAN SCENA

 COVOR ROSU

 6 STALPI INTRARE CU ARANJAMENT FLORAL
 BONUS:CASUTA DE DAR SI COCARDE
ARTIFICIALE
 PRET:2700



PACHET NUNTA IDEALA

 HUSA SCAUNE

 FETE DE MASA,FUSTITE

 DÉCOR MASA PREZIDIU

 ARANJAMENT FLORAL PREZIDIU

 ARANJAMENTE FLORALE MESE INVITATI

 BUCHET MIREASA

 BUCHET NASA

 LUMANARI CUNUNIE

 PERDEA LUMINI FATA/SPATE

 COCARDE NATURALE MIRE, NASI, SOCRII, CAVALERI

 ARCADA FIER FORJAT CU ORNAMENT FLORI NATURALE

 INIMA PREZIDIU DIN FLORI ARTIFICIALE

 70 PLICURI PERSONALIZATE

 100 MARTURII

 DÉCOR MASA PROTOCOL

 8 STALPI INTRARE CU ARANJAMENT FLORAL

 COVOR ROSU
BONUS: PAHARE PERSONALIZATE MIRI, NASI; COSULET COCARDE; DÉCOR MESE ; PIETRICELE COLORATE; PETALE TRANDAFIRI; CASUTA/ CUFAR DE DAR
 PRET: 3600 LEI






…PRETURILE SUNT CALCULATE
PER 100 DE PERSOANE.…










grace007131
Postat pe 12 Februarie 2010 16:58
Eu am avut nunta de curand si mi-am comandat aranjamentele florale si buchetele de pe un site:http://super-flori.hi5.com pe care l-am gasit ntamplator si am fost chiar multumita.comanda a fost gata la timp,am putut sa o adaptez gusturilor mele(adica mi-am ales o poza si am discutat cu cei care s-au ocupat de ccomanda si au pus exact florile pe care le-am vrut si nr si culoarea).e important ca decoratiunile sa fie in ton cu sala si mai ales cu rochia de mireasa(eventual si a domnisoarelor de onoare)
grace007723
Postat pe 19 Februarie 2010 21:21
incearca pe www.super-flori.hi5.com
gasesti calitate la preturi super mici
grace007723
Postat pe 21 Februarie 2010 20:23
incearca www.super-flori.hi5.com
grace007723
Postat pe 21 Februarie 2010 20:25
http://bestmomentsconstanta.blogspot.com/
grace007131
Postat pe 22 Februarie 2010 16:17
De la: grace007131, la data 2010-01-20 19:30:12
De la: grace007131, la data 2010-01-20 19:28:27
De la: Diana14, la data 2009-07-29 09:30:44
uitati-va bine cine le face, si vb cuiva de mai sus , mergeti la o alta nunta sa vedeti cum lucreaza, eu pe chestia asta am avut de castigat.Imi chem toate miresele sa vina sa vada o alta nunta pe care o fac, si asa isi pot schimba optiunile si au o idee cum va arata si nunta lor.



BUNA.....ESTE EXCELENTA IDEEA PE CARE O APLICI CU CLIENTII TAI,ACEEASI METAODA O PRACTIC SI EU,DAR CATEODATA DEPINDE SI DE CLIENT.....




Problema acestei metode de a impresiona sau lamuri clientele are o singura hiba. Ce te faci cu miresele care te contracteaza in luna ianuarie? Sau februarie? Cand nu sunt nunti, nici botezuri? Nici in perioada aceasta nu ploua neaparat cu evenimente private. Deci, ce faci pana in vara pentru ca viitoarea mireasa sa inteleaga exact despre ce e vorba?
Eu am o solutie, dar poate fi destul de costisitoare. Am aplicat-o cu succes pentru doua cupluri. Le faci o demonstratie. Adica? Te duci frumos la ele acasa si le arati ce si cum. Si le puteti taxa demonstratia sau nu, voi decideti.
Stim toate, cele care lucreaza in aceasta industrie, ca e dificil sa iti multumesti permanent clientii. Dar solutii exista mereu. Spor la pregatiri!
avatarstuff
Postat pe 10 Aprilie 2010 10:59

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 10 Aprilie 2010 17:54
pentru cele interesate va astept cu un semn pentru a intra in posesia pozelor de la ultimile evenimente,credeti-ma daca aveti niste tipe ok la agentie care stiu sa se ocupe intradevar de nunta/botez sau orice petrcere si isi dau silinta ,totul va fi ok si conform planurilor voastre,cunosc agentii care lasa de dorit si nu le fac reclama aici iti trimit oferta dp 3 zile,adauga,pun nu intelegi nimik de acolo si cica iti fac si discount ,vrajeala ,cine are eveniment in viitorul apropiat sa ma contacteze,preturile noastre sunt chiar de criza si rezultatele chiar nu se lasa asteptate,fetelor........saritiiiiiiiiii
mihamedlife
Postat pe 10 Aprilie 2010 22:44
te rog sa ma contactezi,iti voi oferi OFERTA cu buget limitat si conforma cu dorintele tale,astept un mesaj de la tine pentru a-mi oferi mai multe detalii despre ce doresti,pentru a-ti face si trimite o oferta nu costa nimik ,nu te costa nimik ,asa k........
mihamedlife
Postat pe 10 Aprilie 2010 22:46
De la: mihamedlife, la data 2010-04-10 22:46:37te rog sa ma contactezi,iti voi oferi OFERTA cu buget limitat si conforma cu dorintele tale,astept un mesaj de la tine pentru a-mi oferi mai multe detalii despre ce doresti,pentru a-ti face si trimite o oferta nu costa nimik ,nu te costa nimik ,asa k........


Buna fetelor,
Uitati-va si la www.nesih-art.ro !
Cusiguranta veti fi impresionate.
Impotant este sa permita bugetul.
Au niste marturii de VIS.
Le-am vazut la nunta si am fost extrem de impresionata.
Piata este invadata de bombonele in saculet de organza.
Hei, ce ziceti ?
grace002227
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:10
Acum 20 sau 30 de ani o petrecere de onomastica inseamna o scurta vizita a prietenilor, o prajitura si putina muzica. Tot atunci, o nunta era nu mai mult decat o vizita la biserica si o petrecere la locul de munca inainte de un scurt concediu.

Astazi insa, un eventiment de succes, oricare ar fi acela este o necesitate ceruta de noile trenduri. Acum e nevoie de o planificare riguroasa si de resurse importante.
UNIQUE EVENT va poate oferi tot ce v-ati imaginat si ce ati visat pentru ziua nuntii www.unique-event.ro
copilu_lucky
Postat pe 20 Mai 2010 17:03
Merita sa vedeti si ce ofera www.nesih-art.ro
Gasiti la rubrica marturii nunta/botez:

- marturii
- saculeti din organza in care puteti pune ceea ce doriti voi
- caculetii pot fi personalizati cu numele mirilor, data nuntii etc.

Au si o colectie de seturi de bijuterii unicat sau in serie mica .

Merita sa vedeti ce ofera .
grace002227
Postat pe 31 Mai 2010 22:05
De la: carmen1983, la data 2010-01-21 11:20:14buna fetelor mar interesa si pe mine o firma de decoratiuni in bucuresti .....ceva pt un buget nu foarte mare ...:P


Cauta si la www.nesih-art.ro

- marturii pentru nunta
- saculeti de organza personalizati - la alegere -
- seturi de bijuterii luicrate manual, in serie mica sau chiar unicat

Participa frecvent la targuri ( au programul afisat pe site ) si le poti vedea - pe viu.
grace002227
Postat pe 31 Mai 2010 22:18
Aranjamente nunti si decoratiuni nunta oferite de Magic Angels.
Suntem o firma care se ocupa cu organizarea de evenimente diverse, in special nunti, botezuri, petreceri pentru copii, aniversari, spectacole si multe alte ocazii speciale.

REDUCERI PANA LA 20%


http://www.aranjamente-nunti-botezuri.ro/

www.magic-angels.ro/
magic_angels
Postat pe 23 Iunie 2010 16:52
Va saluta Geanina! Una dintre cele mai ambitioase, perseverente si devotate persoane din lumea celor care organizeaza cele mai frumoase evenimente! Va voi tine la curent cu ultimele tendinte, vom discuta ca între fete (si baieti) toate detaliile, voi asculta sugestiile voastre si va voi ajuta cu sfaturi si mici trucuri pentru ca ziua în care va veti uni destinele sa fie o zi de neuitat ..dap! pe voi… viitoare mirese… si miri ..cei care cred în dragoste adevarata!
http://organizarievenimente.wordpress.com/
Jannine_grace
Postat pe 20 Iulie 2010 19:36
deeaflori.ro
Luati legatura cu ei -preturi dupa bugetul vostru,livrare la domiciliu cost 0,au o gramada de poze ptr evenimente.
pe bune va ajuta.
grace009075
Postat pe 28 Iulie 2010 12:38
www.deeaflori.ro

Aranjamente florale pentru nunta,botez,petreceri private,aniversari.
Preturi dupa bugetul vostru.
Consultanta gratuita in alegerea corecta a decoratiunilor.
Livrare gratuita oriunde in Bucuresti-Ilfov.
Noi ne ocupam de tot de la cel mai mic detaliu
grace009075
Postat pe 28 Iulie 2010 12:46
accesori de nunta

www.accesorii-nunta.wgz.ro
picike
Postat pe 29 Iulie 2010 21:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pantofi 4 De la: Cassey 21 August 2009 13:39
Idei pentru surprize la nunta! 1 De la: BiancaBellyDance 5 Aprilie 2011 00:41
decoratiuni si lumanari la cele mai mici preturi din tara 2 De la: eunescu09 17 Octombrie 2009 15:44
Furatul miresei - un moft sau distractie 48 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 15:04
VAND ROCHIE DE NASA ERSA ATELIER 2 De la: cassey_tarot 18 Mai 2010 14:33