Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
''Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare
Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!''


Dar amarnic esti la viata, mai tzica!!!Ai fost la vre-un doftor sa te dramaluiasca???...Ca de cuci armenesti nu cred ca mai vrea cineva sa auda ...Ia de te du mintenas de dormi olecutza...poati...poati...
dodutnegrut
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:06
sunteti nebuni de legat
femeia e ceva sacru !
dar voi nu aveti nimic sfant in voi
voi masculi feroce si turbati dupa sex
de fapt sunteti niste ratatii
lumea asta nu mai are nevoie de urmasii vostrii
e prea mult si asa numai cu voi
voi ce sunteti rezultatul prezervativelor sparte sau a prea multei vodca baute
sasa_43
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:13
sasa_43
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:16
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

as vrea sa te invit la o cafea.
Lucia38
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:17
voi sunteti cei ce va potriviti perfect descrierii....bai, 'om cu p*** ' (ca asta e singurul lucru eficient pe care il ai, in rest nimic) ai mare grija la ce gandesti si spui, respectiv tastezi.... se vede din randurile pe care le-ai scris cat de jos esti ca om.... cu mult sub zero
kudika020674
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:19
Dumneata, tinere domn, probabil te plictisesti............
Si in plictiseala dumitale tzi-a venit o idee geniala: ia sa provoc eu femeile de pe Kudica, sa vedem ce au in cap!
E prima data cand scriu pe forum, si-tzi multzumesc pentru "tematica".

Nu scriu pentru ca AI PORUNCIT, ci pentru ca vreau.
Si-s convinsa ca ai sa savurezi fiecare cuvant care apare aici, de la toate femeile, indiferent ca e "de bine" sau "de rau".

Situatzia e in felul urmator:

NIMANUI nu-i pasa de parera ta, stim noi, FEMEILE, cine suntem si care e valoarea noastra.
Faptul ca ai simtzit nevoia sa exprimi in scris ceea ce simtzi, e, totusi, ceva. Inseamna ca nu esti chiar ASA DE LASH. Cu voce tare n-ai indrazni pentru nimic in lume sa afirmi asa ceva, sunt convinsa.

Dupa ce citesti toate raspunsurile de-aici, du-te si spune-i mamei tale c-o iubesti si ca-i multzumesti ca tzi-a dat viatza. Si daca (DIN INTAMPLARE, AI NEVASTA) spune-i si ei ca-i multzumesti ca-tzi umple viatza cu bucurie si dragoste.

Sa auzim numai de bine, si sa fii fericit!

kudika116464
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:24
De la: kudika116464, la data 2010-10-17 14:24:06Dumneata, tinere domn, probabil te plictisesti............
Si in plictiseala dumitale tzi-a venit o idee geniala: ia sa provoc eu femeile de pe Kudica, sa vedem ce au in cap!
E prima data cand scriu pe forum, si-tzi multzumesc pentru "tematica".

Nu scriu pentru ca AI PORUNCIT, ci pentru ca vreau.
Si-s convinsa ca ai sa savurezi fiecare cuvant care apare aici, de la toate femeile, indiferent ca e "de bine" sau "de rau".

Situatzia e in felul urmator:

NIMANUI nu-i pasa de parera ta, stim noi, FEMEILE, cine suntem si care e valoarea noastra.
Faptul ca ai simtzit nevoia sa exprimi in scris ceea ce simtzi, e, totusi, ceva. Inseamna ca nu esti chiar ASA DE LASH. Cu voce tare n-ai indrazni pentru nimic in lume sa afirmi asa ceva, sunt convinsa.

Dupa ce citesti toate raspunsurile de-aici, du-te si spune-i mamei tale c-o iubesti si ca-i multzumesti ca tzi-a dat viatza. Si daca (DIN INTAMPLARE, AI NEVASTA) spune-i si ei ca-i multzumesti ca-tzi umple viatza cu bucurie si dragoste.

Sa auzim numai de bine, si sa fii fericit!



Mie greu sa cred ca sta o femeie langa el,cred ca singurele femei care stau in preajma lui sunt asistentele care ii fac injectiile.
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:28
daca de femei ca astea ai dat tu pana acum te compatimesc; dar ne invartim printre persoane cu care ne asemanam, nu?
avram_sofia
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:29
De la: piticutza131, la data 2010-10-17 12:40:21esti gay fraiere


cand o tipa din petrosani te face gay e clar ca esti fraier
Histria
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:34
Oameni buni, calmati-vaaaaa!!! Cine a postat mesajul mi se pare a fi...un animator de chat. Mesajul este postat pentru a avea cat mai multe accesari si comentarii. Oare cat castiga o astfel de persoana
gianne
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:34
Este clar , mesajul este scris de unul din admini, pentru ca dupa cum puteti observa nu are afisat ca la restul mesajelor RAPORTEAZA ABUZ DE LIMBAJ... asa ac e o treaab facuta de admini pt cat mai multe posturi
piitzy
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:37
FERITI VA! CRIMINALII IN SERIE AU MENTALITATEA ASTA...
kudika034292
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:39
Buna, Papusel,
Nu ai tu atatea cravate cati barbati ca tine am cunoscut eu in viata. Inainte de a-ti afisa public opiniile despre femei, cauta cauzele misoginismului.
1. O posibila copilarie nefericita petrecuta cu un tata parasit.
2.O dezamagire in amor, cauzata de prejudecati cultivate de rubedenii, in majoritate femei.
3. O situatie materiala medie, ca a noastra a tuturor si o femeie care iti contabiliza mai des ce ai prin buzunare decat performanta la pat.
4. O oarece dificultate fiziologica care te-a dezamorsat " din prima".(pentru asta exita remedii)
5. O mama, care, panicata de viitorul tau sexual, intra in camera ta, dupa ce te culcai si striga: "Mainile pe plapuma, mainile pe plapuma, ce faci sub plapuma?"(chiar daca a fost o mama iubitoare si grijulie)
Nimic nu este de nerecuperat.La varsta mea, imi permit sa-ti cer sa cietsti ce am scris si sama crezi ca, eu iti acord sansa de a presupune ca posezi mai mult de un neuron.
kudika295005
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:42
sa mori tu? =)) =)) daca nu juri pe roz nu esti convingator :))
kudika033134
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:44
toate bune si frumoase in postarea ta doar o singura mica chestie..nu te supara dar e ceva de laudat k au cunoscut multi barbati?poate prea multi?:D
extravagant
Postat pe 17 Octombrie 2010 14:55
dak nu te intereseaza dc ai mai scris?k sa te simti important?oricum voi barbatii nu ati fi nimic fara noi cum ai scris u despre noi,te gandesti k si unele femei cred asa depsre voi;)

madalolita
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:01
Sincer crezi ca o femeie inteligenta s-ar uita la unul ca el?
Nu cred!
sergiu37rau
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:10
daaa daaa si totusi vorba voastra fetelor"cand te gandesti ca tot dintr'o femeie ai iesit"..paacat maare pacat!!!!!
bwobo
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:15
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
danutza___
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:17
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


EEE nu te-o fi parasit iubita da tot ai o gaura-n perete.......dak zici ca nu suporti femeile:)))....poate esti si gay......orikum as fi curioasa sa te vad in realitate si sa te aud cum spui toate astea cu voce tare:)) :)))binenteles in camasa de forta si legat de pat:)))
oanabrit
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:17
De la: sergiu37rau, la data 2010-10-17 15:10:52 Sincer crezi ca o femeie inteligenta s-ar uita la unul ca el?

in special cele inteligente de peste 35 de ani, singure, si cu un singur ou la purtator ...
ai "onoarea" sa le citesti povestile chiar pe forumul asta
battleofwits
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:19
De la: oanabrit, la data 2010-10-17 15:17:33
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


EEE nu te-o fi parasit iubita da tot ai o gaura-n perete.......dak zici ca nu suporti femeile:)))....poate esti si gay......orikum as fi curioasa sa te vad in realitate si sa te aud cum spui toate astea cu voce tare:)) :)))binenteles in camasa de forta si legat de pat:))) [/quote de obicei nu intervin sa comentez aberatii ,dar acest individ ..m-a uimeste ..eu zic ca un psihiatru bun ...femeie ... ! ar face minuni in cazul lui ...
crisalidda
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:25
ia poruceste tu ... stapane ..
crisalidda
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:29
Eu sunt convinsa ca nici de un barbat nu are parte,poate si-o trage cu oaia din grajd.
Baietel, mai citeste o carte in loc sa scrii prostiile astea aici,cineva avea dreptate,mama ta ce este????...esti frustrat iti trebuei un cotrol de urgenta,fara femeie nu te vei descurca in viata,sper ca cele cu care ai fost si-au dat seama la timp ce fel de persoana esti,spus "si-au dat seama" pt ca nu cred ca mai ai ocazia sa agati vreauna, de cucerit nici nu poate fi vorba,ratatu-le :))))))))))))
nykota
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:33
Ia porunceste-i tu "Stapane" lu' sora lu' stanga sa mai ia o pauza .
The_Exile
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:34
Cat de FRAIER POTI SA FI FRATE ??????
Saracul de tine......cred ca duci lipsa rau de tot de o relatie!!!!
Nu cred ca s-a nascut FRAIERA PERNTRU TINE!!!
anamaria_chilau
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:37
sincer...exista si astfel de fete (dar NU toate sunt asa)... cam urata parera ta despre noi sexul feminin NUMAI DIN PRIVINTA GENERALIZARII.....dar ai o astel de parere pentru ca nu te-ai anturat cu persoanele potrivite .....si aici intervine si caracterul tau care este oarecum SUPERFICIAL......pentru opinia creata ai fost oarecum influentat inconstient de cei din jurul tau....ei sunt vinovatii spirituali pentru ca ai un anumit "prototip" de femeie in preferinte....largesteti orizonturile.....;)
iordana_yo
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:46
De la: extravagant, la data 2010-10-17 14:55:33toate bune si frumoase in postarea ta doar o singura mica chestie..nu te supara dar e ceva de laudat k au cunoscut multi barbati?poate prea multi?:D


de cand ,,am cunoscut" e sinonom cu ,,m-am culcat cu ei " ?!!!!!!!!!!!!
poate e psiholog de meserie .
perce_neige
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:52
De la: battleofwits, la data 2010-10-17 15:19:12
De la: sergiu37rau, la data 2010-10-17 15:10:52 Sincer crezi ca o femeie inteligenta s-ar uita la unul ca el?

in special cele inteligente de peste 35 de ani, singure, si cu un singur ou la purtator ...
ai "onoarea" sa le citesti povestile chiar pe forumul asta


asta chiar m-a enervat . poate pentru ca am peste 35 de ani si sunt inteligenta . iar daca sunt singura , e alegerea mea . nu toate femeile sunt disperate sa ,,puna mana" pe pereche de oua , mai ales daca nu sunt ,,insotite" de cativa neuroni la mansarda , nu pe la etajele de mijloc .
perce_neige
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:56
si reciproca e valabila. Ma bucur ca nu eu sunt aceea din care te-ai nascut
maria_doina
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
KUDIKA-S.O.S- nemultumiri,sugestii si colaborare .... 92 De la: Adela12 5 Ianuarie 2009 22:43
Job 5 De la: ela_angel 30 Septembrie 2010 21:40
valentine's day sau dragobete??? 11 De la: clau_chibiusa 1 Februarie 2009 22:07
cum stii... 26 De la: alia1986 25 Martie 2008 22:30
Adoptia unui copilas 13 De la: alexandragru 21 Februarie 2016 17:32