Setari Cookie-uri

...un vis ciudat...

Buna fetelor! Am avut un vis ciudat acum cateva seri...ma sunase "prietenul" meu si mi-a spus ca se duce la un gratar cu taicasu,la un prieten,ceea ce se si intampla in vara...Dupa cateva ore,noaptea,ma suna,se auzea muzica,era in masina.Mi-a spus ca se plimba si era prin fata casei si de aia m-a sunat.Eu am iesit afara..am vazut ca masina era plina si l-am intrebat de unde s-au adunat atatia.Mi-a zis ca defapt au fost vreo 20 la acel gratar si o singura fata...care statea si pe scaunul din fata,in brate la unu,dar cu spatele.L-am intrebat ce treaba are cu ea,de ce sta in fatza,daca s-a bagat cumva in seama cu ea..mi-a spus ca nu,am intrebato si aia,la fel,aceleasi raspunsuri,insa unul din masina mi-a spus ca nu e asa si ca au stat impreuna toata seara.Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari,am intrebat unde se duc si a zis ca o duc pe aia acasa,ca sta pe undeva langa iasi si o cearta ai ei daca nu se duce pana dimineata.Mi s-a parut foarte suspect,m-am enervat foarte tare,am dato pe aia jos din masina si am batuto foarte tare.Toti stateu si se uitau,nu s-a bagat nimeni,chiar si parintii mei erau,dar nu au intervenit.Dupa ce m-am saturat de dat in aia,m-am urcat in masina si l-am intrebat daca mai suntem impreuna.A dat din umeri "nu stiu".Si-a dat ochelarii jos si nu era iubitul meu..era un baiat,pe care il stiu dar cu care nu am absolut nicio treaba.Totusi eu tot visul am avut impresia k e iubitul meu,asta fara sa-i vad fata,i-am spus ca il iubesc si ca i-am aratat asta.In final se uita la mine..cu mila,duios si m-am trezit.Am uitat sa mai zic ca AIA era blonda(nu am nimic cu fetele blonde) iar masina era de lux,crem.
Sincer m-a cam bulversat visul si vroiam sa va intreb ce parere aveti,si ce credeti ca inseamana..m-am trezit foarte speriata mai ales ca in ultima vreme nu prea mai merge relatia,chiar daca sunt cu el de 2 ani si ceva,nu prea mai avem timp unul de altul,eu fac prostii care chiar nu-si au rostul,el le interpreteaza cum vrea..intelege ce vrea...si tot asa
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:39
subconstientul tau gandeste prea mult relaxeaza-te
yumy
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:41
dar cum...? :(
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:55
clar....asa va fi....problema mare domnule..nu gluma!
Celia_29
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:56
te gandesti prea mult ca ai putea sa-l pierzi, iesi relaxeaza-te, citeste o carte, iesi in parc, gadeste-te ca ce va fii sa fie va fii indiferent ce vei face tu
yumy
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:57
nu am spus ca va fi asa sau nu...dar pur si simplu m-a nelinistit si ma gandesc numai la asta
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:59
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:55:20dar cum...? :(

pai mergi la gara...si de acolo pe drumul ala petruit pina la benzinaria din nord...da cu pantofi cu toc....si doar pe jos...cind ajungi la benzinarie ne intrebi si iti mai dam instructiuni...
BEL_AMY1
Postat pe 25 Octombrie 2010 09:59
ok..ms mult
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:03
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:39:30Buna fetelor! Am avut un vis ciudat acum cateva seri...ma sunase "prietenul" meu si mi-a spus ca se duce la un gratar cu taicasu,la un prieten,ceea ce se si intampla in vara...Dupa cateva ore,noaptea,ma suna,se auzea muzica,era in masina.Mi-a spus ca se plimba si era prin fata casei si de aia m-a sunat.Eu am iesit afara..am vazut ca masina era plina si l-am intrebat de unde s-au adunat atatia.Mi-a zis ca defapt au fost vreo 20 la acel gratar si o singura fata...care statea si pe scaunul din fata,in brate la unu,dar cu spatele.L-am intrebat ce treaba are cu ea,de ce sta in fatza,daca s-a bagat cumva in seama cu ea..mi-a spus ca nu,am intrebato si aia,la fel,aceleasi raspunsuri,insa unul din masina mi-a spus ca nu e asa si ca au stat impreuna toata seara.Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari,am intrebat unde se duc si a zis ca o duc pe aia acasa,ca sta pe undeva langa iasi si o cearta ai ei daca nu se duce pana dimineata.Mi s-a parut foarte suspect,m-am enervat foarte tare,am dato pe aia jos din masina si am batuto foarte tare.Toti stateu si se uitau,nu s-a bagat nimeni,chiar si parintii mei erau,dar nu au intervenit.Dupa ce m-am saturat de dat in aia,m-am urcat in masina si l-am intrebat daca mai suntem impreuna.A dat din umeri "nu stiu".Si-a dat ochelarii jos si nu era iubitul meu..era un baiat,pe care il stiu dar cu care nu am absolut nicio treaba.Totusi eu tot visul am avut impresia k e iubitul meu,asta fara sa-i vad fata,i-am spus ca il iubesc si ca i-am aratat asta.In final se uita la mine..cu mila,duios si m-am trezit.Am uitat sa mai zic ca AIA era blonda(nu am nimic cu fetele blonde) iar masina era de lux,crem.
Sincer m-a cam bulversat visul si vroiam sa va intreb ce parere aveti,si ce credeti ca inseamana..m-am trezit foarte speriata mai ales ca in ultima vreme nu prea mai merge relatia,chiar daca sunt cu el de 2 ani si ceva,nu prea mai avem timp unul de altul,eu fac prostii care chiar nu-si au rostul,el le interpreteaza cum vrea..intelege ce vrea...si tot asa



hai ca te ajut eu sa descifrezi visul......iar o fac gratis ,la naiba ...si nici nu a venit Craciunul.....
deci....prietenul tau dar nu era de fapt el...e un barbat.....
blonda din fata ......nu sunt eu......
aia 20 de insi ce se afla in masina......20 au intrat? ....sunt tot barbati...
bataie ...violenta.....ti.o iei cat de curand ...cu apa sa te trezesti....
parintii ....te spala violent....
expunerea sentimentelor ......sigur ai iubit?
imbracamintea tipei.....se aseamana cu a mea.....le.am pus pe sarma intr.o dimi si mi le.au furat.....sigur au fost aia 20 .....

in final.....problema e asa.....fat frumos cu mot in frunte...nu e mot e altceva....un gratar el pregateste si din carne iese blonda.....tu o bati ...ea va tipa si nimeni nu se va baga ,nici parintii ..nici ceilalti ca e gratis imaginea......sa vezi diseara daca mai visezi....sigur aia radeau...eu asa i.am vazut.....dar stii cu ce pofta?! tulai doamne........
revin cu alte amanunte....publicitate ......macar asta sa ma plateasca ....
Celia_29
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:09
20 au fost la gratar,nu toti in masina,si da,chiar am prieten...
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:12
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 10:12:5420 au fost la gratar,nu toti in masina,si da,chiar am prieten...


fumezi?
bei?
mananci inainte de culcare?
te speli pe fata ?
te uiti in oglinda?
Celia_29
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:15
De la: Celia_29, la data 2010-10-25 10:15:13
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 10:12:5420 au fost la gratar,nu toti in masina,si da,chiar am prieten...


fumezi?
bei?
mananci inainte de culcare?
te speli pe fata ?
te uiti in oglinda?


nebuna cred ca nu sunt,daca aici vroiai sa ajungi,nu fumez,nu beau...restu...da
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:19
De la: Celia_29, la data 2010-10-25 10:15:13
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 10:12:5420 au fost la gratar,nu toti in masina,si da,chiar am prieten...


fumezi?
bei?
mananci inainte de culcare?
te speli pe fata ?
te uiti in oglinda?

da daca fumeaza i se aprinde creierul noaptea
yumy
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:19
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:39:30Buna fetelor! Am avut un vis ciudat acum cateva seri...ma sunase "prietenul" meu si mi-a spus ca se duce la un gratar cu taicasu,la un prieten,ceea ce se si intampla in vara...Dupa cateva ore,noaptea,ma suna,se auzea muzica,era in masina.Mi-a spus ca se plimba si era prin fata casei si de aia m-a sunat.Eu am iesit afara..am vazut ca masina era plina si l-am intrebat de unde s-au adunat atatia.Mi-a zis ca defapt au fost vreo 20 la acel gratar si o singura fata...care statea si pe scaunul din fata,in brate la unu,dar cu spatele.L-am intrebat ce treaba are cu ea,de ce sta in fatza,daca s-a bagat cumva in seama cu ea..mi-a spus ca nu,am intrebato si aia,la fel,aceleasi raspunsuri,insa unul din masina mi-a spus ca nu e asa si ca au stat impreuna toata seara.Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari,am intrebat unde se duc si a zis ca o duc pe aia acasa,ca sta pe undeva langa iasi si o cearta ai ei daca nu se duce pana dimineata.Mi s-a parut foarte suspect,m-am enervat foarte tare,am dato pe aia jos din masina si am batuto foarte tare.Toti stateu si se uitau,nu s-a bagat nimeni,chiar si parintii mei erau,dar nu au intervenit.Dupa ce m-am saturat de dat in aia,m-am urcat in masina si l-am intrebat daca mai suntem impreuna.A dat din umeri "nu stiu".Si-a dat ochelarii jos si nu era iubitul meu..era un baiat,pe care il stiu dar cu care nu am absolut nicio treaba.Totusi eu tot visul am avut impresia k e iubitul meu,asta fara sa-i vad fata,i-am spus ca il iubesc si ca i-am aratat asta.In final se uita la mine..cu mila,duios si m-am trezit.Am uitat sa mai zic ca AIA era blonda(nu am nimic cu fetele blonde) iar masina era de lux,crem.
Sincer m-a cam bulversat visul si vroiam sa va intreb ce parere aveti,si ce credeti ca inseamana..m-am trezit foarte speriata mai ales ca in ultima vreme nu prea mai merge relatia,chiar daca sunt cu el de 2 ani si ceva,nu prea mai avem timp unul de altul,eu fac prostii care chiar nu-si au rostul,el le interpreteaza cum vrea..intelege ce vrea...si tot asa


1.esti foarte atenta la detalii da nu la cele importante(ai vazut cu ce era imbracata tipa,ca era masina de lux crem etc da nu ai vazut esentialul si anume ca el nu era iubitul tau).
2.te macina gandul ca el si-a gasit sau o sa-si gaseasca pe alta
3.nu ai nimic cu blondele da ai tinut sa specifici,oare lui ii plac blondele si tie frica ca o sa gaseasca una?
4.subconstientul tau e in stare de alerta si tu stii mai bine cum decurge relatia voastra.
Ai grija ca te lasi orbita de detalii marunte.
Barbie30
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:52
intradevar...totul e in stare de alerta..nu doar subconstientul...
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:57
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 10:57:50intradevar...totul e in stare de alerta..nu doar subconstientul...


Tu stii mai bine daca mai poti sa schimbi ceva sau daca e cazul sa spui stop.
Barbie30
Postat pe 25 Octombrie 2010 11:01
nu vreau sa pun stop...am incercat sa schimb destule..si mai mult la mine...dar se pare k nu am destula vointa..si el s-a cam saturat
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:02
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 12:02:45nu vreau sa pun stop...am incercat sa schimb destule..si mai mult la mine...dar se pare k nu am destula vointa..si el s-a cam saturat


Nu vrei sa spui stop da nici nu schimbi nimic... Daca s-a saturat probabil o sa spuna el in curand stop,exact cum spuneam mai sus,la tine e teama ca o sa te lase.Nu stiu cum te porti tu cu el (daca spui ca s-a cam saturat),tu stii mai bine ce anume trebuie sa schimbi la tine....
Barbie30
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:10
aseara ma visam cu tata de fata creola in gura ...oare ce inseamna asta?
battleofwits
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:10
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:39:30Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari

aia era o panarama si prietenul tau orbise la vederea ei...d'aia purta ochelari cu antireflex
miss_darine
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:26
:|
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:39
am facut niste faze aiurea in ultima vreme..iam spus k imi place de un prieten a lui,dar nu in sensul sa ma combin cu el,ci mai mult k sa-l enervez si sa-l fac gelos..saptamana trecuta am fost cu un coleg sa scot ceva de pe un stick la un xerox,cu masina lu ala,el a inceput sa -mi faca faze..k asa ies vorbe,k trebui sa-i spun,k dak ma vedea cnv...etc...stam in localitati diferite,eu in pascani,el in iasi..si cred k visele aiurea sa datoreaza si ultimelor saptamani foarte agitate
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 12:42
De la: Celia_29, la data 2010-10-25 10:09:47
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:39:30Buna fetelor! Am avut un vis ciudat acum cateva seri...ma sunase "prietenul" meu si mi-a spus ca se duce la un gratar cu taicasu,la un prieten,ceea ce se si intampla in vara...Dupa cateva ore,noaptea,ma suna,se auzea muzica,era in masina.Mi-a spus ca se plimba si era prin fata casei si de aia m-a sunat.Eu am iesit afara..am vazut ca masina era plina si l-am intrebat de unde s-au adunat atatia.Mi-a zis ca defapt au fost vreo 20 la acel gratar si o singura fata...care statea si pe scaunul din fata,in brate la unu,dar cu spatele.L-am intrebat ce treaba are cu ea,de ce sta in fatza,daca s-a bagat cumva in seama cu ea..mi-a spus ca nu,am intrebato si aia,la fel,aceleasi raspunsuri,insa unul din masina mi-a spus ca nu e asa si ca au stat impreuna toata seara.Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari,am intrebat unde se duc si a zis ca o duc pe aia acasa,ca sta pe undeva langa iasi si o cearta ai ei daca nu se duce pana dimineata.Mi s-a parut foarte suspect,m-am enervat foarte tare,am dato pe aia jos din masina si am batuto foarte tare.Toti stateu si se uitau,nu s-a bagat nimeni,chiar si parintii mei erau,dar nu au intervenit.Dupa ce m-am saturat de dat in aia,m-am urcat in masina si l-am intrebat daca mai suntem impreuna.A dat din umeri "nu stiu".Si-a dat ochelarii jos si nu era iubitul meu..era un baiat,pe care il stiu dar cu care nu am absolut nicio treaba.Totusi eu tot visul am avut impresia k e iubitul meu,asta fara sa-i vad fata,i-am spus ca il iubesc si ca i-am aratat asta.In final se uita la mine..cu mila,duios si m-am trezit.Am uitat sa mai zic ca AIA era blonda(nu am nimic cu fetele blonde) iar masina era de lux,crem.
Sincer m-a cam bulversat visul si vroiam sa va intreb ce parere aveti,si ce credeti ca inseamana..m-am trezit foarte speriata mai ales ca in ultima vreme nu prea mai merge relatia,chiar daca sunt cu el de 2 ani si ceva,nu prea mai avem timp unul de altul,eu fac prostii care chiar nu-si au rostul,el le interpreteaza cum vrea..intelege ce vrea...si tot asa



hai ca te ajut eu sa descifrezi visul......iar o fac gratis ,la naiba ...si nici nu a venit Craciunul.....
deci....prietenul tau dar nu era de fapt el...e un barbat.....
blonda din fata ......nu sunt eu......
aia 20 de insi ce se afla in masina......20 au intrat? ....sunt tot barbati...
bataie ...violenta.....ti.o iei cat de curand ...cu apa sa te trezesti....
parintii ....te spala violent....
expunerea sentimentelor ......sigur ai iubit?
imbracamintea tipei.....se aseamana cu a mea.....le.am pus pe sarma intr.o dimi si mi le.au furat.....sigur au fost aia 20 .....

in final.....problema e asa.....fat frumos cu mot in frunte...nu e mot e altceva....un gratar el pregateste si din carne iese blonda.....tu o bati ...ea va tipa si nimeni nu se va baga ,nici parintii ..nici ceilalti ca e gratis imaginea......sa vezi diseara daca mai visezi....sigur aia radeau...eu asa i.am vazut.....dar stii cu ce pofta?! tulai doamne........
revin cu alte amanunte....publicitate ......macar asta sa ma plateasca ....
Valy90
Postat pe 25 Octombrie 2010 13:04
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 12:42:14am facut niste faze aiurea in ultima vreme..iam spus k imi place de un prieten a lui,dar nu in sensul sa ma combin cu el,ci mai mult k sa-l enervez si sa-l fac gelos..saptamana trecuta am fost cu un coleg sa scot ceva de pe un stick la un xerox,cu masina lu ala,el a inceput sa -mi faca faze..k asa ies vorbe,k trebui sa-i spun,k dak ma vedea cnv...etc...stam in localitati diferite,eu in pascani,el in iasi..si cred k visele aiurea sa datoreaza si ultimelor saptamani foarte agitate

1.cand esti intr-o relatie nu te afisezi cu unu si cu altu.
2.te-ai gandit sa-l faci gelos da s-ar putea sa-l fi scarbit
Barbie30
Postat pe 25 Octombrie 2010 20:06
De la: battleofwits, la data 2010-10-25 12:10:45aseara ma visam cu tata de fata creola in gura ...oare ce inseamna asta?

cred ca ti-a fatat vaca...nu?
BEL_AMY1
Postat pe 25 Octombrie 2010 20:13
Ms Barbie pt sfaturi/pareri :*..sper sa nu
byby13
Postat pe 25 Octombrie 2010 20:31
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 20:31:27Ms Barbie pt sfaturi/pareri :*..sper sa nu


Cu placere!Si nu uita,ai grija si nu te mai pierde in detalii mici.
Barbie30
Postat pe 25 Octombrie 2010 21:13
De la: Celia_29, la data 2010-10-25 10:09:47
De la: ktaLINE, la data 2010-10-25 09:39:30Buna fetelor! Am avut un vis ciudat acum cateva seri...ma sunase "prietenul" meu si mi-a spus ca se duce la un gratar cu taicasu,la un prieten,ceea ce se si intampla in vara...Dupa cateva ore,noaptea,ma suna,se auzea muzica,era in masina.Mi-a spus ca se plimba si era prin fata casei si de aia m-a sunat.Eu am iesit afara..am vazut ca masina era plina si l-am intrebat de unde s-au adunat atatia.Mi-a zis ca defapt au fost vreo 20 la acel gratar si o singura fata...care statea si pe scaunul din fata,in brate la unu,dar cu spatele.L-am intrebat ce treaba are cu ea,de ce sta in fatza,daca s-a bagat cumva in seama cu ea..mi-a spus ca nu,am intrebato si aia,la fel,aceleasi raspunsuri,insa unul din masina mi-a spus ca nu e asa si ca au stat impreuna toata seara.Aia era imbracata in colanti din latex si un tricou deschis la culoare."Prietenul: meu purta ochelari,am intrebat unde se duc si a zis ca o duc pe aia acasa,ca sta pe undeva langa iasi si o cearta ai ei daca nu se duce pana dimineata.Mi s-a parut foarte suspect,m-am enervat foarte tare,am dato pe aia jos din masina si am batuto foarte tare.Toti stateu si se uitau,nu s-a bagat nimeni,chiar si parintii mei erau,dar nu au intervenit.Dupa ce m-am saturat de dat in aia,m-am urcat in masina si l-am intrebat daca mai suntem impreuna.A dat din umeri "nu stiu".Si-a dat ochelarii jos si nu era iubitul meu..era un baiat,pe care il stiu dar cu care nu am absolut nicio treaba.Totusi eu tot visul am avut impresia k e iubitul meu,asta fara sa-i vad fata,i-am spus ca il iubesc si ca i-am aratat asta.In final se uita la mine..cu mila,duios si m-am trezit.Am uitat sa mai zic ca AIA era blonda(nu am nimic cu fetele blonde) iar masina era de lux,crem.
Sincer m-a cam bulversat visul si vroiam sa va intreb ce parere aveti,si ce credeti ca inseamana..m-am trezit foarte speriata mai ales ca in ultima vreme nu prea mai merge relatia,chiar daca sunt cu el de 2 ani si ceva,nu prea mai avem timp unul de altul,eu fac prostii care chiar nu-si au rostul,el le interpreteaza cum vrea..intelege ce vrea...si tot asa



hai ca te ajut eu sa descifrezi visul......iar o fac gratis ,la naiba ...si nici nu a venit Craciunul.....
deci....prietenul tau dar nu era de fapt el...e un barbat.....
blonda din fata ......nu sunt eu......
aia 20 de insi ce se afla in masina......20 au intrat? ....sunt tot barbati...
bataie ...violenta.....ti.o iei cat de curand ...cu apa sa te trezesti....
parintii ....te spala violent....
expunerea sentimentelor ......sigur ai iubit?
imbracamintea tipei.....se aseamana cu a mea.....le.am pus pe sarma intr.o dimi si mi le.au furat.....sigur au fost aia 20 .....

in final.....problema e asa.....fat frumos cu mot in frunte...nu e mot e altceva....un gratar el pregateste si din carne iese blonda.....tu o bati ...ea va tipa si nimeni nu se va baga ,nici parintii ..nici ceilalti ca e gratis imaginea......sa vezi diseara daca mai visezi....sigur aia radeau...eu asa i.am vazut.....dar stii cu ce pofta?! tulai doamne........
revin cu alte amanunte....publicitate ......macar asta sa ma plateasca ....


celia mi-e frik sa spun visul meu
Histria
Postat pe 27 Octombrie 2010 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
super nasol 9 De la: 21 Octombrie 2013 12:21
tot despre o fosta a prietenului meu 131 De la: kudika_01 2 Iulie 2012 02:31
Colega noua,probleme noi.... 12 De la: kudika_995491 30 Octombrie 2015 14:38
dati-mi un sfat ... nu mai suport... 73 De la: mady_puppy 3 Noiembrie 2009 23:39
Cum trebuie sa procedeze? 15 De la: arpydia 15 Septembrie 2010 13:48