Setari Cookie-uri

reader's digest

Buna tuturor...va rog de la inceput sa nu ma criticati (prea aspru) sau sa ma luati la misto (prea tare)... de curand am primit un e-mail de la...reader's digest...banuiesc ca poate si voi ati primit mesaje dela aceasta, nu stiu cum sa-i zic, 'companie de fraierit fraierii'...pt ca cineva destept s-ar fi prins ca este vrajeala. Dar eu fiind o fire mai credula...nu kiar fraiera, dar la faza asta cred ca am 'muscat-o rau de tot'...am raspuns afirmativ de a participa 'la jocul lor', fiind vorba de niste premii destul de mari in bani. deja 'imi facusem bagajele de vacanta' in avans...visam cu okii deschisi ce voi face cu acea suma frumusica de bani. regretul este cam tarziu deoarece m-am documentat prea tarziu asupra acestui Reader's Digest, deci am acitvat comanda iar acum va trebui sa platesc acea carte in valoare de 49.90 lei plus 14.90lei taxe de livrare, dar of-ul meu cel mare e ca voi plati 'a moaca' iar sansa de a castiga acel premiu 'fabulos' pt mine va fi ca o palma. As vrea sa cunosc parerile voastre in legatura cu acest Reader's digest, iar daca chiar sunt persoane care au castigat la concursurile lor i rog sa lase si ei 'un comment'...va multumesc
crissy30
Postat pe 20 Ianuarie 2012 17:31
Returneaza cartea.
Broscaru
Postat pe 20 Ianuarie 2012 17:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ZGHIRCENIA....!!!..??SA INCEAPA DISCUTIA!!.. 43 De la: kudika002139 13 Martie 2009 11:29
am si eu o intrebare... 1 De la: loredana_tomescu 30 Iunie 2008 21:53
Este bine,sau rau,sa copiem obiceiurile altor popoare??? 27 De la: eka 8 Noiembrie 2009 18:42
SA NE CUNOASTEM INTRE NOI 16 De la: kudika_9635 12 Iunie 2012 15:37
soft nokia n70 1 De la: lore_grl 7 Iulie 2009 14:52