Setari Cookie-uri

Am nevoie de sfaturi

Buna. De ceva zile am inceput sa plac o fata. Totul al inceput mergand cu cativa prieteni la un restaurant unde fata este ospatarita. De atunci cum am vazut-o mi-a placut de ea si am continuat sa mai merg si dupa ceva zile acolo fiind tot ea pe tura. Am observat ca tot se uita la mine imi zambea se baga in seama venea la masa la noi daca mai dorim ceva (clar ca vroia ceva eu cum nu mi-am dat seama am lasat-o balta). Am zis hai ca mai vin odata imi iau inima in dinti si ii cer numarul GHINION in ziua respectiva sa vad ca ea servea la sala de fumatori eu fiind la nefumatori chestia mai naspa este cum am intrat sa urc scarile am salutat-o BUNA la care ea sa uitat fix la mn nu mi-a zis nimic si si-a vazut de treaba in continuare, parea suparata nu stiu de ce pe colegii mei ia salutat pe mn pauza :| cu toate ca imi ziceau colegii mei de munca vezi ca se uita tipa la tine eu incercam sa nu ma uit sa par obsedat like "wow ce tipa faina....." vroiam din toata inima sa-i iau numarul si n-am reusit fiind "suparata"(nu stiu cu ce am gresit "suparata?" ciudat). Cum ar trebui sa procedez nu vreau sa cedez stiu ca ma place si ea pe mine e draguta foc fata de treaba finuta si nu are fite...daca se poate sa-mi dati niste sfaturi cum sa o abordez sa fac rost de numarul ei presupun ca fiecare dintre noi ne-am confruntat cu "probleme" in viata. Astept raspunsuri decente. Multumesc anticipat
kudika_24263
Postat pe 28 Decembrie 2012 00:20
dute singur,comanda ceva si las-i un bacsis pe masa cu o floare si nr tau de telefon -poate merge,fata va intelege,daca da,te va suna,daca nu,NU!!!
sa nu uiti la plecare sa o atragi cu un zambet!!!
Titanika
Postat pe 28 Decembrie 2012 00:59
De la: Titanika, la data 2012-12-28 00:59:02dute singur,comanda ceva si las-i un bacsis pe masa cu o floare si nr tau de telefon -poate merge,fata va intelege,daca da,te va suna,daca nu,NU!!!
sa nu uiti la plecare sa I-o tragi cu un zambet!!!
kudika_23609
Postat pe 28 Decembrie 2012 03:52
De la: kudika_24263, la data 2012-12-28 00:20:23Buna. De ceva zile am inceput sa plac o fata. Totul al inceput mergand cu cativa prieteni la un restaurant unde fata este ospatarita. De atunci cum am vazut-o mi-a placut de ea si am continuat sa mai merg si dupa ceva zile acolo fiind tot ea pe tura. Am observat ca tot se uita la mine imi zambea se baga in seama venea la masa la noi daca mai dorim ceva (clar ca vroia ceva eu cum nu mi-am dat seama am lasat-o balta). Am zis hai ca mai vin odata imi iau inima in dinti si ii cer numarul GHINION in ziua respectiva sa vad ca ea servea la sala de fumatori eu fiind la nefumatori chestia mai naspa este cum am intrat sa urc scarile am salutat-o BUNA la care ea sa uitat fix la mn nu mi-a zis nimic si si-a vazut de treaba in continuare, parea suparata nu stiu de ce pe colegii mei ia salutat pe mn pauza :| cu toate ca imi ziceau colegii mei de munca vezi ca se uita tipa la tine eu incercam sa nu ma uit sa par obsedat like "wow ce tipa faina....." vroiam din toata inima sa-i iau numarul si n-am reusit fiind "suparata"(nu stiu cu ce am gresit "suparata?" ciudat). Cum ar trebui sa procedez nu vreau sa cedez stiu ca ma place si ea pe mine e draguta foc fata de treaba finuta si nu are fite...daca se poate sa-mi dati niste sfaturi cum sa o abordez sa fac rost de numarul ei presupun ca fiecare dintre noi ne-am confruntat cu "probleme" in viata. Astept raspunsuri decente. Multumesc anticipat



Abordeaz-o cu discretie si cavalerism,este foarte simplu!!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Decembrie 2012 09:16
De la: kudika_24263, la data 2012-12-28 00:20:23Buna. De ceva zile am inceput sa plac o fata. Totul al inceput mergand cu cativa prieteni la un restaurant unde fata este ospatarita. De atunci cum am vazut-o mi-a placut de ea si am continuat sa mai merg si dupa ceva zile acolo fiind tot ea pe tura. Am observat ca tot se uita la mine imi zambea se baga in seama venea la masa la noi daca mai dorim ceva (clar ca vroia ceva eu cum nu mi-am dat seama am lasat-o balta). Am zis hai ca mai vin odata imi iau inima in dinti si ii cer numarul GHINION in ziua respectiva sa vad ca ea servea la sala de fumatori eu fiind la nefumatori chestia mai naspa este cum am intrat sa urc scarile am salutat-o BUNA la care ea sa uitat fix la mn nu mi-a zis nimic si si-a vazut de treaba in continuare, parea suparata nu stiu de ce pe colegii mei ia salutat pe mn pauza :| cu toate ca imi ziceau colegii mei de munca vezi ca se uita tipa la tine eu incercam sa nu ma uit sa par obsedat like "wow ce tipa faina....." vroiam din toata inima sa-i iau numarul si n-am reusit fiind "suparata"(nu stiu cu ce am gresit "suparata?" ciudat). Cum ar trebui sa procedez nu vreau sa cedez stiu ca ma place si ea pe mine e draguta foc fata de treaba finuta si nu are fite...daca se poate sa-mi dati niste sfaturi cum sa o abordez sa fac rost de numarul ei presupun ca fiecare dintre noi ne-am confruntat cu "probleme" in viata. Astept raspunsuri decente. Multumesc anticipat

io nu inteleg de ce nu te-ai dus la ea sa-i ceri nr.de tel.
Asa ai stat ca un tolomac si n-ai facut nimic...ce vrei?sa vina ea la tine sa te roage sa-i ceri nr.de telefon?unde iti este tupeu?
alandalaportocala
Postat pe 28 Decembrie 2012 10:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-as fi dorit sa fiu altcineva.. 5 De la: kudika503694 24 Mai 2014 11:01
Vreau sa fim din nou impreuna... 13 De la: pisicutza09 16 Iulie 2010 22:04
mai exista dragoste fara interes? 4 De la: valy90 13 Octombrie 2010 12:46
Batranii nostri... 23 De la: _calandrinon_ 26 Mai 2010 21:32
Sora lui: o problema sau nu? 4 De la: rashela 15 Iulie 2011 12:18