Setari Cookie-uri

Servicii specializate pentru persoanele divorțate

*Chestionar adresat PERSOANELOR DIVORȚATE!!!*

Bună ziua! Apelez la amabilitatea dvs. și vă rog să răspundeți la acest chestionar ușor de completat. Acesta face parte din lucrarea mea de licență ce are ca temă divorțul. Prin intermediul întrebărilor urmăresc să aflu care este opinia dvs. față de serviciile existente pentru persoanele divorțate și cum considerați că ar trebui să arate serviciile ideale pentru persoanele aflate în această situație. Astfel, acest chestionar reprezintă un prim pas pentru îmbunătățirea serviciilor deja existente dar și pentru a se putea crea serviciile potrivite în funcție de nevoile dvs.

Răspunsurile sunt confidențiale.

De asemenea, dacă mai cunoașteți persoane divorțate care ar fi deschise pentru completarea chestionarului, vă rog să le distribuiți și acestora linkul chestionarului !

Mulțumesc anticipat!

Linkul pentru chestionar:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfl33HobLHSvcBVkzHN9CCRJ4NmvA-0VIEpuGyrvWCENJJVnA/viewform?usp=sf_link
kudika_1032737
Postat pe 25 Aprilie 2018 13:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Banii de nunta in cont gresit 49 De la: kudika_944494 28 Mai 2014 23:29
Agentii matrimoniale 3 De la: rebecca123 25 Septembrie 2014 13:36
Am nevoie de un sfat si de sustinere... 1 De la: naty38 19 August 2010 18:30
prietenul meu mia propus sa locuim impreuna, insa cind merge vorba de nunta zice ca nu degraba. care poate fi motivul? 10 De la: eu_olguta 28 Martie 2012 16:08
Sunt foarte suparata 150 De la: valitecuci 30 Ianuarie 2011 21:23