Setari Cookie-uri

PASTILELE ALLI

ce parere aveti despre pastilele de slabit alli?mi le am cumparat si eu,dar imi e frica sa le incerc. ajutati ma cu pareri,deoarece imi doresc din tot sufletul sa dau jos macar 10 kg!
mary_dolly_85
Postat pe 26 August 2009 14:42
Am vazut, la un moment dat, o emisiune la tv unde se vorbea despre un sondaj facut in randul americanilor,iar tema era despre cele mai eficiente pastile de slabit. Alli erau pe ultimul loc... Din cate imi aduc aminte, in jur de 95% dintre persoane au spus ca nu au avut niciun fel de efect.

Despre reactii adverse nu-ti pot spune mai nimic deoarece nu stiu mare lucru despre ele.

Presupun ca ti-ai facut curaj, pana acum, sa le incerci. Ce parere ti-ai facut?

Toate cele bune!
Aphrodisia
Postat pe 14 Septembrie 2009 15:17
EU AM SLABIT CU SUPER SLIM 20 KG INTR-O LUNA SI JUMATATE SI MA SIMT EXCELENT DUPA 6 LUNI, BA CHIAR M-AM MENTINUT SI MI-AMFACUT SI ANALIZELE SI SUNT OK
kudika059219
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:21
mai sanatos ar fi sa incerci cu ceai verde nu-ti face nici un rau ba din contra te si revigoreaza lasa naibi pastilele sunt chestii sin tetice si ai sansa sa iei kg inapoi poate chiar mai mult,nu merita crede-ma
dea_healthy
Postat pe 14 Noiembrie 2009 14:18
NISTE PORCARII FFFFF SCUMPE!UN GRAM NU AM DAT JOS!SINCER!
RELICOCO
Postat pe 14 Noiembrie 2009 18:56
stimata doamna faceti cit mai multa miscare, mergrti pe jos zilnic 2kilometri. nu mai consumati grasimi. beti in fiecare zi apa plata cu lamiie. peste fiert, carne de pui gratar sau fiert.iar seara dupa 7 nu mai mincati nimic. consumati cit mai multe fructe si legume
kudika098645
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:11
eu personal nu prea maninc . prefer sa maninc cit mai rar si sarac. adica peste, legume , fructe multe, gratar carne de pui si vitel, fara grasimi, si mai ales multa miscare.eu maninc in fiecare zi la 12 citeodata si la 3. corpul meu e invatat cu infometarea. dar fiecare face cum ii permite corpul
kudika098645
Postat pe 14 Noiembrie 2009 21:43
buna, sunt una dintre disperatele care vrea sa scape de cateva kg..spun disperata pentru ca am dat banii pe tot felul de prostii pt a slabi,asa face orice femeie cand vede o super reclama care-i garanteaza ca va arata ca o diva. Am luat si Alli, pe langa faptul ca sunt scumpe nu s-a vazut nimic. Este mult mai ok sa iei capsule de ceai verde, Normoponderol 4 pastile seara inainte de culcare pt a avea un stomac plat dimineata. Si cu toate astea nu am scapat foarte mult de kg insa, de 2 luni iau Reductil. Ma simt ok, nu am probleme medicale si este recomandat de nutritionit. In plus, chiar si medicul meu de familie spune ca e mai putin periculos decat pastila de slabit sau altele desi, la indicatii scrie o serie de chestii nu chiar placute. Cu acest Reductil am reusit sa slabesc vizibil 6 kg in 2 luni. Puteam slabi si mai mult insa, am preferat sa slabesc mai putin si sanatos. Am mancat cam tot ce are nevoie organismul insa fara paine, dulciuri , sucuri, paste.Nu pot recomanda Reductil pentru ca stiu ca pastilele de slabit n usunt sanatoase dar, acest Reductil m-a ajutat psihic foarte mult, m-a ajutat sa merg mai departe, sa continui eu singura si acum sincer, toata lumea se mira de felul in care arat.
miki2009
Postat pe 17 Noiembrie 2009 12:49
e bine ca ai gasit ceva , ce tea ajutat bravo. acum ai grija sa te mentii asa
kudika098645
Postat pe 17 Noiembrie 2009 13:21
Cel mai bun program este dieta combinata cu aerobic si modelat corpul cu putin fitness. Practic trebuie tinut cont cat mancam si ce bem, la ce ore luam masa si aportul de lichide. FFFF important este sa asiguri organismului 2 litri de lichide pe zi. Ultima masa sa fie cu o ora inainte de a face sport, in timpul programului sportiv bei apa plata apoi dupa "nik" . De preferat sa faci aerobic de trei ori pe sapt. sau mai mult insa cu pauza de Sambata sau macar Duminica ( ficatul, inima pot avea de suferit din cauza oboselii). Poti incerca dieta disociata o alta dieta cat de cat mai sanatoasa in nici un caz diete miraculoase, stricte fac mai mult rau decat bine in plus pui la loc mai mult decat ai dat jos adica nu te mai mentii din contra... Nu sunt impotriva tabletelor insa daca nu consumi sare, zahar,fainoase si grasimi, nu ai nevoie de ele( unele iti pot slabi organismul in asa fel incat nu o sa mai ai ce repara...inima e cea mai afectata -dupa cum stiti este un muschi care se atrofiaza si el).
Incepeti cu exercitii usoare pentru a va tonifica cardio-respirator si asta cu o luna inainte de aerobic. Puteti alerga in parc, merge pe role cu bicicleta acum puteti schia sau inota la piscina. Oxigenati-va creierul cu miscare si aer liber , o sa fiti mai sanatoase. Succes, hai la treaba am mancat destule sarmalute.
:sml-happy0158
snowflower
Postat pe 1 Ianuarie 2010 11:46
am folosit pastilele de slabit alli.nu sunt bune de nimik si in plus sunt si foarte scumpe
ally2902
Postat pe 2 Ianuarie 2010 00:55
ce ma bucur ca aud ca super slim da randamente pt ca de 3zile am inceput sa iau si eu ..mi-am luat pr 1 luna am zis ca dc da randament imi voi mai lua dc nu nu..dar am observat ca scade f mult pofta si senzatia de a manca,si beau mai multe lichide ..eu care dc beam o cana de apa pe zi era mult....sper din tot sufletu sa slabesc
rubya_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 07:26
apropo dupa ce ai luat super slim o luna si ai slabit ....ai mai luat?sau le-ai rarit?o data la 2,3 zile???
rubya_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 07:28
apropo de ceaiu verde.......am baut si eu asa ceva...DAR ca sa ty o cura cu ceai verde tr sa stai numa in casa cel putin eu nu aveam cum sa ies....."baia era camera m"
rubya_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 07:29
nu cred k ai slabit 20 de kg intr-o luna asa ceva na-m mai auzit am luat si eu si nu am dat mai nimk jos ................nu stiu cum ai dat tu jos atit de mult
claudiata_1981
Postat pe 21 Martie 2010 10:42
Pastilele ALII sunt o mare porcarie. Da cautare pe google la XENICAL, care este defapt substanta activa din ALII, te vei ingrozii ce vei gasii acolo.
Regim bun de slabit, este regimul pe care til faci tu.
Eu pe langa profesiea de baza, sunt si maso-reflexo-terapeut. Iti spun ce mai fac pe langa pentru a intelege ca, nu iti spun ce am visat aseara si sa slabit.
eu iti recomand ce le-am recomandat tuturor pacientelor (pacientilor mei)mele Pe langa sedintele de masaj anticelulitic 2-3/ sapt, le-am rugat sa isi tina un jurnal alimentar.
In care sa noteze, orice fel de aliment, lichid care il baga in gura si ora, mai ales ora este f f f f importanta.
De ex:
7.00 cafea 200 mil cu 2 lingurite zahar
12.35. un mar etc
acest jurnal se tine minim 21 de zile , dar este bine sa fi corecta.
Apoi fie si singura imi poti elimina proastele obiceiuri alimentare.
Consuma multe mere verzi si ceaiuri, o combinatie buna , cu care eu am avut succes este: ceai de : soc, verde, papadie, chimbir, urzica.
Este o combinatie din care se face un ceai concentrat, adica" 200 mul apa 4 lingurite ceai amestec, se beau 5-6 cani / zi.
Lasati pastillele si alte cele. Mai ales pastilele care vand vise. Acest SUPER SLIM are sigur in compozitie SIBUTRAMINA, Iar daca ajungi sa iei pastile sa iti controlezi foamea, treci si pe psihiatru.
Iar ca regim alimentar iti recomand regimul diabeticului. SLABESTI PUTIN SI BINE.
mult succes
healthy013618
Postat pe 21 Martie 2010 15:34
eu cred ca decat sa platesti un tub de pastile mai bine iti platesti o luna sau doua sala si te duci sa faci sport : alergari,abdomene la greu, nu mai mananci seara si ai rezultete garantat ...iei pastile daca doamne fereste esti bolnava dar daca esti sanatoasa nu mi se pare o idee buna
jessica23_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 18:35
De la: mary_dolly_85, la data 2009-08-26 14:42:24ce parere aveti despre pastilele de slabit alli?mi le am cumparat si eu,dar imi e frica sa le incerc. ajutati ma cu pareri,deoarece imi doresc din tot sufletul sa dau jos macar 10 kg!

doar 10?! la asa bunatate de pastile, doar 10 astepti?!
no`poi...afla de la mine, ca nu-i da, nici 1 kil...eventual, cand le termini, o sa mai pui 4 in 2 zile
100101
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:53
De la: jessica23, la data 2010-04-22 18:35:38eu cred ca decat sa platesti un tub de pastile mai bine iti platesti o luna sau doua sala si te duci sa faci sport : alergari,abdomene la greu, nu mai mananci seara si ai rezultete garantat ...iei pastile daca doamne fereste esti bolnava dar daca esti sanatoasa nu mi se pare o idee buna

da mai, da`acolo trebuie sa alerge, sa traga de fiare...sa transpire. pe cand cu pastilele, sta in pat cu cheeseburger in mana, se uita la televizor, dupa ce-l termina de infulecat, hap o pastila
100101
Postat pe 23 Aprilie 2010 09:32
De la: kyru, la data 2010-04-23 09:32:20
De la: jessica23, la data 2010-04-22 18:35:38eu cred ca decat sa platesti un tub de pastile mai bine iti platesti o luna sau doua sala si te duci sa faci sport : alergari,abdomene la greu, nu mai mananci seara si ai rezultete garantat ...iei pastile daca doamne fereste esti bolnava dar daca esti sanatoasa nu mi se pare o idee buna

da mai, da`acolo trebuie sa alerge, sa traga de fiare...sa transpire. pe cand cu pastilele, sta in pat cu cheeseburger in mana, se uita la televizor, dupa ce-l termina de infulecat, hap o pastila


:))))))))))

asta este ... fiecare cu puturoseala lui, dar daca ar gandi logic nu ar mai lua nimeni pastile si toate prostiile ...DIETA MEA: sport si mancare sanatoasa

nu zic... mai mananc cand imi este pofta si ¨nesanatos¨ dar nu e ca si cum ai manca in fiecare zi carnati, sarmale, friptura de porc etc etc ca avem atatea bunatati ...
jessica23_healthy
Postat pe 3 Mai 2010 01:34
buna!
daca te intereseaza un program de slabit fara riscuri pentru sanatate, garantat, incercat de 2-3 persoane prieteni, care te poate ajuta sa elimini 8 kg in 3 luni putem discuta
insa trebuie sa-ti spun ca fara a face miscare si a mentine o dieta adecvata degeaba iei pastile chiart sio ce am eu
totul depinde de tine
miscare mancare echilibrata

adresa mea de mail este mgitudor@yahoo.com

iti doresc multra sanatate si numai bine

Mihai
memeitza
Postat pe 3 Mai 2010 12:41
Ciao, am de vanzare o cutie de alli cu 42 de capsule. Mama mea a urmat programul o perioada, dar datorita jobului si altor probleme, nu mai are timp sa mearga la sala, iar alli fara miscare nu functioneaza. Daca e cineva interesat, dau cutia cu 100 ron. Trimiteti-mi un mail pe ioanabragaru@gmail.com. O zi faina :)
ioanabragaru
Postat pe 20 Mai 2010 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hai sa scapam de vergeturi!! 2 De la: kudika226898 2 Septembrie 2010 10:23
Reductil 16 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:09
CUM VA PREGATITI SILUETA PENTRU SARBATORI ????? 16 De la: Florentina90 16 Septembrie 2013 17:52
Gatim si mancam sanatos 18 De la: kudika226898 15 Iulie 2013 19:40
cu ce sa inlocuiesc painea ? 41 De la: EXTERMINATOR2 21 Decembrie 2011 12:56