Setari Cookie-uri

a iubi o persoana casatorita

Este bine sa traiesti clipele minunate.Ca mai tarziu nu se stie.
Pentru subutza:
Draga, nu numai amantele sunt asa.Uneori si sotiile.Fac parte din aceeasi specie.
kudika023770
Postat pe 14 Iulie 2009 16:24
Zici ca nu mai esti tanara....probabil nici el...Este o foarte mare diferenta de la caz la caz..vezi fete tinere indragostite de niste barbati mai in varsta...dar cand e vorba de dragostea intre doi oameni maturi...E ceva mult mai profund. Zici ca va iubiti, tu esti libera sa inteleg, iar el e casatorit. Da draga mea, cum sa-i ceri sa divorteze si sa te ia pe tine.? Suferiti amandoi. Stiu cum suferi tu, si daca te iubeste sincer la fel sufera si el.Dupa ce pleaca el de la tine, tu tanjesti dupa el. El saracul mai are de jucat un rol acasa.S-o suporte pe "sotia"lui.Sa fie atent,sa mai comunice cu ea,dar gandul lui e departe. E la tine. Asta,daca te iubeste cu adevarat.E greu de luat decizii in asemenea cazuri. Nu e chiar asa de simplu un divort, cum va inchipuiti. Totusi traiesti cu o persoana in casnicie,va leaga si amintiri frumoase, copii, iar acuma la maturitate sa constati ca defapt, sufletul tau pereche nu e omul cu care ai trait. Iar tu draga mea,traiesti cu sentimentul de vinovatie ca ii faci rau sotiei lui.In loc sa strigi in lume fericirea ta ca esti indragostita, ca ai un om langa tine care la randul lui si el te iubeste, trebuie sa taci .Ca lumea te va cataloga: amanta. E usor sa condamni pe cineva. Nu ai voie sa condamni pe nimeni.Pentru faptele noastre vom avea Cui sa dam explicatii. O lectie de viata este si asta: nu condamna pe nimeni si nu judeca .Unii deja au invatat asta. Altii mai au de invatat.Poate intr-o alta viata.
ZanaZanelor
Postat pe 14 Iulie 2009 16:51
De la: 6262, la data 2008-01-21 19:50:02ce este de facut atunci cand esti indragostita de un barbat casatorit dar nu mai esti foarte tanara? ce este de facut daca el iti raspunde iubirii cu o mare intensitate, te simti fericita, implinita, traiesti o poveste incredibil de frumoasa, dar toate acestea trebuiesc ascunse cu grija pentru a nu rani sotia care-si astepata increzatoare sotul acasa?


Daca astepti incurajari si acceptul ca e ok sa ai o relatie cu un barbat casatorit nu cred ca o sa-l primesti de la prea multe pe aici.Daca nici la varsta ta nu esti destul de matura sa stii ca astfel de relatii rareori se termina bine pentru cineva din triunghiul amoros inseamna ca ai trait degeaba.

Postat pe 14 Iulie 2009 16:59
Bucura-te cat poti de clipele frumoase dar ai decenta sa nu fii cea il influenteaza sa-si strice familia.Nu te umple de noroi.

Postat pe 14 Iulie 2009 17:01
Draga mea, cand ajunge acasa, pantofii ii lasa la usa.
kudika023770
Postat pe 15 Iulie 2009 15:17
De la: kudika023770, la data 2009-07-15 15:17:13Draga mea, cand ajunge acasa, pantofii ii lasa la usa.



dar cand iese din casa cu ce se incalta?
ionia
Postat pe 15 Iulie 2009 18:33
De la: kudika023770, la data 2009-07-15 15:17:13Draga mea, cand ajunge acasa, pantofii ii lasa la usa.


La usa, in afara sau in interiorul casei?
valita76
Postat pe 16 Iulie 2009 13:07
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-14 11:35:52Dar stiu ca ma iubeste enorm si in ciuda faptului ca are un servici care ii cam ocupa timpul nu a fost zi sa nu ne vedem macar de doua ori...seara stand pana dupa miezul noptii adeseori. Sunt sentimente involuntare si chiar daca as vrea sa nu mai simt nimic pt el nu reusesc. Asa a fost sa fie...



Cum sa te iubeasca mai ? De ce esti naiva ?
Pot sa inteleg inselatul, ca suntem oameni, gresim, sa zicem ca s-a casatorit si s-a terminat repede love story-ul dintre el si sotie...daca el te iubeste pe tine, de ce inca mai este casatorit ?

Postat pe 16 Iulie 2009 13:32
depinde cum isi manifesta sentimentele...rareori un barbat casatorit isi lasa sotia pentru altcineva doar daca o iubeste foarte mult pe respectiva femeie...totusi sunt atatia barbati si necasatoriti sh cu care ai putea sa fi fericita si nu ai mai fi asa stresata din cauza unui barbat casatorit...
b3auty_island
Postat pe 16 Iulie 2009 13:54
Mai este casatorit pentru ca fetita e mica,dupa cum v-am zis are doar 5 luni si o respecta pe sotia lui ceea ce mi se pare normal. Avand in vedere ca ne stim de vreo luna dar ne iubim enorm,si il simt ca nu ma minte pentru ca nu mai facea atatea pentru mine.Probabil venea "se descarca" si pleca. Dar stam noaptea impreuna pana tarziu,doarme la mine,iar ziua ne vedem de cel putin doua ori. Nu pot sa-i cer sa divorteze acum,dupa asa scurt timp.Ne iubim ca doi nebuni,dar din pacate asa a fost sa fie. Da,stiu ca sunt atatia barbati necasatoriti,dar daca eu simt ca nu-i nimeni in jurul meu,ca nu vreau pe nimeni,nu vad nici un alt barbat in afara de el. Nu e foarte ortodox cum procedez,probabil ar trebui sa`l sun si sa`i spun :"Gata,nu ne mai vedem.Nu se mai poate". Stiu,asa ar trebui dar nu pot sa fac acest lucru. El in toamna va pleca pentru 2 ani,undeva in Africa,si mi`a zis sa vin la el daca o sa vreau pentru ca o sa ne fie greu unul fara altul. Poate dupa acest timp as putea sa`i cer sa divorteze. Am uitat sa precizez ca el peste 3 ani,oricare ar fi situatia vrea sa avem un bebe. Si de ce spun peste 3,pentru ca abia sunt in anul I la facultate. Astept pareri de la voi.
NotForLovers
Postat pe 19 Iulie 2009 20:53
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 20:53:34 Mai este casatorit pentru ca fetita e mica,dupa cum v-am zis are doar 5 luni si o respecta pe sotia lui ceea ce mi se pare normal. Avand in vedere ca ne stim de vreo luna dar ne iubim enorm,si il simt ca nu ma minte pentru ca nu mai facea atatea pentru mine.Probabil venea "se descarca" si pleca. Dar stam noaptea impreuna pana tarziu,doarme la mine,iar ziua ne vedem de cel putin doua ori. Nu pot sa-i cer sa divorteze acum,dupa asa scurt timp.Ne iubim ca doi nebuni,dar din pacate asa a fost sa fie. Da,stiu ca sunt atatia barbati necasatoriti,dar daca eu simt ca nu-i nimeni in jurul meu,ca nu vreau pe nimeni,nu vad nici un alt barbat in afara de el. Nu e foarte ortodox cum procedez,probabil ar trebui sa`l sun si sa`i spun :"Gata,nu ne mai vedem.Nu se mai poate". Stiu,asa ar trebui dar nu pot sa fac acest lucru. El in toamna va pleca pentru 2 ani,undeva in Africa,si mi`a zis sa vin la el daca o sa vreau pentru ca o sa ne fie greu unul fara altul. Poate dupa acest timp as putea sa`i cer sa divorteze. Am uitat sa precizez ca el peste 3 ani,oricare ar fi situatia vrea sa avem un bebe. Si de ce spun peste 3,pentru ca abia sunt in anul I la facultate. Astept pareri de la voi.



Anul 1 ? El cati ani are ? Si..esti sigura ca se merita sa iti irosesti tineretea pt un crush de o luna ?

Postat pe 19 Iulie 2009 21:05
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 20:53:34 Mai este casatorit pentru ca fetita e mica,dupa cum v-am zis are doar 5 luni si o respecta pe sotia lui ceea ce mi se pare normal. Avand in vedere ca ne stim de vreo luna dar ne iubim enorm,si il simt ca nu ma minte pentru ca nu mai facea atatea pentru mine.Probabil venea "se descarca" si pleca. Dar stam noaptea impreuna pana tarziu,doarme la mine,iar ziua ne vedem de cel putin doua ori. Nu pot sa-i cer sa divorteze acum,dupa asa scurt timp.Ne iubim ca doi nebuni,dar din pacate asa a fost sa fie. Da,stiu ca sunt atatia barbati necasatoriti,dar daca eu simt ca nu-i nimeni in jurul meu,ca nu vreau pe nimeni,nu vad nici un alt barbat in afara de el. Nu e foarte ortodox cum procedez,probabil ar trebui sa`l sun si sa`i spun :"Gata,nu ne mai vedem.Nu se mai poate". Stiu,asa ar trebui dar nu pot sa fac acest lucru. El in toamna va pleca pentru 2 ani,undeva in Africa,si mi`a zis sa vin la el daca o sa vreau pentru ca o sa ne fie greu unul fara altul. Poate dupa acest timp as putea sa`i cer sa divorteze. Am uitat sa precizez ca el peste 3 ani,oricare ar fi situatia vrea sa avem un bebe. Si de ce spun peste 3,pentru ca abia sunt in anul I la facultate. Astept pareri de la voi.
Dragoste dupa o luna?extrordinar cum va lasati prostite fetele astea tinere.mai fetica tu esti ciunga ,oloaga sau ai vreun handicap? nu poti sa gasesti unul liber doar pentru tine? te multumesti cu frimiturile de la masa alteia?
FRANNNCE
Postat pe 19 Iulie 2009 22:47
Nu consider ca imi irosesc tineretea atata timp cat sunt extraordinar de fericita. Are 29 de ani.Eu am 20. Macar daca s-ar folosi de mine, macar daca nu m-ar iubi dar stiu sigur ca ma iubeste enorm. Da aici ai dreptate,ar trebui sa-mi gasesc pe cineva liber dar inima mea s-a oprit la el. Pur si simplu nu pot sa renunt. Chiar ma gandeam intr-o zi ca poate era mai bine daca nu`i pasa de mine,probabil isi rezolva o treaba si-mi dadea un sut in fund si eu vrand-nevrand trebuia sa-l uit,sa nu-l mai vad. Dar nu e asa. Poate ma considerati o fiinta lipsita de orice urma de principii si imi asum aceasta responsabilitate pentru ca mi-am facut-o cu mana mea.Eu,fata aceea cu principii bine puse la punct pana acum o luna jumate e indragostita nebuneste de un barbat casatorit. Nici mie nu-mi vine sa cred.
NotForLovers
Postat pe 19 Iulie 2009 22:57
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 22:57:03 Nu consider ca imi irosesc tineretea atata timp cat sunt extraordinar de fericita. Are 29 de ani.Eu am 20. Macar daca s-ar folosi de mine, macar daca nu m-ar iubi dar stiu sigur ca ma iubeste enorm. Da aici ai dreptate,ar trebui sa-mi gasesc pe cineva liber dar inima mea s-a oprit la el. Pur si simplu nu pot sa renunt. Chiar ma gandeam intr-o zi ca poate era mai bine daca nu`i pasa de mine,probabil isi rezolva o treaba si-mi dadea un sut in fund si eu vrand-nevrand trebuia sa-l uit,sa nu-l mai vad. Dar nu e asa. Poate ma considerati o fiinta lipsita de orice urma de principii si imi asum aceasta responsabilitate pentru ca mi-am facut-o cu mana mea.Eu,fata aceea cu principii bine puse la punct pana acum o luna jumate e indragostita nebuneste de un barbat casatorit. Nici mie nu-mi vine sa cred.
la 20 de ani trebuie sa traiesti in naivitatea virstei cu baieti de virsta ta,sa te distrezi nu sa astepti frimitura de la ala insurat! cel ce a inselat-o pe sotie te va insela si pe tine.......;deocamdata esti in perioada de inceput cind ii tremura madularul dupa ceva nou! te iubeste dupa o luna??????? asa o iubea si pe nevasta! pacat de tine dar sa tii minte ca asa cum iti asterni ........asa dormi! pun pariu ca daca afla sotia lui de relatia voastra el o sa se debareseze de tine rapid........asta daca ea il mai primeste! fetele aidoma tie sint destule dar nu cunosc niciuna fericita!iti alegi o viata de rahat pe lacrimile unui copilas!iti urez multa minte!
FRANNNCE
Postat pe 19 Iulie 2009 23:05
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 22:57:03 Nu consider ca imi irosesc tineretea atata timp cat sunt extraordinar de fericita. Are 29 de ani.Eu am 20. Macar daca s-ar folosi de mine, macar daca nu m-ar iubi dar stiu sigur ca ma iubeste enorm. Da aici ai dreptate,ar trebui sa-mi gasesc pe cineva liber dar inima mea s-a oprit la el. Pur si simplu nu pot sa renunt. Chiar ma gandeam intr-o zi ca poate era mai bine daca nu`i pasa de mine,probabil isi rezolva o treaba si-mi dadea un sut in fund si eu vrand-nevrand trebuia sa-l uit,sa nu-l mai vad. Dar nu e asa. Poate ma considerati o fiinta lipsita de orice urma de principii si imi asum aceasta responsabilitate pentru ca mi-am facut-o cu mana mea.Eu,fata aceea cu principii bine puse la punct pana acum o luna jumate e indragostita nebuneste de un barbat casatorit. Nici mie nu-mi vine sa cred.


Nu-i musai sa isi rezolve treaba o data, de doua ori. Poate sa te tine "spanzurata" de el cateva luni, ani chiar inainte sa te paraseasca. Parerea mea e ca trebuie sa-l pui la incercare inainte de orice decizie. Inteleg pasiunea, dar daca era un barbat adevarat nu s-ar fi dat la cineva, pentru ca ar fi avut destul de multa onoare. cred ca vorbesc SF pe aici.
Kathara
Postat pe 19 Iulie 2009 23:08
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 22:57:03 Nu consider ca imi irosesc tineretea atata timp cat sunt extraordinar de fericita. Are 29 de ani.Eu am 20. Macar daca s-ar folosi de mine, macar daca nu m-ar iubi dar stiu sigur ca ma iubeste enorm. Da aici ai dreptate,ar trebui sa-mi gasesc pe cineva liber dar inima mea s-a oprit la el. Pur si simplu nu pot sa renunt. Chiar ma gandeam intr-o zi ca poate era mai bine daca nu`i pasa de mine,probabil isi rezolva o treaba si-mi dadea un sut in fund si eu vrand-nevrand trebuia sa-l uit,sa nu-l mai vad. Dar nu e asa. Poate ma considerati o fiinta lipsita de orice urma de principii si imi asum aceasta responsabilitate pentru ca mi-am facut-o cu mana mea.Eu,fata aceea cu principii bine puse la punct pana acum o luna jumate e indragostita nebuneste de un barbat casatorit. Nici mie nu-mi vine sa cred.


Mai cel mai bine este sa faci un scenariu frumos si sa afle nevasta-sa de voi , sa vedem atunci cat te mai iubeste ( dar fara ca el sa stie ca ai fost in spatele scenariului, sa para ceva pur intamplator )

Postat pe 20 Iulie 2009 06:55
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-19 22:57:03 Nu consider ca imi irosesc tineretea atata timp cat sunt extraordinar de fericita. Are 29 de ani.Eu am 20. Macar daca s-ar folosi de mine, macar daca nu m-ar iubi dar stiu sigur ca ma iubeste enorm. Da aici ai dreptate,ar trebui sa-mi gasesc pe cineva liber dar inima mea s-a oprit la el. Pur si simplu nu pot sa renunt. Chiar ma gandeam intr-o zi ca poate era mai bine daca nu`i pasa de mine,probabil isi rezolva o treaba si-mi dadea un sut in fund si eu vrand-nevrand trebuia sa-l uit,sa nu-l mai vad. Dar nu e asa. Poate ma considerati o fiinta lipsita de orice urma de principii si imi asum aceasta responsabilitate pentru ca mi-am facut-o cu mana mea.Eu,fata aceea cu principii bine puse la punct pana acum o luna jumate e indragostita nebuneste de un barbat casatorit. Nici mie nu-mi vine sa cred.


O luna jumate intr-o asemena relatie inseamna .. "iubire de-o vara".
Iar acel "ma iubeste enorm".. o sa-l schimbi in curand.. cu "a vrut doar friptura ca era satul de ciorba"..
Nu crezi? Mai vedem... ne mai citim .. poate..
rashela
Postat pe 20 Iulie 2009 07:41
daca ai doar 20 de ani incearca sa gasesti pe cineva liber de varsta ta,altfel viata o sa-ti ofere mari
surprize,si ai sa descoperi ca timpul trece si el nu o sa-si lase nevasta niciodata,iar faptul ca esti indragostita vai.........,incearca sa te intalnesti odata cu el cand e cu sotia si cu copilul si ne povestesti si noua dupa aceaa ce ai simtit
kudika053420
Postat pe 20 Iulie 2009 08:54
hmmm! am vazut o multime de sfaturi date de antevorbitorii mei si daca ai lua in considerare parerile lor ai vedea ca totul se reduce la un singur cuvant...."despartire". Stiu ca e foarte greu cand iubesti sa iei o asemenea decizie dar sustin parerea celorlalti membrii. O asemenea dragoste nu duce la nimic bun mai ales cand la mijloc sunt copii. Incearca sa te pui doar putin timp in postura sotiei.....oare cum te-ai simtii??/ Un mic sfat de la cineva trecut prin viata......NU ITI CLADI FERICIREA PE SUFERINTA CELORLALTI si mai ales pe lacrimile unui copilas pe care s-ar putea sa il lasi fara parinte!
Gandeste-te foarte bine ce inseamna a distruge viata unei fiinte nevinovate. Blestemele adultilor sunt lacrimile copiilor!!!! Astept sa ne spui ca iubesti un tanar cu care sa fi cu adevarat fericita
kudika046183
Postat pe 20 Iulie 2009 09:09
De la: kudika046183, la data 2009-07-20 09:09:40hmmm! am vazut o multime de sfaturi date de antevorbitorii mei si daca ai lua in considerare parerile lor ai vedea ca totul se reduce la un singur cuvant...."despartire". Stiu ca e foarte greu cand iubesti sa iei o asemenea decizie dar sustin parerea celorlalti membrii. O asemenea dragoste nu duce la nimic bun mai ales cand la mijloc sunt copii. Incearca sa te pui doar putin timp in postura sotiei.....oare cum te-ai simtii??/ Un mic sfat de la cineva trecut prin viata......NU ITI CLADI FERICIREA PE SUFERINTA CELORLALTI si mai ales pe lacrimile unui copilas pe care s-ar putea sa il lasi fara parinte!
Gandeste-te foarte bine ce inseamna a distruge viata unei fiinte nevinovate. Blestemele adultilor sunt lacrimile copiilor!!!! Astept sa ne spui ca iubesti un tanar cu care sa fi cu adevarat fericita


Eu cred ca ai dreptate pana la un punct. Acela in care iti imaginezi ca tatal (sotul) este legat fedeles si luat cu forta de langa copilul sau... de o femeie oarecare . Singurul care il lasa fara parinte.... este parintele insusi.
rashela
Postat pe 20 Iulie 2009 09:15
si eu pana acum 2 luni, gandeam ca absolut niciodata nu voi umbla cu un barbat casatorit, tot timpul am refuzat avansurile acestor barbati, dar in viata nu este asa, si eu am fost casatorita, am divortat acum 6 luni, acum 2 luni am cunoscut pe cineva, dragoste la prima vedere, atat din partea mea cat si a lui, la inceput am refuzat sa incep o relatie cu el, pentru ca este casatorit si are si un copil, dar pana la urma, purtand discutii nenumarate si foarte lungi cu el, am acceptat sa fim impreuna, abia acum la 30 ani, langa el, pot spune ca ma simt cu adevarat femeie, ca simt ca traiesc, si sunt fericita, alaturi de el traiesc ceea ce doar visam, si in adancul sufletului speram ca intr-o zi toarte visele mele vor deveni realitate, nu stiu cat va dura relatia, cum se va termina, dar am hotarat sa traiesc clipa, momentul, sa ma bucur de clipele frumoase, si totul sa se intample asa cum vrea Doamne Doamne, i-am spus ca nu vreau sa-si neglijeze familia, sa o respecte in continuare, asa ca draga mea, sfatul meu fa ce-ti dicteaza inima, este usor sa dam sfaturi cand nu suntem in situatia asta, iar cand suntem luam hotarari pe care le condamnam
kristinaristea
Postat pe 20 Iulie 2009 09:19
daca te iubeste de ce nu divorteaza,,,,,se HRANESTE cu momentele traite cu tine,DOAR ATAT,am trait asemenea momente,STIU CE ESTE IN SUFLETUL TAU,vrei ca cineva sa te sustina acum,sa-ti spuna ceea ce vrei tu sa auzi---NU SE MERITA SA-TI PIERZI TIMPUL--iti pot povesti mai multe daca doresti---(lasa-mi mesaj pe privat daca vei dori)--
kudika045323
Postat pe 20 Iulie 2009 10:01
De la: kristinaristea, la data 2009-07-20 09:19:23si eu pana acum 2 luni, gandeam ca absolut niciodata nu voi umbla cu un barbat casatorit, tot timpul am refuzat avansurile acestor barbati, dar in viata nu este asa, si eu am fost casatorita, am divortat acum 6 luni, acum 2 luni am cunoscut pe cineva, dragoste la prima vedere, atat din partea mea cat si a lui, la inceput am refuzat sa incep o relatie cu el, pentru ca este casatorit si are si un copil, dar pana la urma, purtand discutii nenumarate si foarte lungi cu el, am acceptat sa fim impreuna, abia acum la 30 ani, langa el, pot spune ca ma simt cu adevarat femeie, ca simt ca traiesc, si sunt fericita, alaturi de el traiesc ceea ce doar visam, si in adancul sufletului speram ca intr-o zi toarte visele mele vor deveni realitate, nu stiu cat va dura relatia, cum se va termina, dar am hotarat sa traiesc clipa, momentul, sa ma bucur de clipele frumoase, si totul sa se intample asa cum vrea Doamne Doamne, i-am spus ca nu vreau sa-si neglijeze familia, sa o respecte in continuare, asa ca draga mea, sfatul meu fa ce-ti dicteaza inima, este usor sa dam sfaturi cand nu suntem in situatia asta, iar cand suntem luam hotarari pe care le condamnam
te simti langa el? nu cumva tuiei firmiturile ce pica de la sotia lui ,
mihaelatrincu
Postat pe 20 Iulie 2009 10:04
dar ce pretentii ai de la amanta ???!! de ce nu aveti pretentii de la sot? ca doar cu el impartiti si bunele si relele
aanaxor
Postat pe 20 Iulie 2009 15:59
dar de ce nu faci tu ceea ce doresti fara sa ne intrebi? nu prea inteleg care e rostul unor discutii de genul acesta
aanaxor
Postat pe 20 Iulie 2009 16:02
mai fetelor, in aceeasi situatie ma aflu si eu. nu caut nici un fel de justificare pentru ca stiu ca gresesc
de cateva ori am vrut si eu sa ma despart de el, iar apoi ne-am impacat
are 2 copii si o sotie destul de frumoasa, insa imi spune ca se simte neimplinit.
si eu sunt divortata si am o fetita, asa ca ar trebui sa gandesc destul de matur, dar cand dragostea ne da tarcoale, e destul de greu sa gandesti la rece.
georgescu_simona21
Postat pe 20 Iulie 2009 21:42
buna. uite id-ul de mess: andra_n68
NotForLovers
Postat pe 20 Iulie 2009 22:32
Nu`mi caut justificari ca n`au sens. Da,aveti dreptate.la un moment dat o sa se sfarseasca relatia poate, dar pana atunci nu pot sa ma despart de el,sunt "dependenta" de zambetu`lui,de vorbele lui,de tot ce tine de el. Si nici el nu ma va lasa sa plec de langa el. E aiurea sa stii ca acolo undeva e si sotia si copilu`dar il iubesc enorm.Ma simt implinita,fericita si in siguranta cu el,simt ca sunt EU. E minunata senzatia.
NotForLovers
Postat pe 20 Iulie 2009 22:36
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-20 22:32:27buna. uite id-ul de mess: andra_n68


ce fain! pot sa te bag si io in lista?
ma gandesc ca odata s-odata vei termina cu el.
apropo, sunt casatorit!
geo_x
Postat pe 20 Iulie 2009 22:38
De la: geo_x, la data 2009-07-20 22:38:17
De la: sebyutza_forever, la data 2009-07-20 22:32:27buna. uite id-ul de mess: andra_n68


ce fain! pot sa te bag si io in lista?
ma gandesc ca odata s-odata vei termina cu el.
apropo, sunt casatorit!


treci la culcare! iti dau eu lista de nu te vezi !
_oktober_
Postat pe 20 Iulie 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbati scorpioni sunt niste nemernici....voi ce parere aveti?..am fost dezamagita de prea multe ori de ei..... 47 De la: driver 17 August 2011 12:59
m-am indragostit de amant 27 De la: STEFYIO 15 Aprilie 2010 12:56
sotul meu ma inseala 107 De la: kudika_28853 18 Octombrie 2014 14:51
"Am luat totul in gluma dar tu esti totul pentru mine"...patetic 21 De la: anissya 21 Noiembrie 2009 12:03
sotul meu inca se mai intereseaa de fosta lui prietena 49 De la: kudika161532 16 Februarie 2020 13:47