Setari Cookie-uri

Experiente de neuitat...

Cu totii am trait experiente de neuitat. Care a fost experienta care te-a pus cu adevart pe ganduri si pe care nu o vei uita niciodata?
sweetadryana
Postat pe 11 Iulie 2008 12:39
despre ce fel de experiente vrei sa vorbim, sexuale, paranormale, de laborator?

Postat pe 11 Iulie 2008 12:59
Nu pot "uita" niciodata momentul in care.....m-am nascut , cea mai mare provocare a vietii mele, sa vad luminitza si sa o urmez....km greu ca parca vroiam sa mai 'inot' putin....in rest, nimic deosebit.

Happy to be born!
micky_ai
Postat pe 12 Iulie 2008 13:06
geo..........la tinta ca intotdeauna...........
dienuta_nou
Postat pe 12 Iulie 2008 15:44
Suntem muritori, deci fiecare clipa traita este importanta.

Postat pe 15 Iulie 2008 15:07
am trait o experienta extraordinara, acum cateva clipe , cand am scris acest mesaj!

Postat pe 19 Iulie 2008 13:48
ai avut orgasm!:)))))))))
morticia_adams
Postat pe 27 August 2008 15:01
O experienta de neuitat a fost atunci cand am dat bacul si mi-a zis o colega ca am picat aia m-a marcat!si exista foarte multe experiente de neuitat in viata fiecare experienta este diferita acum depinde la ce experienta te referi daca in iubire, cariera, sanatate...

Postat pe 10 Septembrie 2008 19:24
cand m-am indragostit de un strain
DeeaCatalina
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:37
Cand parintii mei erau gata gata sa ma prinda in patul lor cu prietenul meu :))) adrenalina la maxim

Postat pe 10 Septembrie 2008 19:39
O experienta de neuitat avem cu toti poate pentru unele din noi poate fi prima data sau primul sarut!!

Postat pe 11 Septembrie 2008 15:24
Tinand cont de subiectele discutate pe kudika am sa-mi spun si eu uluitoarea experienta intamplata pe plan sexual... Cu un an in urma am cunoscut o colega de-a fratelui meu mai mare , care era mult mai inaintata in varsta decat mine... Eu am inceput sa o plac foarte mult si datorita faptului ca era cu 4 ani mai mare decat mine , devenise un ideal . La inceput isi batea joc de mine intr-un mod prietenesc , lucru care m-a facut sa ma zbat si mai mult pentru ea . Am inceput sa iesim din ce in ce mai mult , am introdus-o in obisnuintele mele si apoi ne-am cuplat . A fost o experienta foarte placuta de 3 luni. Fata care m-a invatzat cam tot , ea fiind prima fata in viata mea sexuala. Am intrat in grupul ei mai greu, am iesit foarte repede din el deoarece s-a dovedit a fi un grup foarte infect , dar tot ea m-a introdus intr-un alt grup pe care ea nu-l frecventa dar era extraordinar de ok ! APoi ne-am despartit si au urmat altele si mai frumoase, dar de necomparat cu primul ! Vorba Noemei, iubiti-va !

Postat pe 13 Septembrie 2008 13:44
Cred ca avem multe experiente de neuitat in viata!!Si nu ne putem rezuma doar la una!!

Postat pe 15 Septembrie 2008 09:18
te cred ca e de neuitat... mai ales daca era si o matusa... ;))
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 23 Septembrie 2008 12:49
knd ma dezvirginat iubitu :)))
alina_luminita
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:36
"Nu pot "uita" niciodata momentul in care.....m-am nascut , cea mai mare provocare a vietii mele, sa vad luminitza si sa o urmez....km greu ca parca vroiam sa mai 'inot' putin....in rest, nimic deosebit.

Happy to be born! "

O sa mai vezi o data luminita si o sa o urmezi. Dar atunci nu o sa mai poti povesti. Scuze pentru gluma macabra, nu m-am putut abtine. :)
Maddy_moo
Postat pe 20 Noiembrie 2008 00:05
Ce-mi vine in cap acum: un rasarit de soare pe malul marii la Eforie Nord pe care nu o sa-l uit niciodata. Era frig, umed, mi-era somn de muream si tremuram din toate incheieturile. Mi s-a parut uluitor momentul cand soarele a "iesit" din apa. Nu, nu eram cu nici un iubit. Eram cu sora mea. Si am mai vazut rasarituri, dar parca niciodata ca ala. Si in general, am mii de experiente de neuitat traite cu iubitul meu. Cred ca toti avem, nu?
Maddy_moo
Postat pe 20 Noiembrie 2008 00:12
sunt multe momente in viata mea deosebite pe care nu le voi uita niciodata....orice m-a facut sa zambesc ptr mine e de neuitat...si nu regret....
experinate de neuitat pot fi si cele mai putin frumoase...dar alea nu merita a fi povestite..o seara buna!!!
butterly
Postat pe 27 Noiembrie 2008 21:47
spun doua din experientele care imi tresc acum in cap,una buna si una rea,
prima e ay cand am facut-o prima data,n-o sa uit niciodata mirarea si bucuria
iar cea trista a fost ziua in care am aflat ca mama mea avea tumoare la cap....cea mai oribila zi....
desi cred ca sunt mai multe triste ca astea se uita mai greu...
dalilascumpy
Postat pe 24 Ianuarie 2009 07:53
O experienta care m-a marcat a fost cand m-am intors acasa dupa 8 luni petrecute in strainatate la munca.Cand i-am vazut pe toti ai mei la aeroport a inceput sa-mi bata inima in gat si cand am ajuns la ei nu m-am mai abtinut si am izbucnit in plans.Tot aeroportul se uita la noi (mama,tata,2 surori si un frate) cum ne imbratisam si plangeam ca nebunii.Si acum cand imi amintesc imi vin lacrimi in ochi.
diana1981
Postat pe 17 Martie 2009 18:32
cand am zburat cu bmwul in pom si s'a rupt in 3 bucati pe sosea.

nu am avut decat o vanataie la piciorul drept cu care am rupt bordul in 2.

este o experienta de neuita,cu adevarat tulburatoare. recoand tuturor maniacilor de adrenalina sa se dea macar o data in viata cu bmwul peste copaci
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 17 Martie 2009 18:38
6 septembrie,5:30 am,Vama Veche,frig,eu...iubitu'...rasarit de soare ca niciun alt rasarit de pana atunci...ne-a dat tzeapa ca era nor chiar in dimineata aia cand am ajuns la mare pt o nunta.dar,oricum,pt mine tot o experietna frumoasa a fost...pt ca eram noi doi si ne-am simtit foarte bine,chiar daca era nor,a fost foarte frumos.si la 20 de ani pot sa zic ca am trait multe experiente frumoase si mai putin frumoase in viata.
take care all!
kudika008823
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:37
27.01.2004 05:30
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:39
cand am facut`o in duba de la Decar cu izbitu`
Diavolyta_
Postat pe 11 Aprilie 2009 13:55

o experienta de neuitat?pai am cam multe.dar cea care m-a marcat a fost la ultimul loc de munca.a fost o experienta de neuitat.
roscatika23
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:32
de neuitat pt mine a fost momentul in care iubitul meu de atunci mi-a spus dupa ce ne-am iubit luni intregi ca nebunii, ca el de fapt e insurat de 5 ani si are si o fetita de 2 ani.......a fost de vis!!!!!!!
dia_A_I
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:41
da.multe experiente, mi ales cele care te-au ranit

Postat pe 12 Mai 2009 11:49
Moartea tatalui meu e experienta care m-a marcat pe veci....
Aphrodite
Postat pe 13 Septembrie 2009 19:45
am multe experiente de neuitat..sunt arhivate deja..in ordinea intamplarii...unele pot fi povestite usor altele nu...o sa ma inspir din temele altora..moartea e o tema...eram in scoala generala nu imi amintesc exact in ce clasa..oricum intre a3/a si a8/a...a murit una din surorile unui coleg de clasa...ne/am dus s/o vedem...si nu o sa uit niciodata imaginea unui copil...fata imbracata in mireasa..intisa pe o masa intr/un sicriu...co ochii inchisi si palida la fata....ma gandeam ca scapase de scoala...dar in acelasi timp si de viatza...nu/mi amintesc cauza mortii ei...nu o sa uit imaginea camerei aleia...si lumea aia plangand/o....m/am gandit ca intr/o zi o sa ajungem toti asha....
.....
kudika066423
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare se mai poate schimba ceva? 6 De la: mihablonda 4 Mai 2010 14:40
Goana dupa relatie stabila :) 181 De la: Eva32 2 Iulie 2011 02:50
Cred ca am luat-o razna de tot... 60 De la: Cassey 31 Decembrie 2008 13:53
Sa retrezim romantismul in noi si in jurul nostru(numai pentru romantici, de preferinta barbati)) 33 De la: scorpio67 8 Decembrie 2009 16:19
Cred ca are o problema. 38 De la: dumitre 8 Octombrie 2013 15:52