Experiente de neuitat...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Experiente de neuitat...: (3 din 1 vot)

sweetadryana Avatarul lui sweetadryana

32 mesaje

Cu totii am trait experiente de neuitat. Care a fost experienta care te-a pus cu adevart pe ganduri si pe care nu o vei uita niciodata?
Raporteaza abuz de limbaj
adryana
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

despre ce fel de experiente vrei sa vorbim, sexuale, paranormale, de laborator?
Fosta membra Kudika.ro
Nu pot "uita" niciodata momentul in care.....m-am nascut , cea mai mare provocare a vietii mele, sa vad luminitza si sa o urmez....km greu ca parca vroiam sa mai 'inot' putin....in rest, nimic deosebit.

Happy to be born!
dienuta_nou Avatarul lui dienuta_nou

771 mesaje
Oras: cluj

geo..........la tinta ca intotdeauna...........

1 mesaj

Suntem muritori, deci fiecare clipa traita este importanta.

1 mesaj

am trait o experienta extraordinara, acum cateva clipe , cand am scris acest mesaj!
Fosta membra Kudika.ro
ai avut orgasm!:)))))))))

1 mesaj

O experienta de neuitat a fost atunci cand am dat bacul si mi-a zis o colega ca am picat aia m-a marcat!si exista foarte multe experiente de neuitat in viata fiecare experienta este diferita acum depinde la ce experienta te referi daca in iubire, cariera, sanatate...
DeeaCatalina Avatarul lui DeeaCatalina

638 mesaje

cand m-am indragostit de un strain

1 mesaj

Cand parintii mei erau gata gata sa ma prinda in patul lor cu prietenul meu :))) adrenalina la maxim

1 mesaj

O experienta de neuitat avem cu toti poate pentru unele din noi poate fi prima data sau primul sarut!!

1 mesaj

Tinand cont de subiectele discutate pe kudika am sa-mi spun si eu uluitoarea experienta intamplata pe plan sexual... Cu un an in urma am cunoscut o colega de-a fratelui meu mai mare , care era mult mai inaintata in varsta decat mine... Eu am inceput sa o plac foarte mult si datorita faptului ca era cu 4 ani mai mare decat mine , devenise un ideal . La inceput isi batea joc de mine intr-un mod prietenesc , lucru care m-a facut sa ma zbat si mai mult pentru ea . Am inceput sa iesim din ce in ce mai mult , am introdus-o in obisnuintele mele si apoi ne-am cuplat . A fost o experienta foarte placuta de 3 luni. Fata care m-a invatzat cam tot , ea fiind prima fata in viata mea sexuala. Am intrat in grupul ei mai greu, am iesit foarte repede din el deoarece s-a dovedit a fi un grup foarte infect , dar tot ea m-a introdus intr-un alt grup pe care ea nu-l frecventa dar era extraordinar de ok ! APoi ne-am despartit si au urmat altele si mai frumoase, dar de necomparat cu primul ! Vorba Noemei, iubiti-va !

1 mesaj

Cred ca avem multe experiente de neuitat in viata!!Si nu ne putem rezuma doar la una!!
StrangerInAStrangeLand Avatarul lui StrangerInAStrangeLand

172 mesaje
Oras: bucuresti

te cred ca e de neuitat... mai ales daca era si o matusa... ;))
your looks and your feelings are just the remains of your past...
Fosta membra Kudika.ro
knd ma dezvirginat iubitu :)))
buna mereu/rea la nevoie
Maddy_moo Avatarul lui Maddy_moo

48 mesaje
Oras: galati

"Nu pot "uita" niciodata momentul in care.....m-am nascut , cea mai mare provocare a vietii mele, sa vad luminitza si sa o urmez....km greu ca parca vroiam sa mai 'inot' putin....in rest, nimic deosebit.

Happy to be born! "

O sa mai vezi o data luminita si o sa o urmezi. Dar atunci nu o sa mai poti povesti. Scuze pentru gluma macabra, nu m-am putut abtine. :)
Maddy_moo Avatarul lui Maddy_moo

48 mesaje
Oras: galati

Ce-mi vine in cap acum: un rasarit de soare pe malul marii la Eforie Nord pe care nu o sa-l uit niciodata. Era frig, umed, mi-era somn de muream si tremuram din toate incheieturile. Mi s-a parut uluitor momentul cand soarele a "iesit" din apa. Nu, nu eram cu nici un iubit. Eram cu sora mea. Si am mai vazut rasarituri, dar parca niciodata ca ala. Si in general, am mii de experiente de neuitat traite cu iubitul meu. Cred ca toti avem, nu?
Fosta membra Kudika.ro
sunt multe momente in viata mea deosebite pe care nu le voi uita niciodata....orice m-a facut sa zambesc ptr mine e de neuitat...si nu regret....
experinate de neuitat pot fi si cele mai putin frumoase...dar alea nu merita a fi povestite..o seara buna!!!
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
dalilascumpy Avatarul lui dalilascumpy

166 mesaje

spun doua din experientele care imi tresc acum in cap,una buna si una rea,
prima e ay cand am facut-o prima data,n-o sa uit niciodata mirarea si bucuria
iar cea trista a fost ziua in care am aflat ca mama mea avea tumoare la cap....cea mai oribila zi....
desi cred ca sunt mai multe triste ca astea se uita mai greu...
diana1981 Avatarul lui diana1981

388 mesaje

O experienta care m-a marcat a fost cand m-am intors acasa dupa 8 luni petrecute in strainatate la munca.Cand i-am vazut pe toti ai mei la aeroport a inceput sa-mi bata inima in gat si cand am ajuns la ei nu m-am mai abtinut si am izbucnit in plans.Tot aeroportul se uita la noi (mama,tata,2 surori si un frate) cum ne imbratisam si plangeam ca nebunii.Si acum cand imi amintesc imi vin lacrimi in ochi.
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje

cand am zburat cu bmwul in pom si s'a rupt in 3 bucati pe sosea.

nu am avut decat o vanataie la piciorul drept cu care am rupt bordul in 2.

este o experienta de neuita,cu adevarat tulburatoare. recoand tuturor maniacilor de adrenalina sa se dea macar o data in viata cu bmwul peste copaci
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette
kudika008823 Avatarul lui kudika008823

15 mesaje
Oras: caracal

6 septembrie,5:30 am,Vama Veche,frig,eu...iubitu'...rasarit de soare ca niciun alt rasarit de pana atunci...ne-a dat tzeapa ca era nor chiar in dimineata aia cand am ajuns la mare pt o nunta.dar,oricum,pt mine tot o experietna frumoasa a fost...pt ca eram noi doi si ne-am simtit foarte bine,chiar daca era nor,a fost foarte frumos.si la 20 de ani pot sa zic ca am trait multe experiente frumoase si mai putin frumoase in viata.
take care all!
A woman without a name
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

27.01.2004 05:30
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

cand am facut`o in duba de la Decar cu izbitu`
Sweet Little Devil
roscatika23 Avatarul lui roscatika23

960 mesaje

o experienta de neuitat?pai am cam multe.dar cea care m-a marcat a fost la ultimul loc de munca.a fost o experienta de neuitat.
ba║kası olma,kendin ol..../b÷yle šok daha gŘzelsin.....
dia_A_I Avatarul lui dia_A_I

11 mesaje

de neuitat pt mine a fost momentul in care iubitul meu de atunci mi-a spus dupa ce ne-am iubit luni intregi ca nebunii, ca el de fapt e insurat de 5 ani si are si o fetita de 2 ani.......a fost de vis!!!!!!!

536 mesaje

da.multe experiente, mi ales cele care te-au ranit
Fosta membra Kudika.ro
Moartea tatalui meu e experienta care m-a marcat pe veci....
Eye for an eye tooth for a tooth.
Fosta membra Kudika.ro
am multe experiente de neuitat..sunt arhivate deja..in ordinea intamplarii...unele pot fi povestite usor altele nu...o sa ma inspir din temele altora..moartea e o tema...eram in scoala generala nu imi amintesc exact in ce clasa..oricum intre a3/a si a8/a...a murit una din surorile unui coleg de clasa...ne/am dus s/o vedem...si nu o sa uit niciodata imaginea unui copil...fata imbracata in mireasa..intisa pe o masa intr/un sicriu...co ochii inchisi si palida la fata....ma gandeam ca scapase de scoala...dar in acelasi timp si de viatza...nu/mi amintesc cauza mortii ei...nu o sa uit imaginea camerei aleia...si lumea aia plangand/o....m/am gandit ca intr/o zi o sa ajungem toti asha....
.....