ce naiba a patit omu asta????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce naiba a patit omu asta????: (3.7 din 3 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

imatur, vai de capul lui, merita un genunchi in c...e :)) vb f serios
sirena22 Avatarul lui sirena22

4595 mesaje

e tipul de barbat(mult spus dar treaca de la mine) care crede ca daca are bani are si lumea la picioara si cand cineva il trezeste la realitate nu accepta spiritul de turma ptr e e complesitor asa ca asta -i viatza
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......
Fosta membra Kudika.ro
ma mir si eu de atitudinea lui,nu il credeam asa....adik s a schimbat foarte mult de cum l am cunoscut, verisoara mea e prima lui prietena,pana sa fie cu ea abia iesea din casa,era foarte retras,de knd e cu ea a iesit si el in lume etc...si acum face figuri...
sirena22 Avatarul lui sirena22

4595 mesaje

asta e se mai intampla..............
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......
Iradiatu_ Avatarul lui Iradiatu_

473 mesaje
Oras: botosani

Abia face majoratu`?...Vai de capul ei peste inca cati ca asta o sa mai dea.
Acum serios vorbind, e doar o pierdere de timp.
Join the dark side and win a cookie
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1400 mesaje

e un pulifrici, ce sa te astepti...
calypsso Avatarul lui calypsso

33 mesaje
Oras: bucuresti

Sunt de aceeasi parere cu Roco
SweetDadyD Avatarul lui SweetDadyD

1129 mesaje

ce a patit ?, nimic , este doar un copil... , si ce pretenti poti avea de la un copil ? , decat sa se poarte ca un copil...
Welcome to my reality
mira_mira Avatarul lui mira_mira

28 mesaje
Oras: brasov

uneori...de cele mai multe ori baietii...k nu il pot numi barbat...se lasa foarte mult influentati de prieteni si nu ii apreciaza pe cei care tin intradevar la el...el la 18 ani ce experienta sa aiba...e naiv...spune-i verisoarei tale sa isi gaseasca pe cineva mai matur
Fosta membra Kudika.ro
La varsta asta era poate mai ciudat sa nu faca ce a facut ...timpul le rezolva pe toate iar banii nu au legatura cu maturitatea unui om , el este un copil, un ..., cum a zis Roco, dar nu are nici o vina, macar are o scuza, varsta, sunt altii care nici la 25 nu se vindeca de stiti voi ce ...:)!Sper ca verisoara ta sa nu sufere pentru ca e o varsta ingrata si trebuie sa ia lucrurile mai in ''neserios'', e trist dar adevarat !

Kiss !
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???

Nu degeaba prin America devii major la 21 de ani...niste copii ce sa mai zici de ei...
Lexy87 Avatarul lui Lexy87

158 mesaje
Oras: iasi

Fosta membra Kudika.ro
o sa'si de'a seama mai tarziu ce greseala a facut ascultand mai mult de prieteni si eu una cred ca nu tine deloc la ea
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???

scoate-i suzeta din gura si mai lasa-l sa copilareasca si el saracu...
Fosta membra Kudika.ro
Sis ce naiba e cu topicul asta ???? Eu ti-am comentat dar nu mi-am dat seama ca esti tu ..de fapt pe atunci nu ne iubeammm ....ce a mai facut gagica ????
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
priest Avatarul lui priest

744 mesaje

vrea sa termine relatie si nu are curajul sa ii spuna direct, Anturajul dauneaza grav !
Never mess with a ninja in pijama
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

Este dus cu capul ii lipsesc prieteni,ea nu-l lasa sa stea prea mult cu ei,vrea mai multa libertate si ii zice ei pa.Mai bine sa-si gaseasca un baiat calumea,matur nu cu mintea stramba.
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: cami_goanga10, la data 2010-04-08 14:47:45

Este dus cu capul ii lipsesc prieteni,ea nu-l lasa sa stea prea mult cu ei,vrea mai multa libertate si ii zice ei pa.Mai bine sa-si gaseasca un baiat calumea,matur nu cu mintea stramba.

Nu crezi ca si-a rezolvat fatuca problema in decursul unui an????
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

Ce atent/a esti ..nu m-am uitat la data.Dar bine ca sunt alti care sunt f atenti:)).
andreea_n_x Avatarul lui andreea_n_x

733 mesaje

..e un om care...asta e caracterul lui...depinde de...prieteni...emotional vorbind...adica nu se vede traind fara ei...si parerea mea este ca nu o sa se schimbe nici peste un timp!!