Setari Cookie-uri

ce naiba a patit omu asta????

oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???
SweetHappyButterfly
Postat pe 4 Februarie 2009 19:24
imatur, vai de capul lui, merita un genunchi in c...e :)) vb f serios

Postat pe 4 Februarie 2009 19:27
e tipul de barbat(mult spus dar treaca de la mine) care crede ca daca are bani are si lumea la picioara si cand cineva il trezeste la realitate nu accepta spiritul de turma ptr e e complesitor asa ca asta -i viatza
sirena22
Postat pe 4 Februarie 2009 19:30
ma mir si eu de atitudinea lui,nu il credeam asa....adik s a schimbat foarte mult de cum l am cunoscut, verisoara mea e prima lui prietena,pana sa fie cu ea abia iesea din casa,era foarte retras,de knd e cu ea a iesit si el in lume etc...si acum face figuri...
SweetHappyButterfly
Postat pe 4 Februarie 2009 19:54
asta e se mai intampla..............
sirena22
Postat pe 4 Februarie 2009 19:58
Abia face majoratu`?...Vai de capul ei peste inca cati ca asta o sa mai dea.
Acum serios vorbind, e doar o pierdere de timp.
Iradiatu_
Postat pe 4 Februarie 2009 22:33
e un pulifrici, ce sa te astepti...

Postat pe 4 Februarie 2009 22:48
Sunt de aceeasi parere cu Roco
calypsso
Postat pe 6 Februarie 2009 16:22
ce a patit ?, nimic , este doar un copil... , si ce pretenti poti avea de la un copil ? , decat sa se poarte ca un copil...
SweetDadyD
Postat pe 6 Februarie 2009 20:54
uneori...de cele mai multe ori baietii...k nu il pot numi barbat...se lasa foarte mult influentati de prieteni si nu ii apreciaza pe cei care tin intradevar la el...el la 18 ani ce experienta sa aiba...e naiv...spune-i verisoarei tale sa isi gaseasca pe cineva mai matur
mira_mira
Postat pe 7 Februarie 2009 10:39
La varsta asta era poate mai ciudat sa nu faca ce a facut ...timpul le rezolva pe toate iar banii nu au legatura cu maturitatea unui om , el este un copil, un ..., cum a zis Roco, dar nu are nici o vina, macar are o scuza, varsta, sunt altii care nici la 25 nu se vindeca de stiti voi ce ...:)!Sper ca verisoara ta sa nu sufere pentru ca e o varsta ingrata si trebuie sa ia lucrurile mai in ''neserios'', e trist dar adevarat !

Kiss !
__LL__
Postat pe 17 Februarie 2009 10:52
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???

Nu degeaba prin America devii major la 21 de ani...niste copii ce sa mai zici de ei...
ocs
Postat pe 25 Februarie 2009 14:41
Lexy87
Postat pe 23 Martie 2009 21:21
o sa'si de'a seama mai tarziu ce greseala a facut ascultand mai mult de prieteni si eu una cred ca nu tine deloc la ea
andy23
Postat pe 23 Martie 2009 21:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???


scoate-i suzeta din gura si mai lasa-l sa copilareasca si el saracu...
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 09:55
Sis ce naiba e cu topicul asta ???? Eu ti-am comentat dar nu mi-am dat seama ca esti tu ..de fapt pe atunci nu ne iubeammm ....ce a mai facut gagica ????
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 09:59
pamela_1
Postat pe 25 Martie 2009 15:09
vrea sa termine relatie si nu are curajul sa ii spuna direct, Anturajul dauneaza grav !
priest
Postat pe 27 Martie 2009 16:16
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???




Este dus cu capul ii lipsesc prieteni,ea nu-l lasa sa stea prea mult cu ei,vrea mai multa libertate si ii zice ei pa.Mai bine sa-si gaseasca un baiat calumea,matur nu cu mintea stramba.
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:47
De la: cami_goanga10, la data 2010-04-08 14:47:45
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-04 19:24:54oameni buni,baietii astea chiar au luat o razna...deci verisoara mea are un prieten de un an de zile,s au inteles bine tot timpul,el spune k o iubeste foarte mult,au avut si ei momente urate k orice cuplu dar relativ era bine...problema e k el este un baiat cu bani de care prietenii lui profitau inainte sa fie cu ea,iar de knd e cu ea s a cam lasat de chestia asta....si de atunci prietenii lui nu o suporta pe ea si tot timpul i au bagat strambe...problema de acum este k el o sa isi faca majoratul peste o luna si stiti ce i a zis ei???????????deci am ramas socata...k cik si ar dori foarte mult sa vina si ea,dar o sa comenteze prietenii...WTF!!!!!!!!!va dati seama cum s a simtit...si mai ales k in ultimul timp ii tot spune k se gandeste cum ar fi k ei 2 sa nu mai fie impreuna...oamenilor,ce parere aveti de omu asta???




Este dus cu capul ii lipsesc prieteni,ea nu-l lasa sa stea prea mult cu ei,vrea mai multa libertate si ii zice ei pa.Mai bine sa-si gaseasca un baiat calumea,matur nu cu mintea stramba.

Nu crezi ca si-a rezolvat fatuca problema in decursul unui an????
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:58
Ce atent/a esti ..nu m-am uitat la data.Dar bine ca sunt alti care sunt f atenti:)).
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 16:30
..e un om care...asta e caracterul lui...depinde de...prieteni...emotional vorbind...adica nu se vede traind fara ei...si parerea mea este ca nu o sa se schimbe nici peste un timp!!
andreea_n_x
Postat pe 8 Aprilie 2010 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prea mult folosita " feminitate".... 128 De la: SweetDadyD 9 Septembrie 2009 09:02
Buna! 1 De la: kudika_1040347 13 Aprilie 2020 12:05
buna 5 De la: kudika_9446 9 Iunie 2012 08:50
Oameni Frumosi 14 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 11:50
Hey 16 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:40