Setari Cookie-uri

ce faci daca sotul/prietenul vine acasa cu o boala venerica?

De la: darksukkubus69, la data 2009-02-22 18:47:35Simplu: n-are decat sa se duca acolo unde s-a pricopsit cu bucuria si sa se bucure in continuare! Ar fi o usurare imensa....pt mine!
..........................................
erikahd2008
Postat pe 24 Februarie 2009 19:43
De la: G_Bogdan, la data 2009-02-24 19:41:45Poate a sarutat politicos mana unei domnisoare care s-a masturbat inainte

Acela se cheama GHINION.
Lucia1971
Postat pe 24 Februarie 2009 19:43
il chem pe ciomu':
__LL__
Postat pe 24 Februarie 2009 19:43
.puneti la zid si doamnele...ca deh...barbatii aia la femei se duc...nu la oi,vaci sau rame
silviu_m74
Postat pe 24 Februarie 2009 20:35
hello, dragelor, sotul doamnei care sunt eu, cica, a recunoscut de buna voie si nesilit de nimeni in ce conditii s-a pricopsit cu sifilisul... si-a facut de cap cu una sau mai multe dansatoare, ca cica nu mai stie, era coplesit de aburii alcoolului:D
m-a criticat cineva ca o "adevarata doamna nu-si spala rufele in public".... de ce nu am ales alt laborator.... te-ai gandit ca prin toate laboratoarele exista cel putin o persoana care ma cunoaste? nu am avut unde ma ascunde... iar injectiile mi le-a facut o colega, oi fi eu asistenta medicala dar nu-s atat de masochista incat sa ma injectez singura cu moldamin.

intrebarea este acum... de ce dracu nu sunt in stare sa iau o decizie? dupa povestea cu sifilisu , la oarece vreme, dumnealui a binevoit sa amorezeze lulea de o individa, binecunoscuta de pasiunea ei ptr sex... atunci am zis gata, nu ma pot pune in calea fericirii lui, duca-se cu iubirea vietii lui si sa ma lase pe mine in pace.... desigur ca nu a vrut sa divorteze, ca cica ma iubeste numai pe mine, desi eu eram "de vina" pentru toate cele rele.... si eu nu-s in stare sa ma duc singura sa depun actiune de divort, tot astept sa fie de acord...
uffff
bebeliv
Postat pe 24 Februarie 2009 21:05
Poti sa iei o gramade de BTS de la capacul de toaleta .. stiti doar bancul:

- Poti sa iei SIDA de la capacul de toaleta?
- Sigur, daca persoana de dinaintea ta nu s-a ridicat inca!
Kathara
Postat pe 24 Februarie 2009 21:47
De la: bebeliv, la data 2009-02-24 21:05:14hello, dragelor, sotul doamnei care sunt eu, cica, a recunoscut de buna voie si nesilit de nimeni in ce conditii s-a pricopsit cu sifilisul... si-a facut de cap cu una sau mai multe dansatoare, ca cica nu mai stie, era coplesit de aburii alcoolului:D
m-a criticat cineva ca o "adevarata doamna nu-si spala rufele in public".... de ce nu am ales alt laborator.... te-ai gandit ca prin toate laboratoarele exista cel putin o persoana care ma cunoaste? nu am avut unde ma ascunde... iar injectiile mi le-a facut o colega, oi fi eu asistenta medicala dar nu-s atat de masochista incat sa ma injectez singura cu moldamin.

intrebarea este acum... de ce dracu nu sunt in stare sa iau o decizie? dupa povestea cu sifilisu , la oarece vreme, dumnealui a binevoit sa amorezeze lulea de o individa, binecunoscuta de pasiunea ei ptr sex... atunci am zis gata, nu ma pot pune in calea fericirii lui, duca-se cu iubirea vietii lui si sa ma lase pe mine in pace.... desigur ca nu a vrut sa divorteze, ca cica ma iubeste numai pe mine, desi eu eram "de vina" pentru toate cele rele.... si eu nu-s in stare sa ma duc singura sa depun actiune de divort, tot astept sa fie de acord...
uffff

Stii, mai sunt orase unde poti sa te testezi nestiuta de nimeni, si chiar nu cred ca in localitatea in care locuiesti toti asistentii medicali se cunosc intre ei. Doar daca esti intr-o functie de conducere si-atunci nu pot sa spun decat ca-mi pare rau pentru tine. Totusi, daca doreai discretie, puteai sa o ai. Pentru ca, pana a la urma, tu ai picat cel mai prost chiar daca ai fost 100% nevinovata.
Lucia1971
Postat pe 24 Februarie 2009 23:07
Cod rosu,cod rosu....imi pare rau sa va zic asta...dar prietenul/sotul trebuie impuscat pentru a numai raspandi virusul...sau injectat cu Thiopental Sodium, Pavulon si clorura de potasiu daca zici ca esti asistenta...bafta!
BogdanPaul
Postat pe 3 Martie 2009 08:31
De la: silviu_m74, la data 2009-02-24 20:35:20.puneti la zid si doamnele...ca deh...barbatii aia la femei se duc...nu la oi,vaci sau rame


pai cand vrei sa cumperi ..o vaca, o oaie, o rama ..nu te uiti si tu asa la ea sa vezi daca e sanatoasa???( vorba vine ) ..sau'' iei'' asa orice ''gloaba '...da nu o fi mai bine sa stai in banca ta si mai economisesti si niste banii ...??? Te dai pe vegetale biodegradabile, sanatate curata !!!'

Nu te supara pe mine ...ai si tu dreptate ..barbatii inseala cu femei ...nu cu gaurile din garduri..insa un NU , in cazul asta e mai mult decat binevenit !
Pup !
__LL__
Postat pe 3 Martie 2009 16:27
Doamne fereste..Si uite inca un motiv in plus pentru care sunt impotriva infidelitatii..ca multi nu isi pun prezervativ

Postat pe 20 Mai 2009 14:37
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-24 13:53:25imi pre rau sa vad ca , femeia secolului 21 inca mai suferara din astfel de motive .divort, pana nu e prea tarziu adica pana nu te ofilesti de tot sau nu ajungi sa iti iasa testul hiv pozitiv


Acest secol ori va fi religios, ori NU VA MAI FI DELOC !!!

CASTITATE sau destrabalare (pentru EI)

Barbatul este un dobitoc (animal) fie cu cravata, ori fara.
Castitate

Pe ei lasati-i in Evul Lor Mediu. Cand or binevoi sa incerce sa evolueze ...
Simply_i
Postat pe 29 Mai 2009 12:17
Ideea e ca fara sau cu prezervativ e cam aceeasi branza..........oricum ai spune-o infidelitatea ramane buba principala.
messalinda
Postat pe 29 Mai 2009 12:28
Prin insasi natura lor sunt animale,ca si nol de altfel,cu diferenta ca noi evoluam continuu,ei raman,vorba ta in Evul Mediu.Trebuie sa recunoastem ca mai sunt si reprezentanti ai sexului tare,ca asa s-au autointitulat,care mai au si altceva decat paie si sex in cap,da' unde dracu' sa-i gasesti? Sau sunt luati sau sunt gay.......
messalinda
Postat pe 29 Mai 2009 12:32
darksukkubus69
Postat pe 29 Mai 2009 21:17
De la: ocgiogi, la data 2009-02-24 19:37:44
De la: Lucia1971, la data 2009-02-24 19:28:08Sifilis luat de pe WC... Hmmm... O noua descoperire a medicinii... Mama ce defazata sunt!
-
Eu m-am referit la BTS-uri in general...dar vis a vis de sifilis...exista 10 % alte cauze decat transmiterea prin contact sexual...
http://www.romedic.ro/boli/Sifilis_(lues)_0271.html
in peste 90% din cazuri - transmitere pe cale sexuala
- intepaturi, taieturi, muscaturi, sarut, prin placenta de la mama la fat
- foarte rar: prin leziuni deschise ale altor afectiuni ale pielii, prin urina, sperma, saliva, sange
- foarte, foarte rar: prin obiecte contaminate (agentul infectios este foarte sensibil in mediul extern)


Pai vazi ca te-ai contrazis de una singura? La ultima fraza ma refer.
amr2009
Postat pe 29 Mai 2009 21:26
ii tai p..a . simplu!
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 21:32
amr 2009, la tine f rar inseamna niciodata ? se poate lua si prin intermediul unor obiecte contaminate....dar oricum in cazul de fata individul a recunoscut ca a facut sex cu alta asa ca...
Ce as face daca mi ar veni bolnav si ar mai si recunoaste, si nu ar fi nici la prima abatere...as divorta categoric.
ocs
Postat pe 2 Iunie 2009 15:09
dar de ce sa-i spui copilului adevaratul motiv? de fapt motivul e comportamentul general! de ce sa nu te desparti si sa-l faci de ras, eu asa as proceda.

Postat pe 3 Iulie 2009 11:41
cred ca as fi atat de draguta incat i-as spune foarte frumos "ai comis-o nene si de data asta dar lasa ca se rezolva" apoi facem tratamentul si in timpul minunatului tratament si a perioadei de abstinenta as fi bagat actiunea de divort fara sa stie nimic doar sa se trezeasca acasa cu instintare si cu citatie, si ca tacamul sa fie complet tot asa calm si dragastos i-as spune ca pana vin eu de la cosmetica sau de la sala sa paraseasca casa....altfel chem politia.....nu cred ca e prea mult pentru "saracul" om nenorocit si indragostit
adardna
Postat pe 6 Iulie 2009 15:36
doamne fereste !!!!! cat de mult sunt dispuse unele femei sa inghita !!!!! atata sacrificiu ? pt ce? pt cine?
gorgilove29
Postat pe 11 Iulie 2009 21:08
Doamnelor, intr-un tarziu, am divortat acum vreo 2 ani de sotul infidel si purtator de boli transmisibile, dar nu din pricina asta ci pentru ca a mai facut o tampenie colosala, de pe urma careia suferim cu totii.
Dar nici acum nu-s linistita, pentru ca desi nu mai locuim impreuna, are grija ca din cand sa ma sune sa-mi reaminteasca "greselile" mele , inclusiv pe cele imaginate si petrecute din epoca de dinainte de ma casatori cu el.
Concluzia.... eu am fost mai proasta decat el, trebuia sa spun GATA atunci,nu sa astept sa mai treaca niste ani chinuiti si irositi, pana sa apara si cireasa de pe tort
bebeliv
Postat pe 21 Noiembrie 2013 12:25
Bravo! Ma bucur foarte tare ca, intr-un final, ai facut lucrul asta. Si daca te suna, ce? Nu stie cum sa te faca sa suferi si apeleaza la tot felul de tertipuri, e frustrat omu'. Tu vezi-ti de viata ta si ai grija de copil
cuba_libre
Postat pe 21 Noiembrie 2013 13:12
De ce-i raspunzi la telefon ? Bine ca ai scapat de el, dar pacat ca inca mai suferiti de pe urma lui.
luchianramona
Postat pe 21 Noiembrie 2013 13:24
L-as bate de s-ar kk pe el.
BroscoAgain
Postat pe 24 Noiembrie 2013 20:15
De la: bebeliv, la data 2013-11-21 12:25:42Doamnelor, intr-un tarziu, am divortat acum vreo 2 ani de sotul infidel si purtator de boli transmisibile, dar nu din pricina asta ci pentru ca a mai facut o tampenie colosala, de pe urma careia suferim cu totii.
Dar nici acum nu-s linistita, pentru ca desi nu mai locuim impreuna, are grija ca din cand sa ma sune sa-mi reaminteasca "greselile" mele , inclusiv pe cele imaginate si petrecute din epoca de dinainte de ma casatori cu el.
Concluzia.... eu am fost mai proasta decat el, trebuia sa spun GATA atunci,nu sa astept sa mai treaca niste ani chinuiti si irositi, pana sa apara si cireasa de pe tort


Cine te pune sa-i asculti tampeniile? Tranteste-i telefonul in nas sau scoate telefonul din priza.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Noiembrie 2013 09:09
De la: bebeliv, la data 2013-11-21 12:25:42Doamnelor, intr-un tarziu, am divortat acum vreo 2 ani de sotul infidel si purtator de boli transmisibile, dar nu din pricina asta ci pentru ca a mai facut o tampenie colosala, de pe urma careia suferim cu totii.
Dar nici acum nu-s linistita, pentru ca desi nu mai locuim impreuna, are grija ca din cand sa ma sune sa-mi reaminteasca "greselile" mele , inclusiv pe cele imaginate si petrecute din epoca de dinainte de ma casatori cu el.
Concluzia.... eu am fost mai proasta decat el, trebuia sa spun GATA atunci,nu sa astept sa mai treaca niste ani chinuiti si irositi, pana sa apara si cireasa de pe tort



Nu esti linistita pentru ca nu vrei sa fii astfel!!Te obliga cineva sa te intretii cu fostul sot???Nu,presupun!!!!
kudika_15804
Postat pe 25 Noiembrie 2013 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce decizie sa iau eu pana la urma 7 De la: roz5blue6lila7 27 Iulie 2010 18:43
Fostul iubit e cuplat cu prietena mea 9 De la: vss 4 Mai 2010 21:01
caut iubit virgin 970 De la: SCufita_rosie_rosie 14 Ianuarie 2021 13:12
ce pot face? 19 De la: mikydutza0202 16 Octombrie 2009 11:20
Un sfat va rog frumos 26 De la: onlyme27 14 Martie 2009 17:27