Setari Cookie-uri

michael Jackson - o personalitate foarte controversata

De la: scorpyoW, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??
ade96lovesMJ
Postat pe 17 Iulie 2010 23:42
In primul rand vreau sa vorbesc despre cele spuse de cei care il stiu pe Michael Jackson numai dupa rautati si prejudecati ! inainte de a scrie cuvinte negandite si inainte de a sti cu adevarat cum este Michael Jackson in spatele tuturor prejudecatilor....nu mai incercati sa stropiti cu noroi memoria lui si tot ce a ramas in urma sa....CI,INCERCATI DIN RASPUTERI SA AFLATI CINE ESTE ADEVARATUL MICHAEL JACKSON!!! si va asigur ca nu ve-ti regreta ca ati ajuns sa aflati adevarul adevarat despre el !!! IUBEA NECONTENIT COPIII INCERCA DIN RASPUTERI SA AJUTE ACOLO UNDE SE PUTEA ,SI PANA SI O PARTE DIN AVEREA SA A DISTRIBUIT-O PENTRU COPIII PT ACTE DE CARITATE PENTRU TOT CE SE PUTEA FACE PT COPIII CARE NU AU FOST ATAT DE NOROCOSI!!! NICI SA NU VA MAI IMAGINATI VREODATA CA AR FI PUTUT FII PEDOFIL ...sau stiu eu ...Sa aiba alta orientare sexuala!!! ERA 100% HETERO-SEXUAL CARE ESTE ORIENTREA SEXUALA PE CARE O AI SI TU SI EU SI MULTI ALTII ERA UN OM NORMAL!!!CE STITI VOI SUNT DOAR RAUTATI SI BARFE in legatura cu orientarea lui sexuala altfel decat cea normala!!! REPET DACA CREDETI ALTCEVA DECAT CE VA SPUN EU INFORMATIVA DIN TOATE LOCURILE POSIBILE UNDE NU SE SCRIU BARFE!!! IAR PT CEI CARE IL APRECIAZA PE M.J TOATA stima si aprecierea!!!
ade96lovesMJ
Postat pe 18 Iulie 2010 00:11
De la: ade96lovesMJ, la data 2010-07-17 23:42:58
De la: scorpyoW, la data 2009-05-09 18:28:51
De la: Luli2, la data 2009-05-08 18:37:32pedofil? presa mediatizeaza mult, prea mult! paparazzii pur si simplu violeaza intimitatea unei persoane! de unde avem certitudinea ca este intr-adevar pedofil? se stie ca Michael Jackson are multi dusmani, persoane care nu-l agreaza...asa ca eu personal nu cred ca este pedofil!


pey atunci ce este un om barbat care are relati cu un copil????
sau nu a avut ca a coperut bani tot??


cred ca ar trebui sa inveti sa scrii......se scrie "relatii" si nu "relati", si "au corupt banii"
cat despre michael a fost un om extraordinar de bun si sufletist si cei din jurul sau au profitat de pe urma lui, iar minciunile lor l-au distrus REST IN PEACE MJ!
badkitty
Postat pe 18 Iulie 2010 22:28
michael jackson...pff!
el este un artist care a ajuns sa fie apreciat abia dupa moartea sa.
de la disparitie ,ziarele ,posturi de televiziune etc ne-au bombardat cu stiri &barfe care mai de care mai "picante";plus revistele care au inceput sa scoata o gramada de suplimente cu viata si secretele acestui star.

eu una,auzisem despre numele MICHAEL JACKSON ,dar daca ma intrebai cine e,faceam ceva de genu:huh?nu stiu

si..sa fim seriosi cati dintre voi erau fani michael inainte de moartea sa?!
m-am saturat de acest subiect,m-am saturat sa tot aud oameni declarandu-se mari fani dupa ce au aflat de moartea lui,iar inainte habar nu aveau cine e.

sa nu se inteleaga gresit,nu am nimic cu el sau cu muzica lui
ameelia
Postat pe 13 August 2010 13:46
m-am nascut in 1992 si dupa perioada aia nu am auzit decat trecator la tv vreo melodie d la michael....intr-adevar au mai fost date unele barfe despre el pt k astea nu au lipsit niciodata, dar nu suficient cat sa-mi atraga atentia si sa ascult toate melodiile lui....inainte de moartea lui nu cunosteam decat piese gen billie jean smooth criminal sau black or white dar auzisem despre el
publicitatea este foarte importanta pt cunoasterea unui artist si pt a creea o pasiune pt opera lui iar l tv difuzate melodii de ale lui .... este cam acelasi lucru pe care l-as putea spune despre elvis : am auzit de el, stiu cateva melodii de ale lui, dar nu ascult pt k nu am vazut nicaieri televizat nimic despre el
badkitty
Postat pe 14 August 2010 16:35
Buna!Michael Jackson...hm...a fost cel mai bun om din LUME.Nu vom recupera nicodata bunatatea lui,talentul lui si tot ce a avut el.Nu toate astea int-un singur om.Dar daca suntem uniti si ii indeplinim dorintele lui Michael sigur o sa se bucure.
el a vrut sa VINDECE LUMEA, SA AJUTE COPII CARE TREBUIE SA STEA TOT TIMPUL IN PAT,IN SPITAL.E trist, nu-i asa?Cand zic de un copil care trebuie sa stea intr-un spital,fara a avea prieteni inafara de cei din spital.Care sa alerge si sa se joace cu minge...
Si sa VINDECE LUMEA.Ganditi-va cate vietuitoare mor din cauza poluarii!
Cand zic "Vietuitoare" nu ma refer doar la oameni ci si la animale si plante.Sunt atatea animale pe cale de disparitie iar nepasarea noastra pentu lux si blanuri scumpe si mancaruri rafinate o sa le faca sa dispara de tot!
Lu_za99
Postat pe 31 August 2010 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ªi ea ar putea deveni cântãreaþã... 2 De la: yumalai 24 Iunie 2009 19:30
pt laura stoica 5 De la: zaharica 13 August 2010 13:49
Keo 36 De la: yumalai 24 Mai 2009 08:21
RBD 7 De la: cantafabule 14 Septembrie 2009 16:55
Laura Stoica 157 De la: pacifista 4 Septembrie 2009 17:34