Setari Cookie-uri

Le am pe toate ! Bani nu am,frumos la fatza nu sunt si nici brunet,si nici bad boy nu sunt!Nu am nimic din ce vor femeile!

De la: lynx, la data 2009-04-24 15:10:20Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
donttouch

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...




adevarul este ca postand asta ai dat dovada de inteligenta si intelepciune rar intalnita pe acest pamant....cum spunea si blue..esti un neinteles....
si ma mai intreb cum suporti lumea asta langa tine?!
pe mine una m-ai fermecat si pe cuvant ca daca ma mai vizitezi...presimt ca am sa te alerg numa sa fiu cu tine...rar intalnesti un barbat adevarat ca tine..
felicitari..
coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:31
De la: just_heaven, la data 2009-04-24 15:25:35partz marca inregistrata de dor_a


Gata! Uff! Mercic, Paradisiaco!
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:31
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:25:22
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:20:10
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:13:07
paaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz fara numaaaaaar fraiereeeeeeeee


Io nu ma mai joc
Pai daca "sictir" e marca inregistrata Kathara, "partz" e marca inregistrata "dora" .... Ma simtzesc ignorata


ca sa nu te mai simtzesti ignorata,ia de acilea si cand te vei simtzi again ,sa imi spui........

profesorashuleeeee,ia iesi tu de sub birou.....si baga limbutza aia in guritza,.......


Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:33
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:10:20Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
donttouch

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...




mai baiete, tu esti intreg....asaaaa.....ai toata tzigla pe casa?
nu de altceva, dar acum chiar meritzi ce-tzi fac fetele
si inca esti norocos, ca le distrezi si sunt destul de ingaduitoare

aaaa.....vezi ca la prieteni, in lista lor , eram si io
so, cine se aseamana se aduna
eventual poate tragi un ochi si la semnatura mea, poate intelegi ceva din ea

_fantoma_
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:34
cofffeeto,esti magnifica,o sa il alergi doar ca sa ii tzii companie????
tare de tot.....
daca nu deranjez,as vrea sa il alerg si eu,sa fim trei
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:35
De la: priest, la data 2009-04-24 15:31:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur



Sexy!
Si poze? Une e pozele?
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:36
cum spuneam dap............................... partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz partzzzzzzzzzzzzzzzzz
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:37
De la: vas25, la data 2009-04-24 15:34:17
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:10:20Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
donttouch

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...




mai baiete, tu esti intreg....asaaaa.....ai toata tzigla pe casa?
nu de altceva, dar acum chiar meritzi ce-tzi fac fetele
si inca esti norocos, ca le distrezi si sunt destul de ingaduitoare

aaaa.....vezi ca la prieteni, in lista lor , eram si io
so, cine se aseamana se aduna
eventual poate tragi un ochi si la semnatura mea, poate intelegi ceva din ea

tigla sigur nu o are...........si lupta cu ardoare sa intre in topul mascotelor kudicii.......cred ca asta era bun de cuplat cu nebuna de lourdess..............;fighting0044: ...........ma gindeam la dana dar e pre domestica pentru el........
FRANNNCE
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:37
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:36:27
De la: priest, la data 2009-04-24 15:31:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur



Sexy!
Si poze? Une e pozele?


si io si io vreau sa vad chilotzii parintelui

va rog eu cei din bucuresti da-ti adresa cimitirului bellu domnului si poate acolo isi va gasi femeia visurilor"tacuta si supusa"spor la cautat
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:38
De la: vas25, la data 2009-04-24 15:34:17
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:10:20Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara
donttouch

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...




mai baiete, tu esti intreg....asaaaa.....ai toata tzigla pe casa?
nu de altceva, dar acum chiar meritzi ce-tzi fac fetele
si inca esti norocos, ca le distrezi si sunt destul de ingaduitoare

aaaa.....vezi ca la prieteni, in lista lor , eram si io
so, cine se aseamana se aduna
eventual poate tragi un ochi si la semnatura mea, poate intelegi ceva din ea



Daaa, Vasule! E asta mai circ decat a fost Danutza la timpu' ei
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:39
partzzzzzzzzzzzzzzzzzz partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz partzzzzzzz



lins e unu fu.......as
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:40
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:35:22 cofffeeto,esti magnifica,o sa il alergi doar ca sa ii tzii companie????
tare de tot.....
daca nu deranjez,as vrea sa il alerg si eu,sa fim trei


apoi nu stiu ce sa zic..eu sunt de moda veche...si el este romantic...si din cate vad nici nu te prea agreaza...si in plus asemenea exemplar nu trebuie impartit..
coffeeta
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:41
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:36:27
De la: priest, la data 2009-04-24 15:31:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur



Sexy!
Si poze? Une e pozele?
http://priestianssen.hi5.com
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:41
De la: donttouch, la data 2009-04-24 15:38:58
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:36:27
De la: priest, la data 2009-04-24 15:31:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur



Sexy!
Si poze? Une e pozele?


si io si io vreau sa vad chilotzii parintelui

va rog eu cei din bucuresti da-ti adresa cimitirului bellu domnului si poate acolo isi va gasi femeia visurilor"tacuta si supusa"spor la cautat


mai stiu eu una Magda,ce isi face veacul la otv.......profesorashule,ce zici????ha????
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:41
De la: lynx, la data 2009-04-24 05:03:33Corsi x

Meriti sa iti raspund,ca tot m-am hotarat sa nu mai palavragesc cu niste "femei" care nu se respecta,d-astea sunt din ce in ce mai multe in lumea in care traim...

1.Italiana este limba a 3-a studiata.Nu sunt la nivel de literatura cu aceasta.Deci,dupa standardul meu,consider ca nu o stiu.

2.Esti inginera de profesie ?Pai si ce legatura are ingineria ta cu vocatia de dascal pe care eu o am?Aceste vocatii sunt total diferite.Ai reusit sa intri pe piata muncii din UE cu ingineria? Bravo tie,ai avut noroc ca au nevoie de ingineri ! Si in Anglia au nevoie de profesori ,eu am locuit luni de zile in UK,am luat 6 interviuri la agentii diferite,am semnat contracte,insa,nu m-a ajutat conjunctura actuala,avem restrictii de munca in Anglia si nici o agentie nu a putut face nimic pentru mine.

3. Romantismul exista,si exista si il manifest pentru anume tipuri de femei,adica -for your understanding -tot pentru cele romantice...Ce ai vrea tu,sa il afisez si pentru tine?Pai cum naiba?Tu sa fii cum esti iar eu sa fiu romantic?Pai nu am cu cine...capisci?
Ceea ce nu prea pricepi matale este cum naiba pot avea atatea "fetze" ?Nu-i asa? Pai am da,k d-aia am vocatie pedagogica,sa inteleg pe fiecare om la nivelul la care este si sa ii respect personalitatea cu care s-a nascut.Ceea ce in cazul tau inteleg ca este "bataie de cap"(banuiesc),la mine este o distractie...capisci?Ma identific natural cu cine imi seamana,detaliu care tie cu siguranta ti-a scapat,k deh,nu toata lumea are talent la oameni si ,implicit,psihologie,nu?

4.Apropo de ingineri,stiai ca nu sunt unamim recunoscuti ca intelectuali nu?

5.Fotografiile sunt pentru cei care le apreciaza,si nu pentru cei care le contesta.Dar ma rog,poate ca vrei sa ne arati si noua pe forum ceea ce ai vrea tu sa sustii,dar din lipsa de dovezi,e usor doar sa trancani...Tocmai aici fac eu contrastul : Eu nu trancanesc,eu dovedesc-gen poze si documente la album.Alfel eu nu te iau in seama.Si nici ceilalti.Si nu o fac sa ma laud,ci sa argumentez.


FOARTE IMPORTANT pentru cei care mai si citesc pe aici.

EU SUNT EXACT ASA CUM ATI CITIT IN PRIMA MEA POSTARE

DOAR CEI CARE SUNT DIFERITI DE MINE MA FAC SA MA SCHIMB.
DOAR PENTRU CA AM INVATAT CA EI NU MERITA SA FIE TRATATI LA FEL.





Please find below my answer to your reply...logic si ordonat, asa cum te-ai astepta din partea unui inginer...by the way, nu sunt inginer. Dupa inginerie am descoperit ca de fapt, imi place mai mult sa lucrez cu oamenii, decat cu desenul tehnic...stii cum zic italienii...numai prostii nu se razgandesc, ci isi tin aceeasi idee cretina pana-n panzele albe...

1. naspa...italiana seamana cu romana si franceza, deci, avanti, ca nivelul de literatura se obtine molto facile

2. don't assume, investigate (irlandezi afurisiti, precisi mai ca ceasurile elvetiene)...nu sunt inginer, sau ma rog, sunt si inginer dar nu profesez asta...daca la piata muncii din UE te-ai referit la UE-Romania, wrong again, pentru ca am ales sa muncesc in tara, in loc sa caut cai verzi pe pereti prin Anglia...cu toate astea, am tot respectul pentru romanii care s-au dus in afara si au reusit sa puna Romania pe harta pentru proiectele de succes pe care le-au derulat si chiar si doar pentru viata decenta si respectabila pe care, din pacate, nu au putut-o avea la noi si au cautat-o pe alte meleaguri...

3. Tot nu m-ai convins...puoi provare ancora, se vuoi (asta asa, pentru literatura ta)...deci, mai multe "fetze", hm?...nu te ingrijora, boala se cheama "multiple personality disorder", este cunoscuta si se poate trata...presupun ca la asta te-ai referit, nu? By the way, fa te rog, click pe link-ul de mai jos, ca tot iti plac pozele...
http://3.bp.blogspot.com/_2k22z8vH128/Sa1i1P1XjYI/AAAAAAAAFwQ/vr2nIDVm_3o/s320/Multiple_Personality_Disorder-_080519_mn.jpg

Si inca o sugestie, pe care orice inginer nerecunoscut ca intelectual, ci doar ca inteligent la nivel mondial, ti-ar da-o: daca tot te hotarasti sa vizitezi medicul pentru aceste fetze, care mie personal mi se par deosebit de ingrijoratoare, roaga-l totusi sa tina sub control si inceputul de paranoia...stii tu, se citeste printre randurile pe care le-ai scris. N-am retinut exact, dar era legat de capcana periculoasa in care vor fetele sa te atraga...asta doar daca se hotarasc sa-ti dea atentie, evident.
Stii, asa doar, ca sa impusti mai multi iepuri dintr-o data...

4. Dumneavoastra, domnule "profesor de profesie", ati avut vreodata beneficii in viata pentru ca sunteti intelectual? Dar pentru ca sunteti inteligent? (ma indoiesc sincer)...tema de casa pentru week-end...

5. Nu am nevoie sa demonstrez si nici sa argumentez nimanui nimic...eu stiu cine sunt...n-am nevoie nici sa ma uit in oglinda si nici in poze ca sa ma regasesc, spre deosebire de altii care au mai multe "fetze"...dar ii iertam, ca poate fac confuzii intre atatea "fetze" si atunci e clar ca au nevoie de "reminder"-e

SI MAI IMPORTANT: profesorii pe care i-am avut in scoala m-au invatat mai mult decat matematica, chimie sau engleza...si cred ca fiecare meserie isi are profilul celui care o desfasoara...in cazul agentilor de vanzari, poate puterea de convingere...in cazul profesorilor, vezi tabelul atasat...

Profesorul ideal Profesorul real Profesorul "de vis"

1. Competenþã profesionalã 1. Subiectivitate 1. Obiectivitate
2. Inteligentã 2. Empatie 2. Discreþie
3. Demnitate 3. Autoritarism 3. Competenþã profesionalã
4. Obiectivitate 4. Discriminare 4. Respect faþã de elevi
5. Dragoste faþã de meseria sa 5. Inteligentã 5. Inventivitate
6. Sociabilitate 6. Toleranþã 6. Entuziasm
7. Corectitudin e 7. Exigenþã 7. Exigenþã
8. Experienþã în domeniu 8. Indiferenþã 8. Culturã generalã
9. Empatie 9. Bunãtate 9. Sinceritate
10. Exterior plãcut 10. Agresivitate verbalã 10. Simþul umorului

Mataluta cam pe unde crezi ca te situezi? Poate undeva sub nivelul marii? Sicer, te regasesti macar in profilul profesorului real? Intrebare retorica, deja mi-am pierdut prea mult timp cu tine...macar o data in viata, fa dovada ca esti real--->5. inteligent si limiteaza-te la atat...bye and talk to you...never!
corsi_x
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:41
ufff cata rabdare a avut corsi
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:43
corsi,nu-tzi mai bate capul cu asemenea specimene.
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:45
amin
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:49
De la: priest, la data 2009-04-24 15:41:06
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:36:27
De la: priest, la data 2009-04-24 15:31:05
De la: Dor_a, la data 2009-04-24 15:29:50
De la: priest, la data 2009-04-24 15:11:51babaete tu nu esti normal, asta nu e site de matrimoniale sa-si puna lumea poze reale etc bla bla, e optionala treaba ma`ntelegi


Parintzele, daca nu-mi arati poze, io cu tine nu mai vorbesc! Gata! Vreau sa stiu totu' despre tine, cu poze si dovezi! Intrebarea unu: Ce tip de chilotzi folosesti si culoarea! Boxeri? De care? Pai ce, noi ne jucam aici?
rosii de bun augur

Sexy!
Si poze? Une e pozele?
http://priestianssen.hi5.com


Parintzele, tu ma minciunesti! Pai une e boxerii cei rosii?
(assaa... esti dragutz, da' daca nu vaz boxerii, nu ma mai joc! Pai asa ne-a fost vorba? )
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:50
n-am poze`n boxeri da o sa`m fac special pentru tine
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:51
Alte trãsãturi notate de elevi pentru "profesorul real":

• plictisitor

• cunoºtinþe precare în domeniu

• arogant

• inventiv

• subestimeazã elevii

• amabil

• experimenteazã cu noi tot ceea ce a eºuat în Europa

WHY AM I NOT SURPRISED?
corsi_x
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:52
De la: priest, la data 2009-04-24 15:51:48n-am poze`n boxeri da o sa`m fac special pentru tine


frumos la port si la................
just_heaven
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:53
Vezi? De aia nu m-am facut eu profa...
Lucia1971
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:54
De la: corsi_x, la data 2009-04-24 15:52:47Alte trãsãturi notate de elevi pentru "profesorul real":

• plictisitor

• cunoºtinþe precare în domeniu

• arogant

• inventiv

• subestimeazã elevii

• amabil

• experimenteazã cu noi tot ceea ce a eºuat în Europa

WHY AM I NOT SURPRISED?


io nu stiu asa multe,mi se pare ca te complici....
io stiu una si buna si anume in ceea ce-l priveste pe teacher:
imi vine sa vomit
matracucu
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:54
De la: lynx, la data 2009-04-24 15:07:03Uitati-va va rog cei de pe forum la prietenii lui Just_haven

Veti vedea foarte clar ca cine se aseamana se aduna si nu intamplarea face ca un numar important din lista ei de prieteni au si postat aici in ultimul timp...

Just Heaven

Cu siguranta sunteti o himera ,nu aveti identitate dar sunteti atat de lasi si fara personalitate incat nu aveti nici macar o fotografie reala la avatar ,daramite un album...

Cu siguranta sunteti o adunatura formata din acelasi aluat...

VERIFICATI LISTELE CU PRIETENI LA :

just_heaven
just_laura
dontworibehapi
Dor_a
blue07scorpion
SweetDadyD
truelife
Kathara

Nimeni nu are o fotografie reala la avatar .DE album nici vorba

VA VETI CONVINGE SINGURI CA TOTI SUNT POSEDATI DE O MINTE PERVERSA SI CEA MAI MARE SATISFACTIE A LOR ESTE SA DISTRUGA CEEA II FACE SA SE CREADA INFERIORI.

Dragii mei complexati din lista de mai inainte...voi chiar aveti si motive sa fiti asa....
VAi de capul vostru...

LE VOI ARATA LA FIECARE FORUMIST SA STIE CAT DE PERVERSI SUNTETI.





Asta saracu are si el o obsesie.
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:55
oricum mi se pare absurd sa arunci misoginisme pe un site dedicat in special sexului frumos
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:56
De la: priest, la data 2009-04-24 15:56:14oricum mi se pare absurd sa arunci misoginisme pe un site dedicat in special sexului frumos


Daa... pacat ca nu me-am deschis noi inimile (dar mai ales picioarele) ca sa-l consolam.
Kathara
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:59
De la: just_laura, la data 2009-04-24 15:45:57corsi,nu-tzi mai bate capul cu asemenea specimene.


Da, si io credeam ca nu ne mai batem capu' cu ipochimenu'....
Da' tot balciu' cu femeia cu barba si nenea cu limba de bou nu e mai amuzant ca el.... Acu' se crede... cine? Sherlock Holmes? Poirot? Maigret? Capitanu' Andreescu (sau p'acolo)
Credeti ca maine o sa se creada floricica si o sa aiba pretentia sa fie udat la picioare? Pentru asta, va trebui sa cerem ajutorul baietilor... :Ei uda mai simplu... sml-confused0024:
Dor_a
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:00
De la: priest, la data 2009-04-24 15:56:14oricum mi se pare absurd sa arunci misoginisme pe un site dedicat in special sexului frumos


parinte ne peri?

ia vezi ca ti-o incaltzi de la domnul cum sa spui asa ceva despre fiintza marsava si abjecta "care este"fomeia
donttouch
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:00
De la: Kathara, la data 2009-04-24 15:59:13
De la: priest, la data 2009-04-24 15:56:14oricum mi se pare absurd sa arunci misoginisme pe un site dedicat in special sexului frumos


Daa... pacat ca nu me-am deschis noi inimile (dar mai ales picioarele) ca sa-l consolam.
oricum astia care pledeaza in "victime" sunt usor de citit, in loc de mila inspira greata
priest
Postat pe 24 Aprilie 2009 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Confesiunile unui complice 20 De la: Ray_s 9 Martie 2009 00:29
barbatii...si urmarile lor... 34 De la: Cassey 13 Mai 2009 16:18
Doar cu tine...sau... 10 De la: needles_and_pins 19 Aprilie 2009 22:35
pentru mos nicolae... 37 De la: polin 6 Decembrie 2011 16:20
Nu-mi da pace gandul de a fi departe de el 19 De la: hoppe 24 Martie 2010 11:42