cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((: (5 din 2 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!
Raporteaza abuz de limbaj
unde dragoste nu e,nimic nu e
Fosta membra Kudika.ro
Cred ca sunteti amandoi inconstienti.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

Eu cred ca tu esti o tuta care isi merita soarta , frumusica dar fara pic de creier

inamina Avatarul lui inamina

90 mesaje

Te a lasat balta cand aveai mai mu
Lasa l !!!
www.myslavicdate.com Haine Parfumuri Pantofi Bijuterii - http://www.dindressingulmeu.blogspot.com Peste 400 de colectii de mobila din lemn masiv pentru casa si birou - http://www.vanzaremobila.ro

6666 mesaje

De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!

Am fumat o tigara , m-am linistit un pic asa ca ....hai sa vedem ce doresti tu defapt de la noi

1.De contraceptie ai auzit ?

2.Ok, nu ai auzit de contraceptie sau ai auzit dar faci parte dintre ghinioniste .....tipul ,nu numai ca nu a stat langa tine sa te mangaie pe cap in timp ce tu treceai prin una dintre cele mai grele incercari prin care poate trece o femeie ....avortul este dureros din punct de vedere fizic si psihic .
Vad ca pe tine insa nu te-a afectat deloc ideea ca ai facut un avort ....si nici faptul ca te-a parasit cand aveai mai mare nevoie de el nu te-a afectat pentru ca altfel nu vad cum ai fi putut trece peste comportamentul lui si sa te impaci cu el

Daca ai impresia ca s-a impacat cu tine doar ca sa aibe ce f u t e de ce mama ma-sii mai stai cu el ?
Rosallinda Avatarul lui Rosallinda

22 mesaje

eu daca as fi fost in locul tau,nu i-as fi dat o a doua sansa...pt k el sa te supuna sa faci avort...si apoi sa vina cu vorbe false...sincer nu se merita!un copil e o binecuvantare de la d-zeu...oricare ar fi situatia parerea mea e sa renunti...deoarece iti vei aminti mereu de perversiunea pe care a putut sa o comita,vei ramane traumatizata!
Fosta membra Kudika.ro
Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Fosta membra Kudika.ro
Eu nu inteleg de ce sunteti suparate sau v-ati enervat. Totul e clar ca lumina zilei. daca fatuca asta in 2 saptamani de la acel nefericit eveniment a fost in stare sa se duca in discoteca cu alt individ, e clar ca a durut-o fix la 5 metri de cot de acea intrerupere. So, nu pricep de ce va agitati..
ScorpiutsA Avatarul lui ScorpiutsA

443 mesaje

totusi oare cati ani are?nici nu cred ca are 20. pe ea o doare doar daca prietenul ei s-a intors numa pt cum e ea in pat sau nu. ce sa o doara capu' de intrerupere
Fosta membra Kudika.ro
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:43:26totusi oare cati ani are?nici nu cred ca are 20. pe ea o doare doar daca prietenul ei s-a intors numa pt cum e ea in pat sau nu. ce sa o doara capu' de intrerupere

19 parca.

6666 mesaje

De la: Lucia1971, la data 2009-06-12 21:39:07Eu nu inteleg de ce sunteti suparate sau v-ati enervat. Totul e clar ca lumina zilei. daca fatuca asta in 2 saptamani de la acel nefericit eveniment a fost in stare sa se duca in discoteca cu alt individ, e clar ca a durut-o fix la 5 metri de cot de acea intrerupere. So, nu pricep de ce va agitati..

Cum patroana sa nu te enervezi cand vezi cum gandeste ?

Peste o luna de zile vine si se plange ca i-a rupt ala o coasta pentru ca si-a amintit ca a vazut-o la brat cu altul dupa 2 saptamani de cand a avortat si ne intreaba daca e bine ca l-a iertat sau nu

6666 mesaje

De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:04:48Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!

Pai de aia m-am si enervat ca am vazut ca nu are nici pe dracu

Fosta membra Kudika.ro
daca-i rupe o coasta, inseamna ca a meritat-o. Daca-i rupe mai multe... se cheama ca a avut ghinion...
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 21:50:57
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:04:48Ce traumatizata, nu vedeti ca fata nu are nici pe dracu'!

Pai de aia m-am si enervat ca am vazut ca nu are nici pe dracu

]
n-are pe dracu', da' are tupeu... cat China.
Fosta membra Kudika.ro
Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?

443 mesaje

De la: Kathara, la data 2009-06-12 21:52:36Unde-i lourdess cand ai nevoie de ea?

stai linistita ca intra marco mai tarziu si vezi ce i le zice

6666 mesaje

De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:55:26

Pai nu are ce sa-i zica mah ca oricum nu se prinde fatuca

6666 mesaje

De la: Lucia1971, la data 2009-06-12 21:51:00daca-i rupe o coasta, inseamna ca a meritat-o. Daca-i rupe mai multe... se cheama ca a avut ghinion...

Incep sa cred ca unele chiar o merita

443 mesaje

De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 21:58:42
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-12 21:55:26

Pai nu are ce sa-i zica mah ca oricum nu se prinde fatuca

ca nu se prinde e partea a 2-a....dar el nu se poate abtine si cel putin juma' de pagina o s-o faca cu ou si cu otet
Fosta membra Kudika.ro
pb isi ia RUDOTELUL si bantuie pe healthy.ro....sa o chem???
www.4life-romania.ro
Fosta membra Kudika.ro
Elisaby, sau cum dracu te o chema , eu cred ca nu ai minte nici cat o ceapa degerata ,cum dracu dupa 14 zile de la avort ,sa iesi cu altul de brat ??? ce ai mama , ??? ii ti pe toti in stand -by ?? sau cum ??? aaa sau esti afrodita scapatata ?? si noi nu stim , scuzele noastre , dsoara fotomodel
si de prezervativ nu auzisi ??? sau e noua notiune ABSTRACTA pt tine ????
fui esti persoana fara creier , si inseamna cum a zis si luci ca nu ai dat 2 bani pe avortul care ai spus ca l-ai suferit , cred ca nu esti la prima abatere de genul asta , mno , have a nice fucking life
Semnatura?......Tot ce e rau si mai bun pe lumea asta se afla in sufletul meu
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje

Si de fapt cam ce vrei???!!unde nu e minte vai de fund ........sa nu zic de altceva, a trecut v-ati impacat si noi cam ce sa facem?
indescifrabila
Fosta membra Kudika.ro
nuuuuuuuu vreau sa cred!!!!!!!!!!!
in tara orbilor CHIORUL este imparat !

6666 mesaje

De la: FRANNNCE, la data 2009-06-13 00:39:58nuuuuuuuu vreau sa cred!!!!!!!!!!!

Fosta membra Kudika.ro
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!

...credem ca vine sfarsitul lumii...
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

avetzi mai ,careva un rudotel??????????
Fosta membra Kudika.ro
se da pe reteta,dar mai bine improvizeaza
Fosta membra Kudika.ro
ala cu morcovul in fund era al tau dog ?
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
Fosta membra Kudika.ro

Ce sfaturi crezi ca ti se pot oferii ???
Eu sincera sa fiu,am ramas "masca " vorba romanului...
Parerea mea este ca o cauti cu lumanarea !!!!!
Sincer,mi-asi dori sa aflu ce s-a intamplat cu tine peste 2-3 ani,in sensul de a vedea daca intuitia ma inseala...
Si ca sa motivez cele afirmate,atasez....

elisabyy Postat pe: 27 Mai 2009 Ce ma fac???am aflat ca e insurat!!!

COINCIDENTZA TARE!!!acelasi lucru la mn eu acum vreo saptamana am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna si i-am zis k ii dau si lui ce isi cumpara toti copii(Martinel)si apoi venea in fiekre seara si faceam misto de el k manank inghetata de copii dar nu am vb prea mult dar imi placeau la nebunie ochii lui....un albastru superb si intr-o zi a venit la magazin cu fratele lui kre seamana k doua picaturi de apa dar nu sunt gemeni....ei sunt din ialomita si lucreaza in zona la mn....si eu logic k deaba il observasem pe fratisu k ma uitam la el:)):))dar pe urma el a lipsit 2 zile de la magazin....si sincer am fost ff trista si in ultima mea zi de munk a aparut un baiat.....eu eram grabita sa inchid magazinul si nu am stat mult la discutii cu el.....i-am dat numarul meu de tel sa vb mai tz crezand k e baiatul de kre m-am indragostit acum kteva zile.....ma intalnesc cu el a doua zi k ma invitat la o cafea...si eu nu mi-am dat seama k defapt baiatul de kre imi placea era fratele celui cu kre ma intalnisem eu...penibil dar adevarat....mi-a povestit tot.....si dupa vreo 3 ore pe kre le-am petrecut impreuna cu Adrian(fratele lui Daniel)mi-a aratat o poza cu familia lu daniel adik un baietel de ktiva ani si o femeie superba kre era sotia lui.....am ramas tampita knd am aflat k are 29 de ani si o familie si se lua de fetele de la magazin acum ma suna fratele lui intr-una dar evit sa ma intalnesc cu el.....i-am zis k el kte mai ma minte....k poate mai e si el insurat cine stie...dar nu stiu ce sa zic....el pare mai sincer....si in fond eu m-am pacalit k nu am stiut sa fac deosebirea dintre ei doi...am iesit cu adrian crezand k e daniel nestiind cum ii cheama in acel moment si in plus am aflat k daniel nu a mai venit la magazin k a plek la familia lui in spania

elisabyy Postat pe: 23 Mai 2009, Mod de a da papucii...

la fel mi s-a intamplat si mie...m-a sunat si mi-a zis sa nu-l mai caut si cu asta basta....dupa o relatie de 8 luni cred k meritam si eu o expliktie....dar...asta e!!!!stii ce mi-a zis mama?k s-a intors roata k eu knd eram mai mik mi-am batut joc de toti baietii....sa-ti spun ce fraze le spuneam de despartire: NUMAI POT FI CU TINE K IMI FACI NUMAI GREUTATI.MA FACI SA SUFAR ENORM,.....TU NU VEZI K FACI NUMAI GRESELI? ii faceam sa creada k sunt ei cei vinovati si nu eu cea kre defapt gasise pe altu:))

elisabyy postat pe: 20 Aprilie 2009, Nu vrea sa se culce cu mine

La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)

De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08

in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))

Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa

Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil

elisabyy Postat pe: 19 Mai 2009, bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu

Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!
"Comportamentul oglinda Este o în grija Fiecare isi arata imaginea" Goethe
Pagini: 1 2 3 4 5 >> Sari la pagina: