Setari Cookie-uri

M-a lasat balta

vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.
CocoLoco
Postat pe 11 Iulie 2009 12:25
daca asta se poate numi prietena...
CocoLoco
Postat pe 11 Iulie 2009 12:26
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:26:44daca asta se poate numi prietena...
Tu o numesti prietena ca ea nu cred ca are aceeasi parere despre tine cred ca este doar o cunostiinta de-a ta.
valivieru96
Postat pe 11 Iulie 2009 12:34
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.

Pai ai putea sa iei niste inghetata si sa te asezi in fata tv-ului. Am inteles ca in curand o sa revina "Tradati in dragoste". Faina emisiune.
jenesaispas
Postat pe 11 Iulie 2009 17:49
naspa faza..tu consideri ca iti era prietena?eu zic ca nu calmeaza-te
Al_EX
Postat pe 16 Iulie 2009 08:25
Prieteni si prietene poti sa -ti faci cati vrei .Dece musai asta ? sau ti-e ciuda ca umbla cu fostul? e normal daca si-a gasit pe cineva sa fie cu el cat mai mult.Nu vad unde e tragedia.

Postat pe 16 Iulie 2009 09:52
mdeah de obicei cea mai buna prietena este atrasa de ceea ce e interzis:)...cam asea sa intampla in viata de zi cu zi...stiu cum e....dar astfel realizezi si tu ca fericirea ei este intemeiata pe lacrimile tale...dureros trbuie sa ii pari indiferenta sa arati ca nu iti pasa...cam complicat si eu incerc la fel dar trbuie sa reusim;)...ideea e ca nu trebuie sa le arati ca iti pasa caci asea le dai satisfactie:*
yomarissaly
Postat pe 16 Iulie 2009 11:39
prietenea? oare era pretena?



uitate-te aici http://insanezone.ro/toCSic-24783.html (valabil si ptr restu)

Postat pe 18 Iulie 2009 22:42
De la: toCSic, la data 2009-07-18 22:42:59prietenea? oare era pretena?



uitate-te aici http://insanezone.ro/toCSic-24783.html (valabil si ptr restu)


perseverenta......
aniela_cat
Postat pe 18 Iulie 2009 22:43
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.


eu spun sa dai o petrecere !!!!!!!

ai scapat de doi tradatori dintr-un sut!!!!!
BBFluturas
Postat pe 19 Iulie 2009 07:22
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu


poate vroia si ea un baietel si nu stia unde sa caute, i'a fost mai comod asa... deh, daca nu i'ai zis ca's baieti dragutzi pe forum la kudika...
DieMann
Postat pe 19 Iulie 2009 18:24
nu, nu e normal. dupa ce ca te-a tradat si te-a lasat si balta iti mai si ascunde. asa ceva e de neiertat, eu daca eram in locul tau nu mai aveam de-a face cu o astfel de perosana.

asa-zisele "prietene" nu le doresc la nimeni.

poti in orice moment sa-ti faci alte prietene care sa le menti la nivelul de prietene de suc, de barfa, de iesit in oras insa nu-ti spune secretele, e una sa povestesti ce se intampla cu viata ta de zi cu zi si e alta sa spui lucruri pe care nu vrei ca altii sa le stie, iar eu nu te sfatuiesc sa te confesezi unor prietene, singurele care nu te vor trada sunt sora si mama. in cazul meu sora mea e cea mai buna prietena care stiu ca ma intelege si ca e de incredere si ca nu s-ar folosi de mine ca sa castige ceva anume.
diana3289
Postat pe 20 Iulie 2009 14:53
baga-mi-as , cand am citit titlu' , am crezut ca te-a lasat uda!
geo_x
Postat pe 20 Iulie 2009 15:01
De la: geo_x, la data 2009-07-20 15:01:55baga-mi-as , cand am citit titlu' , am crezut ca te-a lasat uda!


andreea1976
Postat pe 20 Iulie 2009 15:05

De la: geo_x, la data 2009-07-20 15:01:55

baga-mi-as , cand am citit titlu' , am crezut ca te-a lasat uda!



rautate mica ,
gugulina74
Postat pe 20 Iulie 2009 15:49
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.


Nu-ti fa griji, relatia lor sigur nu va merge. Si atunci, ea se va intoarce la tine, ca deh, veti face parte din acelasi club (fostele lui), inca un punct comun intre voi doua.
No acuma serios vorbind, renuntza la ea; cu sigurantza nu-ti e prietena adevarata!
kudika019285
Postat pe 23 Iulie 2009 02:03
De la: BBFluturas, la data 2009-07-19 07:22:43
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.


eu spun sa dai o petrecere !!!!!!!

ai scapat de doi tradatori dintr-un sut!!!!!


mare dreptate ai
inna_1688
Postat pe 23 Iulie 2009 20:18
De la: , la data 2009-07-18 22:42:59prietenea? oare era pretena?



uitate-te aici http://insanezone.ro/toCSic-24783.html (valabil si ptr restu)


nu,nu era.acum macar stiu ca sunt sigura de asta.:)
CocoLoco
Postat pe 26 Iulie 2009 23:03
De la: BBFluturas, la data 2009-07-19 07:22:43
De la: Stefana_Velisar, la data 2009-07-11 12:25:02vesnica mea poveste.de curand cea mai buna prietena a mea m-a lasat balta...ghici pt cine?:) pt fostul meu.si eu care "plangeam pe umarul ei"....nu ma mai cauta nu mai vorbim daca aveam o problema de "suferinta" nu imi mai lua apararea.iese cu fostul meu zilnic,el se duce pe la ea,nimeni nu imi spune nimic...dar eu simt ca e ceva in neregula cu ei.
ma simt tradata si parasita.prietena mea cea mai buna nu mai e prietena cu mine ca sa stea cu cel dupa care sufar eu.e normal?pareri ceva?ma doare ca ma ignora ca sta prea mult cu el.


eu spun sa dai o petrecere !!!!!!!

ai scapat de doi tradatori dintr-un sut!!!!!


asta chiar asa e si m-a facut sa zambesc
CocoLoco
Postat pe 26 Iulie 2009 23:05
va multumesc tuturor pentru mesaje
cat despre ei doi..i-am lasat in urma si mie imi e foarte bine.
CocoLoco
Postat pe 26 Iulie 2009 23:07
nu stiu daca o poti numi prietena ??cel mai bine ar fii sa iesi si tu cu alti prieteni si sa ignori acest lucru ,,sau ai putea sa o intrebi pe ea asa pe sleau ce se intampla cred ca e mai bine otr linistea ta
ai grija de tine viata merge inainte cu bune si rele toti suferim la randu nostru
alexandra_sziga
Postat pe 2 August 2009 10:56
el a lasat-o balta.
s-au certat urat.pentru ca el si-a gasit pe alta care ....ma rog...tot prietena de-a mea era si care avea o parerea fff proasta despre el dar acum altfel stau lucrurile si asta ma scoate cel mai tare din sarite.ipocrizia ei.dar pe ei ii las deoparte.
si acum, prietena asta a mea "buna" desre care e topicul a cam inceput sa se bage in vorba cu mine de unde pana unde eu "obisnuiam sa ii fiu prietena".
acum eu sunt fff limitata in conversatiile cu ea si incerc sa nu fiu rea ci doar indiferent-politicoasa.

eu ma gandeam sa o las asa cum e..sa nu ma reapropii de ea si sa nu mai fac eu tot timpul pe fata draguta care iarta sperand ca iertarea e o lectie destul de buna.
e ok asa?
CocoLoco
Postat pe 27 August 2009 11:37
e foarte ok.
nu se merita sa te calce in picioare si apoi se preface k n-a facut nimic, daca te vei impaca cu ea chiar nu rezolvi nimic si nici nu castigi nimic, iart-o ca sa iti poti vede de viata in continuare, dar sa tii distanta asa cum procedezi si acum, nimeni nu ar vrea o asfel de persoana alaturi.
diana3289
Postat pe 27 August 2009 19:00
prietenie ? nu mai exista prietenie adevarata decat niste persoane care vor sa profite de tine
urockmyworld
Postat pe 31 August 2009 00:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sdfsdfsd 4 De la: kudika_7184 12 Mai 2012 08:20
Carmen are nevoie de noi!!! 10 De la: inna_1688 6 Iunie 2009 19:52
ma place? 23 De la: kudikao1 13 Octombrie 2009 23:10
Neintelegeri cu socrul 23 De la: kudika_14778 26 Octombrie 2013 18:40
eu femeie....el barbat.... 34 De la: jenesaispas 28 Aprilie 2009 23:35