Setari Cookie-uri

Cum reactionati cand alte femei de pe strada/baruri/etc. se uita insistent la partenerul vostru ?

lao_kudika
Postat pe 8 Septembrie 2009 01:21
eu as matura pe strazi cu maciuca iei doar n-as sta sa vad ca flirteaza cu iubitul meu de fata cu mine eu ce as fi acolo tufa de venetia??? eu nu dar nici nu toata lumea e ca mine. Iubitul daca ma iubeste i trage o privire de tufa iei sa-si dea seama ca e o jegodie aia pe langa mine daca nu am inceput eu "distractia" dar si el are de suferit dupa aia. spune tu daca am dreptate sau nu.... ce altceva e de facut poi aia nu e in stare sa-si ia unul pentru ea nu sa fure al lui alta si nu arata de loc respectul si cei 7 ani de-acasa...astea trebe puse la punct daca nu le-au pus masa
Heavenly_angel
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:21
De la: Heavenly_angel, la data 2009-09-08 10:21:02 eu as matura pe strazi cu maciuca iei doar n-as sta sa vad ca flirteaza cu iubitul meu de fata cu mine eu ce as fi acolo tufa de venetia??? eu nu dar nici nu toata lumea e ca mine. Iubitul daca ma iubeste i trage o privire de tufa iei sa-si dea seama ca e o jegodie aia pe langa mine daca nu am inceput eu "distractia" dar si el are de suferit dupa aia. spune tu daca am dreptate sau nu.... ce altceva e de facut poi aia nu e in stare sa-si ia unul pentru ea nu sa fure al lui alta si nu arata de loc respectul si cei 7 ani de-acasa...astea trebe puse la punct daca nu le-au pus masa



si cam ce vrusesi tu sa spui acilea? .........................aaaa si te rog eu ai grija cum iubesti sa nu ajungi la avort
anybody
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:27
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .

Postat pe 8 Septembrie 2009 10:32
De la: scorpio67, la data 2009-09-08 10:32:31
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .


scorpio mi-a placut asta
anybody
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:33
asta e tare si funny in acelasi timp
Heavenly_angel
Postat pe 8 Septembrie 2009 19:55
Eu le-as arunca direct in pubela din spatele discotecii, ca in filmele cu prosti
Frankie_Zuzu
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:46
o intreb daca e interesata de o partida in 3
Diavolyta_
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:50
Mi s-a intamplat o data, in tinerete , cred ca eram la a 2-3 intalnire cu un tip si am iesit si am vazut ca respectivul isi indulcea privirea cu o tipa (nu arata deloc rau gagica)de la o masa alaturata si ea insotita. M-am simtit penibil si am actionat sub impulsul momentului : am mers la baie am chemat un taxi si , fara sa dau nimic de banuit, in momentul in care am vazut ca a ajuns masina m-am ridicat ia-m zis "partenerului" meu ca acum poate sa ia loc la masa alaturata daca vrea iar cand am trecut pe la masa ei i-am zis acelaasi lucru si am iesit fara sa privesc in spate, dar mandra si cu orgoliul oarecum reparat.
sori_ss84
Postat pe 8 Septembrie 2009 23:13
De la: anybody, la data 2009-09-08 10:33:50
De la: scorpio67, la data 2009-09-08 10:32:31
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .


scorpio mi-a placut asta


Pai ce sa fac? Cand se da la el cate o bestie tanara si prea flamanda ,iese scorpia din mine la atac .
Imi place sa "pap" bestii tinere ma regenereaza.

Postat pe 9 Septembrie 2009 08:10
subscriu
lao_kudika
Postat pe 9 Septembrie 2009 14:09
Eu il invit pe el sa se duca sa i-o traga, daca fata isi doreste si lui ii surade. Mie mi s-a intamplat sa vina cate o femeie agresiv spe mine pe motiv ca el se uita la mine, nu eu la el, dar fetelor, nu stiu daca e atitudinea potrivita, ca nu stii ce se poate intampla. In plus, orice barbat se simte bine daca se "omoara" femeile pentru ei. Parerea mea ...
loveisblinde
Postat pe 9 Septembrie 2009 14:47
mare dreptate ai
lao_kudika
Postat pe 11 Septembrie 2009 00:03
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-08 20:50:37o intreb daca e interesata de o partida in 3


Si daca vrea? !

Postat pe 16 Septembrie 2009 08:31
Problema nu este ea,ci el,daca raspunde la respectivele ocheade.Daca da,atunci,eu i-as da liber sa faca ce vrea si mi-as vedea de drumul meu,pentru ca un astfel de barbat clar nu m-ar iubi si nici nu m-ar respecta.
In rest,nu cred ca este elegant sau face cinste vreunei femei sa se repeada asupra alteia din astfel de motive.Dati dovada ca aveti demnitate si ca ramaneti niste doamne,dragele mele!
heaven2007
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:54
nu reactionez...ma fac ca nu am vazut...dar merg mai departe cu privirea sa vad pana unde se poate ajunge.
kudika066423
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:16
mi se intampla des sa se uite fete dupa tipu cu care sunt. de obicei ma simt mandra. destul de simplu. oricum nu le bag in seama sau ceva si nici nu sunt prea atenta sa le vanez. daca o vad bine, daca nu la fel. stiu ce sunt. de ce sa imi fac griji?
chibritzel
Postat pe 17 Septembrie 2009 04:40
Eu nu reactionez nicicum, chiar sunt mandra cu partenerul meu :X nu zic ca nu ma deranjeaza asa un pic cand vad k eu parca sunt pictata pe pereti si se uita exagerat de insistent, dar daca el nu le baga in seama nu am nici o treaba.De obicei el le spune vreo doua de le piere cheful sa se mai uite ;)) si ma saruta :X dar si daca nu le-ar zice nimic, nu am de ce sa reactionez agresiv ;)) la urma urmei nu suntem numai noi 2 pe lumea asta, e normal sa fim priviti insistent, k de aceea ne-a dat Dumnezeu ochi ;)) :D si ce-i frumos si Lui ii place ;))
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:53
o intreb..ce draga nu ai mai vazut artisti?
one_size
Postat pe 7 Octombrie 2009 14:28
De la: one_size, la data 2009-10-07 14:28:10o intreb..ce draga nu ai mai vazut artisti?


si ii spui k autografe mai tarziu
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 8 Octombrie 2009 01:10
Sa se uite cat vor, privitul nu costa !


Mi se pare normal sa fie admirat si de alte persoane, ar fi neplacut daca nu s-ar uita nimeni la el ..cat despre cum as reactiona ...pai tocmai asta e ca nu as reactiona, daca as face ceva in privinta asta fatza de privitoare sau privit ar insemna ca ma simt nesigura, amenintata si vulnerabila. Ma uit si eu , analizez si trag concluzii ... Asta ce-ar insemna ca eu sa ma parui cu toate fetele care il privesc mai ''atent '' si el sa se ia la pumni cu toti barbatii care se holbeaza? Pai iesim sa ne distram sau face parodie dupa ''tradati in amor''?~!


Serios acum, cui nu-i place sa fie admirat ? De ce sa-i iau placerea asta ? Asa se simte si el ca inca este ''pe piata '' Privitul n-a omorat inca pe nimeni ...
___LL___
Postat pe 8 Octombrie 2009 02:42
Dar ce o sa faca partenerul meu daca o alta femeie se uita la mine ???

La asta de ce nu te-ai gandit ...?

...........si sa raspund...nimic! sau eventual il iau pe el de gat,il pup putin mai mult si apoi ii arunc ei privirea aia care spune..."i'm the boss" !
fluturas_
Postat pe 8 Octombrie 2009 03:43
De la: scorpio67, la data 2009-09-08 10:32:31
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .


te-ai dus discret lângã ea ºi-ai ameninþat-o cã o sugi,mã dezguºti.
MlSOGlN
Postat pe 8 Octombrie 2009 08:41
De la: scorpio67, la data 2009-09-09 08:10:36
De la: anybody, la data 2009-09-08 10:33:50
De la: scorpio67, la data 2009-09-08 10:32:31
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .


scorpio mi-a placut asta


Pai ce sa fac? Cand se da la el cate o bestie tanara si prea flamanda ,iese scorpia din mine la atac .
Imi place sa "pap" bestii tinere ma regenereaza.


Mai bine te-ai concentra cu halitu pe bestia lu bãrba-tu decât sã-þi afiºezi public neîmplinirile.Vezi,nu-s chiar aºa de rãu,trag cu casa.
MlSOGlN
Postat pe 8 Octombrie 2009 08:53
De la: scorpio67, la data 2009-09-16 08:31:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-08 20:50:37o intreb daca e interesata de o partida in 3


Si daca vrea? !


dacã vrea,iar o sugi!
MlSOGlN
Postat pe 8 Octombrie 2009 08:54
De la: heaven2007, la data 2009-09-16 10:54:17Problema nu este ea,ci el,daca raspunde la respectivele ocheade.Daca da,atunci,eu i-as da liber sa faca ce vrea si mi-as vedea de drumul meu,pentru ca un astfel de barbat clar nu m-ar iubi si nici nu m-ar respecta.
In rest,nu cred ca este elegant sau face cinste vreunei femei sa se repeada asupra alteia din astfel de motive.Dati dovada ca aveti demnitate si ca ramaneti niste doamne,dragele mele!


Exact,apoi vã cumpãraþi o pisicã ºi aveþi companie tot restul zilelor.Intraþi pe kudika...ºi daþi sfaturi despre sex,dragoste ºi bãrbaþi.
MlSOGlN
Postat pe 8 Octombrie 2009 08:56
De la: MlSOGlN, la data 2009-10-08 08:54:57
De la: scorpio67, la data 2009-09-16 08:31:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-09-08 20:50:37o intreb daca e interesata de o partida in 3


Si daca vrea? !


dacã vrea,iar o sugi!

unde e frate danutza
sugatoare de sexe ce va mai place sa va labariti pe kudika
yumy
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:01
De la: MlSOGlN, la data 2009-10-08 08:41:01
De la: scorpio67, la data 2009-09-08 10:32:31
De la: brunetaa, la data 2009-09-08 01:21:48


Le intreb la ce se holbeaza si daca nu vor s-o faca cu ochii vineti.Mi s-a intamplat intr-o discoteca cumine de fata,platinata la nici 20 ani il mirosea la 2 cm de el ca o lupoaica,el fiind cu spatele.M-am dus discret langa ea am marait-o(la propriu) si i-am zis c-o musc de carotida dac nu-si ea hoitul platinat de langa maimutza mea .


te-ai dus discret lângã ea ºi-ai ameninþat-o cã o sugi,mã dezguºti.


Oh, uite cine se zvarcolea dupa atentie SI noaptea trecuta.
Da' stiu ca are program incarcat in fiecare seara/noapte.

O sa radeti, dar mie mi se face si mila, zau!
Cum dracu' o fi sa nu ai altceva de facut decat sa stai sa numeri cate vizite ai avut la profil? A, chiar, v-am zis ce a scris acu' catva timp, cand ma deranjam sa-i mai citesc cate un post (acum doar le numar, e mai amuzant... In medie scrie cate 8 posturi in sir pe fiecare topic, saracu' )? Spus asaa, plin de el si ca si cand ar fi maaare realizare? N-o sa ghiciti niciodata!!!!

Ca i se viziteaza profilul de cate 100 de ori pe zi .
Pentru el asta e chestie remarcabila!!

Deci, noua idee de preocupare pentru copii dezadaptati si neacceptati de societate: numarati vizitele pe care le primiti la profil. Asta va face sa va simtiti vedete!
Dor_a
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:06
De la: ___LL___, la data 2009-10-08 02:42:20Sa se uite cat vor, privitul nu costa !


Mi se pare normal sa fie admirat si de alte persoane, ar fi neplacut daca nu s-ar uita nimeni la el ..cat despre cum as reactiona ...pai tocmai asta e ca nu as reactiona, daca as face ceva in privinta asta fatza de privitoare sau privit ar insemna ca ma simt nesigura, amenintata si vulnerabila. Ma uit si eu , analizez si trag concluzii ... Asta ce-ar insemna ca eu sa ma parui cu toate fetele care il privesc mai ''atent '' si el sa se ia la pumni cu toti barbatii care se holbeaza? Pai iesim sa ne distram sau face parodie dupa ''tradati in amor''?~!


Serios acum, cui nu-i place sa fie admirat ? De ce sa-i iau placerea asta ? Asa se simte si el ca inca este ''pe piata '' Privitul n-a omorat inca pe nimeni ...


Ai explicat perfect fenomenul conform cãruia femeile grase ca tine îºi lasã bãrbaþii mai libertini,de frica singurãtãþii.
Nu fi aºa sigurã,eu te-aº omorâ numai dintr-o privire, chiar aºa de rubensianã cum eºti.
MlSOGlN
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:09
De la: yumalai, la data 2009-10-08 09:01:05

unde e frate danutza
sugatoare de sexe sa va labariti pe kudika


Oh, Rose!
I-ai facut o bucurie, l-ai bagat in seama.
Saracu' se chinuia de azi noapte sa atraga atentia cuiva, sa-i raspunda macar un singur rand!
Daca ii vizitezi si profilul, il faci cel mai fericit.

'Neatza, scuze!
Dor_a
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Facultatea de Arte (Am nevoie de un sfat, va rog!) 114 De la: kudika_nikole 25 Ianuarie 2012 17:06
doreste copil de la amanta ? 29 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:53
De la o sotie inselata... 30 De la: bruneagra25 12 Mai 2009 09:38
iubirea a trecut.. 17 De la: mady_puppy 27 Noiembrie 2009 19:12
frica de a fi inselata 55 De la: alesandu 28 Aprilie 2009 16:32