Setari Cookie-uri

ajutati-ma fetelor cu opinii si sfaturi!

De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 12:10:41Buna din nou!
M-am inatlnit saptamana trecuta cu domnisoara,si am povestit nu exagerez vreo 6 ore..pana noaptea tarziu!Am povestit,multe multe,printre care ne-am si marturisit sentimenetel,cum ca ea e indragostita de mine,si ca eu incep sa ma indragostesc de ea.Ma comport total aiurea de la acea intalnire!!!!


Sa te citez mai intai:"si stiu ca o posibila relatie intre noi i-ar face mai mult rau decat bine!E la varsta la care abia a prins aripi si ar fi trist sa i le frang tocmai eu!"
Aici parca aveai ceva constiinta si ii doareai binele,dar se pare ca triumfa egoismul in tine si-ti doresti numai tir binele nu si ei.Inca o data pacat de bietele femei care au nenorocul sa fie in viata ta.

Postat pe 16 Noiembrie 2009 12:50
Da doar am vorbit,ma rog ne-am si sarutat,dar doar atat!
Mi-e foarte greu, va marturisesc,nu ma pot concentra la nimic.
Stiu ca ce am facut acum,pt ea nu ii va aduce decat tristete,dar mi-a spus ca ea nu vrea sa imi fie amnata,sau ceva de genu,si cu lacrimi in ochi mi-a zis ca ea e fericita sa ma stie pe mine fericit,si chiar daca asta inseamna sa dorm alaturi de alta femeie-stie ca nu are nici un drept,si ca imi doreste din suflet sa fiu fericit !
In schimb eu nu am putut sa ii spun asta,i-am spus,ca ma enerveaza faptul ca se intalneste cu acel tip,de care v-am mentionat mai sus,ma enerveaza faptul ca incearac sa ma uite,ca o vreau doar pt mine!
loco_adrian1
Postat pe 16 Noiembrie 2009 12:52
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 12:52:23Da doar am vorbit,ma rog ne-am si sarutat,dar doar atat!
Mi-e foarte greu, va marturisesc,nu ma pot concentra la nimic.
Stiu ca ce am facut acum,pt ea nu ii va aduce decat tristete,dar mi-a spus ca ea nu vrea sa imi fie amnata,sau ceva de genu,si cu lacrimi in ochi mi-a zis ca ea e fericita sa ma stie pe mine fericit,si chiar daca asta inseamna sa dorm alaturi de alta femeie-stie ca nu are nici un drept,si ca imi doreste din suflet sa fiu fericit !
In schimb eu nu am putut sa ii spun asta,i-am spus,ca ma enerveaza faptul ca se intalneste cu acel tip,de care v-am mentionat mai sus,ma enerveaza faptul ca incearac sa ma uite,ca o vreau doar pt mine!


"sunt casatorit,si am un copil de 6 anisori!"
ALO,cuvintele SOTIE,COPIL iti suna cunoscute ? Furi din dragostea si atentia destinate lor si vrei sa le dai unei femei care are bunul simt sa te trimita inapoi la familie cu sentimentelea astea care mai mult o ranesc si-o frustreaza de viata care i se cuvine alaturi de un barbat liber.

Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:01
copilul nu duce lipsa de afectiune.ca doar e al meu!atat nu stau cu el cat sunt la munca,dar am norocul de avea un program flexibil,care imi permite sa stau majoriatatea timpului cu el.Iar sotia,are treaba ei,are proprii ei fani care ii orera suficienta afectiune.
loco_adrian1
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:08
Eu zic ca te chinui singur. Si o vei face si in continuare.
Lucia38
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:10
De la: Lucia38, la data 2009-11-16 13:10:47Eu zic ca te chinui singur. Si o vei face si in continuare.

Mie imi spui??
De 4 zile,umblu teleleu,nici nu stiu ce sa fac sa nu ma gandesc la ea...mai nou nu dorm nici noptile!Noroc ca am copilul langa mine,altfel as fi KO!
loco_adrian1
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:13
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 13:08:27copilul nu duce lipsa de afectiune.ca doar e al meu!atat nu stau cu el cat sunt la munca,dar am norocul de avea un program flexibil,care imi permite sa stau majoriatatea timpului cu el.Iar sotia,are treaba ei,are proprii ei fani care ii orera suficienta afectiune.


cu asta ai spus totul .....................iar mie ai reusit sa-mi provoci o stare de ...............ce poate fi mai patetic decat un barbat ce-si vorbeste de "bine" sotzia indiferent de situatzia dintre ei ?
Dontyyy
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:14
Stiu ca majoritatea dintre voi ma condamna pentru faptul ca am sotie,dar ca sa va mai dau cateva detalii,suntem un cuplu putin mai libertin,practicam si swingul de altfel,nu e un secret pt sotie ca am calcat stamb, la fel nici pt mine ca ea,mai are activitaiile ei extraconjugale!
loco_adrian1
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:15
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 13:13:09
De la: Lucia38, la data 2009-11-16 13:10:47Eu zic ca te chinui singur. Si o vei face si in continuare.

Mie imi spui??
De 4 zile,umblu teleleu,nici nu stiu ce sa fac sa nu ma gandesc la ea...mai nou nu dorm nici noptile!Noroc ca am copilul langa mine,altfel as fi KO!

Da' fa ceva in sensul asta, nu te mai chinui aiurea!!!!!!!!!!!!!!!! Ai sa ajungi sa-ti chinui si copilul. Tu crezi ca pustiul nu te vede ca suferi?
Lucia38
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:15
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 13:08:27copilul nu duce lipsa de afectiune.ca doar e al meu!atat nu stau cu el cat sunt la munca,dar am norocul de avea un program flexibil,care imi permite sa stau majoriatatea timpului cu el.Iar sotia,are treaba ei,are proprii ei fani care ii orera suficienta afectiune.[/quote

Da. frumos mariaj, sunt convinsa ca parerea sotiei e cu totul alta sau sunteti] numai amici de sex si cresteti un copil ca s-a intamplat sa-l aveti.E inutil sa mai continui o discutie cu un macho tipic dominat de testosteron.Pana la urma cui ii pasa ce faci si cu cine?

Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:17
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 13:15:38Stiu ca majoritatea dintre voi ma condamna pentru faptul ca am sotie,dar ca sa va mai dau cateva detalii,suntem un cuplu putin mai libertin,practicam si swingul de altfel,nu e un secret pt sotie ca am calcat stamb, la fel nici pt mine ca ea,mai are activitaiile ei extraconjugale!


si atunci de la noi ce vrei? sa-ti dam binecuvantarea?
Dontyyy
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:18
nu imi vorbesc sotia de rau...doamne fereste e femeia alaturi de care stau de 10 ani de zile,spuneam doar ca nu e chiar asa o victima cum a reiesit!

Juniorul,nu cred ca inca sesizeaza ceva,e prea mic sa isi dea seama,acum am venit de la fotbal,si e foarte fericit!Taica-sau in schimb e chiar la pamant,si deja sta sa se gandeasca cum sa parcurga saptamana asta 500 de km!
loco_adrian1
Postat pe 16 Noiembrie 2009 17:53
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 17:53:24nu imi vorbesc sotia de rau...doamne fereste e femeia alaturi de care stau de 10 ani de zile,spuneam doar ca nu e chiar asa o victima cum a reiesit!

Juniorul,nu cred ca inca sesizeaza ceva,e prea mic sa isi dea seama,acum am venit de la fotbal,si e foarte fericit!Taica-sau in schimb e chiar la pamant,si deja sta sa se gandeasca cum sa parcurga saptamana asta 500 de km!


De ce? Te gandesti s-o inviti pe domnisoara la un swing,asa ca sa fie un inceput triumfal?

Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:11
De la: scorpio67, la data 2009-11-16 20:11:42
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 17:53:24nu imi vorbesc sotia de rau...doamne fereste e femeia alaturi de care stau de 10 ani de zile,spuneam doar ca nu e chiar asa o victima cum a reiesit!

Juniorul,nu cred ca inca sesizeaza ceva,e prea mic sa isi dea seama,acum am venit de la fotbal,si e foarte fericit!Taica-sau in schimb e chiar la pamant,si deja sta sa se gandeasca cum sa parcurga saptamana asta 500 de km!


De ce? Te gandesti s-o inviti pe domnisoara la un swing,asa ca sa fie un inceput triumfal?


nu ma gandesc la asta,pt ca nu cred ca r acepta-o sotia...e foarte p[retentioasa la femei....
loco_adrian1
Postat pe 17 Noiembrie 2009 11:53
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-17 11:53:34
De la: scorpio67, la data 2009-11-16 20:11:42
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 17:53:24nu imi vorbesc sotia de rau...doamne fereste e femeia alaturi de care stau de 10 ani de zile,spuneam doar ca nu e chiar asa o victima cum a reiesit!

Juniorul,nu cred ca inca sesizeaza ceva,e prea mic sa isi dea seama,acum am venit de la fotbal,si e foarte fericit!Taica-sau in schimb e chiar la pamant,si deja sta sa se gandeasca cum sa parcurga saptamana asta 500 de km!


De ce? Te gandesti s-o inviti pe domnisoara la un swing,asa ca sa fie un inceput triumfal?


nu ma gandesc la asta,pt ca nu cred ca r acepta-o sotia...e foarte p[retentioasa la femei....


Of, Doamne! Mergi pe " sex in grup" tocmai dete unu mesaj ca e lesinat dupa swing.Poate iti place cuplul respectiv si lasi fata in pace sa-si vada de viata ei ceva mai normala.

Postat pe 18 Noiembrie 2009 08:16
De la: loco_adrian1, la data 2009-11-16 13:15:38Stiu ca majoritatea dintre voi ma condamna pentru faptul ca am sotie,dar ca sa va mai dau cateva detalii,suntem un cuplu putin mai libertin,practicam si swingul de altfel,nu e un secret pt sotie ca am calcat stamb, la fel nici pt mine ca ea,mai are activitaiile ei extraconjugale!


Si uite-asa cand te bucuri mai tare ca ti-ai facut un cuplu prieten, te trezesti cu ei in pat .Ce romantic!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 21 Noiembrie 2009 08:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o noua dilema:( 9 De la: Eva32 20 Octombrie 2011 00:35
niste sfaturi mi-ar fi de ajutor 20 De la: kudika_nikole 2 Decembrie 2011 01:23
De ce-ai plecat mai Geo? ( Il vrem pe geo_tz, zis si tzucatoru' profesionist, inapoi!:p): 238 De la: Lillix 31 Martie 2012 19:26
:) 1 De la: eu_mary1993 23 Iunie 2009 01:04
barbatii trecuti de tinerete 35 De la: elagodess 4 Noiembrie 2009 14:03