Setari Cookie-uri

Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama?

De la: kitty_krieger, la data 2010-03-20 13:33:57
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 13:27:53
De la: kitty_krieger, la data 2010-03-20 13:23:19
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 11:45:13
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare.


in caz ca nu-ti dai seama nimeni nu te invidiaza pe tine, din contra.... sau poate asta e problema, ca nu esti invidiata si admirata?


Chiar nu potzi sa te abtzii? Te mananca limba ? Vezi-ti de tine mai razboinica lui peste prajit.Apoi tot tu esti cu gura mare ca te atac .Hai du-te sa-ti faci raportul Catre Kudika.Alta otravita , care ar trebui sa-si poarte de grija fundului ei si sa nu-l mai miroasa pe al alteia.Mi se rupe daca niste poze pe kudika ma aplauda sau ma injura.


ti se rupe pe naiba
parca-parca nu te-as raporta, cine ma mai distreaza pe mine?

stii ceva? tu stii ca de fapt vorbesti despre tine in toate comentariile catre altii? dupa ce imi raspunzi in stilul tau caracteristic, gandeste-te bine la asta. Si ai grija sa ma faci iar proasta, rahat, maimutzoi si in orice alt fel te face pe tine sa te simti un pic bine in legatura cu persoana ta.

offf, daca te-as cunoaste in real, te-as compatimi sincer. Trebuie sa fie tare naspa sa fii tu, daca asa reactionezi in virtual.


Ce te tot freaca cum sunt, ai facut vreo pasiune pentru mine? Topicul cu lesbiene este in alta parte.Vezi ca e una dilie care se supranumeste Xena, razboieste-te cu ea frustrato.Nu te fac eu ceea ce esti, mama natura a gresit si conjuncturile care te-au facut sa devii o ciudata.

Postat pe 20 Martie 2010 14:03
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 14:03:36
De la: kitty_krieger, la data 2010-03-20 13:33:57
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 13:27:53
De la: kitty_krieger, la data 2010-03-20 13:23:19
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 11:45:13
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare.


in caz ca nu-ti dai seama nimeni nu te invidiaza pe tine, din contra.... sau poate asta e problema, ca nu esti invidiata si admirata?


Chiar nu potzi sa te abtzii? Te mananca limba ? Vezi-ti de tine mai razboinica lui peste prajit.Apoi tot tu esti cu gura mare ca te atac .Hai du-te sa-ti faci raportul Catre Kudika.Alta otravita , care ar trebui sa-si poarte de grija fundului ei si sa nu-l mai miroasa pe al alteia.Mi se rupe daca niste poze pe kudika ma aplauda sau ma injura.


ti se rupe pe naiba
parca-parca nu te-as raporta, cine ma mai distreaza pe mine?

stii ceva? tu stii ca de fapt vorbesti despre tine in toate comentariile catre altii? dupa ce imi raspunzi in stilul tau caracteristic, gandeste-te bine la asta. Si ai grija sa ma faci iar proasta, rahat, maimutzoi si in orice alt fel te face pe tine sa te simti un pic bine in legatura cu persoana ta.

offf, daca te-as cunoaste in real, te-as compatimi sincer. Trebuie sa fie tare naspa sa fii tu, daca asa reactionezi in virtual.


Ce te tot freaca cum sunt, ai facut vreo pasiune pentru mine? Topicul cu lesbiene este in alta parte.Vezi ca e una dilie care se supranumeste Xena, razboieste-te cu ea frustrato.Nu te fac eu ceea ce esti, mama natura a gresit si conjuncturile care te-au facut sa devii o ciudata.


Femeie, este greu sa intelegi ca esti amuzanta ? Pui atata suflet pe acest forum, te descarci intr-un asemenea hal, ai ce ai cu toata lumea, si...se pot trage niste concluzii despre tine urmarind ,,razboaiele'' tale virtuale !
Mai degraba pe tine mi te imagines ca o Xena, printesa razboinica, nebunatico ce esti !
Summer_
Postat pe 20 Martie 2010 16:26
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 13:07:42
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:58:17
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 12:53:05
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:48:59
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 12:44:01
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:32:41
Valoarea ta, valoarea ta, nu o are nimenea !!!


Ai inceput sa versi otrava, educato , ai trecut deja la magarii? Parca nu te pretai la atacuri de astea , tu doar raspundeai si spuneai parerea frumos.


Am raspuns frumos, sora mea de specie, te-am jignit ? Chiar te-am si aprobat, valoarea ta nu o are nimeni !
Hai nu te incrunta, ma distrez si eu putin cu tine pana ma plictisesc dupa care imi gasesc alta jucarie, promit !

Love you !


Maimutzoi de paie cu sfori esti tu dragutza, altfel la varsta ta erai in natura cu iubitul, la munte , in parc , nu cu degetele inclestate in tastatura sa ma urmaresti pe mine.Lipsa de atentie de aia mi-o ceri mie?


Asa faci tu, stai non stop cu iubitul ? Draga mea sora de specie, nu m-ai nimerit pana acum, te legi de ceea ce nu trebuie, intru pe forum in week-end, cand am timp sa lenevesc,ma joc un farmville, unfacebook alea alea, geenratia mea obisnuieste sa foloseasca netul si pt entertainment ( daca nu stiai ) urmareste-mi postarile, hai ca stiu ca ai timp de pierdut :)
Hai du-te sa ii faci de mancare barbatului, lasa forumul ca te paraseste una doua ca nu ai grija de el si te acresti mai rau !


Logic, te distrezi pe net ca nu ai cu cine.Da stau cu el tot timpul, nu poate sta fara mine, ce sa-i faci daca stiu sa fiu femeie adevarata, nu papitzoaica de net.


Stai cu el tot timpul ? Hai m a, ca orice barbat s-ar dezice de o femeie care scrie balariile pe care le scrii tu, hai ca ai ramas in topul porcariile si nesimtilor scrise de cineva pe kudika, pe aia cu dorinta ta ca barbatul pe care il vrei sa fie orfan, m-a lasat masca !
Asa ca, femeie fatala, stai in banca ta, la varsta ta ar trebui sa ai un barbat,un copil, o casa, om asa, lasa-ma cu vrajile astea, eu am o varsta si inca ma distrez, imi permit, si chiar si asa nu am apucaturile tale de femeie chinuita de nedreptatile vietii !
Summer_
Postat pe 20 Martie 2010 16:28
darksukkubus69
Postat pe 20 Martie 2010 19:02
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


Eu cred ca drame traiesc doar cele slabe sau toante. Sau cel mult se traiesc drame din cauza femeilor invidioase si rele, ca mi se par mult mai periculoase decat barbatii. Barbati imaturi care vor o femeie langa ei doar pentru frumusete, fara sa vada femeia in ansamblu, se gasesc peste tot. Dar sigur exista si acel barbat care va vedea dincolo de infatisare si va pune mai mult pret pe interiorul unei femei frumoase.
mr_ride_it
Postat pe 20 Martie 2010 20:42
Scuze, din greseala am scris sub id-ul prietenului meu...;p
ride_it1
Postat pe 21 Martie 2010 10:38
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


da, chiar isi traiesc propria drama. de obicei persoanele care arata bine nu mai dezvolta nimic in afara de asta si nu pot oferi nimic mai mult decat frumusetea proprie, moneda care devine plictisitoare in timp pentru ca nu aduce nici un aport partenerului. ba chiar il poate provoca gelozie cand se uita vecinul cu limba scoasa.
leo_
Postat pe 22 Martie 2010 14:00
De la: leo_, la data 2010-03-22 14:00:04
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


da, chiar isi traiesc propria drama. de obicei persoanele care arata bine nu mai dezvolta nimic in afara de asta si nu pot oferi nimic mai mult decat frumusetea proprie, moneda care devine plictisitoare in timp pentru ca nu aduce nici un aport partenerului. ba chiar il poate provoca gelozie cand se uita vecinul cu limba scoasa.


mai...leo....tu esti invidios pe altii ca nu ai si tu asa ceva ....o frumusete langa tine?? femeile frumoase cum sa traiasca o drama??? persoanele care arata bine au o gramada de oferit !! si cine vrea sa le aiba ...sint barbati care au si ei ceva de oferit in schimb....nu sint niste incolori frustrati si emotivi ca nu pot avea o fata frumoasa! tu se pare ca nu ai vazut barbati indragostiti de fete frumoase.......aportul pe care il aduc aceste fete este chiar dragostea pe care o inspira partenerului!! gelozie inspira si o fata comuna care are un partener si este indragostit de ea ...daca un altul o priveste mai deocheat!!
de ce esti nedrept??? iarasi??
pe tine te-a complexat cumva vre'o fata frumoasa??
kudika132368
Postat pe 22 Martie 2010 16:54
De la: Summer_, la data 2010-03-20 16:28:41
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 13:07:42
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:58:17
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 12:53:05
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:48:59
De la: scorpio67, la data 2010-03-20 12:44:01
De la: Summer_, la data 2010-03-20 12:32:41
Valoarea ta, valoarea ta, nu o are nimenea !!!


Ai inceput sa versi otrava, educato , ai trecut deja la magarii? Parca nu te pretai la atacuri de astea , tu doar raspundeai si spuneai parerea frumos.


Am raspuns frumos, sora mea de specie, te-am jignit ? Chiar te-am si aprobat, valoarea ta nu o are nimeni !
Hai nu te incrunta, ma distrez si eu putin cu tine pana ma plictisesc dupa care imi gasesc alta jucarie, promit !

Love you !


Maimutzoi de paie cu sfori esti tu dragutza, altfel la varsta ta erai in natura cu iubitul, la munte , in parc , nu cu degetele inclestate in tastatura sa ma urmaresti pe mine.Lipsa de atentie de aia mi-o ceri mie?


Asa faci tu, stai non stop cu iubitul ? Draga mea sora de specie, nu m-ai nimerit pana acum, te legi de ceea ce nu trebuie, intru pe forum in week-end, cand am timp sa lenevesc,ma joc un farmville, unfacebook alea alea, geenratia mea obisnuieste sa foloseasca netul si pt entertainment ( daca nu stiai ) urmareste-mi postarile, hai ca stiu ca ai timp de pierdut :)
Hai du-te sa ii faci de mancare barbatului, lasa forumul ca te paraseste una doua ca nu ai grija de el si te acresti mai rau !


Logic, te distrezi pe net ca nu ai cu cine.Da stau cu el tot timpul, nu poate sta fara mine, ce sa-i faci daca stiu sa fiu femeie adevarata, nu papitzoaica de net.


Stai cu el tot timpul ? Hai m a, ca orice barbat s-ar dezice de o femeie care scrie balariile pe care le scrii tu, hai ca ai ramas in topul porcariile si nesimtilor scrise de cineva pe kudika, pe aia cu dorinta ta ca barbatul pe care il vrei sa fie orfan, m-a lasat masca !
Asa ca, femeie fatala, stai in banca ta, la varsta ta ar trebui sa ai un barbat,un copil, o casa, om asa, lasa-ma cu vrajile astea, eu am o varsta si inca ma distrez, imi permit, si chiar si asa nu am apucaturile tale de femeie chinuita de nedreptatile vietii !




Of, educata si buna a inceput sa-si puna poalele in cap!La varsta ta te distrezi pe un forum ca nu te latra nici un caine , vii sa-mi spui ce ar trebui sa am in viata mea? Caraghioaso, fa-ti o viata de femeie adevarata si dupa aia da lectii la altele.Ma chinuie doar prostia din exemplare ratate ca tine.Se pare ca am dreptate , din lipsa de ocupatie faci topuri pe kudika.

Postat pe 24 Martie 2010 07:40
De la: darksukkubus69, la data 2010-03-20 19:02:00


Ia-ti ugerele si plimba-le la pascut.Ti-ar face bine bine o portie de verdeata.

Postat pe 24 Martie 2010 07:42
Dupa cate "carne" am consumat... nu mai am loc de verdeata. Chiar asa... stii ce "lapte" dau dupa atata consum de carne?!
darksukkubus69
Postat pe 24 Martie 2010 13:13
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:54:40
De la: leo_, la data 2010-03-22 14:00:04
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


da, chiar isi traiesc propria drama. de obicei persoanele care arata bine nu mai dezvolta nimic in afara de asta si nu pot oferi nimic mai mult decat frumusetea proprie, moneda care devine plictisitoare in timp pentru ca nu aduce nici un aport partenerului. ba chiar il poate provoca gelozie cand se uita vecinul cu limba scoasa.


mai...leo....tu esti invidios pe altii ca nu ai si tu asa ceva ....o frumusete langa tine?? femeile frumoase cum sa traiasca o drama??? persoanele care arata bine au o gramada de oferit !! si cine vrea sa le aiba ...sint barbati care au si ei ceva de oferit in schimb....nu sint niste incolori frustrati si emotivi ca nu pot avea o fata frumoasa! tu se pare ca nu ai vazut barbati indragostiti de fete frumoase.......aportul pe care il aduc aceste fete este chiar dragostea pe care o inspira partenerului!! gelozie inspira si o fata comuna care are un partener si este indragostit de ea ...daca un altul o priveste mai deocheat!!
de ce esti nedrept??? iarasi??
pe tine te-a complexat cumva vre'o fata frumoasa??


se pare ca si tu esti una din "frumoasele" domnisoare care sufera o drama....ideea lui leo era ca voi sunteti frumoase si atat....provocati placere fizica si atat....fetelor...pe langa sani si fund....mai aveti in partea de sus a organismului vostru si un cap dotat cu un creier.....acesta trebuie si el folosit...in caz contrat se atrofiaza...ca in cazul "frumoaselor care sufera o drama"....
ioanam859
Postat pe 24 Martie 2010 13:36
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:54:40
De la: leo_, la data 2010-03-22 14:00:04
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


da, chiar isi traiesc propria drama. de obicei persoanele care arata bine nu mai dezvolta nimic in afara de asta si nu pot oferi nimic mai mult decat frumusetea proprie, moneda care devine plictisitoare in timp pentru ca nu aduce nici un aport partenerului. ba chiar il poate provoca gelozie cand se uita vecinul cu limba scoasa.


mai...leo....tu esti invidios pe altii ca nu ai si tu asa ceva ....o frumusete langa tine?? femeile frumoase cum sa traiasca o drama??? persoanele care arata bine au o gramada de oferit !! si cine vrea sa le aiba ...sint barbati care au si ei ceva de oferit in schimb....nu sint niste incolori frustrati si emotivi ca nu pot avea o fata frumoasa! tu se pare ca nu ai vazut barbati indragostiti de fete frumoase.......aportul pe care il aduc aceste fete este chiar dragostea pe care o inspira partenerului!! gelozie inspira si o fata comuna care are un partener si este indragostit de ea ...daca un altul o priveste mai deocheat!!
de ce esti nedrept??? iarasi??
pe tine te-a complexat cumva vre'o fata frumoasa??


da' apoi draga, de unde stii tu ca nu am o frumusete langa mine? avem clarvazatori pe aici cumva? si daca am? poate ca am una si frumosa si inteligenta. dar ma rog nu stii la ce ma refer. poate trbuie sa mai iesi in lume si sa cunosti oameni. cea mai mare parte a oamenilor frumosi (femei si barbati) pe care ii cunosc pot oferi putine pe langa frumusete. am prietene care sunt impreuna numai cu barbati foarte frumosi si ii schimba ca pe camasi pentru ca nu au ce oferi
leo_
Postat pe 24 Martie 2010 16:31
ioanam859 daca am retinut bine nick numele tau, de unde stii tu ce au fetele frumoase si ce nu au???
sau mai bine zis de ce generalizezi?? de unde le soateti fratilor ca imi trebuie proptele la maxilar cind citesc asemenea minunatii!! fetele frumoase sint FRUMOASE si prin aceasta calitate ajung usor acolo unde cu greu ajung cele cu creier asa ca tine! daca tot te consideri ca ai asa ceva!! invidiazale chiar daca nu sint (UNELE)asa destepte precum sint cele cu care natura nu a fost asa darnica ,ele vor ramine la fel de frumoase si daca consideri tu sau altii ca au pe umeri au buci in loc de cap!!
Unele stiu sa-si foloseasca atuuri-le altele nu!! Ei si ce....
As avea o suta de exemple sa-ti dau cu fete care si-au folosit frumusetea ca pe un atuu si au ajuns undeva ...pe craca de sus a societatii , si mai am o suta de exemple cu fete frumoase care au ramas in anonimat!! ce e asa greu de inteles?? dar scorpiile de ce sa nu le denigreze pe toate ca doar altceva nu au de facut!!
kudika132368
Postat pe 24 Martie 2010 19:08
De la: leo_, la data 2010-03-24 16:31:08
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:54:40
De la: leo_, la data 2010-03-22 14:00:04
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.


da, chiar isi traiesc propria drama. de obicei persoanele care arata bine nu mai dezvolta nimic in afara de asta si nu pot oferi nimic mai mult decat frumusetea proprie, moneda care devine plictisitoare in timp pentru ca nu aduce nici un aport partenerului. ba chiar il poate provoca gelozie cand se uita vecinul cu limba scoasa.


mai...leo....tu esti invidios pe altii ca nu ai si tu asa ceva ....o frumusete langa tine?? femeile frumoase cum sa traiasca o drama??? persoanele care arata bine au o gramada de oferit !! si cine vrea sa le aiba ...sint barbati care au si ei ceva de oferit in schimb....nu sint niste incolori frustrati si emotivi ca nu pot avea o fata frumoasa! tu se pare ca nu ai vazut barbati indragostiti de fete frumoase.......aportul pe care il aduc aceste fete este chiar dragostea pe care o inspira partenerului!! gelozie inspira si o fata comuna care are un partener si este indragostit de ea ...daca un altul o priveste mai deocheat!!
de ce esti nedrept??? iarasi??
pe tine te-a complexat cumva vre'o fata frumoasa??


da' apoi draga, de unde stii tu ca nu am o frumusete langa mine? avem clarvazatori pe aici cumva? si daca am? poate ca am una si frumosa si inteligenta. dar ma rog nu stii la ce ma refer. poate trbuie sa mai iesi in lume si sa cunosti oameni. cea mai mare parte a oamenilor frumosi (femei si barbati) pe care ii cunosc pot oferi putine pe langa frumusete. am prietene care sunt impreuna numai cu barbati foarte frumosi si ii schimba ca pe camasi pentru ca nu au ce oferi


stiu !! pt. ca daca ai fi avut o frumusete linga tine nu ai fi incercat sa-i minimalizezi calitatile fizice reducind'o la o "moneda plictisitoare".Si... nu am facut nici o afirmatie cum ca ar fi sau nu inteligenta jumatatea pe care ti-ai gasit-o tu!!asta de unde ai scos-o??
Clarvazator pari sa fii tu ca prea le stii pe toate .....de exemplu daca ies eu in lume sau nu!! poate ca ma invirt intr-o altfel de lume care tie nu prea ti-e accesata! ce zici de asta??
Nu stiu cum se face dar tu cunosti numai exemple negative!!nu cumva te-au demoralizat prea mult si ai inceput sa te duci cu pluta??
Si acele femei care schimba barbatii frumosi ca pe camasi ....probabil ca doar atit cauta.....frumusete cu ceva in pantaloni si cu un ardei pe umeri ca si ala e la fel de gol pe din'nauntru are doar citeva seminte! asa ca stii vorba aia...ce cauti aia gasesti!!










kudika132368
Postat pe 24 Martie 2010 19:29
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !


...ce vrei...aici se pare ca e "adunarea" femeilor divortate sau somere (a se citi frustrate)
Flame...urmeaza cu siguranta replici dure la greu
P.S. Nu sunt in nici una dintre categoriile amintite doar ma distrez
ocs
Postat pe 30 Martie 2010 22:15
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea.
goanga2000
Postat pe 31 Martie 2010 11:52
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea.


Corect!! Subscriu!!
kudika132368
Postat pe 31 Martie 2010 15:10
darksukkubus69
Postat pe 31 Martie 2010 16:20
Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu exista femei frumoase si/saufemei urate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exista femei pe care unele persoane le plac si alte persoane nu! Si hai sa fim seriosi k nu noi trebuie sa fim laudati de frumusete ci parintii nostri,k nu e meritul nostru ci al parintilor .Si degeaba arati bine dak in capsorul tau canta greierasii
why_M3
Postat pe 31 Martie 2010 16:56
Si ink cv...frumusetea e trecatoare....
why_M3
Postat pe 31 Martie 2010 17:01
De la: kudika132368, la data 2010-03-24 19:08:23ioanam859 daca am retinut bine nick numele tau, de unde stii tu ce au fetele frumoase si ce nu au???
sau mai bine zis de ce generalizezi?? de unde le soateti fratilor ca imi trebuie proptele la maxilar cind citesc asemenea minunatii!! fetele frumoase sint FRUMOASE si prin aceasta calitate ajung usor acolo unde cu greu ajung cele cu creier asa ca tine! daca tot te consideri ca ai asa ceva!! invidiazale chiar daca nu sint (UNELE)asa destepte precum sint cele cu care natura nu a fost asa darnica ,ele vor ramine la fel de frumoase si daca consideri tu sau altii ca au pe umeri au buci in loc de cap!!
Unele stiu sa-si foloseasca atuuri-le altele nu!! Ei si ce....
As avea o suta de exemple sa-ti dau cu fete care si-au folosit frumusetea ca pe un atuu si au ajuns undeva ...pe craca de sus a societatii , si mai am o suta de exemple cu fete frumoase care au ramas in anonimat!! ce e asa greu de inteles?? dar scorpiile de ce sa nu le denigreze pe toate ca doar altceva nu au de facut!!


eu nu am denigrat pe nimeni...dar se pare ca si tu esti una din fetele frumoase si cam atat. uite din cauza celor ca tine generalizez pentru ca sunteti ingrozitor de multe, care va folositi doar sanii si fundul pentru a ajuge undeva.jalnic...erai mai castigata daca taceai.
ioanam859
Postat pe 31 Martie 2010 18:28
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....
ioanam859
Postat pe 31 Martie 2010 18:32
De la: why_M3, la data 2010-03-31 17:01:08Si ink cv...frumusetea e trecatoare....

...ai inceput bine..."nu sunt femei frumoase si femei urite ci doar femei fara bani"...
cit despre...tarabe...e mult de spus... ...si chiar daca nu vor accepta..."tineretea si frumusetea SUNT TRECATOARE"
RUY_BLAS
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:59
De la: why_M3, la data 2010-03-31 16:56:01Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu exista femei frumoase si/saufemei urate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exista femei pe care unele persoane le plac si alte persoane nu! Si hai sa fim seriosi k nu noi trebuie sa fim laudati de frumusete ci parintii nostri,k nu e meritul nostru ci al parintilor .Si degeaba arati bine dak in capsorul tau canta greierasii


exista .cap'soare frumoase in care nu canta greierasii ..asa ca nu mai generalizatzi ,!! si imi mentin ceea ce am spus si mai sus ...sa lasam metaforele cu "nu exista femei frumoase..." Exista!! si santem impartzite doar ca ne place sa ne amagim si sa fim blande cu cele care sint urate !! doar nu o sa-i spui unui human been .."auzi esti urata cu spume ..da'lasa nu are nimic ca esti desteapta si o sa te iubeasca cineva pt. ce ai in cap!! nu... primul instict...animalic de atractie intre doua sexe diferite este aspectul exterior si..dupa aceea bla bla... ceea ce insiratzi voi pe aici....

si pina ce trece frumusetea....ramai cu roadele ei!! asa ca mai lasati lozincile ...
kudika132368
Postat pe 1 Aprilie 2010 15:28
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:28:45
De la: kudika132368, la data 2010-03-24 19:08:23ioanam859 daca am retinut bine nick numele tau, de unde stii tu ce au fetele frumoase si ce nu au???
sau mai bine zis de ce generalizezi?? de unde le soateti fratilor ca imi trebuie proptele la maxilar cind citesc asemenea minunatii!! fetele frumoase sint FRUMOASE si prin aceasta calitate ajung usor acolo unde cu greu ajung cele cu creier asa ca tine! daca tot te consideri ca ai asa ceva!! invidiazale chiar daca nu sint (UNELE)asa destepte precum sint cele cu care natura nu a fost asa darnica ,ele vor ramine la fel de frumoase si daca consideri tu sau altii ca au pe umeri au buci in loc de cap!!
Unele stiu sa-si foloseasca atuuri-le altele nu!! Ei si ce....
As avea o suta de exemple sa-ti dau cu fete care si-au folosit frumusetea ca pe un atuu si au ajuns undeva ...pe craca de sus a societatii , si mai am o suta de exemple cu fete frumoase care au ramas in anonimat!! ce e asa greu de inteles?? dar scorpiile de ce sa nu le denigreze pe toate ca doar altceva nu au de facut!!


eu nu am denigrat pe nimeni...dar se pare ca si tu esti una din fetele frumoase si cam atat. uite din cauza celor ca tine generalizez pentru ca sunteti ingrozitor de multe, care va folositi doar sanii si fundul pentru a ajuge undeva.jalnic...erai mai castigata daca taceai.


ioanam859 TU nu ai de unde sa stii cum sant eu.. asa ca abtinete sa faci comentarii la adresa mea!!
aici vorbim despre o opinie referitoare la fetele frumoase dar se pare ca tu ataci persoana si nu subiectul!!
sii daca ai pus problema asa ..da sint multe FRUMOASE pe lumea asta numai ca unele isi folosesc inteligentza si spontaneitatea si altele nu! altele isi folosesc body-ul dupa cum ai spus si tu!! dar nu este o regula!! exceptzii de la regula sant foarte multe dar tu nu vrei sa le vezi !! Tu iei si vezi doar ce este negativ din tot intregul!!

daca mai postezi foloseste-ti cerebelul si nu partea dorsala ca ..cu aia nu se gandeste se foloseste!!














kudika132368
Postat pe 1 Aprilie 2010 15:48
De la: sirghea, la data 2010-04-01 11:59:45
De la: why_M3, la data 2010-03-31 17:01:08Si ink cv...frumusetea e trecatoare....

...ai inceput bine..."nu sunt femei frumoase si femei urite ci doar femei fara bani"...
cit despre...tarabe...e mult de spus... ...si chiar daca nu vor accepta..."tineretea si frumusetea SUNT TRECATOARE"


auzi..tu esti prea limitat ca sa intelegi ce-i aia o FRUMOASA! da'tu ai ceva in buzunar sau e taifun pe la tine...daca ai pretentii ca ea sa aiba banii?? tu ce esti barbat..sau c_acat??

tineretea si frumusetea ...da sint trecatoare ..dar depinde de fiecare sa le faca sa treaca cu folos!!
kudika132368
Postat pe 1 Aprilie 2010 15:55
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:32:01
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....



nu ..ioanam859 ...nu ajungem pe centura... vai de capul tau ..ce perle scotzi!!
culegem ce am semanat!! adica roadele frumusetzii si tineretzii .....avem familii , o situatie...pt. care cele ca tine ne invidiaza!! si nu regretam ca am fost FRUMOASE !!din contra avem cu ce ne mandri!!

dar tu asta ..probabil ca nu ai sa ostii niciodata!!












kudika132368
Postat pe 1 Aprilie 2010 16:01
:))) ce subiect ineteresant ! am sa deschid si eu un topic sa intreb daca fetele cracanate traiesc o drama :)) ! Scuzati-mi impertinenta !
Sabrina_Nede
Postat pe 1 Aprilie 2010 16:53
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-04-01 16:53:02:))) ce subiect ineteresant ! am sa deschid si eu un topic sa intreb daca fetele cracanate traiesc o drama :)) ! Scuzati-mi impertinenta !

Ei si tu acuma Care barbat nu vrea o femeie care sta cracanata toata ziua?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare ma mai iubeste...? 12 De la: kudika098645 10 Iunie 2010 01:10
vreau parerea voastra 2 De la: kudika_12486 21 Iulie 2012 10:40
declaratie de dragoste 33 De la: Diavolyta_ 12 Mai 2009 14:57
Despre arta seductiei unui barbat 254 De la: blackrose_rosenoire 8 August 2011 21:56
dilema 12 De la: naturally 30 Septembrie 2010 01:01