Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

Buna tuturor.am tot citit ca si voi de altfel despre tot felul de pastile minune si nu prea m-au convins.eu o sa incerc cu L-carnitin si Guarana ...suplimente alimentare cu diverse indicatii foarte interesante.eu m-am documentat despre cele doua si cred k e solutia cea mai buna pt mine.Alt sipliment bun at fi capsulele de ceai verde dar nu in exces...Acum voi decideti ,dar documentati-va bine inainte Mult succes tuturor ! si sa ajungeti la greutatea ideala :)
A_Sharky
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:53
FETELOR BUNA
A INCERCAT CINEVA GAMA 4.3.2.1.? TOT NATURALA DIN 10 PLANTE DE LA ARKOPHARMA?
E BUNA? ARE VREUN EFECT? CUM V-ATI SIMTIT?
ASTEPT RASPUNSURILE VOASTRE MULTUMESC
N_ANNASTASIA
Postat pe 6 Mai 2009 23:15
De pe 1 august nu mai iau pastile si nu m-am ingrasat deloc. Eu am slabit 17 kg in 3 luni, eu am avut 77 kg, acum am 60 kg +- 500 grame. Tratamentul cu Lida Daidaihua Slimming Capsule de 3 luni regleaza metabolismul.

Pastilele Lida Daidaihua Slimming Capsule nu au nici un efect negativ, sunt naturale 100%. Inainte de a incepe tratamentul cu asceste pastilele, eu am facut toate analizele inainte si dupa, pentru ca eram si eu speriata, ca era in joc sanatatea mea. Analizele au iesit perfecte.

Daca te intereseaza sa stii mai multe despre pastilele astea de slabit, scrie-mi pe email: merycamerzan@yahoo.com
merycam
Postat pe 7 Mai 2009 23:24
Discutie pe mesenger cu o clienta care si-a dorit mult ca sa slabeasca, si a slabit in 2 luni 18 kg:

Mariana Camerzan (5/7/2009 2:14:07 PM): buna
hortenzia (5/7/2009 2:14:46 PM): buna
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:14:46 PM): vroiam sa te intreb cu a mers cu pastilele???? Te-ai simtit bine??? Ai slabit???
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:16:01 PM): eram curioasa daca esti multumita???
hortenzia (5/7/2009 2:16:09 PM): ok....nu am avut probleme sincer....
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:16:17 PM): ma bucur
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:16:27 PM): ai terminat cutia a doua?
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:16:40 PM): cat ai slabit in 2 luni?
hortenzia (5/7/2009 2:17:01 PM): da sigur...
hortenzia (5/7/2009 2:17:40 PM): prima luna 8...si acuma aproape 10
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:18:26 PM): 8?????..............de obicei au slabit 5..........bine ca depinde de kg in plus
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:18:45 PM): cred ca trebuie sa-ti schimbi garderopa.......
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:18:55 PM): ma bucur mult
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:19:10 PM): ce inaltime ai??? si cate kg ai acum?
hortenzia (5/7/2009 2:19:35 PM): acum am 67...168
hortenzia (5/7/2009 2:19:55 PM): dar vreau sa iti zic ca am tinut si dieta-fara paine
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:20:48 PM): felicitari
hortenzia (5/7/2009 2:21:09 PM): ms...si ms pt ajutor....
Mariana Camerzan (5/7/2009 2:21:45 PM): cu placere............ma bucur mult cand lumea care a luat pastile astea este multumita


Chiar vrei sa slabesti??? Atunci curaj, apeleaza la pastile de slabit(originale) care fac minuni. Eu le-am incercat, incearca-le si tu..........
merycam
Postat pe 7 Mai 2009 23:27
De la: , la data 2008-08-18 21:29:01UN PRODUS IN MARE VOGA ESTE "CAPSULA DE SLABIT"SI EU FOLOSESC AM SLABIT 5 KG IN 14 ZILE FARE EFECTE NEPLACUTE
healthy002075
Postat pe 9 Mai 2009 11:14
cel mai bine e sa ti o dieta adecvata si sa faci sport
intra aici si vei afla mai multe diete si retete pentru a te mentine
http://blog-feminin.blogspot.com/search/label/din%20bucatarie
http://blog-feminin.blogspot.com/search/label/diete
http://blog-feminin.blogspot.com/search/label/slabit
_dulcik_
Postat pe 9 Mai 2009 11:18
Buna ziua! Va propun un program de slabire obtinut integral din plante si fara efecte secundare care va va ajuta sa slabiti 3-5 kg pe luna fara a avea senzatie de foame... Eu am slabit 20 de kg in 4 luni folosind un astfel de program... Puteti vedea fotografii cu rezultatul meu pe www.slabeste-inteligent.ro sau www.cureslabire.eu sau ma puteti contacta pe messenger pentru intrebari, id-ul meu este cureslabire.
cureslabire_healthy
Postat pe 10 Mai 2009 10:01
Poti sa folosesti hoodia gordonii,capsule pe baza de esxtract dintr-un cactus. Nu au nici un fel de contraindicatii. Naturale suta la suta. Sunt chiar trecute la alimente si nu la medicamente. Taie pofta de mancare si, mai ales de dulce. Eu le folosesc dar nu pe cele care se gasesc la noi pe piata, ci unele americane.Daca vrei sa stii mai multe scrie-mi pe loapersonal@yahoo.com. Te pot ajuta....pe tine si pe oricare dintre voi care doreste sa slabeasca.
kudika028076
Postat pe 20 Mai 2009 18:41
[Salut sunt diana din sibiu si ma gindesc sa inghit si eu ceva pt slabit,am vreo 37 ani,1,65 m si anul trecut pe vremea asta aveam cam 65 kg...destul de multe,dar acum am 73...ce sa ma mai fac...ca de fapt nu fac nimic!De fapt am inceput de citeva zile cu abdomene si ceva miscari aiurea,as alerga dar parcul e prea departe si daca alerg prin cartier se iau cainii dupa mine.Mi-am cumparat azi niste tablete pt slabit,Clarsuplie,se cheama.A mai luat cineva asa ceva?Stie cineva daca dau rezultate?As vrea sa ma duc si la un salon de infrumusetare...pt remodelare corporala...care fac nu stiu ce impachetari pt celulita.Stie cineva asa ceva prin sibiu?Aveti idee si cit costa asemenea tratamente?va rog ajutati-ma cu un raspuns.Va salut ]


Salut Diana si nu numai, eu am o vasta experienta cu slabitul. De la liposuctie , la saloane de infrumusetare si la capsule de slabit. Dupa toate peripetiile cu liposuctia si saloanele de frumusete care m-au costat MILIOANE MULTE si alte produse de slabit ( de baut sau pastile) am vb cu o pritena pe care am laudat-o ca si-a revenit bine dupa sarcina si mi-a zis secretul ei. Am luat si eu aceeasi pastila si am slabit in 3 luni 12 kg. Nu credeam ca o sa functioneze dar am fost surprinsa si acum sant intr-un fel de pauza, dupa care vreau sa reiau ca sa mai dau jos inca vreo 5 -6 kg. Nu vreau sa fac reclama la nici un fel de produs dar atat pot sa v-a spun: nu este nici unul din cele scrise de voi in acest topic. Apropo de Herbalife, fosta mea soacra a luat o perioada buna de timp , a slabit ceva ceva dar cand a intrerupt s-a ingrasat mai mult decat a pierdut. Eu am ajuns la o concluzie : dupa ce reusesti sa slabesti printr-o metoda sau alta TREBUIE NEAPARAT sa tii cont de ceea ce mananci si sa faci si putina miscare , dar nu de genul ca ma duc pana la piata pe jos sau ca fac prin casa curatenie. Miscare continua , sustinuta tip aerobic si alte cele care nu pot da nume aici. Ca din cauza asta de cele mai multe ori se intampla sa te ingrasi inapoi mai mult decat ai pierdut , ca te intorci la acelasi stil RAU de a manca. Daca tot te chinui prin infometare sau pastile sau saloane sau chiar operatii atunci nu mai trebuie sa te intorci la acelasi obicei . Odata ce te-ai ingrasat trebuie sa intelegi ca esti predispusa la ingrasare , deci noi nu putem pretinde de la o dieta sa ne tine talia subtire si dupa ce am terminat-o. Metabolismul este cel care mentine talia subtire. Si chestia ca unele pastile ne regleaza metabolismul e pura inventie sau mai clar spus minciuna sfruntata sa pacaleasca pe cei care sant poate disperati sa aiba o silueta draguta . Deci eu zic sa ne revizuim obiceiul alimentar este esential, si nu este greu. Spunea cineva de asocierea alimentelor. ESTE IDEALA. Eu m-am informat si pot spune ca in 80% din meniul meu reusesc sa combin bine alimentele. Mai greu e cu iaurturile , ca nu pot manca pe cel cu 0,1% , efectiv nu pot, nu are gust, dar incerc sa nu abuzez( partea buna e ca au calciu ) cu asta ma consolez. WAW, am scris un tratat, scuze. Dar este un subiect atat de vast si complicat ca nu este usor sa scrii doar 2 3 randuri.
DIANA , SI EU SANT DIN SIBIU SI AM 37 DE ANI , DACA IMI DAI ID-UL DE MESS SAU NR. DE TEL. POATE NE AUZIM SI POATE GASIM O SOLUTIE SA FACEM SPORT CUMVA IMPREUNA. ASTEPT RASPUNSUL TAU CAT SI PARERILE CELORLALTE FETE DESPRE CE AM RELATAT. MULTUMESC SI NU VA STRESATI DIN CAUZA KG. STRESUL INGRASA!!!
intrigante
Postat pe 2 Iunie 2009 23:31
Vreau si eu detalii de aceste pastile si costul acestora.Iti multumesc
geta2379
Postat pe 3 Iunie 2009 08:53
vreau si eu detalii despre acest produs si costul acestora.geta2379@yahoo.com
geta2379
Postat pe 3 Iunie 2009 08:55
hoodia gordonii.vreau detalii despre pret si ce fac ele pe mess geta2379
geta2379
Postat pe 3 Iunie 2009 08:56
Tot ce inseamna pastile,prafuri si alte "minuni" inseamna imbolnavire ficat,stomac,colon,piele flasca fara viata,sist. nervos,etc. plus o maare dependenta pt. k dak le intrerupi te faci la loc si..iar celulita tot acolo ramane dar la alte dimensiuni.Eu sunt pt. impachetari nu de orikre la saloane care au intr-adevar produse profesionale si care sa fie si bine alese si combinate si starvac,aici sunt pur subiectiva pt. k eu iubesc acest aparat care a reusit sa ma remodeleze,sa-mi intinda pielea si fundul si sa arat super iar celulita adio,incepand cu profunzimea nu doar suprafata pielii,plus ca datorita masajului pe kre-l face te relaxeaza si nute traumatizeaza,bine si aici trebuie k practicianul sa fie bine instruit.Sunt pt. aceasta varianta pt. k am incercat pe mine iar acum am ajuns sa merg doar 1/sapt. pt intretinere.
kudika081339
Postat pe 13 Iunie 2009 14:30
De la: healthy000712, la data 2009-06-13 14:30:56Tot ce inseamna pastile,prafuri si alte "minuni" inseamna imbolnavire ficat,stomac,colon,piele flasca fara viata,sist. nervos,etc. plus o maare dependenta pt. k dak le intrerupi te faci la loc si..iar celulita tot acolo ramane dar la alte dimensiuni.Eu sunt pt. impachetari nu de orikre la saloane care au intr-adevar produse profesionale si care sa fie si bine alese si combinate si starvac,aici sunt pur subiectiva pt. k eu iubesc acest aparat care a reusit sa ma remodeleze,sa-mi intinda pielea si fundul si sa arat super iar celulita adio,incepand cu profunzimea nu doar suprafata pielii,plus ca datorita masajului pe kre-l face te relaxeaza si nute traumatizeaza,bine si aici trebuie k practicianul sa fie bine instruit.Sunt pt. aceasta varianta pt. k am incercat pe mine iar acum am ajuns sa merg doar 1/sapt. pt intretinere.

Sursa informatiilor gresite pe care le-ai postat?
enemgabriel
Postat pe 13 Iunie 2009 14:42
eu folosesc o coarda electronica fitness pentru a slabi si mananc cu masura. coarda electronica o am de putin timp si este interesanta.nu am mai folosit asa ceva pana aku.
"electronicul"consta in faptul ca are un mecanism ce numara sariturile si calculeaza numarul de calorii consumate. v-o recomand si voua. eu mi-am cumparat-o de la un magazin online de tehnica medicala si mi-a fost adus acasa prin curier rapid. aici se gaseste:
http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Coarda-electronica-fitness
kudika006707
Postat pe 15 Iunie 2009 23:48
peste tot unde citesti fiecare spune cate ceva si mereu totul duce la pastile... eu am incercat foarte multe diete si cure si am luat si pastile care tot ce au facut nu a fost decat sa imi aduca un ulcer.. si vreau sa zic ca retete tinute ca la carte nu dupa mintea mea si nici infometare nu am facut... noroc ca am scapat de ulcer iar de slabit am slabit cu ajt unui nutritionist foarte bun.
_dulcik_
Postat pe 16 Iunie 2009 00:11
cred ca am vazut vreo 10 reclame pana acum :) fetelor daca vreti sa slabiti ...miscare... aerobic .. de 3 ori pe saptamana... dieta... fructe si legume... nu pastile si toate prostiile!!!! pai daca ar fi atat de bune pastilele alea nu toate am fi slabe? nu credeti ca s-ar fi raspandit zvonul peste tot pana acum???
MicaSiDulce
Postat pe 29 Iunie 2009 11:55
si ... RABDARE !
MicaSiDulce
Postat pe 29 Iunie 2009 11:56
hi
tarot_healthy
Postat pe 29 Iunie 2009 13:29
Eu acum 4 luni aveam 71,6 kg la o inaltime de 1,60. De disperare am luat ceva de la plafar ( sirop) si am incervcat sa mai reduc din mancare. Mancare care se reducea singura din cauza gustului si mirosului de sirop muguri de.....pentru reducerea poftei de mancare. Numai cand ma uitam la ceas si la sirop deja nu mai aveam pofta de mancare. Unele persoane suporta sa ia pastile, siropuri, sa faca tratamente iar alte nu. Ne dam seama dupa faptul ca 2 persoane tinand dieta si luand acelasi tratament slabesc diferit in functie de organismul fiecaruia.
Si tinand eu cu dintii de siropul meu am costatat ca aveam aceleasi kilograme, eram mai stresata si nu se mai intelegea nimeni cu mine.
Mi-am adus aminte ca in luna noiembrie 2007 am lasat tigarea fara nici un tratament ci doar jurand la Maica Domnului ca daca mi se face copilul bine ma las de tigara ( pe 16 noiembrie in acelasi an mi s-a indeplinit dorinta si de la 2 pachete de tigari pe zi a doua zi nu am mai pus in gura asa ceva fara plasturi, fara pastile, fara nimic; doar vointa si gandul ca Maica ma va lasa fara gura daca imi calc promisiunea ); m-am apucat acum 2 luni sa reduc painea, sucurile, dulciurile cu mult zahar, zaharul.....si acum fara nici un sport de la 71,6 kg am 74,2 kg.
De saptamana viitoare adaug si sport.
Nu sunt impotriva la pastile, siropuri, tratamente caci in momentul in care esti disperat incerci orice; dar, trebuie sa ti si o dieta.
Va doresc sa aveti vointa indiferent daca luati pastile sau nu si sa adoptati o alimentatie sanatoasa.Mai vorbim pe la jumatatea lunii.
PS: nu mamanc fructe dupa ora 12.00 caci contin fructoza si ar insemna sa bag zahar sub o alta forma in mine la greu.Atentie la fructe..... doar daca tineti 1 zi fructe, 1 zi..... atunci merge.
Mancati cat mai multe legume, salate ...la inceput cu ulei de masline, apoi il reduceti si doar cu sare... apoi o reduceti si le mancati fara nimic. Incercati sa combinati si sa puneti cat mai multe legume, porumb ca sa fie cat mai colorata salata si dupa ceva rezultate puteti pune branza, sunca presata, ton....
ela31_healthy
Postat pe 1 Iulie 2009 09:15
AM TRATAMENT CU PRODUSE ORGANICE, BIO PT SLABIT SI DIETA FARA PRAJELI, GRASIMI, ZAHAR, PAINE 180 GR/ZI.IN 3 REPRIZE.EMAIL:PRICRODICA@YAHOO.COM
healthy002409
Postat pe 18 Iulie 2009 20:17
draga mea,de fiecare data urmam un tratament pentru slabit si dupa ce se termina acele pastile din cutiuta revenim la proastele obiceiuti de altadata.A slabi nu inseamna a te infometa,nici a te aptine sa manaci anumite mancaruri,organismul are nevoie si d proteine ,glucide .lipide.grasimi pentru a functiona corect.Si cand incepi un tratmen ,de ex cu harbalife cel pe care l-ai urmat tu trebuie sa-ti pregatesti organismul si sa nu abuzezi,pt ca o picatura in plus sau o pastiluta care tie ti se pare insignifianta iti provoaca probleme.AI GRIJA CA FIECARE PRODUS ARE SI EL O CONTRAINDICATIE!!Trebuie sa ai rabdare ca rezultatele se vor vedea in timp si sa nu te astepti ca a doua zi sa poti imbraca o pereche de jeans cu 2 nr de talie mai mica.NU PRODULE CAUZEAZA PROBLEMA,CI UNEORI NOI NU AVEM SUFICIENTA RABDARE!MULTE SALUTARI
healthy005562
Postat pe 19 August 2009 00:58
AI FI INTERESATa SA URMEZI UN TRATAMENT CU HERBALIFE?PT DETALII SI INFORMATII valericamihai87@yahoo.com.telefon 0034618074475
healthy005562
Postat pe 19 August 2009 01:02
ai fi interesata sa urmezi un tratament cu herbalife.pentru detalii si informatii valericamihai87@yahoo.com.telefon:0034618074475.multumiri
healthy005562
Postat pe 19 August 2009 01:05
ai fi interesata sa urmezi un tratament cu herbalife?pt detali si informatii valericamihai87@yahoo.com,telefon:0034618074475.multumiri
healthy005562
Postat pe 19 August 2009 01:08
O metoda foarte usoara ar fi aceea de a reduce alimentatia nesanatoasa(grasimi, prajeli, fast-food) de asemenea carnea de porc trebuie sa dispara!La fel si pielea de la pui!Nu e chiar asa de greu!O poate face oricine.Si fiti siguri ca da rezultate Renuntati la gustarile dintre mese, si practicati cat mai mult sport.Bafta!Si daca vreti sa va mentineti silueta nu va opriti cand ajungeti la greutatea dorita.Doar echilibrati-va modul de alimentare!
KaTT_healthy
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:12
De la: DESERT_PLANT, la data 2008-08-12 09:28:38slabeste folosind fructul Basha.Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare..0731895539.va doresc o zi buna!!!

buna sper sa aiba efect io vreau sa salbesc pana la 20 kg si se pare ca la mine nu mai funcioneaza nimic . am luat mai multe fel de pastile sinu am slabit nici macar 1kg. ba am mai pus sio altele. sorry pt scris dar e intuneric k doarme ala mic
dianaeuroct
Postat pe 12 Octombrie 2009 22:34
De la: rodicala, la data 2009-04-13 23:22:03ITI RECOMAND SI EU PRODUSELE PT SLABIT SI MENTINERE A GREUTATII DE LA FOREVER.ANUL TRECUT FIICA MEA A SLABIT 12 KG INTR-O LUNA,A REGLAT SI TIROIDA,A FACUT SI EXERCITII FIZICE SI A INVATAT SI SA MANANCE MAI SANATOS.SUNT PRODUSE CARE AU EFECTUL DORIT DACA ESTI PERSEVERENTA SI DECISA.SUCCES!!!


buna zi-mi si mie te rog ce pruse mai exact a gfolosit . si eu treb sa slabesc minim 10, max 20kg . sunt disperata
dianaeuroct
Postat pe 12 Octombrie 2009 22:38
De la: diana_sibiu, la data 2009-04-21 22:58:21Salut sunt diana din sibiu si ma gindesc sa inghit si eu ceva pt slabit,am vreo 37 ani,1,65 m si anul trecut pe vremea asta aveam cam 65 kg...destul de multe,dar acum am 73...ce sa ma mai fac...ca de fapt nu fac nimic!De fapt am inceput de citeva zile cu abdomene si ceva miscari aiurea,as alerga dar parcul e prea departe si daca alerg prin cartier se iau cainii dupa mine.Mi-am cumparat azi niste tablete pt slabit,Clarsuplie,se cheama.A mai luat cineva asa ceva?Stie cineva daca dau rezultate?As vrea sa ma duc si la un salon de infrumusetare...pt remodelare corporala...care fac nu stiu ce impachetari pt celulita.Stie cineva asa ceva prin sibiu?Aveti idee si cit costa asemenea tratamente?va rog ajutati-ma cu un raspuns.Va salut

mama cew ne asemanam . ma numesc tot diana am vreo 70 kg si am avut 64 inaite sa raman insarcinata
dianaeuroct
Postat pe 12 Octombrie 2009 22:40
pretul acesti soft pe site-ul lui este de 249$

ProShow Producer 4.0 este produs de cei de la Photodex.com ,un program cu care puteti creea slide-uri (prezentari).Pentru a explica mai pe intelesul tuturor , puteti adauga poze , o muzica care sa ruleze pe fundal si texte si pentru toate acestea fiind disponibile o multime de setari . Adaugarea elementelor in ProShow Producer 4.0 se face foarte simplu , prin drag & drop , adica trageti elementul cu mouse-ul direct in program .Deasemenea puteti adauga efecte de tranzitie pozelor , pentru un strop de stil si un aspect mai placut , iar rezultatul v-a fi unul peste asteptari . Dupa ce ati terminat de aranjat si setat , puteti exporta slide-ul in mai multe formate : DVD , Blu-Ray , il puteti uploada direct pe Youtube sau pe site-ul producatorului , Photodex , il puteti salva ca si executabil , sau intr-un format video. ProShow Producer 4.0 este compatibil cu sistemele de operare Windows Xp si Windows Vista.

pretul meu este numai 200lei!!! id : trademobile@ymail.com
FILISOARA
Postat pe 13 Octombrie 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oamenii nu ºi-ar schimba stilul de viaþã pentru a salva planeta 2 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 11:07
dureri la urinare 20 De la: kudika431413 5 Septembrie 2011 17:22
cat de bune sunt capsulelele de slabit cu supa de varza? 35 De la: an3mary19 19 Noiembrie 2012 16:18
rana pe col 5 De la: gaby_scumpyk 23 Februarie 2010 14:18
Spanacul, "matura" sistemului digestiv. 3 De la: enemgabriel 16 Iunie 2009 13:04