Setari Cookie-uri

plasturii de slabit slim patch ai lui dr sven torjesson

Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
comandelia
Postat pe 26 Februarie 2010 22:22
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:11
De la: deliapetrescu@yahoo.com, la data 2009-05-25 10:25:29Draga Alexandra, te pot ajuta cu niste capsule cu exctract de cactus Hoodia Gordonii, suta la suta naturale. Slabesti eficient si treptat fara reactii adverse si contraindicatii. Scade pofta de mancare si de dulciuri. DAca te intereseaza cauta-ma la lonapersonal@yahoo.com. O zi buna. L
mail-ul meu e gavilana_blonda@yahoo.com.trim si mie niste inf despre te rog.ms
gavilana9
Postat pe 14 Aprilie 2010 22:53
am incercat slimball, daca tot ati intrebat si sincer, inca il am in dulap acasa...nu prea merge..poate putin
aici e vb de metabolismul fiecaruia.daca ma uit in sertar am ramasite de la ..|Suplesse, Natural Siluet, Slim ball, Carnitina, Hoodia, Crom, Pueraria. Am incercat si plasturi asociati cu Slimball(uneori ii trimit ei cadou la cant mai mari),bine, aia chiar nu au dat rezultat.
SINCER nu am avut probleme cu greutatea, doar ca mereu am fost complexata de faptul ca nu sunt o anorexica. Sfaturile mele sunt:

crede ca vei reusi, chiar daca suna prostesc, nu ai voie sa te indoiesti nici o clipa. Cand te uiti in oglinda spune in loc de:"ce grasa sunt!" "WOW! INCEP SA FIU DIN CE IN CE MAI SLABA!"MAINE VOI FI MAI SLABA! MULTUMESC! VOI ATINGE GREUTATEA NORMALA SA PERFECTIUNEA!" + FI FERICITA!!! cel mai tare ingrasa plansul+ statul la telelnovele+ cipsurile. STINGE TV! s''a demonstarat ca el ingrasa enorm( chiar in Pas cu pas e un studiu).

aveti grija la alimentatie. este un ghid PAS CU PAS facut in America de Readers Digest care e premiat si e foarte bun. E GHID!!!! nu dieta!!! totul sta in combinare si proportii.daca americanii care sunt atat de obezi si pesimisti au reusit sa slabeasca, noi sigur putem. De exemplu principiul de baza e la fiecare masa sa ai doar o sursa de fibre, una de calciu(dimineata) inlocuita cu una de proteine la pranz si un fruct, legume nelimitat. ( adica daca papi paine nu papi si cartofi si prajituri si de toate:)....sau daca bei lapte nu papi si branza....daca papi oua, lasi carnea) plus mesele micute si dese 3 mese principale + 2 gustari. Cand stai la masa sa fie liniste. Gandeste'te la ceva frumos. MANCAREA E ENERGIE ! ...e viata! si incearca sa cresti procentul de cruditati 75% trebuie sa fie pt o persoana sanatoasa. deci, mai mult verde si mai putin gatit. FARA PRAJELI! ce mananci, aia esti.

sportull...toti sar cu gura:"Ce dieta, fa sport!" sincer NU E DELOC ASA! sportul trebuie facut de placere, nu sa fie o povara. stiu ca trebuie, insa cu limita si zambetul pe buze. sportul care slabeste enorm, modeleaza tonifica si nu dezvolta muschii este Pilates.incercati 20 min pe zi, eu spun ca da rezultate.:) iar daca nu va place sa descarcati de pe net si sa faceti exercitiile, mergeti cu prietenele la un volei o data pe sapt de 2 ori ...cand aveti timp...la inot, baschet.. Pe langa slabit, sportul destreseaza.

Maestrul Hilarion care mi se pare un nene tare inteligent, in studiul lui despre cauzele spirituale ale bolilor, unde in rezumat inca nu am gasit obezitatea, descrie colesterolul in exces ca fiind:"Colesterolul corespunde inaspririi naturii sentimentale, rigiditatii, duritatii persoanelor care isi creeaza o carapace crezand astfel ca se protejeaza.Individul va trebuie sa devina mai simplu, mai deschis lasand sa curga firesc emotiile si energia iubirii prin fiinta sa.Pentru toate problemele sangelui este util un regim vegetarian". IN FINE!!!!!!! nu o luati ca atare . asta e pt colesterol, insa se adevereste si la burtca in exces. DE OBICEI persoanele grasute au colesterolul crescut, DAR nu intotdeauna. am sa caut obezitate...

deci.. nu o lua ca pe un capat de lume...nu stiu cum sa spun, cel mai important e ce simti, ce gandesti. elimina frustrarea si tote sentimentele urate....
crede'ma, cu sau fara sfaturile mele, EU SUNT CONVINSA CA ORICE ITI DRESTI CU ADEVARAT VEI REUSI!
si nu sunt baliverne!



acum... ar mai fi un lucru.. verifica intai daca nu ai o problema hormonala.

Poti sa ai probleme cu tiroida si atunci chiar nu poti slabi. se produce un hormon care nu te lasa.daca simti ca te strange de gat cand te enervezi sau...iti vine ciclul aiurea, te dor sanii...incearca sa mergi la un ecograf e 30-40 lei. nu mi se pare mult.(daca se agraveaza se ajunge si la operatii)


Daca esti o devoratoare de dulciuri si asta e sg ta problema Cromul iti rezolva problema. O pastiluta dim, e natural, e un oligoelement ca si fierul, potasiul, fara de care ai pofta de YAMY!!
Pueraria e foarte buna. e naturala si te ajuta, insa nu face minuni de azi de maine
Hoodia Slim e ok. o poti incerca. Stiu lume la care a mers si pe mine má ajutat putin, insa nu am avut rabdare sa o iau mai multe luni.

Eu am luat Capsula de slabit si m'á ajutat.MULT! insa....ai grija e anfetamina curata, provoaca insomnolenta, uneori stari de depresie si daca ai probleme cu tiroida..mergi si rezolva'le intai!!! iti apar cosulete...are mai multe efecte secundare. DACA o iei fa asa cum scrie pe prospect si ia suplimente de calciu si magneziu. insa, daca o iei slabesti si 3 kg pe sapt CONSTANT!! si apoi daca te obisnuiesti cu mancatul putin si des pt ca ea iti reduce pofta, te mentii.



eu..nu fac reclama, sper doar sa va ajute!
Din tot sufletul, Smara:*
smara_
Postat pe 23 Noiembrie 2010 23:01
Buna fetelor sunt noua pe forum si eu am avut probleme cu greutatea in plus,nu am avut foarte multe kg in plus dar aveam suficient incat sa se vada,am incercat tot felu de pastile pentru slabit dar fara niciun rezultat intr-o zi tot cautand pe net remedii pentru a scapa de kg in plus am descoperit plasturi pentru slabit 100% naturali Dietmax,la inceput am fost sceptica ma gandeam ce rezultate ar putea sa dea un plasture dar in final am decis sa incerc si asta poate,poate si dupa 10 zile au aparut si rezultatele asa ca am continuat sa aplic plasturi pentru o luna si la sfarsitul luni am realizat ca am scapat de 7 kg nu imi venea sa cred ca un plasture atat de mic poate sa faca atat de mult pentru mine,in concluzie va recomand sa incercati plasturi Dietmax cu incredere.
kudika368207
Postat pe 16 Februarie 2011 19:13
Incearca mai bine sa nu vizitezi frigiderul atat de des....
kudika226898
Postat pe 16 Februarie 2011 22:35
Eu nu prea inteleg cum functioneaza plasturii pentru slabit. Imi poate spune cineva?
DariaMih
Postat pe 19 Februarie 2011 15:53
Da...ti-i lipesti pe gura si pe ochi cand iti vine sa inghiti toata cratita...
kudika226898
Postat pe 19 Februarie 2011 16:35
De la: DariaMih, la data 2011-02-19 15:53:54Eu nu prea inteleg cum functioneaza plasturii pentru slabit. Imi poate spune cineva?

probabil contin niste substante care intra in piele :)
RoxRoxy
Postat pe 20 Februarie 2011 12:30
Mai bine ar intra in minte...ca sa nu le mai vina sa inghita toata cratita...
kudika226898
Postat pe 20 Februarie 2011 17:06
De la: kudika226898, la data 2011-02-20 17:06:43Mai bine ar intra in minte...ca sa nu le mai vina sa inghita toata cratita...


hai ma lasati o si voi, nu tre sa inghiti 10 cretite si 100 de elefanti sa te ngrasi, ajunge sa mananci prostii, fainoase, prajeli chiar daca nu e mult, plus multi au servici stresant, epuizant, n au timp sa alerge 20 minute pe zi, depinde si de tipul de corp...

uite un mic articol care te ar putea ajuta
http://blogulsportivilor.com/studiu-de-caz-tipuri-de-corp/
rockk
Postat pe 20 Februarie 2011 17:10
nu sunt buni de nimic acesti plasturi, sunt bani aruncati degeaba. eu i-am folosit timp de o saptamana si n-am dat jos nici macar 100 grame, din contra m-am ingrasat 300 de grame in saptamana cand i-am utilizat. e o pacaleala cu acest plasturi. nu va recomand. eu acum incerc sa ii trimit pentru a-mi primii bani inapoi insa nu gasesc nicaieri informatii unde, in cat timp si cum i-as putea rambursa...asa ca, cred ca am sa raman si fara bani si cu kg pe care le am :D
Geo_Georgi_1
Postat pe 24 Februarie 2011 13:32
orice produs de slabit da rezultate optime daca compensezi cu sport si alimentatie sanatoasa, nu ai cum sa slabesti daca mananci junk food si nu faci miscare
RoxRoxy
Postat pe 27 Februarie 2011 11:09
Nici cu pastile nu slabesti...miscarea si dieta fac totul...restul e autosugestie... ..si bani aruncati...
kudika226898
Postat pe 27 Februarie 2011 15:51
era vorba inclusiv de pastile de slabit :D
RoxRoxy
Postat pe 28 Februarie 2011 18:30
buna seara
am incercat plasturii si sunt teapa
acum vreau sa vad daca returneaza suma achitata
kudika372689
Postat pe 28 Februarie 2011 23:16
Buna. eu tocmai mi-am primit pachetul cu plasturii. Imi pare rau ca nu am cititi inainte de am fi comandat pareri pe forum. Acum imi dau seama din ce spune lumea ..ca e vrajeala...
Vroiam sa te intreb..ti-au returnat banii inapoi? integral?
baby27
Postat pe 2 Martie 2011 20:46
ma gandeam eu ca nu au cum sa functioneze. pana acum nu cred ca am auzit o singura persoana care sa spuna ca a folosit plasturii astia si e multumita
RoxRoxy
Postat pe 2 Martie 2011 20:51
e inca un produs care nu face decat sa amageasca oamenii. eu am o prietena care a incercat si nu dau nici un rezultat.
ioanaM88
Postat pe 6 Martie 2011 09:33
De la: ioanaM88, la data 2011-03-06 09:33:52e inca un produs care nu face decat sa amageasca oamenii. eu am o prietena care a incercat si nu dau nici un rezultat.



si eu vand pastle de slabit ... desi sunt ambalate in cutii de TicTac, ele sunt pastile de slabit ... si costa 100 lei cutia

care mai doreste care mai pofteste


scriti-mi la adresa iomisgrasasiurata@yahoo.es


battleofwits
Postat pe 6 Martie 2011 09:41
kudika226898
Postat pe 6 Martie 2011 22:22
Bravo, ai pus punctul pe I
danavaleria
Postat pe 11 Martie 2011 11:21
Bravo ! Ptr 4-5 hg de scapat... d lene am dat 100 ron si acum aud ca nu sunt buni plasturii! Foarte tare
Nu-i problema. Verific cu poze cu tot, cu un regim normal de viata si daca nu sunt rezultate, cer banii inapoi! Nu-i mare lucru, nu plang dupa ei, dar daca sunt tzeapa atunci sa plateasca. Prostia mare e ca am platit si abia dupa am vazut ca telefonul de contact nu mai e activ sau ca nu am alt punct de contact decat adresa de pe site.... un idiot! ...asta e tot ce mi-a mai ramas in creier
Noi sa fim sanatosi, va tin la curent cu rezultatele. Oricum nu ma asteptam sa mearga ptr slabiri de 10-20 kg Dar poate ca are efect ptr astea 4-5 pe care le vreau duse... de lene sa nu fac si eu ceva miscare in plus
Numai bine !
elman
Postat pe 29 Martie 2011 18:53
VREI SA SLABESTI SANATOS??NIMIC MAI SIMPLU,SCRIE-MI LA ACEASTA ADRESA SLABIRERAPIDA2011@YAHOO.COM SI VOM REUSI IMPREUNA,TRATAMENT COMPLET,DIETA PERSONALIZATA CU REZULTATE SIGURE SI RAPIDE !!!EFECT GARANTAT!!! VISUL TAU DE A VEA O SILUETA DE INVIDIAT VA DEVENI REALITATE!!
Slabimsanatos2011
Postat pe 31 Martie 2011 10:06
Teapaaaa....
kudika226898
Postat pe 31 Martie 2011 17:49
De la: elman, la data 2011-03-29 18:53:28Bravo ! Ptr 4-5 hg de scapat... d lene am dat 100 ron si acum aud ca nu sunt buni plasturii! Foarte tare
Nu-i problema. Verific cu poze cu tot, cu un regim normal de viata si daca nu sunt rezultate, cer banii inapoi! Nu-i mare lucru, nu plang dupa ei, dar daca sunt tzeapa atunci sa plateasca. Prostia mare e ca am platit si abia dupa am vazut ca telefonul de contact nu mai e activ sau ca nu am alt punct de contact decat adresa de pe site.... un idiot! ...asta e tot ce mi-a mai ramas in creier
Noi sa fim sanatosi, va tin la curent cu rezultatele. Oricum nu ma asteptam sa mearga ptr slabiri de 10-20 kg Dar poate ca are efect ptr astea 4-5 pe care le vreau duse... de lene sa nu fac si eu ceva miscare in plus
Numai bine !

sunt curioasa de rezultat, poate nu sunt tzeapa totusi ;)
ioanaM88
Postat pe 31 Martie 2011 22:30
Prostii...
kudika226898
Postat pe 5 Aprilie 2011 11:45
Si eu am incercat. Zero efect, bani aruncati pe fereastra.
Ar trebui amendati in vre-un fel pt ca inseala cumparatorii.
kudika385725
Postat pe 19 Aprilie 2011 14:13
E greu sa dai kg jos numai ca unii nu ne inteleg,este o lupta pe care o ducem tot timpul,de la kg in plus devenim complexate,nu avem incredere in noi ,nu ne ingrijim ....M-am saturat de astazi o sa imi schimb viata o sa caut remedii sa slabesc fac sport mananc sanatos,o sa imi cumpar si interactiv slim (o cunostinta a slabit cu aceste pastile)si o sa revin sa va spun ce am reusit peste o luna.Fetelor am nevoie de sustinerea voastra .va pup
kudika387950
Postat pe 27 Aprilie 2011 21:36
inca o persoana care e nemultumita de acesti plasturi, e clar :D
RoxRoxy
Postat pe 1 Mai 2011 11:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa-mi tai pofta de mancare? 69 De la: kudika_8888 28 Ianuarie 2016 21:32
Doctor alergolog 2 De la: TF_ 26 Octombrie 2009 09:06
medic de familie 5 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:36
Ce sa fac sa slabesc (sanator)?! 117 De la: 1708 5 August 2010 15:49
Weight Watchers 3 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:17