Setari Cookie-uri

Ai baga mana in foc pentru el?

De la: angelica74nicu, la data 2010-07-24 10:37:23
De la: adrianaadytza, la data 2010-07-24 08:16:23
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?




nu mi vine sa cred cata dreptate ai:P:D

Eu nu fac parte din nici o categorie.

nu este adevarat si nu mai minti atata..mai bine ai intreba cate sunt anormale aici caci sunt destule carora le lipseste creierul
kudika029282
Postat pe 24 Iulie 2010 19:19
282,sa intreb cate anormale sunt pe aici?Le vad ,nu mai trebuie sa intreb!Crezi ca cele 7 tipuri de obsedate le-am luat de pe alt forum?
Barbie30
Postat pe 24 Iulie 2010 19:55
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?


Ai uitat o categorie speciala : femeile papagal !

Postat pe 24 Iulie 2010 20:07
Barbie30
Postat pe 24 Iulie 2010 20:11
Pisoi, genu' de fomeie care ar face asta e exact genu' de fomeie pe care un barbat ar insela-o cel mai de graba. Cu tot subiectivismul nostru firesc si nativ, ia incearca sa intorci binoclul si inspre tine ca si cum te-ai privi din exterior si ai sa vezi cat gresesti si tu ca muiere. O femeie calumea stie cum sa-si tina mandrul langa ea, si nu prea se sperie daca el mai flirteaza, mai face cu ochiu, ca deh, toti facem asta fie ca ne dam seama sau nu

Kallliste
Postat pe 24 Iulie 2010 20:15
De la: Barbie30, la data 2010-07-23 18:27:43On topic:atunci cand esti nesigura pe tine apelezi la urmariri!



Sunt in totalitate de acord cu tine Barbie ... a urmari sotul ,sotia iubitul ,etc ,etc din punctul meu de vedere este o mare prostie !!!!!...niciodata nu mi-a placut sa ma injosec in fata barbatului si sa-i dau aceasta satisfactie oricit de mult l-as fi iubit ...ptr ca in definitiv aceasta chestiune ,chiar este o injosire ...si asta poate fi valabila si la barbati nu numai la femei ...deci ca atare totdeauna am avut si am orgoliul meu de femeie ...si chiar de am avut sau am de pierdut din cauza acestuia ...sa sti ca sunt foarte sigura pe mine .

Postat pe 24 Iulie 2010 23:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-23 23:42:06
De la: mdana, la data 2010-07-23 23:30:58
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?


Tu


Sa inteleg ca te regasesti in una din categoriile de mai sus? Daca nu te deranja,raspunsul ar fi fost "Eu sunt o femeie normala la cap!'





Nu stiu ce ai citi tu ,sau cum s-a inteles la tine ...dar crede-ma ca ...zau nu m-a deranjat raspunsul ,dimpotriva l-am apaudat ...iar daca m-am referit la faptul ca mai sunt si femei normale ...ptr ca nu or fi chiar toate anormale ...asta nu inseamna ca m-a deranjat raspunsul .Asa ca te rog eu frumos nu te grabi sa faci afirmatii fara sa citesti de mai multe ori !!!

Postat pe 24 Iulie 2010 23:40
De la: Barbie30, la data 2010-07-23 18:27:42Carmelyta,din cate mi-au vazut ochii pe aici,am realizat ca prostia e intr-o crestere rapida!
"In mana prostului,creionul devine mitraliera"-Vasile Ghica




... ...asa este !!!...se zice ca de omul prost si drumul lung sa te feresti ...cit poti ...dar din pacate mai sunt si situatii cind avem parte si de asa ceva !!!...dar nu putem noi sa schimbam mentalitatea nimanui poate drumul il mai scurtam ,dar postia omeneasca ...niciodata !!!

Postat pe 24 Iulie 2010 23:51
De la: anemma2002, la data 2010-07-24 02:18:44Eu l-am testat o sg data pe iub meu sa ma conving ce gen de barbat e...eram la inceputul rel, colegi de fac...ieseam prin cluburi si mi-a venit mie ideea s-o pun pe prietena mea sa-l sune cu nr necunoscut si sa-i spuna ca l-a observat in club si ar vrea sa il cunoasca mai bine...el i-a spus ca nu e interesat si a intrebat de unde are ea nr lui ca sa-i franga gatul persoanei care ar fi dat nr fara voia lui..m-a amuzat teribil toata faza si am prins incredere in el...iar apoi cam dupa 3 ani de rel si-a uitat mailul deschis intr-o zi si, curioasa cum sunt m-am uitat pe acolo si nu am gasit nimik care sa il compromita, mai ales ca e atat de lenes incat nu sterge mailurile primite, decat spamurile. Iar altfel nu are conturi pe hi5 sau alte alea si nici nu s-a intamplat in cei 5 ani de rel sa fie sunat, cautat, sa intarzie acasa, sa se poarte ciudat, sa nu comunice, sa inceteze cu surprize, declaratii sau complimente...lucruri pe care le face ink de la inceput. Daca s-ar schimba ceva in atit lui as observa imediat si ar fi rau pt el pt k in rel asta nu are de ce sa se planga..i-am oferit numai iub intelegere si sustinere. Dar daca il bati la cap cu banuieli nejusificate si el nu e vinovat, s-ar putea sa se enerveze si chiar sa te insele, ca macar sa ai un motiv pt care il tot acuzi...am auzit multe pareri de genul asa ca atentie...s-ar putea ca tocmai prin atit ta sa-l impingi sa faca...de ce ti-e frica nu scapi...cum se zice. Numai bine!



Categoric !!!... de ce ti-e frica nu scapi ...si daca vrea sa te insele ,te inseala cu toate urmaririle ca-n TEXAS
...asta este valabil nu numai la barbati ...ci si la femei !!!!

Postat pe 25 Iulie 2010 00:00
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?




buna asta!
BluOndA
Postat pe 25 Iulie 2010 04:56
punctele 1-7 reprezinta normalitate,sau macar ne pun cite un semn de intrebare despre acele mironosite care spun ca ele sunt cinstite ori corecte,toti si toate avem cite o hiba nu suntem perfecti daca nu ne incadram in pct 1-7 avem cite ceva de la 8-infinit
utad
Postat pe 25 Iulie 2010 07:42
eu una nuuuuuuuuuuuuuuu,sint maritata de 5 ani iar el 9 luni pe an nu e acasaa ,are contract de munca in ger.asa ca .....
myhaelutza
Postat pe 25 Iulie 2010 10:02
Nu as baga mana in foc nici pt mine, d'araminte pt un barbat
allexa_1981
Postat pe 25 Iulie 2010 15:42
Pentru BluOndA:

Poti sa-mi definesti ''femeile ''normale'' sau barbatii''normali'' ca tare ma intereseaza si pe mine,
serios vb, cel putin in ultimul timp nu numai aici insa pretutindeni am senzatia ca totul devine
incet-incet up-side-down... si cum mai poti defini normalitatea? raportat la ce?
allexa_1981
Postat pe 25 Iulie 2010 15:45
am incercat ceva de genul....si a iesit ca ar insela...era f entuziasmat de atentia pe care i-o acorda "fata"..cred ca se simtea ca e "cel mai barbat"...bn chestia asta am facit-o dupa vreo luna de intalniri sa vad daca as putea avea incredere...nuh ..nu se putea...si asa ca pa.....acum sunt fericita...sunt cu un baiat de cativa ani..si nuh..nu i-am facut nici un test..nu am nevoie ..pt el chiar as baga mana in foc...nu sunt naiva...ci pur si simplu ne cunoastem f bine...si ne completam.suntem impreuna de 3 ani si locuim impreuna de 2 ani...si cand suntem despartiti chiar si 2 ore ne este dor unul de celalalt..mai rar nuh?
selima
Postat pe 25 Iulie 2010 16:21
De la: Barbie30, la data 2010-07-24 19:55:42282,sa intreb cate anormale sunt pe aici?Le vad ,nu mai trebuie sa intreb!Crezi ca cele 7 tipuri de obsedate le-am luat de pe alt forum?
una dintre anormale esti chiar dumneata
kudika029282
Postat pe 25 Iulie 2010 17:26
E u consider ca simti in omul alaturi de care traiest si iti petreci timpul..sunetm oameni si nu cred ca reuseste cineva sa se ascunda atat de bine incat sa nu afli daca iti doresti. Femeile gasesc intotdeauna mici tertipuri, consider pierdere de vreme cu urmaritul si retelele de socializare. Totul consta in atitudine si comportament, dar mai ales in intuitie, care din pacate sau din fericire nu da gres aproape niciodata.
Va doresc din suflet tuturor daca aplicati totusi la aceste metode sa nu descoperiti nimic neplacut..Cel mai neplacut sentiment este acela de a fi tradat, ceva peste care eu una nu pot trece.
kudika230099
Postat pe 25 Iulie 2010 20:39
De la: kudika029282, la data 2010-07-25 17:26:51
De la: Barbie30, la data 2010-07-24 19:55:42282,sa intreb cate anormale sunt pe aici?Le vad ,nu mai trebuie sa intreb!Crezi ca cele 7 tipuri de obsedate le-am luat de pe alt forum?
una dintre anormale esti chiar dumneata


La spitalul unde esti "cazata" cred ca s-au saturat toti de tine!Acum pe bune,in cat timp ti-a spus doctorul ca te faci bine?
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 20:59
De la: kudika029282, la data 2010-07-25 17:26:51
De la: Barbie30, la data 2010-07-24 19:55:42282,sa intreb cate anormale sunt pe aici?Le vad ,nu mai trebuie sa intreb!Crezi ca cele 7 tipuri de obsedate le-am luat de pe alt forum?
una dintre anormale esti chiar dumneata

pe tine e clar nu te vezi, sigur ai nevoie de o pereche de ochelari
yumy
Postat pe 25 Iulie 2010 21:07
De la: kudika029282, la data 2010-07-25 17:26:51
De la: Barbie30, la data 2010-07-24 19:55:42282,sa intreb cate anormale sunt pe aici?Le vad ,nu mai trebuie sa intreb!Crezi ca cele 7 tipuri de obsedate le-am luat de pe alt forum?
una dintre anormale esti chiar dumneata

ha ha ha..
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 21:12
eu am increderein sotul meu...dar sa bag mana in foc ..
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 21:13
daca intradevar iti cunosti cat de putin barbatul(nu vorbim aici despre o relatie de o luna doua) si esti un pic isteata ...vei simti daca te inseala,imediat...comportamentul lui va spune tot;),chiar si al celui care ''tace si face'',dar eu cred ca daca te iubeste si tu sti sa il ti asa cum trebuie langa tine,ii vei da ceea ce isi doreste...el nu va renunta niciodata pentru o venetica la relatia voastra atata timp cat va gasi acasa ceea ce trebuie!!!
kudika052895
Postat pe 25 Iulie 2010 22:59
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-07-22 15:36:07De ceva timp ma bate un gand, care tinde sa se transforme in obsesie. Sunt convinsa ca toti barbatii inseala. Nu vreau sa discut aici motivele sau circumstantele mai mult sau mai putin atenuante (ca de fapt e vina femeii ca nu se mai ingrijeste sau ca s-a intamplat o singura data si si-a pus cenusa in cap toata viata sau alte chestii din astea). Desigur, nici afirmatia nu e tocmai corecta, e o absurditate sa crezi ca TOTI barbatii inseala. Dar nu reusesc sa ma impac cu gandul ca vorbim despre o majoritate, ceea ce inseamna ca sansele de a gasi si a incepe o relatie cu un barbat care va ramane fidel se reduc considerabil.

Am citit si marturii ale unor cupluri fericite, femei care ar fi bagat mana-n foc ca n-au fost, nu sunt si nu vor fi inselate. O fi asa, n-o fi asa?...Adevarul nu-l stie nimeni, decat barbatul in cauza.

Nu vreau sa mi se demonstreze nici ca barbatii inseala, nici ca exista barbati pentru care se poate baga mana-n foc. Vreau doar sa fac un mic experiment:

Cate dintre voi sunteti dispuse sa va testati barbatii? Testul pe care il propun eu e simplu (si sper eu, nedureros). Va faceti cont pe una din retelele sociale pe care activeaza partenerul (hi5, netlog, facebook etc), un cont cu date false, evident, inclusiv poze, si...il agatati. Vedeti cat de interesat e si cat de departe ar merge cu o necunoscuta si..veniti sa ne povestiti si noua.

Ideea nu e noua, multe dintre voi ati incercat deja, unele au avut chiar surprize neplacute. Interesul meu nu este sa testez sau sa distrug relatii, insa vreau sa stiu. Si nu din povesti cu happy-end, nici din gura barbatilor (ca doar n-au niciun interes sa spuna adevarul, chiar si sub protectia anonimatului) ci vreau date cat mai apropiate de realitate.

Deci...cine are curaj sa inceapa?


nu stiu daca toti barbatii inseala dar stiu ca toti barbatii pe care i-ai cunoscut tu inseala. :)

chestia retelelor este cum sa spun eu, relativa. desi nu am cont pe ele (le consider de prost gust) pot sa iti spun ca fix orice barbat va vb pe internet. nu orice barbat s-ar si intalni insa.
leo_
Postat pe 26 Iulie 2010 12:01
Nu as baga mana in foc pt el i-am adus in discutzie tema asta cu inselatul si el tot imi zikea ca daca ma are pe mine nu mai ii trebuie nimic si daca vreau eu sa o fac cu el ... in fine i-am spus foarte clar ca nu poate refuza nici o propunere.. si daca vrea sa ii demontrez o voi face. Pana la urma a recunoscut ca este ca mne.
leontina_love
Postat pe 26 Iulie 2010 13:33
De la: myhaelutza, la data 2010-07-25 10:02:24eu una nuuuuuuuuuuuuuuu,sint maritata de 5 ani iar el 9 luni pe an nu e acasaa ,are contract de munca in ger.asa ca .....



saracu' de el, sa lucreze noua luni in ger!!
dar tu, nu te simti singurica? noptile singuratice, zilele fara vlaga, wikenduri-le abstracte.... intr-o continuua asteptare.....
vrei adresa mea de mess?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Iulie 2010 13:43
e ger si la constanta?
_oktober_
Postat pe 26 Iulie 2010 13:51
De la: _oktober_, la data 2010-07-26 13:51:02e ger si la constanta?


nu, e seceta
ma gandesc sa o consolez nitel. saracutaa!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Iulie 2010 13:53
iti trimit eu mintenas niste apa de lipova sa te racoresti
_oktober_
Postat pe 26 Iulie 2010 14:01
De la: _oktober_, la data 2010-07-26 14:01:55iti trimit eu mintenas niste apa de lipova sa te racoresti


esti mai rea ca nevasta-mea!!
nimic nu pot sa fac
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Iulie 2010 14:05
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-26 14:05:31
De la: _oktober_, la data 2010-07-26 14:01:55iti trimit eu mintenas niste apa de lipova sa te racoresti


esti mai rea ca nevasta-mea!!
nimic nu pot sa fac


inseamna ca ai ales bine...iti dai seama daca eram eu nevasta-ta?
_oktober_
Postat pe 26 Iulie 2010 14:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intentia adulterului este infidelitate sau nu? 316 De la: northstar 15 August 2009 19:09
nu reuseste oare sa il iubeasca? 6 De la: Dontyyy 8 Februarie 2010 13:23
UN SFAT 7 De la: mimi_ca29 17 Martie 2011 16:34
buna vreau un sfat 58 De la: luchianramona 30 Noiembrie 2011 14:31
am nevoie de un sfat...va rog 43 De la: kudika028076 6 Noiembrie 2010 17:05