Setari Cookie-uri

Sex in 3,greseala vietii mele!

Nu vreau sa te critic dar facand ceea ce ai facut trebuie sa-ti zic ca ai procedat gresit - cum naiba sa faci sex in trei - adica ii arunci tu alta femeie in brate la barbatatu sa-i fie bine - tu ce parere ai crezi ca in felul acesta vor decurge bine lucrurile in familie ??? Pe urma cireasa de pe tort il mai trimiti si la altele...Orice femeie poate fi o ispita pentru un barbat ...normal ca o data implicat in actul sexual cu acea femeie nu sa mai putut opri ...dar sa sti ca sotul tau isi va pune intrebari cu pprivire la tine si cum te va cataloga??? SAU ca o nepriceputa sau va prefera sa se faca orb si sa nu vada pt ca-i place felul acesta de a trai pe care i-l creezi tu culcanduse cu altele - la asta se va ajunge daca-i mai dai astfel de sfaturi tampite. Tu trebe sa faci sa-l ti langa tine nu sa-l arunci in brate la altele. Puteai sa creezi ceva special nu facand sex in trei ci iesind intr-un loc romantic cu el si cu fetita ...si sa va bucurti de familia minunata pe care o aveti. Ai grija fata ce faci pe viitor ca nu-ti vreau raul ...schimba-ti ideile gresite si gandeste mai matur - fa in asa fel incat sa-ti unesti familia nu so destrami...
kudika_nikole
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:35
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.





Eiiiiiiiiiiiiiiiiii,draga mea,ce sfat sa-ti dau in acest caz?????????Este inutila orice incercare facuta in sensul readucerii climatului obisnuit al familiei tale!!!!Ai vrut sa fii avangardista in domeniul sexualitatii ,dar ai uitat un amanunt extrem de important si anume acela ,ca s-ar putea ca sotul tau sa prinda gust la asa ceva !!!Un gest pripit si o preferinta sexuala negandita,iti poate distruge familia!!!Daca sotul tau venea cu aceasta propunere,il intelegeam intr-un fel,caci ,barbatii adora noul in materie de uni sau plurisex,dar ce ma surprinde ,este faptul ca tu ai fost cea care a venit cu aceasta idee!!Mai stii cum se numec oamenii ,ce au idei???????Problema care te deranjeaza in acest moment,este ca sotului tau nu prea i-a pasat de tine ,in momentele de maxima "lucrare artistica" in compania prietenei tale!!Ei,ce poti sa faci?Poti sa iti dai cateva duzini de palme ,pana ti-or trece tampeniile din cap!Si spui ca esti mama????????????Nu dau nici doua cepe degerate pe tine,mamicoooo!!!Pacat,mare pacat,cum reusiti sa va tulburati linistea caminului conjugal,in moduri grotesti,fara gandire matura!!Acum,sufera in tacere,caci,faptul este consumat!!!Te-as intreba;;ce sfat i-ai da fetitei tale,in situatia in care aceasta ar veni sa-ti povesteasca ce a facut, dupa modelul mamei ei!!!Poti sa-i dai un raspuns demn de o mama?
MissRainbow
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:39
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:35:17 Nu vreau sa te critic dar facand ceea ce ai facut trebuie sa-ti zic ca ai procedat gresit - cum naiba sa faci sex in trei - adica ii arunci tu alta femeie in brate la barbatatu sa-i fie bine - tu ce parere ai crezi ca in felul acesta vor decurge bine lucrurile in familie ??? Pe urma cireasa de pe tort il mai trimiti si la altele...Orice femeie poate fi o ispita pentru un barbat ...normal ca o data implicat in actul sexual cu acea femeie nu sa mai putut opri ...dar sa sti ca sotul tau isi va pune intrebari cu pprivire la tine si cum te va cataloga??? SAU ca o nepriceputa sau va prefera sa se faca orb si sa nu vada pt ca-i place felul acesta de a trai pe care i-l creezi tu culcanduse cu altele - la asta se va ajunge daca-i mai dai astfel de sfaturi tampite. Tu trebe sa faci sa-l ti langa tine nu sa-l arunci in brate la altele. Puteai sa creezi ceva special nu facand sex in trei ci iesind intr-un loc romantic cu el si cu fetita ...si sa va bucurti de familia minunata pe care o aveti. Ai grija fata ce faci pe viitor ca nu-ti vreau raul ...schimba-ti ideile gresite si gandeste mai matur - fa in asa fel incat sa-ti unesti familia nu so destrami...
nokol e chiar in masura sa arunce cu piatra
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:39
Pai daca ai fost de acord cu sex in 3, de ce te-ai suparata dupa aceea ca el a facut-o mai mult cu aia ?

Era ceva normal...
Baiat_virgin
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:41
De la: kudika172000, la data 2012-01-27 21:39:24
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:35:17 Nu vreau sa te critic dar facand ceea ce ai facut trebuie sa-ti zic ca ai procedat gresit - cum naiba sa faci sex in trei - adica ii arunci tu alta femeie in brate la barbatatu sa-i fie bine - tu ce parere ai crezi ca in felul acesta vor decurge bine lucrurile in familie ??? Pe urma cireasa de pe tort il mai trimiti si la altele...Orice femeie poate fi o ispita pentru un barbat ...normal ca o data implicat in actul sexual cu acea femeie nu sa mai putut opri ...dar sa sti ca sotul tau isi va pune intrebari cu pprivire la tine si cum te va cataloga??? SAU ca o nepriceputa sau va prefera sa se faca orb si sa nu vada pt ca-i place felul acesta de a trai pe care i-l creezi tu culcanduse cu altele - la asta se va ajunge daca-i mai dai astfel de sfaturi tampite. Tu trebe sa faci sa-l ti langa tine nu sa-l arunci in brate la altele. Puteai sa creezi ceva special nu facand sex in trei ci iesind intr-un loc romantic cu el si cu fetita ...si sa va bucurti de familia minunata pe care o aveti. Ai grija fata ce faci pe viitor ca nu-ti vreau raul ...schimba-ti ideile gresite si gandeste mai matur - fa in asa fel incat sa-ti unesti familia nu so destrami...
nokol e chiar in masura sa arunce cu piatra


Ce faci franzela iar tie foame ??? Mai mananca o data...si mai bine da un sfat intelept decat sa tot comentezi ca papagalul
kudika_nikole
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:42
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-27 21:41:30Pai daca ai fost de acord cu sex in 3, de ce te-ai suparata dupa aceea ca el a facut-o mai mult cu aia ?

Era ceva normal...


Asa zic si eu...
kudika_nikole
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:43
sper ca fetita mea sa nu faca niciodata greselile mele crede-ma ca m-am gandit mult la asta si o sa fiu alaturi de ea mereu sa o ajut sa ia o decizie buna sau cu un sfat prietenesc,am gresit si am recunoscut,dar important este ca am invatat din aceasta greseala ,iar pe viitor o sa fiu mult mai atenta in legatura cu tot,fetita mea este tot ce am mai bun pe lumea asta si tot ce conteaza pentru mine,niciodata nu o sa o invatz de rau,daca este cazul prefer sa fiu eu nefericita in schimbul fericirii ei.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:49
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:42:29
De la: kudika172000, la data 2012-01-27 21:39:24
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:35:17 Nu vreau sa te critic dar facand ceea ce ai facut trebuie sa-ti zic ca ai procedat gresit - cum naiba sa faci sex in trei - adica ii arunci tu alta femeie in brate la barbatatu sa-i fie bine - tu ce parere ai crezi ca in felul acesta vor decurge bine lucrurile in familie ??? Pe urma cireasa de pe tort il mai trimiti si la altele...Orice femeie poate fi o ispita pentru un barbat ...normal ca o data implicat in actul sexual cu acea femeie nu sa mai putut opri ...dar sa sti ca sotul tau isi va pune intrebari cu pprivire la tine si cum te va cataloga??? SAU ca o nepriceputa sau va prefera sa se faca orb si sa nu vada pt ca-i place felul acesta de a trai pe care i-l creezi tu culcanduse cu altele - la asta se va ajunge daca-i mai dai astfel de sfaturi tampite. Tu trebe sa faci sa-l ti langa tine nu sa-l arunci in brate la altele. Puteai sa creezi ceva special nu facand sex in trei ci iesind intr-un loc romantic cu el si cu fetita ...si sa va bucurti de familia minunata pe care o aveti. Ai grija fata ce faci pe viitor ca nu-ti vreau raul ...schimba-ti ideile gresite si gandeste mai matur - fa in asa fel incat sa-ti unesti familia nu so destrami...
nokol e chiar in masura sa arunce cu piatra


Ce faci franzela iar tie foame ??? Mai mananca o data...si mai bine da un sfat intelept decat sa tot comentezi ca papagalul
intelept ca tine,nu?
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:52
in legatura cu sexul in 3 stiam ca are fantezia asta si vroiam sa'l fac fericit din toate punctele de vedere,sa'l inteleg si sa fac ceva in privinta dorintelor lui am facut'o desi ar putea parea ciudat din dragoste,nu vroiam sa fiu indiferenta la dorintele lui oricat ar suna de ciudat.am gresit si acum platesc pentru asta prin suferinta pe care o port in suflet si desi nu vreau il fac si pe el sa sufere prin raceala cu care ma comport fatza de el,as da timpul inapoi dar nu se poate,uneori de dragul persoanei iubite ajungi sa faci lucruri pe care nu le-ai face in mod normal.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:54
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:49:47sper ca fetita mea sa nu faca niciodata greselile mele crede-ma ca m-am gandit mult la asta si o sa fiu alaturi de ea mereu sa o ajut sa ia o decizie buna sau cu un sfat prietenesc,am gresit si am recunoscut,dar important este ca am invatat din aceasta greseala ,iar pe viitor o sa fiu mult mai atenta in legatura cu tot,fetita mea este tot ce am mai bun pe lumea asta si tot ce conteaza pentru mine,niciodata nu o sa o invatz de rau,daca este cazul prefer sa fiu eu nefericita in schimbul fericirii ei.



Draga mea,nu uita,,,tu reprezinti modelul de dezvolatre si evolutie al fetitei tale,ea se va regasi in tine si in comportamentul tau !!Ai gresit ,intai,fata de tine,apoi,fata de sotul tau si nu in ultimul rand,fata de fiica ta!!Vor exista mustrari de constiinta si daca nu vei fi atenta pe viitor,vei culege roade amare!!Copilul este oglinda ta!Sunt curioasa cum o sa-l convingi pe sotul tau sa renunte la sexul practicat in trei,caci,de-abia a prins gustul de asa ceva si nu il poti condamna pentru asta!!!
MissRainbow
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:56
De la: kudika172000, la data 2012-01-27 21:52:29
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:42:29
De la: kudika172000, la data 2012-01-27 21:39:24
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 21:35:17 Nu vreau sa te critic dar facand ceea ce ai facut trebuie sa-ti zic ca ai procedat gresit - cum naiba sa faci sex in trei - adica ii arunci tu alta femeie in brate la barbatatu sa-i fie bine - tu ce parere ai crezi ca in felul acesta vor decurge bine lucrurile in familie ??? Pe urma cireasa de pe tort il mai trimiti si la altele...Orice femeie poate fi o ispita pentru un barbat ...normal ca o data implicat in actul sexual cu acea femeie nu sa mai putut opri ...dar sa sti ca sotul tau isi va pune intrebari cu pprivire la tine si cum te va cataloga??? SAU ca o nepriceputa sau va prefera sa se faca orb si sa nu vada pt ca-i place felul acesta de a trai pe care i-l creezi tu culcanduse cu altele - la asta se va ajunge daca-i mai dai astfel de sfaturi tampite. Tu trebe sa faci sa-l ti langa tine nu sa-l arunci in brate la altele. Puteai sa creezi ceva special nu facand sex in trei ci iesind intr-un loc romantic cu el si cu fetita ...si sa va bucurti de familia minunata pe care o aveti. Ai grija fata ce faci pe viitor ca nu-ti vreau raul ...schimba-ti ideile gresite si gandeste mai matur - fa in asa fel incat sa-ti unesti familia nu so destrami...
nokol e chiar in masura sa arunce cu piatra


Ce faci franzela iar tie foame ??? Mai mananca o data...si mai bine da un sfat intelept decat sa tot comentezi ca papagalul
intelept ca tine,nu?
si apoi,cu ce am gresit.eu imi dau cu parerea.nu tu esti in masura sa o critici?nu stiu pe nimeni puritan pe aici pe forum
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:57
Prin greseala asta risc sa pierd tot ce aveam si tot ce mi'am dorit vreodata.Am avut cea mai frumoasa familie,acum sunt ca nu mai am nimic,doar regretele si sentimentul de vinovatie ma insotesc pretutindeni.Orice greseala se plateste.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:57
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:57:44Prin greseala asta risc sa pierd tot ce aveam si tot ce mi'am dorit vreodata.Am avut cea mai frumoasa familie,acum sunt ca nu mai am nimic,doar regretele si sentimentul de vinovatie ma insotesc pretutindeni.Orice greseala se plateste.
hai lasa ne ca ne plictisesti
zmeu
Postat pe 27 Ianuarie 2012 21:59
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:57:44Prin greseala asta risc sa pierd tot ce aveam si tot ce mi'am dorit vreodata.Am avut cea mai frumoasa familie,acum sunt ca nu mai am nimic,doar regretele si sentimentul de vinovatie ma insotesc pretutindeni.Orice greseala se plateste.


Sa fii sigura de asta,tu,deja ,ai inceput sa platesti!Retine urmatorul lucru;;;;Fiecare face ce anume vrea,cum vrea,cand vrea si cu cine vrea,dar va raspunde de faptele sale!!
MissRainbow
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:00
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:57:44Prin greseala asta risc sa pierd tot ce aveam si tot ce mi'am dorit vreodata.Am avut cea mai frumoasa familie,acum sunt ca nu mai am nimic,doar regretele si sentimentul de vinovatie ma insotesc pretutindeni.Orice greseala se plateste.
eu cred ca nu esti singura vinovata.el dc a acceptat?iti doresc bafta sa treci peste toate astea.si ....daca va doriti sa continuati relatia,ajutorul specializat s ar putea sa ajute...
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:02
a spus ca regreta ca a facut asta si ca nu ar mai face'o niciodata...incerc sa am incredere....astazi l'am vazut distrus si cred ca este adevarat ceea ce imi spune...ma tinea in brate cand eu plangeam si ma ruga sa nu mai plang,se vedea ca ii pare rau desi eu sunt vinovata.Fatza de fetita mea am un comportament exemplar crede-ma pt ca mi-am dorit-o din toata inima,este prea mica sa inteleaga acum,dar nu o sa mai gresesc de acum fatza de nimeni,mai ales fatza de ea,nu as putea face vreodata ceva ce as sti ca o raneste s-au i-ar putea afecta dezvoltarea psihica sau educatia.Eu ca orice mama o pun pe ea pe primul loc pentru ca are dreptul la o viata frumoasa si fericita alaturi de noi ...crede-ma ca nu am facut un copil sa imi bat joc de el.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:03
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 22:03:49a spus ca regreta ca a facut asta si ca nu ar mai face'o niciodata...incerc sa am incredere....astazi l'am vazut distrus si cred ca este adevarat ceea ce imi spune...ma tinea in brate cand eu plangeam si ma ruga sa nu mai plang,se vedea ca ii pare rau desi eu sunt vinovata.Fatza de fetita mea am un comportament exemplar crede-ma pt ca mi-am dorit-o din toata inima,este prea mica sa inteleaga acum,dar nu o sa mai gresesc de acum fatza de nimeni,mai ales fatza de ea,nu as putea face vreodata ceva ce as sti ca o raneste s-au i-ar putea afecta dezvoltarea psihica sau educatia.Eu ca orice mama o pun pe ea pe primul loc pentru ca are dreptul la o viata frumoasa si fericita alaturi de noi ...crede-ma ca nu am facut un copil sa imi bat joc de el.
sa fie clar.imi dau cu parerea,nu dau sfaturi.crezi ca aici vei gasi liniste?nu.sunt aproape sigura ca esti mult mai agitata.ce treaba are fetita in povestea asta?tu si sotul tau sunteti pionii principali.copilul are locul lui si asta nu va fi schimbat de nimeni si nimic
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:07
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 22:03:49a spus ca regreta ca a facut asta si ca nu ar mai face'o niciodata...incerc sa am incredere....astazi l'am vazut distrus si cred ca este adevarat ceea ce imi spune...ma tinea in brate cand eu plangeam si ma ruga sa nu mai plang,se vedea ca ii pare rau desi eu sunt vinovata.Fatza de fetita mea am un comportament exemplar crede-ma pt ca mi-am dorit-o din toata inima,este prea mica sa inteleaga acum,dar nu o sa mai gresesc de acum fatza de nimeni,mai ales fatza de ea,nu as putea face vreodata ceva ce as sti ca o raneste s-au i-ar putea afecta dezvoltarea psihica sau educatia.Eu ca orice mama o pun pe ea pe primul loc pentru ca are dreptul la o viata frumoasa si fericita alaturi de noi ...crede-ma ca nu am facut un copil sa imi bat joc de el.



Draga mea,eu sunt mama cu state vechi,dulcegariile acestea nu prea tin la mine!!Sa-ti spun ceva,,,,nu o lua ca pe un afront,dar iti readuc pe retina imaginea ce o reprezenta pe fiica ta dormind,cand voi debutati in menage a trois!!!Atunci de ce nu te-ai gandit la fiica ta?De ce nu ai pus-o pe primul loc si ai ales sexul in trei????????
MissRainbow
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:10
pentru ca imi iubesc si sotul ,chiar nu mi se pare ca am facut vreun rau fetitei din moment ce ea nu stie nimic si este prea mica sa inteleaga ceva.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:23
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 22:23:08pentru ca imi iubesc si sotul ,chiar nu mi se pare ca am facut vreun rau fetitei din moment ce ea nu stie nimic si este prea mica sa inteleaga ceva.



Bun,dar cu constiinta ta cum ramane??????Draga mea,nu iti fac observatii din rea vointa,ci de a te ajuta sa vezi clar unde,ce si cum ai gresit,si sa nu mai recurgi la asa ceva,aceasta este ideea finala!!Toti gresim,nimeni nu este fara pata,dar trebuie sa incercam sa nu mai recidivam in aceleasi greseli!!Vezi-ti de familia ta ,lasa prietenele binevoitoare deoparte si creste-ti fiica in cinste si demnitate !!Si sotul tau ,sa revina la vechile obiceiuri,caci este mai sanatos asa!!!
MissRainbow
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:28
Puteti rezolva problema intr-un singur fel ! Faceti sex in 3, dar de data asta tu cu sotul si cu un alt barbat !

Baiat_virgin
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:36
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-27 22:36:49Puteti rezolva problema intr-un singur fel ! Faceti sex in 3, dar de data asta tu cu sotul si cu un alt barbat !

si fetita? dar,nikol,ce va spune?
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:38
nu mi se pare asta o rezolvare din contra asta ar agrava lucrurile...sincer nu mi'as dori sa fac asta.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:39
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-27 22:36:49Puteti rezolva problema intr-un singur fel ! Faceti sex in 3, dar de data asta tu cu sotul si cu un alt barbat !



Daca si in acest caz o sa te neglijeze ca sa faca sex cu celalalt partener, atunci mi mai repetati figura, ca sa nu o influentati negatic pr fetita voastra !
Baiat_virgin
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:39
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:57:44Prin greseala asta risc sa pierd tot ce aveam si tot ce mi'am dorit vreodata.Am avut cea mai frumoasa familie,acum sunt ca nu mai am nimic,doar regretele si sentimentul de vinovatie ma insotesc pretutindeni.Orice greseala se plateste.


Draga mea - toti suntem oameni si gresim - este bine daca ai invatat din greseala ta ...ceea ce conteaza este sa nu mai gresesti pe viitor. Si scuza-ma daca barbatul tau ti-a cerut sex in trei inseamna ca este un pic sclintit sau dus cu capul mie una mi-ar fi frica sa stau cu un asa om - gandestete ca tot ceea ce iese din ordinea fireasca a lucrurilor si este peste masura da de gandit si are ceva putred la mijloc - eu cred ca barbatut'o are probleme grave comportamentale si ar trebui sa consulte un psiholog impreuna cu tine - v-ar ajuta sa treceti mai usor peste problema care va confruntati - sa nu intelegi ca zic ca sunteti nebuni...pentru ca nu zic asta psihologi au si roulu de a rezolva anumite probleme care ne confruntam ....parerea mea este ca stul nu te iubeste asa de mult cat il iubesti tu pe el - din moment ce ti-a cerut sa faceti sex in trei si tragea de tricoul prietenei tale. Ai grija la ce faci si dupa cum ai zis tu si fetita sunteti cele mai importante...
kudika_nikole
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:52
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-27 22:36:49Puteti rezolva problema intr-un singur fel ! Faceti sex in 3, dar de data asta tu cu sotul si cu un alt barbat !



Nu e rea ideea ar cam suna a-ti lua revansa poate ar reusi sa-l faca gelos - lui iar conveni so vada cu altul nu prea cred - macar asa-si da seama daca tine la ea sau nu - ii poate propune sa-si invite el un prieten ca ea are chef sa faca sex in trei asa cum io zis si el ei...
kudika_nikole
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:56
eu chiar vreau sa apelez la un psiholog pentru ca deja simt ca situatia asta ma depaseste si sper ca un psiholog sa ma poata ajuta sa porivesc altfel lucrurile sau in orice fel,saptamana viitoare sigur ma duc,el nu prea ar avea de ce este vina mea.
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:59
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-27 22:56:14
De la: Baiat_virgin, la data 2012-01-27 22:36:49Puteti rezolva problema intr-un singur fel ! Faceti sex in 3, dar de data asta tu cu sotul si cu un alt barbat !



Nu e rea ideea ar cam suna a-ti lua revansa poate ar reusi sa-l faca gelos - lui iar conveni so vada cu altul nu prea cred - macar asa-si da seama daca tine la ea sau nu - ii poate propune sa-si invite el un prieten ca ea are chef sa faca sex in trei asa cum io zis si el ei...
iar esti sfatoasa rau...
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:59
nu vreau sa mai fac greseli si nici sa "imi iau revansa" pentru ca ar fi si mai rau,vreau sa las raul deja facut acolo unde este sa nu complic mai mult lucrurile...si in plus de asta nu ar fi o imagine prea placuta ...eu cu altul
kudika_847
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:01
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 22:59:12eu chiar vreau sa apelez la un psiholog pentru ca deja simt ca situatia asta ma depaseste si sper ca un psiholog sa ma poata ajuta sa porivesc altfel lucrurile sau in orice fel,saptamana viitoare sigur ma duc,el nu prea ar avea de ce este vina mea.
nu este vina ta.este vina voastra.
kudika172000
Postat pe 27 Ianuarie 2012 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
igrasie in bucatarie 11 De la: kudika144511 17 Martie 2011 12:29
Sex in 3,greseala vietii mele! 667 De la: kudika_nikole 4 August 2020 18:06
INCALZIRE IN PARDOSEALA 2 De la: carmen_natural 27 Iunie 2011 15:54
TERMOPANE 1 De la: condo001093 17 Septembrie 2009 22:08
am centrala termica imergass functioneaza caldura dar nu incalzeste apa daca dau drumul la robinet se aude cum circula apa dar nu se incalzeste va rog sa ma ajutati multumesc 1 De la: condo003553 30 Martie 2010 21:02