Setari Cookie-uri

cum sa il aduc inapoi?

De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


Te felicit pentru maturitatea de care ai dat dovada!
franziska_eu
Postat pe 18 Martie 2012 11:29
De la: kudika515660, la data 2012-03-18 14:21:14
De la: franziska_eu, la data 2012-03-18 11:29:37
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


Te felicit pentru maturitatea de care ai dat dovada!


Nu o lua in seama, e o frustrata care se bucura de orice despartire, cred ca are si orgasme in urma aflarii unor asemenea vesti evolutive.
Bineinteles "cratita" e ceva de natura ancestrala in conceptia ei, isi intretine barbatul cu filozofia romana de controlare a maselor, adica cu "circ si paine"


Esti inca un pro st care face umbra pamantului degeaba! Sa nu crezi ca nu m-am prins cine esti, goe !
franziska_eu
Postat pe 19 Martie 2012 11:19
De la: kudika515660, la data 2012-03-18 14:21:14
De la: franziska_eu, la data 2012-03-18 11:29:37
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


Te felicit pentru maturitatea de care ai dat dovada!


Nu o lua in seama, e o frustrata care se bucura de orice despartire, cred ca are si orgasme in urma aflarii unor asemenea vesti evolutive.
Bineinteles "cratita" e ceva de natura ancestrala in conceptia ei, isi intretine barbatul cu filozofia romana de controlare a maselor, adica cu "circ si paine"


Ce-mi place mie cum va faceti n-spe mii de conturi din spatele carora sa atacati si sa aberati, lasilor!

goe, esti cu mult mai penibil decat am crezut!
franziska_eu
Postat pe 19 Martie 2012 11:23
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


ii greu sa si parasesti da sa fi si parasit!!!!! bine ca ti-oi revenit!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 19 Martie 2012 11:29
De la: kudika515660, la data 2012-03-18 14:21:14
De la: franziska_eu, la data 2012-03-18 11:29:37
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


Te felicit pentru maturitatea de care ai dat dovada!


Nu o lua in seama, e o frustrata care se bucura de orice despartire, cred ca are si orgasme in urma aflarii unor asemenea vesti evolutive.
Bineinteles "cratita" e ceva de natura ancestrala in conceptia ei, isi intretine barbatul cu filozofia romana de controlare a maselor, adica cu "circ si paine"


chiar esti geo!!!!!! io iti spun din partea lu franzeska sa-ti bagi toate cratitele ei in dos!!!!! ia si din partea mea ceva mai vrei????? iti mai dau!!!!!

la nevasta-ta ii place ba geo cat timp stai pe forum in loc sa stai cu ea si cu copilu??????
zinaceabunasinebuna
Postat pe 19 Martie 2012 11:32
De la: franziska_eu, la data 2012-03-19 11:23:21
De la: kudika515660, la data 2012-03-18 14:21:14
De la: franziska_eu, la data 2012-03-18 11:29:37
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:15:59buna!traiesc si eu o ex asemanatoare,am tot 19 ani si am si bac-ul ,nu am crezut ca el va renunta la mn asa de usor dar a facut-o!nu pot spune ca nu mai sufar ,am plans 2 zile dar m-am linistit(sincer mi-am luat o foaie si am scris lucrurile frumoase traite impreuna si cele urate din ultimele 3 luni si sincer sunt mai multe lucruri urate,asa ca mi-am spus ca nu mai merita,eu cu siguranta merit ceva mai bun decat el ma voi duce la facultate asta e viitorul meu nu el,pot spune ca el e ceva trecator dar viitorul meu nu!!!asa ca uita-l fii siguraca vei gasi pe cineva care sa te merite sa te iubeasca si sa te simti bine


Te felicit pentru maturitatea de care ai dat dovada!


Nu o lua in seama, e o frustrata care se bucura de orice despartire, cred ca are si orgasme in urma aflarii unor asemenea vesti evolutive.
Bineinteles "cratita" e ceva de natura ancestrala in conceptia ei, isi intretine barbatul cu filozofia romana de controlare a maselor, adica cu "circ si paine"


Ce-mi place mie cum va faceti n-spe mii de conturi din spatele carora sa atacati si sa aberati, lasilor!

goe, esti cu mult mai penibil decat am crezut!


ii noua identitate a lu geo!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 19 Martie 2012 11:34
De la: Hanganu_Andreea_1, la data 2012-03-18 11:28:03sincer...lasa-l nu-l mai cauta,nu se va schimba niciodata,asta e felul lui de a fi...iti spun sincer oricat il iubesti lasa-l !!!numerita se va intoarce la tn peste un timp "daca il lasi"pt ca nimeni nu ii va accepta tot ce i-ai acceptat tu!!!chiar daca iti promite ca se va schimba nu te mai impaca cu el !!!


si io am dat papucii la unu de m-o inselat!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 19 Martie 2012 11:34
Fetelor daca puteti ajutati-ma sh pe mine cumva...am 19 ani iubitul meu are 21 avem 5 ani de cind suntem impreuna...lui ii place sa stea mai mult in preajma prietenilor...adica distractiile..eu nui permiteam il tineam linga mine...el ma asculta si facea asa cum ii spun eu...la un moment dat cind ne certam el pleaca cu ei...o ajuns ca ii vin prietenii pe noapte la el..parintii nui sunt acasa...am terpit cind am putut si la un moment dat mam dus la el acasa si iam mustrat putin pe amicul lui...el la moment atunci catre el mia zis ca gata nu mai vrea sa fie cu mine nu mai vrea sasi lege viata cu asa persoana...dar altceva nustiam ce pot sa mai fac...si lam telefonat numi ridica tel peste un timp mio ra fratele lui si mia spus sal las in pace ca numai ne certam si el vrea odihna si sa fie singur...eu sufar tare muult nu pot dornmi noaptea...miine am bac sh nam nici cea mai vaga idee ce voi face...ca unde nu ma inorc ma gindesc la el...cum pot sal intorc inapoi ca sufar tare muult....va rog ajutatzima...muuuultumesc muuult!!!
kudika_9316
Postat pe 7 Iunie 2012 07:53
De la: kudika_9316, la data 2012-06-07 07:53:05Fetelor daca puteti ajutati-ma sh pe mine cumva...am 19 ani iubitul meu are 21 avem 5 ani de cind suntem impreuna...lui ii place sa stea mai mult in preajma prietenilor...adica distractiile..eu nui permiteam il tineam linga mine...el ma asculta si facea asa cum ii spun eu...la un moment dat cind ne certam el pleaca cu ei...o ajuns ca ii vin prietenii pe noapte la el..parintii nui sunt acasa...am terpit cind am putut si la un moment dat mam dus la el acasa si iam mustrat putin pe amicul lui...el la moment atunci catre el mia zis ca gata nu mai vrea sa fie cu mine nu mai vrea sasi lege viata cu asa persoana...dar altceva nustiam ce pot sa mai fac...si lam telefonat numi ridica tel peste un timp mio ra fratele lui si mia spus sal las in pace ca numai ne certam si el vrea odihna si sa fie singur...eu sufar tare muult nu pot dornmi noaptea...miine am bac sh nam nici cea mai vaga idee ce voi face...ca unde nu ma inorc ma gindesc la el...cum pot sal intorc inapoi ca sufar tare muult....va rog ajutatzima...muuuultumesc muuult!!!




Vai de mine,fata draga,de la varsta de paisprezece ani ai inceputul "lucrul" cu baietii???????De examenul de Bacalaureat,,,,cine s-a preocupat???!!!Sincer,nu meriti niciun raspuns coerent la intrebarea ta!!!!! Cred ca era de preferat ca tu sa ai insomnii din cauza examenelor,pe care trebuie sa le sustii in perioada imediat urmatoare si nicidecum din cauza unei deceptii amoroase!!!Ai pus in balanta scoala si iubitul si tare imi este teama ca vei ajunge la reexaminarea, in vederea obtinerii diplomei de maturitate!!!Ai avut un prieten petrecaret si caruia nu i-a pasat de faptul ca tu ar trebui sa urmaresti alte directii,mult mai de interes decat amorul juvenil!!!Ce anume regreti????Ai ce??Obisnuinta,delasarea de scoala,distractiile???Ai parinti??????Te intreb ,caci am senzatia,neplacuta dealtfel,ca nu ai asa ceva!!!!!Draga mea,,esti bulversata,lovita in amorul propriu,nepregatita pentru examenele ,care bat la poarta,,sincer,,,esti intr-o "pasa" proasta,,,sfatul meu este acela de a te stradui la examenele de Bacalaureat,astfel incat sa ai minimul de neplaceri si sa vezi altfel lucrurile in viata ta!!!Nu ai fost supravegheata,strunita de la tampenii atunci cand se impunea,,,acum,,,gandesc sa nu fie prea tarziu pentru tine!!!!Lasa gandurile si pune mana pe carte,,studiaza,caci ,nestiinta ,iti va aduce mult mai multe necazuri,decat iubirile adolescentine!!Si consulta-te si cu mama ta,,domnia sa ,,ce parere are????????
MissRainbow
Postat pe 7 Iunie 2012 08:28
nui chiar asa cum crezi tu.....dar totusi mersi muult ...chiar mersi din suflet....cind vei intelege sensul atunci poate ma vei putea ajuta....MULTUMESC!!!
kudika_9316
Postat pe 8 Iunie 2012 23:35
De la: kudika_9316, la data 2012-06-07 07:53:05Fetelor daca puteti ajutati-ma sh pe mine cumva...am 19 ani iubitul meu are 21 avem 5 ani de cind suntem impreuna...lui ii place sa stea mai mult in preajma prietenilor...adica distractiile..eu nui permiteam il tineam linga mine...el ma asculta si facea asa cum ii spun eu...la un moment dat cind ne certam el pleaca cu ei...o ajuns ca ii vin prietenii pe noapte la el..parintii nui sunt acasa...am terpit cind am putut si la un moment dat mam dus la el acasa si iam mustrat putin pe amicul lui...el la moment atunci catre el mia zis ca gata nu mai vrea sa fie cu mine nu mai vrea sasi lege viata cu asa persoana...dar altceva nustiam ce pot sa mai fac...si lam telefonat numi ridica tel peste un timp mio ra fratele lui si mia spus sal las in pace ca numai ne certam si el vrea odihna si sa fie singur...eu sufar tare muult nu pot dornmi noaptea...miine am bac sh nam nici cea mai vaga idee ce voi face...ca unde nu ma inorc ma gindesc la el...cum pot sal intorc inapoi ca sufar tare muult....va rog ajutatzima...muuuultumesc muuult!!!


Fostul tau iubit n-a putut trece peste faptul ca ai devenit autoritara chiar si fata de amicul lui, iar barbatii tin foarte mult la imaginea lor in fata amicilor. A simtit ca l-ai facut de ras prin comportamentul tau atat de autoritar.

El poate ca accepta sa fii mai severa cu el, insa cand erati doar voi doi, fara alte persoane de fata, insa tu ai facut greseala de a fi autoritara si de fata cu altii, periclitandu-i fostului imaginea in fata amicilor.

Parerea mea: incearca sa nu mai fii atat de autoritara si dura, nu se sfarseste lumea daca accepti ca si tu poti gresi, accepta faptul ca si ceilalti au dreptul la alte pareri sau atitudini, altele decat ale tale.

kokeshi
Postat pe 9 Iunie 2012 09:11
De la: kudika_9316, la data 2012-06-08 23:35:54nui chiar asa cum crezi tu.....dar totusi mersi muult ...chiar mersi din suflet....cind vei intelege sensul atunci poate ma vei putea ajuta....MULTUMESC!!!



Draga mea,,"te-am scuturat" putin cu speranta,dar si dorinta de a te trezi la realitae,dar,se pare ca intentia mea este sortita esecului,dar nu este nicio problema,,tu esti cea aflata in pierdere,nu eu sau iubitul tau!!! Sa inteleg sensul????Fata draga,dar tot ceea ce ai facut pana acum,este total lipsit de vreun sens,te-ai angajat in relatii cu baietii,de la o varsta mult prea frageda,ca sa o poti justifica in vreun fel,,te-ai delasat in ceea ce priveste scoala,cel mai important lucru,la ora actuala, care ar fi trebuit sa fie prezent in viata ta si te-ai complacut intr-o relatie ambigua,cu nemultumirile respective,,spune-mi,te rog,,ce are sens in toate acestea?Esti necoapta in ceea ce priveste laturile vietii,fii inteleapta si trage invatamintele de rigoare,,,incapatanarea si reaua vointa ,nu isi au locul in viata ta!!!Invata pentru examenul de Bacalaureat,va incepe Luni si asimileaza si invataminte de viata,,,in ceea ce-l priveste pe domnul in cauza,,,"NEXT"!!!!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Iunie 2012 09:22
mersi de sfaturi...dar nu prea am nevoie de ele...poti sa le ofri altcuiva...mersi!!!
kudika_9316
Postat pe 9 Iunie 2012 11:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarbatorile de iarna. 7 De la: Barbie30_ 27 Decembrie 2010 16:49
O manuta de ajutor.... 2 De la: anutzzaa 28 Iulie 2010 09:12
vreau un bebe cat mai repede 32 De la: un_barbat_ca_multi_altii 7 Noiembrie 2009 22:04
ce sa fac??? 7 De la: deea_sweet 14 Octombrie 2010 17:41
Indragostita ! 8 De la: Elly_Whitesoul 1 August 2011 17:49