Setari Cookie-uri

E interzis sa ai amant????sa fi cu adevarat fericita chiar si pt cateva clipe?

nu cred ca ai inteles nimic din toata povestea asta........nu am zis niciodata ca celalalt e perfect sa ca mi-as dori sa raman cu el.....repet el a fost o intamplare care mi-a deschis ochii si atat.iar despe partea cu am stiut de la inceput....imi pare rau dar daca as fi stiut unde voi ajunge nu actionam asa.......daca as fi fost atat de egoista cum credeti voi toti eram divortata de mult si ma durea in cot de toata lumea dar nu e asa .....nu pot sa distrug alte vieti doar ca sa fiu eu fericita........ei sunt pe primul plan(sotul si copilul)si chiar daca nu simt pt el ce ar trebui sa simta o femeie pt sotul ei...totusi il admir si ii respect dragostea pt mine.....dar revin sunt om si gresesc uneori(si nu vb de sex).....chiar daca ma judecati , eu nu vad o alta solutie.
ps:oricum sunt in faza in care nu mai suport nici un barbat tot ce imi doresc e sa ma lase toti in pace(sper sa nu ajung in depresie)
crysmy
Postat pe 3 Octombrie 2008 18:48
ce rea esti....nu e totul atat de simplu..si femeile casatorite merita sa fie fericite,sa se simta iubite...adevarul e ca nu e bine sa fii amanta,dar,nu cred ca cineva isi inseala sotul atunci cand se simte iubita de el.Si inca ceva,de fapt,atunci cand gresim,cautam da fapt,farama aia de iubire,cautam sa ne convingem ca inca meritam sa fim iubite,ca inca n-am apus...la inceput speram intr-o mare iubire,dar,mai apoi iti dai seama ca n-a fost chiar asa.....te trezesti cu sufletul pustiit...si e mai rau,crede-ma!!!!!!Asa am patit si eu.....am gresit...am sperat....sufar...sper sa-mi treaca...a doua oara n-o sa mai fie....cu nimeni...niciodata!!!!!!!!!!!!!
elena_adina34
Postat pe 5 Octombrie 2008 08:57
crysmy eu chiar te inteleg,si nu este nici o crima sa incerci sa fi fericita,ca viata-i numai una.

Postat pe 5 Octombrie 2008 13:10
NOROCUL nostru,
ca VIERMI pe Pamant,
este ca exista calugari care se roaga pentru noi.

Simply_i
Postat pe 18 Octombrie 2008 17:16
De la: crysmy, la data 2008-04-04 14:17:08stiu ...sunt convinsa ca aveti dreptate cu totii...un lucru insa nu cred ca la-ti inteles acest om cu care spun ca am o relatie nu a facut decat sa-mi deschida ochhii...........eu nu il iubesc pe sotul meu cum ar trebui o femeie sa iubesca un barbat...si ma intreb oare la-m iubit vreodata...nu cred ca daca acest om ar disparea din viata mea ...in familia mea nu sa-r schimba nimik , tot ce mai simt pt sotul meu este mila si probabil obisnuinta ....nu sunt sigura ca ar fi in stare sa-si refaca viata fara mine, si atunci e mult prea complicat sa il las...si apoi copilul ce sa ii spun ...cum va intelege el ca nu il iubesc pe tata-l lui?deci problema mea nu e "amantul"..cred ca prl sunt eu ...intradevar ma simt foarte rau fata de toti nimeni nu merita asa ceva...nu stiu cum sa o scot la capat.....sunt prea multi implicati in aceasta situatie...cateodata imi vine sa las totul si sa plec cat vad cu ochhii ...doar copilul ma mai tine.....fiecare si-a spus parerea ...de fapt asta am si cautat pe acest site ...sfaturi...insa acum vad ca nimeni nu poate sti ce e in sufletul meu ...pina cand nu o simti pe piele ta....de ce eu?????imi pun intrebarea asta mereu...nu sunt un om rau care se gandeste doar la el .....daca as fi fost asa eram divortata de mult....oricum mersi la toti si daca mai sunteti interesati o sa va tin la curent cu ce se intampla...pooooooooooooooop

Draga mea te inteleg perfect. In situatia ta am fost timp de 7 ani, dar dupa 7 ani a aflat sotia amantului de relatia noastra. Ce crezi ca a facut? Mi-a intors spatele si s-a intors la ea. Nu mi-am revenit nici acum din acea experienta. M-am intors si eu cu fata la sot si copil dar....nu mai este acelasi lucru cum era inaintea celor 7 ani. Si eu am inteles ca nu mi-am iubit niciodata sotul dar acum sunt cu el ca doi straini.
Este dureros si vei ramane marcata. Nu mai am incredere in oameni, in mine, am devenit o ursuza.
Te sarut Dana
Ynad
Postat pe 18 Octombrie 2008 22:25
Multa bafta in continuare stiu prin ce treceti si imi imaginez cat de greu este,si eu am patit la fel,barbatii sunt prea lasi sa fie alaturi de noi in asemenea clipe si se intorc la neveste,ceea ce este si de asteptat.Asta e viata,nu tb sa ne cladim fericirea pe nefericirea alteia ascultand la promisiunile unor barbati care cauta doar aventuri.parerea mea.va pup.o seara buna.
camelia_27
Postat pe 14 Noiembrie 2008 18:18
De la: crysmy, la data 2008-10-03 18:48:09nu cred ca ai inteles nimic din toata povestea asta........nu am zis niciodata ca celalalt e perfect sa ca mi-as dori sa raman cu el.....repet el a fost o intamplare care mi-a deschis ochii si atat.iar despe partea cu am stiut de la inceput....imi pare rau dar daca as fi stiut unde voi ajunge nu actionam asa.......daca as fi fost atat de egoista cum credeti voi toti eram divortata de mult si ma durea in cot de toata lumea dar nu e asa .....nu pot sa distrug alte vieti doar ca sa fiu eu fericita........ei sunt pe primul plan(sotul si copilul)si chiar daca nu simt pt el ce ar trebui sa simta o femeie pt sotul ei...totusi il admir si ii respect dragostea pt mine.....dar revin sunt om si gresesc uneori(si nu vb de sex).....chiar daca ma judecati , eu nu vad o alta solutie.
ps:oricum sunt in faza in care nu mai suport nici un barbat tot ce imi doresc e sa ma lase toti in pace(sper sa nu ajung in depresie)



problema asta o am si eu,nu vreau sa ranesc atata lumea doar ca sa fiu eu fericita,norocul meu e ca inca nu am copii,dar pricum e o decizie greu de luat...pana la urma ce ai facut?ai luat vreo decizie?

Postat pe 29 Noiembrie 2008 18:50
De la: iulia_little, la data 2008-03-09 18:11:56fericirea ta e cladita pe suferinta altora- a sotului tau si a copilului, ca parca ai si copil, si pe minciunile tale...si daca nu poti sa renunti la nici unul din cei doi - sot si amant, desi nu vrei nici o viata dubla, eu zic sa-ti mai iei un amant, si-atunci vei avea o viata tripla, si gata, ai rezolvat problema : nu renunti la nici unul si nici nu ai viata dubla!!!


ai fost geniala!la cum esti...adica minti si minti....iti mai trebuie inca un amant si cand nu te mai multumeste inca 1 si tot asa...ca doar faci fata.la ce e buna o amanta?la a satisface sexual un barbat insurat sau nu:)
elisa_me
Postat pe 30 Noiembrie 2008 22:22
habar n-ai ce-i dragostea...iti vine sa lasi tot?
stii macar ce inseamna un copil???
nu e o jucarie pe care o arunci intr-un colt atunci cand ploua afara
tea_rose
Postat pe 2 Decembrie 2008 02:46
E interzis sa ai amant????sa fi cu adevarat fericita chiar si pt cateva clipe?

Daca nu esti fericita cu actualul, de ce nu-l lasi?

Postat pe 2 Decembrie 2008 10:39
Aiperfecta dreptate.Cand stai cu cineva doar pt copii sau doar pt ca te-ai maritata sau doar pt ca tu crezi ca el te iubeste si asa trebuie faci viata ta si a lor un calvar;ajungi un viu-mort,un om care traieste doar ca sa nu moara.Sa spui cuiva ca trebuie sa ramana casatorit cand nu simte decat mila fata de sot este crud fata de ambii si neomenos.Omul are nevoie de iubire nu de mila,in pat nu poti sta de mila,nu-i poyti accepta atingerea decat daca devii insensibil.Merita?!?
agabrielle
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:52
si eu sunt in aceeasi situatie si pot sa spun ca te inteleg...singura diferenta e ca eu nu sint inca casatorita,dar si prietenul meu ma iubeste mult...parerea mea e ca ai ajuns in situatia asta si din cauza sotului tau,care posibil sa nu-ti fi daruit ce-ti daruieste EL.dar nu merita sa renunti la fericirea ce o traiesti acum,doar pt ca nu-ti place sa traiesti o viata dubla si nici nu ar trebuii sa te desparti de sotul tau...intr-o zi totul se a termina intre tine si EL si il vei cauta pe omul ca te iubeste...iar cu viata dubla te vei obisnuii,doar nu face gresala de a traii doar pt clipele alea de fericire si incearca sa ramai cu picioarele pe pamant!lumea e rea si credema,ca nu e totul asa cum credem noi ca e sau cum ne dorim...traieste fericirea asta si simtete norocoasa ca poti fi fericita
dar nu uita sa ca tu esti cea mai importanta si nu trebuie nimic sa te doboare!te pup
eu_Twist
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:23
crezi ca ei ii este usor?crezi ca daca ar fi fericita cu sotul ei ar mai fi cautat altceva in alta parte?cred ca si el este de vina,adica sotul!
eu_Twist
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:35
nu e interzis dar e fffff greu sa duci o viata dubla.amantul nu si sacrifica decat putin timp pt tn ca sa se simta el bn

Postat pe 3 Ianuarie 2009 12:32
Adica ea nu se simte bine?
Se sacrifica, ce face?

Postat pe 3 Ianuarie 2009 13:06
De la: crysmy, la data 2008-03-09 14:43:34da...de un an de zile am cunoscut pe cineva care ma face fericita chiar daca ne vedem foarte rar ....sunt singurele momente cand simt cu adevarat ca traiesc....oare e atat de rau ?help me sunt intr-o situatie incurcata si nu gasesc iesirea ...stiu ca nu am cum sa raman cu el ...dar nici cu sotul meu nu cred ca pot cotinua desi acesta ma iubeste enorm.....ce sa fac????nu pot sa renunt la nici unul dar nu vreau nici o viata dubla..........
nu vreau sa fiu rea,dar fericirea e scurta si se plateste mult prea scump.merita cateva clipe frumoase durerea ce va urma?
dana_mv
Postat pe 5 Ianuarie 2009 17:03

Postat pe 6 Ianuarie 2009 16:37
doamnelor si domnisoarelor, nu este interzis sa fiti fericite, e chiar bine sa iubesti chiar daca ,,temporar'', problema oamenilor e ca nu inteleg ca dragostea imbraca mai multe forme si are mai multe intensitati, dar si mai mult nu inteleg ca iubirea poate fi si bivalenta, adica poti iubi doi barbati odata dar cu intensitate si forma diversa.Nu vreau sa fiu lupul moralist, dar oamenii au sentimente care asteapta sa fie explorate chiar daca se nasc in momente inoportune statutului civil la un moment dat.De ce e atat de greu sa ne intelegem partenerii cind trec prin astfel de momente?
oare sintem nevoiti sa ne infrinam dorintele si sentimentele doar pt. a proteja o casnicie?De ce nu putem trai si simti liber si in acelasi timp sa fim intelesi?De ce toata lumea condamna cind majoritatea au avut cel putin o data in viata ,,tentatii''?iubiti mult, traiti clipa pt. ca e unica, iubirea e cel mai frumos lucru de pe pamint, protejati-va, si ginditi mai putin.Fiti bune , acasa ramane-ti sotii sau prietene iubitoare si iubiti-va copii. (cind dumnezeu a facut porunca 7-sa nu ravnesti la nevasta altuia, toti barbatii au strigat: TAIATI SAPTELE, asa s-a creat cifra sapte)


semnat
doctor de iubire.
lian66
Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:52
De la: cleopatra86, la data 2008-04-05 12:33:17omul isi da seama ce a avut,doar atunci cand pierde...faci un mare pacat in fata lui dumnezeu....si fata de sotul si copilul tau...fericirea e ceva individual,dar stiu la sigur ca fericirea e atunci cand esti curat in fata celui de sus,cand adormi linistita,cand mintea si sufletul sunt in echilibru...cum poti sa fii fericita cand nu ai aceste lucruri???nu suntem noi in masura sa te judecam si sa-ti dam sfaturi,deoarece sufletul omului e un mister si nimeni nu poate intra in pielea ta....dar as risca sa te sfatuiesc...:gandeste-te la dumnezeu,la sotul tau,caruia i-ai jurat credinta,la copilas si incearca sa gasesti linistea sufleteasca in familie....
....................este cam pe aproape la ce gandesc si eu ...............barbatul tau ..........e al tau si te si iubeste dupa cum ai mai spus.dar celalalt...adica amantul este al alteia.........deci eu zic sa nu renunti la ce este al tau
erikahd2008
Postat pe 14 Februarie 2009 17:12
De la: dana_mv, la data 2009-01-05 17:03:59
De la: crysmy, la data 2008-03-09 14:43:34da...de un an de zile am cunoscut pe cineva care ma face fericita chiar daca ne vedem foarte rar ....sunt singurele momente cand simt cu adevarat ca traiesc....oare e atat de rau ?help me sunt intr-o situatie incurcata si nu gasesc iesirea ...stiu ca nu am cum sa raman cu el ...dar nici cu sotul meu nu cred ca pot cotinua desi acesta ma iubeste enorm.....ce sa fac????nu pot sa renunt la nici unul dar nu vreau nici o viata dubla..........
nu vreau sa fiu rea,dar fericirea e scurta si se plateste mult prea scump.merita cateva clipe frumoase durerea ce va urma?
........................nu esti rea DANA.....dar trebuie sa stie canu se da cu piciorul la ce ai cladit ceva....cu atata usurinta
erikahd2008
Postat pe 14 Februarie 2009 17:18
De la: lian66, la data 2009-01-14 23:52:04 doamnelor si domnisoarelor, nu este interzis sa fiti fericite, e chiar bine sa iubesti chiar daca ,,temporar'', problema oamenilor e ca nu inteleg ca dragostea imbraca mai multe forme si are mai multe intensitati, dar si mai mult nu inteleg ca iubirea poate fi si bivalenta, adica poti iubi doi barbati odata dar cu intensitate si forma diversa.Nu vreau sa fiu lupul moralist, dar oamenii au sentimente care asteapta sa fie explorate chiar daca se nasc in momente inoportune statutului civil la un moment dat.De ce e atat de greu sa ne intelegem partenerii cind trec prin astfel de momente?
oare sintem nevoiti sa ne infrinam dorintele si sentimentele doar pt. a proteja o casnicie?De ce nu putem trai si simti liber si in acelasi timp sa fim intelesi?De ce toata lumea condamna cind majoritatea au avut cel putin o data in viata ,,tentatii''?iubiti mult, traiti clipa pt. ca e unica, iubirea e cel mai frumos lucru de pe pamint, protejati-va, si ginditi mai putin.Fiti bune , acasa ramane-ti sotii sau prietene iubitoare si iubiti-va copii. (cind dumnezeu a facut porunca 7-sa nu ravnesti la nevasta altuia, toti barbatii au strigat: TAIATI SAPTELE, asa s-a creat cifra sapte)


semnat
doctor de iubire.
o_inima_pustie
Postat pe 14 Februarie 2009 17:24
De la: crysmy, la data 2008-03-09 14:43:34da...de un an de zile am cunoscut pe cineva care ma face fericita chiar daca ne vedem foarte rar ....sunt singurele momente cand simt cu adevarat ca traiesc....oare e atat de rau ?help me sunt intr-o situatie incurcata si nu gasesc iesirea ...stiu ca nu am cum sa raman cu el ...dar nici cu sotul meu nu cred ca pot cotinua desi acesta ma iubeste enorm.....ce sa fac????nu pot sa renunt la nici unul dar nu vreau nici o viata dubla..........

te-ai gandit ca datorita faptului ca il vezi rar iti place asa de mult????oamenii care se vad zi de zi isi vad si toate defectele.incearca sa stai cu el mai mult timp si atunci o sa vezi daca o sa iti mai placa asa de mult.imi zic si eu o parere..............
mkdisk
Postat pe 24 Martie 2009 13:51
te inteleg perfect pt ca si eu sunt intr-o situatie asemanatoare numai ca eu nu am copii si nici amantul meu....si inteleg tot ce se petrece in sufletul tau ...si chiar si asta ca nu vrei sa ranesti oamenii din jurul tau.Credema ca si eu m-am gandit la treaba cu sotul...ca oare isi va putea reface viata?..daca l-as parasi,pt ca e un om inchis.Cam la fel simt si eu ,insa amantl meu ar da orice sa vin la el ,in orice moment daca as hotara sa divortez si sa raman cu el mi-ar fi alaturi...m-a si cerut de sotie...am cam luat-o razna pt ca noi deja ne facem planuri de viitor ,cati copii vom avea,ce nume le vom da,unde mergem in concediu,ne vom bea dumunika dimineata cafeaua impreuna in pat...etc.numai ca eu nu sunt decisa ca te gandesti ca oare nu va fi la fel si cu amantul peste cativa ani?oare merita sa renunti la tot ceea ce ai cladit pana acum?...multe si multe intrebari la care nu gasesti raspunsuri in momentul de fata pt ca nu stii ce va fi in viitor....ar fi prea frumos sa stii ce se va intampla,multe lucruri am face altfel.
gabi_kapa
Postat pe 24 Martie 2009 20:20
De la: lian66, la data 2009-01-14 23:52:04 doamnelor si domnisoarelor, nu este interzis sa fiti fericite, e chiar bine sa iubesti chiar daca ,,temporar'', problema oamenilor e ca nu inteleg ca dragostea imbraca mai multe forme si are mai multe intensitati, dar si mai mult nu inteleg ca iubirea poate fi si bivalenta, adica poti iubi doi barbati odata dar cu intensitate si forma diversa.Nu vreau sa fiu lupul moralist, dar oamenii au sentimente care asteapta sa fie explorate chiar daca se nasc in momente inoportune statutului civil la un moment dat.De ce e atat de greu sa ne intelegem partenerii cind trec prin astfel de momente?
oare sintem nevoiti sa ne infrinam dorintele si sentimentele doar pt. a proteja o casnicie?De ce nu putem trai si simti liber si in acelasi timp sa fim intelesi?De ce toata lumea condamna cind majoritatea au avut cel putin o data in viata ,,tentatii''?iubiti mult, traiti clipa pt. ca e unica, iubirea e cel mai frumos lucru de pe pamint, protejati-va, si ginditi mai putin.Fiti bune , acasa ramane-ti sotii sau prietene iubitoare si iubiti-va copii. (cind dumnezeu a facut porunca 7-sa nu ravnesti la nevasta altuia, toti barbatii au strigat: TAIATI SAPTELE, asa s-a creat cifra sapte)


semnat
doctor de iubire.

Un dozaj de maxim adevar filosofic!!! Felicitari!!! e cea mai buna parere spusa de pina acum!!! Inca odata m-a convins de faptul ca barbatii judeca mai la rece dar mereu cu o doza de apogeu vulcanic! BRAVO!!! Apreciez!!! Chiar merita sa tii cont de mesajul lui....FERICIRE multa ( asa cu o vezi tu, si cum ti-o doresti)
kudika003868
Postat pe 25 Martie 2009 17:09
Este chiar frumos si sanatos sa fi fericita dar o astfel de situatie nu prea merge,ceva trebuie sa alegi ori sotul ori amantul sau daca crezi ca poti duce in continuare o astfel de situatie succes.....
miha_973
Postat pe 25 Martie 2009 17:17
De la: lian66, la data 2009-01-14 23:52:04 doamnelor si domnisoarelor, nu este interzis sa fiti fericite, e chiar bine sa iubesti chiar daca ,,temporar'', problema oamenilor e ca nu inteleg ca dragostea imbraca mai multe forme si are mai multe intensitati, dar si mai mult nu inteleg ca iubirea poate fi si bivalenta, adica poti iubi doi barbati odata dar cu intensitate si forma diversa.Nu vreau sa fiu lupul moralist, dar oamenii au sentimente care asteapta sa fie explorate chiar daca se nasc in momente inoportune statutului civil la un moment dat.De ce e atat de greu sa ne intelegem partenerii cind trec prin astfel de momente?
oare sintem nevoiti sa ne infrinam dorintele si sentimentele doar pt. a proteja o casnicie?De ce nu putem trai si simti liber si in acelasi timp sa fim intelesi?De ce toata lumea condamna cind majoritatea au avut cel putin o data in viata ,,tentatii''?iubiti mult, traiti clipa pt. ca e unica, iubirea e cel mai frumos lucru de pe pamint, protejati-va, si ginditi mai putin.Fiti bune , acasa ramane-ti sotii sau prietene iubitoare si iubiti-va copii. (cind dumnezeu a facut porunca 7-sa nu ravnesti la nevasta altuia, toti barbatii au strigat: TAIATI SAPTELE, asa s-a creat cifra sapte)


semnat
doctor de iubire.


ma duc sa ma arunc in cap de la etaj !!!
matracucu
Postat pe 25 Martie 2009 17:22
De la: crysmy, la data 2008-03-09 14:43:34da...de un an de zile am cunoscut pe cineva care ma face fericita chiar daca ne vedem foarte rar ....sunt singurele momente cand simt cu adevarat ca traiesc....oare e atat de rau ?help me sunt intr-o situatie incurcata si nu gasesc iesirea ...stiu ca nu am cum sa raman cu el ...dar nici cu sotul meu nu cred ca pot cotinua desi acesta ma iubeste enorm.....ce sa fac????nu pot sa renunt la nici unul dar nu vreau nici o viata dubla..........


inca un amant sa fiti patru si atunci vei putea decide, eu asa cred
scorpia_S
Postat pe 25 Martie 2009 17:53
Draga mea draga,
Traieste-ti iubirea !Nu intreba aici ca nimeni nu stie ca si tine ce simti.Fericirea e atat de rara.Fiecare o intalnim sub o alta forma.In alt moment.Si,daca cerem voie sa fim fericiti,nu vom fi niciodata.
Desi pe toate site-urile toate sunt impotriva,statisticile arata ca SI femeile insala intr-o proportie mare.Logic,ca altfel,barbatii cu cine s-o faca?
E greu sa fii sotie,e greu sa fii amanta.Ai grija de tine.In orice postura te va pune viata.Si bucura-te de moment.Tu si fericirea ta vor fi suportul tau psihic pentru orice s-ar intampla.
dadria45
Postat pe 25 Martie 2009 18:38
De la: crysmy, la data 2008-03-09 14:43:34da...de un an de zile am cunoscut pe cineva care ma face fericita chiar daca ne vedem foarte rar ....sunt singurele momente cand simt cu adevarat ca traiesc....oare e atat de rau ?help me sunt intr-o situatie incurcata si nu gasesc iesirea ...stiu ca nu am cum sa raman cu el ...dar nici cu sotul meu nu cred ca pot cotinua desi acesta ma iubeste enorm.....ce sa fac????nu pot sa renunt la nici unul dar nu vreau nici o viata dubla..........


Urat din partea ta...
Iti place sa traiesti in minciuna ? Cum te mai poti uita in ochii sotului tau knd stii ca il inseli cu altul? Cum mai poti dormi noaptea in pat cu el knd stii ca te duci si cu altul? Cum poti trai ca o "familie" knd tu stii ca mai exista si o a 3-a persoana...Mai si spui ca te iubeste...Pacat ca astfel de barbati intalnesc astfel de femei....
In ce lume traim...nu pot sa cred ! ! ! Mult noroc trebuie sa aibe anumite cupluri care chiar se numesc cupluri....Nu doar asa de dragul de a fi sot si sotie...sa faci copii si apoi sa ii desparti de unul dintre parinti.Ce inima aveti in voi??????? De ce va mai casatoriti...De ce mai faceti copii.......
rallu_31
Postat pe 25 Martie 2009 18:47
De la: crysmy, la data 2008-10-03 18:48:09nu cred ca ai inteles nimic din toata povestea asta........nu am zis niciodata ca celalalt e perfect sa ca mi-as dori sa raman cu el.....repet el a fost o intamplare care mi-a deschis ochii si atat.iar despe partea cu am stiut de la inceput....imi pare rau dar daca as fi stiut unde voi ajunge nu actionam asa.......daca as fi fost atat de egoista cum credeti voi toti eram divortata de mult si ma durea in cot de toata lumea dar nu e asa .....nu pot sa distrug alte vieti doar ca sa fiu eu fericita........ei sunt pe primul plan(sotul si copilul)si chiar daca nu simt pt el ce ar trebui sa simta o femeie pt sotul ei...totusi il admir si ii respect dragostea pt mine.....dar revin sunt om si gresesc uneori(si nu vb de sex).....chiar daca ma judecati , eu nu vad o alta solutie.
ps:oricum sunt in faza in care nu mai suport nici un barbat tot ce imi doresc e sa ma lase toti in pace(sper sa nu ajung in depresie)



Atunci de ec te-ai casatorit? Nu inteleg...De ce ai facut acest copil ? Jur ca nu inteleg...
rallu_31
Postat pe 25 Martie 2009 18:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt disperata 77 De la: kudika226325 25 Septembrie 2011 22:21
Iubitul Nebun sau Iubitul Bun... 5 De la: mada_iuby 6 Septembrie 2009 16:25
Disco 20 De la: Boca 23 August 2010 09:45
Va rog mult ajutati-ma cu un sfat ...il iubesc enorm si nu stiu ce sa fac 16 De la: Maybe_Tomorow 11 August 2009 15:09
nu deschideti decat daca aveti timp 11 De la: iulia069834 22 Februarie 2010 19:14